Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
be_ni canım seninle genelde yemek yarışmalarında karşılaşıyoruz ama tanışma fırsatımız olmadı,evlisin sanırım ve çocuklarda var,yaş kaç özel olmazsa,neler yapıyorsun?

harbiiii,Allahım ya sende olmasan benim iğrenç espirilerim arada nasıl kaynacak,çok tatlı ve komiksin ya
Sen benden daha tatlisin minnosummm benimmm

Ay rahat gulemıyomda adam yanımda delırdın mı dıyecekarada mektup yazmayı unutma
Yamıkprenses unutmusta bunu
Kızın sütyenini sallayacagina,koy poşete ver. Ayıp yahu şaziyem hiç yakıştıramadm hiccc

hiç üstüme alınmadım
Yamıhhh o an musAit değildim yazamadim,10 dk araliksiz gülmekten tepindim yerlerde Allahhh canını almaya seninnn o msjindan bahsediyorm,yok daha memeler dedimm

be_ni canım seninle genelde yemek yarışmalarında karşılaşıyoruz ama tanışma fırsatımız olmadı,evlisin sanırım ve çocuklarda var,yaş kaç özel olmazsa,neler yapıyorsun?
Evet cnm benım ıkıncı mekanım oldu burası bırde kasım bebeklerınde arkadaslarım var ordayım fırsat buldukca ordayım:)
Evlıyım ıkı kızım var 5 ve 2,5 yaslarında
Yas 35 yolun yarısı
Almanyadayım yarısmadayız zaten basarılar dılerım

Okumayan,duymayan kalmamış

80 doğumlu musun canımBende 34 olacağım81'liyim

yalnız şunu tecrübe ettim ki,büyüklerimizin evlenince büyür lafı koca bir yalanmış,hepsi şehir efsanesiymiş meğer

aaayyy ne güzel ya,Allah bağışlasın kızlarını
ben de 35 yaşındayım 80 kasım doğumluyum,hatta 34,5 diyelim kestirme olsun
bu arada Almanya da hangi şehir,ben de Almanyada doğdum,Kiel de ama biz temelli dönüş yaptık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…