Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
harika olmuş arbimresmen aşık atışması gibi oldu sizin bu işvay be kocam bile yazmadı bana şöyle bir şiir,kıskandım valla
Teşekkürler efenimm benm kocam çok yazar bana şiirler. Askerdeyken haftada 2 kez 3-4 sayfalık mektuplar yazardı koca bi kutu dolusu mektuplarim var eşim çok romantik ama ben öküzüm

-hayatımın en nadide çiçeği

-Hangi çiçek? Gül mü

Yoğun mu işlerinTabi yaz geliyor düğünler çoğalır
Birde iyi tarafından bakRabbim eksikliğini vermesin,bol kazançlarınız olsun
Yemek yedin mi
Perşembe istanbula gidiyorum nevosum gitmeden teslim etmem gereken işler var. Yarinda bu saatlerde gelirim sağol Allah razı olsunn
Yok yemedim bu saatten sonra yemem biraz salatalik yedim o tutar beni

Allah kolaylık versin canım
Hayırlı yollar olsunYalnız mı gideceksin
Yemeden olur mu o kadar çalışıyorsun

ayyy ne güzel ya,aklıma eski Türk filmleri geldi yine nedense,mektup yazmak harika birşeydir,ben de çok severim ama maalesef herkes gibi bizde teknolojiye yenik düştük
aman yeter ki iş olsun arbim,sen de bu hamaratlık varken yetiştirirsin sen.diyet mi yapıyorsun arbim,biraz yeseydin birşeyler

Allah kolaylık versin canım
Hayırlı yollar olsunYalnız mı gideceksin
Yemeden olur mu o kadar çalışıyorsun
Sağol tatlim evet yalniz gidiyorum. Bu ara bunaldim biraz,eşim istersen git bi dolaş gel diyecekti,cümlesini tamamlamadan bilet aldim

Aynen yamıhım teknoloji böyle güzellikleri öldürdü maalesef...

Sagol.canim benimm

Sen nasilsin bakalimm neler yapiyosun,havalar ısındı mı orda da

Çok iyi yapmışsın darısı başıma

bende bunaldım burada,beni de alıp götürsene
bana havalar demeyin sinirleniyorumben mayıs ayı nasıl geçti anlamadım,insan tüm ay boyunca hasta olurmu ya,bir sıcak bir soğuk,bugün yine bulutladı buralar,yarın yağmur var diyorlar,off ya,çok kandırıkçı bu mayıs ya,açacak gibi yapıyor ama kapıyor

Gel beraber gidelim prensesim burda da öyle bi açık bi kapalı. Bugün sıcaktı baya,dışarda işim vardı bunaldim valla

Ramazan geliyor eşimi bırakıp gidemem,birde tayin bekliyoruz belki çıkarAyyy inşaallah canım
Ben en erken temmuz ortası veya sonu gidebilirim
eğer özel olmazsa ne iş yapıyorsun nevoş,senin mi eşinin mi tayinini bekliyorsunuz ve sanırım çıkmasını istiyorsun,inşaallah kalbindeki olur canım,inşaallah tayininiz çıkar

eğer özel olmazsa ne iş yapıyorsun nevoş,senin mi eşinin mi tayinini bekliyorsunuz ve sanırım çıkmasını istiyorsun,inşaallah kalbindeki olur canım,inşaallah tayininiz çıkar
Canım eşim polis memuru Evlendiğimizden beri haliyle dışardayızÇok uzak değil 4-5 saat mesafe ama okul olunca tatiller dışında gidemiyoruz
Bu yıl tayin istedik ve bekliyoruz umarım olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…