Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Ellerine sağlık canımSağlıkla yersiniz inşaallah
O kadar sarmayı ne yapacaksın buzluğamı koyacaksın
birazını bugün pişirdim ,geri kalanını buzluğa attım,sıkıştığım zaman yada beklenmedik misafirde çıkarıp hemen pişirmeye iyi oluyor,hazır başlamışken yarında sigara böreği sarar atarım,buzluğa giren yiyecekleri sevmiyorum ama bunlar pratik oluyor

Çok iyi yapmışsın canımZor zamanda kolaylık oluyor
Taze yaprak çıktı salamura yapmak için alacağım birazınıda sarıp bende buzluğa koysam iyi olur..

Çok iyi yapmışsın canımZor zamanda kolaylık oluyor
Taze yaprak çıktı salamura yapmak için alacağım birazınıda sarıp bende buzluğa koysam iyi olur..

evet tam yaprağın üstü şimdi,senin için sarıp koyması çerez gibi birşey olur,maşaallah çok hamaratsın,on parmağında on marifet
niye kimse yok bu arada,nerede kızlar

evet tam yaprağın üstü şimdi,senin için sarıp koyması çerez gibi birşey olur,maşaallah çok hamaratsın,on parmağında on marifet
niye kimse yok bu arada,nerede kızlar
Sağol canım bende herkes gibi yapıyorum birşeyler
Kızlar geç saatlerde geliyorlar gece kuşlarıGerçi havalar ısındı pek durgun buralar ,herkes gezmelerde
Oylama çok çekişmeli gidiyor

Ne kadar çok hamaratlı üyelerimiz varmış böyle ya. Resimlere baka baka içim gitti. Hepsine oy veremiyor muyuz ?
Birini seçsem diğerlerine ihanet olacak resmen.
Ben ölmeye gidiyorum.

Sağol canım bende herkes gibi yapıyorum birşeyler
Kızlar geç saatlerde geliyorlar gece kuşlarıGerçi havalar ısındı pek durgun buralar ,herkes gezmelerde
Oylama çok çekişmeli gidiyor
gezsinler gezsinler,ramazanda nasıl olsa dolup taşar buralaroylama bence hiçte çekişmeli geçmiyorbu arada o bayrak salladığınız sopanın muhabbeti geçmiş ya burada,meğer sütyenmişkimin diye bir muhabbet dönüyor kaç gündür,bence benimdir o ,hadi az gülün kızlar,neden benim çünkü
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ze-ilk-ne-zaman-rezil-oldunuz.403347/page-731

Haklısın Ramazan gelince hepimiz evlere kapanacağız,sıcak olunca dışarıda çıkılmaz
Evet o kesin senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…