Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
İyi tamam
Ben ağırdan alacağım tayinden dolayı bekleyeceğim biraz Yatak,yorgan,yastık ve kışlıkları halledeceğim.
Evet bekle bence de boşuna yapmış olma.Ahh o yatak,yorgan,kışlık işleri ne zordur.İki üç ay yaz oluyor bir sürü eziyet.

Evet bekle bence de boşuna yapmış olma.Ahh o yatak,yorgan,kışlık işleri ne zordur.İki üç ay yaz oluyor bir sürü eziyet.
Ben geçen ay perde,cam,duvar temizlik yaptım.1-2 ay daha beklemem lazım boşa yapmış olmayayım
Evet kullanmadığım bir sürü yorgan,yastık,yatak var onları havalandırıp hurçlarını yıkayacağım.kullandıklarımı yıkayıp hurçlayacağım.Birde yastıklar var sahiden büyük eziyet .

Daha yeni yaptın bekle biraz daha.Duvarları uzun yer silme bezi var ya onunla yapabilirsin.Çok kolay oluyor öyle.Yazın kadınlarin işi daha zor.Turşusu,salçası,buzluğa sebze atması,yatak yorgan işi hepsi yorucu.

Daha yeni yaptın bekle biraz daha.Duvarları uzun yer silme bezi var ya onunla yapabilirsin.Çok kolay oluyor öyle.Yazın kadınlarin işi daha zor.Turşusu,salçası,buzluğa sebze atması,yatak yorgan işi hepsi yorucu.
Ben üst kısımları duvar silmek için bir sey aldım onunla siliyorum.
Ayyy evet bizim is bitmiyor.
Taze asma yaprağı çıkar yakında salamura yapacağım ilk iş gelmesi çok yakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…