Dün Gündüz Evimize Hırsız Girmiş :(

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim kızlar... :asigim:
Sizlere anlatınca bile insanın acısı derdi bir nebze olsun hafifliyor...
Dün 5:30 gibi işten çıktım eşim aldı ...
Mecbur evi toplamam gerekiyodu gittim eve gece saat 12 ye geliyodu eski haline anca getirebildim...saat 10 a kadar da arkadaşım ve annem vardı birde yardım için...
Neyseki bitirdikk ...O kadar karıştırmışkii heryeriii ...hiç korkmadan dklarca oyalanmışş evin içinde
Allahım bir daha yaşatmasın ... kimseye yaşatmasın:Saruboceq:
Bu arada ev sahibine sağlam kilitli çelik bir kapı yaptıralım diye eşim görüşmeye gitti..Pek yanaşmamışlar ..sanırım çıkıcaz bu evden ..Zaten çok soğudum :1no2:

Çok geçmiş olsun canım Allah'ım korusun inş. Allah fırsat vermesin bu kişilere.

canım cok geçmiş olsun
bizede girdi 3 ay önce karşı komşumuzla aynı anda 4-5 saatlerı arası .
oyuzden cok ıyı anlıyorum seni

çok çok geçmiş olsun ya üzüldüm cidden
ya siz evde olsaydınız Rabbim ne fena olur du
inşallah kısa zaman da yakalanır ne diyeyim
cana geleceğine mala gelsin tabi neler duıyuyoruz Allah korumuş valla
güvenliğinize dikkat edin
iyi bi kapı alın arkadaşım önlemek ödemekten ucuzdur derler ya
tekrar geçmiş olsun

canım cok geçmiş olsun
bizede girdi 3 ay önce karşı komşumuzla aynı anda 4-5 saatlerı arası .
oyuzden cok ıyı anlıyorum seni
Of sizede geçmiş olsun yaa . :teselli:
Ne kadar çok hırsız varmışş ..Konuyu açtığımdan beri neredeyse herkesin bir hikayesi var. mafoldumben Nasıl insanlar bunlar kökleri kurusun işallahhh..

Çok saol canım.Çalıştığımız bilen takip eden biride olabilir diyorum...
Eşim bazen o saatlerde eve gelir işi erken biterse.Allahım korudu :Saruboceq:
İnsanlar evinde güvende olduğunu sandığı özelinde bile yaşamaya korkuyor yaaa mafoldumben

Biliyorum sana bir daha yazmamaı istemiyosun ama buna yazmassam dayanamam.

ay allahım ya şimdi okudummmmmmmmm ((((

neler yaşamısıın canım ya çok geçmiş olsun....allah bi daha yaşatmasın öyle korkuları sana ve ailene....ay o tedirginlik mahvetmiştir seni...ne kadar üzülmüşsündür....yorulmuşsundıur. bide taşınmayı düşünüyomussunnnnnnn....allah yardımcın olsunnnnnnnn.....nu insanlar ne kadar şerefsiz böle yaa..insan insana bunu yaparmı... o çocuğun senin piskolojin mahvolmuştur..allah belalrını versinnnnnn..insanların hayatlarını zehrediyolar

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim kötü günde arayıp bi geçmiş olsun bile denmesi yetiyor insana...
Allah razı olsun senden iyi dileklerin iyi niyetin için çokk saol..
Allah bunun dörtte birini dahi yaşatmasın sizee ...
kimseyeee :Saruboceq:

amin inşallahhhh...hepimiz için

geçmis olsun canim bizimde komsumuzun evini soydular 2 gün önce bizde çok korkuyoruz bizede gelirler diye inan evden çikamiyorum korkudan

geçmis olsun canim bizimde komsumuzun evini soydular 2 gün önce bizde çok korkuyoruz bizede gelirler diye inan evden çikamiyorum korkudan
Allah kahretsin bu şerefsizleri...Girmedikleri ev kalmamış nerdeyse burayı okuyunca daha iyi anladım...Sen kapını falan iyi kilitle alarm falan takın canım önleminizi alın.
Evde para altın hiçbişey tutmayın..
Allah korusun evdeyken bile giriyorlar korku yok onlarda ...Kimseye açma kapını dediğim gibi alarmda takmak en iyisi...

çok geçmiş olsun canım ya. okuyunca çok üzüldüm

Çok çok saolasın canım opuyorumnanaktan

çok geçmiş olsun bu korkuyu öğrenciyken 2 kere yaşadım, geçen sene de kocam evdeyken yaşadık.bunun ardı hemen lojmana çıktık zaten.allah kimseye yaşatmasın

lojmandan çıkınca gene aynı korkuları yaşıyacağım.

komik ama evimize gelen 2. hırsız hiç birşey bulamayınca eşime aldığım markalı t-shirt

götürmüştü hem sinirlenmiştik hemde gülmüştük adi hırsıza
:umursamaz:kafamçokkarıştısırnaşık şey

canim öncelikle cok gecmis olsun.. cok uzuldum Allahim kimsenin basina vermesin...
ben ne zaman evden cikacak olsam kapilari devamli kontrol ederim aceba iyi kilitlendimi diye
:bbo: bu hastalik oldu bendeşakkıdı

Canım geçmiş olsun.....sadece yatak odalarını mı karıştırmışlar evin diğer yerlerini de talan etmişler mi...benim de kabusum bu hırsızlık olayları ve bu sıralarda çok sıkça duyar oldum....

çok geçmiş olsun bu korkuyu öğrenciyken 2 kere yaşadım, geçen sene de kocam evdeyken yaşadık.bunun ardı hemen lojmana çıktık zaten.allah kimseye yaşatmasın
Aminn canım aminn :Saruboceq:

Gülermisin ağlarmısın olmuş gerçektende yaaa sempatiksalakcinni

canim öncelikle cok gecmis olsun.. cok uzuldum Allahim kimsenin basina vermesin...
ben ne zaman evden cikacak olsam kapilari devamli kontrol ederim aceba iyi kilitlendimi diye
:bbo: bu hastalik oldu bendeşakkıdı
Çok saol canım...
Bende iyi kilitlemiştim güya ama kitlesende olacağı varsa giriyorlar iştee :çok üzgünüm:

Teşekkürler...Bende bu kadar çok olduğunu bilmiyodum hırsızlık olaylarının...
Mutfak hariç heryeri karıştırmışlar :1no2:

Allah kahretsin bu hırsızları yaaaaaaa aldıkları yedikleri haram zıkkım olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…