Dün Gündüz Evimize Hırsız Girmiş :(

cok gecmıs olsun aynı sekılde gunduz bızımde evımıze hırsız gırdıı..1 ay oluyor....Annem ısteydıı evde kımse yoktuu once ust kattakı komsuya gırmısler sonra bızee vee anahtarr delıgııı yoktu....Sonra bız celık kapıyaa bır kacc saglamm kılıt yaptırdık ıctennn oyleee olunca hırsız kapıyı acamıyormusss ne kadar zorlasa ugrassa bılee

gecmis olsun..ne kadar pislik insanlar bunlar ya bizim buralardada oluyor ya bizim apartmana girmisti bikere bodruma bisde kopek var o gece baya huzursuzlanmıstı anlamadık tabi ertesi gun cıktı ortaya bodrumdakileri goturmusler ama artık ugramıyo hırsız falan allaha sukur bisimki ufak bi cıdırtıda heryeri ayaga kaldırıyor kapıya yabancı gelse hissediyor..acıkcası bu tarz seyler yasayanlara tavsiye ederim

geçmiş olsun :KK43: ben okurken ürperdim
tez zamanda korkuyu atlatırsınız inş

çok geçmiş olsun canım yaa ,çok üzüldüm ,kimse duymamışmı ya kilidi kırarken ..
geçen hafta aynı şekilde annemin apartmanında 5 daireye girmişler kilitleri söküp ,bunlar sanırım şebeke ,bu işi iyi öğrenmişler ,aynısını yapıyorlar ,hatta iki dairedekiler evdeymiş ,hepsini soymuşlar onlar noluyo diye kapıya koşunca kaçmış bunlar ..yani evdeykende çok dikkat edin ,kapının zinciri varsa muhakkak kapalı tutun ..

Bizim de yılbaşından önceki gün girmişti. Çorabımın tekini apartman girişinde buldum. Eline geçirmiş. Her şeyim yerlere fırlatılmıştı. Ya işten erken gelseydim de karşılaşsaydım ne olurdu diye düşündüm hep. ınsan kendini taciz edilmiş hissediyor. Berbat bir duygu cidden.

canımm ablamm yaa çok üzüldümmm .çok geçmişş olsunnn:teselli:

çalışıp didiniyosun.ondan bundan artırıp kenara atıyosunn ama gözü dönmüşş insanlar alıp götürüoo.kullanmak nasip olmaz inş.
dediğin gibi ablam bundan sonra birikiminizi bankaya tutunn.
inş bu ilk ve son olurr.allahım kötü insanlardan korusunn sizi:Saruboceq:

cok gecmıs olsun
cok uzuldum cok korkarım bende evıme hırsız gırmesınden

hersey bır kenara ınsan psıkoljık olarak cok etkılenır
alınanlar bır sekılde gerı kazanılır belkı ama yasanan travma kolay kolay atılmaz
kızınıza destek olun umarım en az hasarla en kısa zamanda atlatırsınız

Yoktu canım :1no2:
Ama artık tesedüfmü dalgamı geçildi eşimi o gün içinde bankadan ev sigortası için aramışlar.

aynı gün aramaları ilginç... daha önce bi dizide mi ne görmüştüm sigortacılar önce hırsız olarak giriyorlardı sigorta yaptırmak için bu öle bi durum değil galiba ama aklıma geldi

neyse çok geçmiş olsunn:çok üzgünüm:

bizim evde hırsız gırmıstı ama ordan tasındık orkarak yasammaz kı sımdı sukur yok ama dadanıyorlar bazı yerlere bıze oyle demıslerdı o sokakta 10 kusur hırsızlık vaksı olmus o gun yanı.. ama sanslıyız kı yenı aldıgım pc yı goturememıslerdı annemler cıkmaya baslayınca merdıvenlerden alt kar merdıvenıne havluya sarılı bırakmıslar ama annemın yuzugunu almıslar cok uzulmustuk kardesımın okul harıcı vardı onu gormemısler camasır arasındaydı uzunca yazdım hatırladım valla allah korsun herkesın evını sızede gecmıs olsun uzulmeyın

bu arada bızde aynen dedıgınız gıbı degerlı esyalaımızı yanımıza alıyoruz yakına bıle gıtsek oyle napalım korktuk bır kere hırsızlardan sızde artık bırakmazsınız

gecmıs olsun canım allah tekrarını yasatmasın ınsallah. gupe gunduz bu ne ıs yaaa. bılıyor bunlar kımın evde olup olmadığını. ay allahım. allah nasıl bılıyorsa oyle yapsın bu ınsanları.

Canım seni çok iyi anlıyorum çok geçmiş olsun.
Bizim de eve girdiler, 20 bin liralık takım gitti, evden soğuduk, taşındık, oraya da girdiler, aynı manzarayla 2 defa karşılaştım ben de.
Dediğin gibi gidenlere değil de yabancı birinin evinde dolaştığı hissi çok korkunç.
Çok geçmiş olsun tekrar.

Çok geçmiş olsun aman size bişey olmamış. Allah beterinden korusun. Siz evde yokken girmiş olması da şans. Tekrar geçmiş olsun.

geçmiş olsunnn bilirim bu durumu insanın evine girilmesi ki tıpa tıp aynı olay başıma geldi
bizde işteyken karşı komşularda aynı şekilde işteyken her ikimizede giriyo Allaha şükür maddi hasar yoktu ama evin o hali gözümün önünde insan deli oluyo nasıl benim özelime,güvende olduğumu zannettiğim evime girer diye.Maaleseff kapılar hep teneke en iyi gerçek çelik kapılar 3000 tl civarı hırsıza kapı dayanmaz dememişler boşunaa.Allah bizleri bu gibi insanlardan korusun tekrar geçmiş olsun

X