Dün akşam parkta olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kriz yönetimimi beğendim evet.Korkup kaçmadım,panik yapmadım.Toplumda daha doğrusu çocukların içinde yanlış bir şey olduğunu vurgulayabildim.Kades uygulamam var ,2 genç kız gelip yanımda durup destek oldular.Yarın da eşekle bilmem ne yapan adam görürseler evet tek tıka bakar erişmeleri.

Ya yanlış anlamayım ama çocukların yanında biriyle tartışmanız bence doğru değil, siz iki çocukla nasıl baş edeceksiniz, kaldı ki çocuklar korkmadı mı hiç o kavgadan

Son cümlenizi normal mi görüyorsunuz? Ellerine kontrolsüzce tablet vermemeye ne dersiniz kriz yönetimi hanım? Bence siz trollsünüz

Bu tarz durumlar cezaya tabidir. Hayasızca hareketler (teşhircilik) suçu olarak aratabilirsiniz.

Polemige girmeye gerek yok alıp çoçukları başka yere gidebilirsiniz büyük cesaret iki küçük çocukla bu denli duruma gelmek ya zarar verselerdi size veya çocuklara

Ya yanlış anlamayım ama çocukların yanında biriyle tartışmanız bence doğru değil, siz iki çocukla nasıl baş edeceksiniz, kaldı ki çocuklar korkmadı mı hiç o kavgadan
Estağfurullah.2 kızım oyuna daldılar ilerde, oğlum da bebek arabasının içindeydi.İnsan gibi uyardım,efendi efendi kalkıp giderler dedim ama sonu hüsran.Ve evet haklısınız tabii ki doğru değil.

Konuyu okumuştum ve neredeyse aynı değil.Olsun, saygı duyuyorum.
Evet cocuklar kısmı farklı. Amaç farkındalık falansa bu şekilde olmaz kardeş. Kurgu oldugu bariz ortada. Alkollü ya da madde etkisinde olabilirler saldırabilir arbede cıkabilirdi, yalnız değilsin cocukların var yanında verdiğin tepki aşırı. Cocuklar daha fazla etkilenir. Bu gibi durumlarda en mantıklısı uzaklaşmak ve hemen polise haber vermek. Evde olanlar zaten sacmalıgın daniskası o kısma hiç girmşcem.

Siz niye sürekli millete salça oluyosunuz yaa, bu kulüptekiler de dahil. İki çocukla cesaret diye nitelendirdiğiniz şey çocuklarda travma yaşatmış. Artık eşşeğe varıyom garıya varamıyom Yalçın ağbey den tut da egzoz s*ken adama kadar hepsini bir şekilde izleyecek o çocuk. Onların yaptığı ahlaksızlık ama siz çocukları açık hedef haline getirmişsiniz. Yanımda kocam dahi olsa asla çocuklarım varken elin ne idüğü belirsiz arsızları ile muhatap olmam. Oldurmam.

Kurgu olsun peki, canlı canlı şahit olan o kadar insan varken...Evde olanların nesini saçma buldunuz?

Yazdığınız çoğu konuda çok haklısınız... Sürekli kime salça olmuşum, anlayamadım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…