Dün akşam parkta olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay eski konulara bakınca zaten nasıl bir trol olduğu anlaşılıyor. Prim vermeyin.
Ayol şimdi baktım şaçmalamış sonra da kuzenim yazdı ben yazmadım demiş asdghjkö hatta bir üyeye bile konu açmış sen çok tatlısın diye

Bu üyenin ikamet Bakırköy bu Saaten sonra ciddiye bile almam puahahah ay ben yazmadım yaramaz kuzenim yazmış

Ohaaaa

Yok artık

Kendi hayatıyla ilgileneceğine dışarı sarmış

Tebliğci gibi bir şey olduğunu düşünüyorum. Vatanımın sabi mensupları falan.. hiç ama hiç sevmem o tipleri. Savaşma seviş mottosunu uygulamış gençler. Sizde bu hırsla, sinirle birgün çatlar kalırsınız.

banı kalkınca bir iki beddua eder gene banlanır uslanmaz deli gönül

Ciddiye almayın gerçekten normal değil yazıyor çiziyor kuzenim yazdı diyip sıyrılmaya çalışıyor bir mahkeme yüzü görse kuzeni bile yoktur

Cesur bir anne olduğunuzu düşünüyorsunuz bense sorumsuz bir anne olduğunuzu düşünüyorum. Başkalarının ahlak bekçiliğini yaparken çocuklarınızı ve kendinizi tehlikeye atmışsınız. Neler duyuyor okuyoruz,adam size saldırabilir,çocuklarınızı yaralayabilirdi. Etraftan da kimse yardıma koşmaz bunu artık biliyorsunuzdur. Rahatsız olduysanız kalkın başka yere gidin,çocuğunuz onların sevişmesine şahit olduğunda kötü etkilendi de yaşanan bu tartışma ile kötü etkilenmedi mi sanıyorsunuz

Birincisi konunun fake olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Ama böyle şeyler oluyor illa ki. Bu konuda fikrim şu, evet milletin içinde abartılı şekilde öpüşmek yiyişmek çok çiğ bir hareket. Gerçi artık millet kıskançlıktan el ele tutuşup sarilana da bidi bidi ediyor ama konumuz aşırılık. Olması bana göre aşırı. Ama şu benim çooocum etkileniyor olayı da şımarıkça. Eminim ki televizyonunuzda her gün baby TV açık değildir. Çocuğunuzun etkileneceği bir sürü sıkıntılı olay var. Haberlerde olsun dizilerde olsun sabah programlarında neler neler var. Onları da şikayet ediyor musun yoksa kanal mi degistiriyorsun. Hiçbiri değil bence.

Ben de parkta çocukların geçtiği yerde sigara içiyorum çocuğun bundan da olumsuz etkilenebilir eee bana ne? Çocuk senin çocuğunsa seni örnek almalı beni değil. Sen beni rahatsız edeceğine (ki gelip uyarsan takmam umrumda olmaz) çocuğuna sigara içmenin zararlı olduğunu anlatmalisin.

Burda da kavga etmek yerine çocuğunu alip uzaklaştirirsin ve yapılanın çok yanlış olduğunu anlatırsın olur biter. Ömür boyu cam fanusta yasamayacak bu çocuk.

İmza , mühür, kaşe

Konu gerçek mi serin hikaye mi bilmiyorum ama gerçekmiş gibi yazacağım: Bence çocuklar parkta öpüşme sahnesine şahit oldukları için değil de sizin ne idiğü belirsiz insanlarla bağıra çağıra ettiğiniz kavgadan dolayı travma yaşamışlardır. Haklı ya da haksızsınız orası tartışılır ama siz bir annesiniz ve çocuklarınız için kendinizi ve onları riske atmamalısınız. hani eskisinden daha cesur olduğunuzu, annelik içgüdülerinizin daha çok ortaya çıktığını söylüyorsunuz ya. Aslında tam tersi orada o adamın size saldırma ihtimalini, haplanmış ya da sarhoş olabileceklerini düşünmeliydiniz. Bence çoğu kişi anne olduktan sonra daha soğukkanlı ve olaylara karışmamayı tercih eder. Sonuçta karşınızda her zaman aklı başında insanlar olmayabilir.

Zavallı,şakşakcı bir yalaka daha.Senin gibilere tenezzül edip Allah ın selamını vermem kimsin sen.Tebliğci de olabilirim, konuları kuzenim de açmamış olabilir, değişik konular açıp sonra da inkar eden bir ruh hastası olabilirim,sevişen görünce kıskançlıktan saldırıyor da olabilirim...Sanane!??Tapulu yerin mi burası sana mı soracağız konu açarken.Sen kimsin de böyle lakayıt olabiliyorsun haddini bil.Hadi gel mahkemede hesaplaşalım hodri meydan...Sana cevap vererek kendime hakaret ediyorum şuan.Benimle muhatab olmak istiyorsan başka merciilerde görüşmek üzere.Şimdi sen de iddia ettiğin gibi düzgün,medeni!,açık görüşlü! bir insansan!!!konuma sakın yazma bir daha.Yine banlanayım önemli değil bunca senedir 1,2 konu açmışımdır,sizler gibi çok vaktim olmadı insanların hayatına hadsizce müdahil olmaya.Midem bulandı senden yemin ediyorum.Bu berbat zihniyetinle, kötü kalbinle eninde sonunda sen boylayacaksın Bakırköyü,ben değil.Evet açılan konuda ki üyelere ben de bayılıyorum,hayranım.Kıskandın mı adın geçmemişse eğer Ayinesi iştir kişinin biliyorsun değil mi?Bu cümle sana yeter. Daha da kelime israfı yapmayacağım senin için... Hadi kaybol ve de DEFOL...

O yemin sana yeter

Senin ne düşündüğün çokta umurumdaydıSevmediğin tipler de sana bayılıyordur eminim.Hadi kaybol şimdi.

Saygı duyuyorum düşüncenize ve haklısınız da.Konu gerçek olduğu için ben de size cevap vereyim. Yanındaki kızı az çok tanıyorum kardeşini okula getiriyor yaşını da oradan tahmin ettim zaten ki kardeşi de yanındaydı dolayısıyla madde,alkol alabileceklerini düşünmedim ve kavgayı da ben başlatmadım.Tabii ki tenha olsa (çok kalabalık ve girişlerde güvenlik var) tüyerdim direk.Çocuklar durup izleyince zoruma gitti.Onlara ait alan sonuçta.O an öyle gelişti ama haklı ama haksız olayım maalesef durum böyle,en ufak bir yalan yok.

Parklarda sevişen çok oluyor hele de hava kararınca.

Bir kadını sokakta öldürebilirsiniz ama öpemezsiniz diye bi yazı vardı.

Umarım şiddete de aynı tepkileri verirsiniz.
Kadının sokakta dövülmesine de karşıyız, ulu orta ahlak dışı hareketlere de!Her şeyde bir taraf tutulmak zorunda değiliz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…