dulcinea nın çeyiz sandığı...

oyyyy çok teşekkür ederim canım benim çok nazik çok zarifsin her zamanki gibi benimde daha önceden bi kpss deneyimim var kuzum hatta hali hazırda memurum bile ama ben bu kez KPSS A grubuna hazırlanıyorum birde burda şansımı denemek istiyorum nasipse tabi birazda kısmet bakalım

canım ben bu dolapları ikeadan almıştım ikea mağazasından yaklaşık olarak büyüğü 125 tl küçüğü 100 tl gibi bişey olması lazımdı yanılmıyosam 6 ay kadar önce
bende büyük olanı 9 ay kadar önce 80 tlye ikeadan aldım. şuan kullanıyorum çok memnunum banyoda kilerde mutfakta her alana uyum sağlıyor evladiyelik. sizde güle güle kullanın.

bende büyük olanı 9 ay kadar önce 80 tlye ikeadan aldım. şuan kullanıyorum çok memnunum banyoda kilerde mutfakta her alana uyum sağlıyor evladiyelik. sizde güle güle kullanın.

güle güle kullan canım sende çok teşekkür ederim ayrıca sen daha iyi bi fiyata almışsın kesinlikle çok şık bi dolap henüz oturucamız evimiz belli değil banyo mu daha uygun olur mutfak mı balkon mu bilemiyorum ama illaki bi bölümde değerlendiricem artık çünkü çok severek aldım

tchibodan aldıklarına bayıldım canım hatta şu dikdörtgen çikolata kalıbı varya silikon ondan bende aldım ama çok kullanışlı değil malesef çok ince yapıyor çikolataları kırılıyo, en sağlamı erimiş çikolatayı hızlıca skma torbasına koyup öyle kalıba dökmek

gerçekten mi canım üzüldüm bak bende öyle olmasına daha gelmedler henüz elime ulaşmadılar bekliyorum bakalım ama açıkcası o seti ben daha çok bisküvi kalıbı için aldım ama çikolata kalıbıda iyi olsaydı şahane olurdu tabi neyse canımız sağolsun onuda olduğu gibi değerlendiricek bişeyler buluruz artık

okadarcıkta firemiz olsun yahu napalım yani :)))

kızlarrrrr bakın anneciğim benim için neler almış canım annem benim ya yün yorgan 2 adet dik süpürge çelik servis seti ve baharatlık baharat takımım vardı ama olsun bu annemin hediyesi daha kıymetli

kızlarrr işte en yeni bebeklerim sevgili baskülümü şuan hali hazırda kullanıyorum zaten kahve makinemi
ise sipariş verdim emin olmamakla birlikte arada bi kullanırım diye planlıyorum battaniyeme ve blenderıma dokunmuycam ama blenderı denerim elbette

canımcım bana daha önce emsanın ceramik sezvesini sormuştun hani nasıl diye onu denedim canım ama maalesef bariz bir fark göremedim ben arada bir belki kahve yaparım yine ama ben onu sütlük olarak kullanmayı düşünüyorum artık epey hacimli çünkü sütlük olarak iş görür ancak eğer hala almayı düşünüyorsan ve almadıysan tavsiye etmiyorum canım başka alternatiflerde düşünebilirsin kuzum

baskülün çok güzelmiş canım çok kaliteli görünüyo bide keşke kahve makinasını ikili alsaydın yada benim ikili olanlar hoşuma gidiyor

baskülün çok güzelmiş canım çok kaliteli görünüyo bide keşke kahve makinasını ikili alsaydın yada benim ikili olanlar hoşuma gidiyor

çok sağol canım baskülü kesinliklikle tavsiye ederim sağlık ürünlerinde omron kesinlikle çok iyidir evde bozuk 4 tane dijital ve mekanik baskülden sonra aldım kesinlikle doğru tartıyo basküle inip çıkınca rakam değişmiyo
kahve nakinesine gelince canım tekliler 3 fincan kapasitesinde ikili makinelerse 4 fincan kapasitesinde 1 fincan içinde o kadar fiyat farkı vermek istemedim açıkcası

unutmadığına inanmıyorum :))) çok teşekkürederim canım ya sütlüğüm vardı çünkü alsaydım sütlük olarak kalsaydı üzülürdüm :)) çok tatlısın sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…