dulcinea nın çeyiz sandığı...

teşekkür ederim cerencim sana da çeyiz hazırlıklarında kolaylıklar diliyorum allah yardımcımız olsun bu süreçte hepimizin:KK39: ben o yemek takımımı internetten evim.net ten almıştım canım kütahya porselen markasıda düşünürsen tavsiye ederim kesinlikle :KK52: risk alıp birde markasına güvenerek bakmadan aldım ama iyi ki de almışım gelince gerçekten çok beğendim :KK36:

sağol canım. ben de çoğu şeyimi internetten alıyorum güvendiğim markaları yani sadece. çok daha hesaplı oluyo indirimler.. teşekkür ederimm sana da kolay gelsin :KK25:

sağol canım. ben de çoğu şeyimi internetten alıyorum güvendiğim markaları yani sadece. çok daha hesaplı oluyo indirimler.. teşekkür ederimm sana da kolay gelsin :KK25:

Rica ederim canım ne demek :KK66: indirim ve fiyatın uygunluğu konusunda kesinlikle sana katılıyorum canım internetten indirimleri kampanyaları takip etmek daha kolay yoksa mağaza mağaza gezecek vaktimiz yok hiçbirimizin sadece dışardan ürünü yakından görüp incelemek önemli ama fikir sahibi olmak açısından ☺

herşeyin şahane özenle ve araştırılarak alındığı belli bu topikler hepimize çok şey öğretti. sana bişi sorabilir miyim kaç tane nevresim takımı aldın kaç tane pike kaç tane uyku seti?

herşeyin şahane özenle ve araştırılarak alındığı belli bu topikler hepimize çok şey öğretti. sana bişi sorabilir miyim kaç tane nevresim takımı aldın kaç tane pike kaç tane uyku seti?

Çok sağol canım çooook teşekkür ederim ☺ canım ben 4 tane pike takımı almayı düsünüyodum ama 5 tane aldım henüz 1 tane nevresim takımım var burda epey eksiğim var yani :KK66: 4 yada 5 tane nevresim almam gerekiyo -ki burda kızların genel fikri 5 civarı yeterli olur gibi nevresim takımı için - ben henüz hiç uyku seti almadım acıkcası almayıda düsünmüyorum ama sen istersen alabilirsin ona göre nevresim ve yorganlarının sayısını ayarlarsın canım... benim birde aklımda 1-2 tane de yatak örtüsü almak var bilmem sen ne düsünürsün tabi birde misafir icin almayı düsündügüm tek kisilik nevresim ve pike takimi var ama gelicek hediyeleride hesaplamak gerekiyo galiba :KK70: bizim düğünleri düşününce genelde borcam nevresim battaniye fincan bardak takımları vs hediye götürülüyo o yüzden cok da abartmakda istemiyorum hani zevkime göre olmazsa evlendikden sonrada alırım gönlüme göre şeyler hem alışveriş için bahanemiz olur demi ama :KK66:

hafta sonunu sevdiceğimle avm de geçirince boş durmadık :KK49: benim için küçük çeyizim için büyük bikaç parça daha aldık :KK9: paşabahçeden 26 ve 30 cm çaplarında cam kaselerim :KK52:
53923.jpg 86030233461829617227.jpg
ve yine paşabahçeden kupalarım :KK36: kuşlu olan kupamın beyazı da var ama resmini bulamadım :KK43: küçük prens hayranı olduğumdan 2 tanede küçük prens figürlü kupa aldım ama hala da alasım var acaba 4 tane mi alsaydım diyorum :confused::KK73:
1011679.jpg 1009893.jpg 1009892.jpg 11_1_143_1362.jpg

biraz da tupperware ürünü aldım sanırım mutfağım tamamlanmak üzere bikaç parça dışında :KK9: çalışan biri olarak mutfakta işimi kolaylaştırıcak ürünleri tercih etmeye çalışıyorum oval setin yalnızca en büyük boyunu aldım 2.9 lt lik olandan 4 adet ve antartika serisinin 1 set dışında en çok kullanacağımı düşündüğüm 1.3 lt lik olanlardan da yine 4 adet aldım :21:

178149530_tn30_0.jpg 004747-0000-0025.jpg 002422-0000-0025.jpg 002423-0000-0025.jpg

image.jpg 106948767_tn70_0.jpg 3277090_0_b.jpg MİKSİM 3lt 55TL.png

Canım bütün eşyaların harika güzel günlerde kullanmayı nasip etsin rabbim çok beğendim hatta o kadar güzeller ki benimkileri atıp aynından alasım geldi :))

aaaaa ne kadar güzel ne kadar içten bi yorum bu böyle canım inan beni çok mutlu ve çok mahçup ettin :oops: :KK37: çooookkk teşekkür ederim ama samimiyetine inanarak söylüyorum ki zevkimiz aynı olduğuna göre seninde çeyizlerin çok güzeldir beğenicemden eminim varsa eğer topicin takip etmek isterim tatlım :KK36:

aaaaa ne kadar güzel ne kadar içten bi yorum bu böyle canım inan beni çok mutlu ve çok mahçup ettin :oops: :KK37: çooookkk teşekkür ederim ama samimiyetine inanarak söylüyorum ki zevkimiz aynı olduğuna göre seninde çeyizlerin çok güzeldir beğenicemden eminim varsa eğer topicin takip etmek isterim tatlım :KK36:
Yok kuzum malesef ben evleneli 2 sene oluyo 1 yaşında oğlum var ondan sebep yaramazlıklarından ötürü ne tabak kaldı ne çanak:))) yenisini alacak olursamda mutlaka burdan beraber yorumlayalım isterim çok teşekkür ederim:KK16:

Ne zamandır gözükmüyordun canım seni gördüğüme sevindim:KK36::KK37:

Tupperlar hayat kurtarıcı :) 8 yıldır yalnız yaşayan biri olarak Tupperware ürünlerini severek kullanıyoırum. Daha da bi kaç parça alacağım var.

Yok kuzum malesef ben evleneli 2 sene oluyo 1 yaşında oğlum var ondan sebep yaramazlıklarından ötürü ne tabak kaldı ne çanak:))) yenisini alacak olursamda mutlaka burdan beraber yorumlayalım isterim çok teşekkür ederim:KK16:

aaaaa ne güzel evlilikten hemen sonra çocuk :KK68: allah size bağışlasın kuzumm o iyi olsunda tabak çanağın ne önemi var :KK66: biraz daha büyüsün nasılsa vazgeçer o alışkanlığından yenisini almaya karar verdiğinde de fikir alışverişinde bulunuruz elbette seve seve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım canım :KK52:

Ne zamandır gözükmüyordun canım seni gördüğüme sevindim:KK36::KK37:

Tupperlar hayat kurtarıcı :) 8 yıldır yalnız yaşayan biri olarak Tupperware ürünlerini severek kullanıyoırum. Daha da bi kaç parça alacağım var.

çok teşekkür ederim dilekcim bende tekrar görüştüğümüze inan çok sevindim :KK16::KK36: canım çalışıyorum ben birde bu sene kpss ye girmeye karar verdim dersaneye başladım iş çıkışı 2 gün dersane araada ek dersler başladı şimdiden birde evde oturup çalışıyorum h. sonları filan ve fırsat buldukça h.içi o yüzden burdan epey uzakta kaldım :oops: ama çeyiz alışverişine çok fazla ara vermedim aylığı aldıkça bişeyler eklemeye çalışıyorum kuzum:KK39:

tupperware konusunda kesinlikle çok haklısın canım ben önceleri gayet mesafeliydim aslında kendilerine ama bikaç parçayı evde kullandıktan sonra önyargılarım çabuk kırıldı ve çeyizimede eklemeye karar verdim :KK48:

Son düzenleme:
aaaaa ne güzel evlilikten hemen sonra çocuk :KK68: allah size bağışlasın kuzumm o iyi olsunda tabak çanağın ne önemi var :KK66: biraz daha büyüsün nasılsa vazgeçer o alışkanlığından yenisini almaya karar verdiğinde de fikir alışverişinde bulunuruz elbette seve seve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım canım :KK52:
Amin canım çok sağol rabbim isteyen herkese nasip etsin:))

çok teşekkür ederim dilekcim bende tekrar görüştüğümüze inan çok sevindim :KK16::KK36: canım çalışıyorum ben birde bu sene kpss ye girmeye karar verdim dersaneye başladım iş çıkışı 2 gün dersane araada ek dersler başladı şimdiden birde evde oturup çalışıyorum h. sonları filan ve fırsat buldukça h.içi o yüzden burdan epey uzakta kaldım :oops: ama çeyiz alışverişine çok fazla ara vermedim aylığı aldıkça bişeyler eklemeye çalışıyorum kuzum:KK39:

tupperware konusunda kesinlikle çok haklısın canım ben önceleri gayet mesafeliydim aslında kendilerine ama bikaç parçayı evde kullandıktan sonra önyargılarım çabuk kırıldı ve çeyizimede eklemeye karar verdim :KK48:

Canim benim herşey gönlünce olsun. Umarım dilediğin yere gelirsin. Bu süreçte hayallerini ertelememene cok sevindim. Çeyiz ne kadar geleceğe yatırımsa iş de geleceğe yatırım :KK66: Kpss den alnının akıyla çıkmış biri olarak her zaman yanındayım; ) :KK200::KK200:

X