dulcinea nın çeyiz sandığı...

amin canımcım ağzınızın tadı hiç bozulmasın inşallah :KK68:
düğün tarihimiz maalesef kesin değil henüz kuzum :KK43: sevgilimle ortak fikrimiz 2016 ydı ama henüz isteme bile olamadı maalesef aslında biz ekim gibi yani tamda bu sıralar düşünüyoduk söz tarihini fakat babam bi rahatsızlık geçirdi bikaç aydır onun tedavisinin bitip sağlığına kavuşmasını bekliyoruz yani halen 2016 olabilir gibi duruyo sadece sözü erteledik biraz canım :KK16: hayırlısıyla babam bi iyleşsin hele sonrası kolay sanki nasipse :KK39:
Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin canım

canım guzel gnlerde kullan... karaca kahvaltı setin benımkınden bende mint yeşili ve pembe rengi arasında kalmıştım ama pembe ağır bastı :) gerçekten çok zevklisin

amin canımcım ağzınızın tadı hiç bozulmasın inşallah :KK68:
düğün tarihimiz maalesef kesin değil henüz kuzum :KK43: sevgilimle ortak fikrimiz 2016 ydı ama henüz isteme bile olamadı maalesef aslında biz ekim gibi yani tamda bu sıralar düşünüyoduk söz tarihini fakat babam bi rahatsızlık geçirdi bikaç aydır onun tedavisinin bitip sağlığına kavuşmasını bekliyoruz yani halen 2016 olabilir gibi duruyo sadece sözü erteledik biraz canım :KK16: hayırlısıyla babam bi iyleşsin hele sonrası kolay sanki nasipse :KK39:
Öyle mii, çok çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin, başta sağlık elbette.
Arayı fazla uzatmadan düğünü yaparsınız 2016 da hepsi oluverir Allah'ın izni ile.

Güle güle kullan inşallah... Nevresim ve pike takımların hangi marka acaba canım birde o yemek takımın set şeklindemi aldın

canım guzel gnlerde kullan... karaca kahvaltı setin benımkınden bende mint yeşili ve pembe rengi arasında kalmıştım ama pembe ağır bastı :) gerçekten çok zevklisin

çooookkk teşekkür ederim canım bu sözleri duymak gerçekten çok mutlu etti beni :KK37: kullanmak için sabırsızlanıyorum hem senle aynı zevklere sahipmişiz ne güzel :KK39: sende mutlu huzurlu aşkla kullan kuzum bütün çeyizlerini :KK52:

Öyle mii, çok çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin, başta sağlık elbette.
Arayı fazla uzatmadan düğünü yaparsınız 2016 da hepsi oluverir Allah'ın izni ile.

çok teşekkür ederim boncuğum güzel duaların dileklerin için allah razı olsun :KK52:hayırlısıyla herşey yolunda gider inşallah hepimizin hayatında :KK36:

Güle güle kullan inşallah... Nevresim ve pike takımların hangi marka acaba canım birde o yemek takımın set şeklindemi aldın

Çok teşekkür ederim canım inşallah hepimiz aşkla mutlulukla kullanırız çeyizlerimizi hepimiz çok büyük emek ve paralar harcıyoruz çünkü bu süreçte
:KK66: nevresim takımım taç saten balin pike takımımın bi tanesi özdilek öykü diğer iki pike takımımda sarevden eva ve colette modelleri :)
Yemek takımıma gelince canım ben hiç biseyimi set olarak almadım neyi beğendiysem onu almaya calısıyorum gücüm yettiğince :KK66: 2 tane günlük yemek takımım var hangisini sorduğundan emin olamadım ama ilki kütahya porselenden gözde ikinciside emsanın anadolu serisi umarım yardımcı olabilmişimdir canım ☺

çeyizin çok güzel canım. Ama dönüp dönüp baktığım kesinlikle günlük yemek takımın.. O ne güzellik öyle:KK9::KK36::KK37:

Çoooook teşekkür ederim dilekcim güzel sözlerin ve samimiyetin için sanırım mavi olan günlük yemek takımımdan bahsediyosun :KK66: o takım benim çeyizlerimin ilk parçasıydı görünce bende aşık oldum desem yeridir sanırım bereketlide geldi sonrasinda da diğer eksiklerim yavaş yavaş tamamlanıyor gibi :KK66:

hayırlı olsunnnn, canım bu aşamada şiddetle bir mutfak tartısı almanı öneririm :)
cupcake tepsiside al bence..

kuzummmm :KK39: bak tavsiyeni dinledim ve cupcake tepsimi aldım emsan dan ve daha önceden almış olduğum sufle kabım pyrex den 6 lı olarak takım yaptım :KK25:

emsan nar muffın kalıbı.JPG pyrex-seramik-kirmizi-ikili-sufle-kabi.jpg

kızlar bunlarda hem sunum için hemde kalan yemeklerimi saklamak için cam tencerelerim :KK52: fırına giriyor ateşin üstüne konuyor olması işimi kolaylaştırıcak :KK28:
169580092_tn30_0.jpg sımax.jpg
tezgah üstü için bambum kaşıklığım ve geniş kesme tahtam :KK16: üzerinde kesme işleminin dışında hamur işleri yapmayı da planlıyorum oldukça geniş olduğundan :KK68:

mantao-tabaklikli-kesme-tahtasi-bambum-BKMA01-1-1024x680.jpg bambum kaşıklık.jpg

Canim yine çok güzel şeyler almışsın :KK9:cupcake tepsisi bende almayı düşünüyorum. Kesinlikle muffin kapılarından daha faydalı. Emsan ürünlerine de güveniyorum bende bi inceleyeyim :) kaç bölmeli canım bu kap ? Bi tane yeterli olmayabilir.

Birde havluların çok güzell :nazar: Ben annemin ve Kayinvalidemin ördüğü onlarca dantel ve igne oyali havlu dan başka havlu almadım. Özellikle misafir banyo ve baş havlusu almak istiyorum. Bu konuda tavsiyelerini alabilirim :KK36::KK37:

Canim yine çok güzel şeyler almışsın :KK9:cupcake tepsisi bende almayı düşünüyorum. Kesinlikle muffin kapılarından daha faydalı. Emsan ürünlerine de güveniyorum bende bi inceleyeyim :) kaç bölmeli canım bu kap ? Bi tane yeterli olmayabilir.

Birde havluların çok güzell :nazar: Ben annemin ve Kayinvalidemin ördüğü onlarca dantel ve igne oyali havlu dan başka havlu almadım. Özellikle misafir banyo ve baş havlusu almak istiyorum. Bu konuda tavsiyelerini alabilirim :KK36::KK37:

dilekcim çoook teşekkür ederim tatlım:KK36:emsan ürünlerini kesinlikle tavsiye ederim kuzum çeyizimde çok fazla parçaya sahip bi marka :KK39: muffin tepsiside 12 bölmeli canım orta genişlikte bi tepsi 26 cm yanılmıyorsam belki sana 1 tane yeterli olmayabilir dediğin gibi ama ben çok da kalabalık etsin istemedim açıkcası gerekirse sufle kaplarımdan yardım alabilirim:KK16:

benim annem de kayınvalidem de dantel iğne oya işleriyle ilgilenmediğinden havlularımı kendim aldım canım bazılarında nakışları var o kadar :KK39: misafir havlusu içinde yine chakra taç sarev özdilek gibi markaları öneririm kuzum ben misafir için de taç dan bornoz takımı aldım onların içinde var ayrıyeten almayı düşünmüyorum belki sende öyle bişey yapabilirsin canım :KK52:

Yaaa inanmiorumm chakra alisverisi goruyorum burda pikeyide almissin hepsi harikaaaa cok iyi yaptin canim :KK73: cicekli pikede chakra dimi ? Gule gule kullannn gercekten bayildim:confused::confused::KK48:

Ayy hayirli ugurlu olsun artik super cupcakeler rengarenk frostingler yapip gozlerimizi bayram ettirirsin canimm :kk77::kk77:

ayyy hadi inşallah kuzum :21: bende senin gibi mutfakta vakit geçirmeye yemek yapıp sevdiklerime yedirmeye bayılırım o yüzden o kadar uğraşıyorum ki mutfağım için inşallah değicek ama bu zahmete bu çabalarıma :KK36: evlendikten sonrada artık kk da yemek bölümünde bol bol görüşürüz :KK9:

Yaaa inanmiorumm chakra alisverisi goruyorum burda pikeyide almissin hepsi harikaaaa cok iyi yaptin canim :KK73: cicekli pikede chakra dimi ? Gule gule kullannn gercekten bayildim:confused::confused::KK48:

sağol kuzum chakradan yüklü bi alışveriş aklımdaydı zaten sende epey fikrimi çeldin yorumlarınla çok teşekkür ederim canım :KK39: indirim var dediğinden beri bugün mü alsam yarın mı alsam diyodum hep ve dayanamadım h.içi aldım ama bunlar beni kesmedi tabi :KK48::KK33: gözüme 2 tane de nevresim takımı kestirdim en kısa zamanda onlarıda çeyizime katmayı planlıyorum inşallah ama şunların bi taksitleri hafiflesin önce :KK69: çiçekli olan pike takımımda sarev den canım onuda uzun zamandır takipteydim içimde kalmasın alıyım dedim ve iyi ki de almışım gerçekten çok güzel çok kaliteli bi takım tavsiye ederim :KK16:
inşallah kızlar hepimize sevdiklerimizle mutluluk ve aşkla kullanmak nasip olur :KK36::KK36::KK36:

merhaba cok zevklisin gercekten her parçana bayıldım özellikle ilk paylastıgın yemek takımını mağzadan mı yoksa internetten mi aldın. internetten alabileceğim bi site var mı o yemek takımını ? :oops:

merhaba cok zevklisin gercekten her parçana bayıldım özellikle ilk paylastıgın yemek takımını mağzadan mı yoksa internetten mi aldın. internetten alabileceğim bi site var mı o yemek takımını ? :oops:

teşekkür ederim cerencim sana da çeyiz hazırlıklarında kolaylıklar diliyorum allah yardımcımız olsun bu süreçte hepimizin:KK39: ben o yemek takımımı internetten evim.net ten almıştım canım kütahya porselen markasıda düşünürsen tavsiye ederim kesinlikle :KK52: risk alıp birde markasına güvenerek bakmadan aldım ama iyi ki de almışım gelince gerçekten çok beğendim :KK36:

X