dulcinea nın çeyiz sandığı...

canım birde sana bişi sorucam, baskül için iyi demişsin, ama bu yağ su ölçümü yapanlar hamileler için tavsiye edilmiyor mesela , bu konuyu arastırdınmı hiç?

unutmadığına inanmıyorum :))) çok teşekkürederim canım ya sütlüğüm vardı çünkü alsaydım sütlük olarak kalsaydı üzülürdüm :)) çok tatlısın sağol

çok teşekkür ederim canım o senin tatlılığın sen sorduğundan beri aklımdaydı kuzum cezveyi denemek deneyince de sana düşüncemi ileteyim istedim

canım birde sana bişi sorucam, baskül için iyi demişsin, ama bu yağ su ölçümü yapanlar hamileler için tavsiye edilmiyor mesela , bu konuyu arastırdınmı hiç?

basküle gelince de kuzum bunu ilk kez senden duyuyorum açıkcası ama araştıcam hemen ben baskülümden gerçekten çok memnunum o yüzden çeyizime katmaya karar verdim ama yağ su ölçümünü henüz kullanmadım hiç gerekirse bebek dülşünmeye başladığımda bi kadın doğum uzmanına da sorarım öyle bi durumda da yanılmıyorsam omron un mekanik basküllerı de var canım onu da düşünebilirim öyle bi durumda

omron u hiç bilmiyordum tefal filan alırım heralde diyodum ama belliki arastırmıssın :) daha medikal bi markaya benziyo

omron u hiç bilmiyordum tefal filan alırım heralde diyodum ama belliki arastırmıssın :) daha medikal bi markaya benziyo

evet canım medikal bi marka baskülden çok ağzım yandı artık almışken en iyisini alıyım diyip bunu bulmuştum canım araştırmalarım sonucunda bende birde adımsayarı var canım ben çok memnunum bu ürünlerden düşünürsen bi göz atmanı önerebilirim

mantıklı haklısın ben böyle düşünmemiştim :) eğer baskülümü almamış olsaydım alabilirdim doğru tartmıyo kesinlikle

Kzlar igne oyasi havlulari 25e tig oyalarini 15e patikleri 5ee satiyorum isteyen olursa ozeldeb mesaj atsin toplu alrsaniz indirim yaparm

Omron baskülü ne kadara aldınız şu sira bende düşünüyorum güle güle iyi günlerde kullanın.

canım öncelikle hayırlı olsun bebek bekliyomuşsun tebrik ederim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim ben baskülü n11.com dan almıştım canım indirim kuponum ve hediye çekimde vardı yaklaşık 140 tl gibi bi tutar ödedim kargosuz

çeyiz zor iş ne alırsan al eksikler hep çıkıyor bu dönemde allah yardımcın olsun canım :)
aldıkların hepsi çok güzel.. bende fikir ediniyorum baktıkça :)
hepsini ağız tadıyla kullanmak nasip etsin rabbim en güzel günlerinde :)

çok teşekkür ederim canım çok sağol ne kadar güzel dilekler bunlar böyle bende tüm kalbimle diliyorum darısı başına
haklısın canım bi çeyiz listesi oluşturdum ama aldıklarımı bi yandan çiziyorum bi yandan yeni eksikleri farkedip eklemeler yapıyorum bitmiyo bi türlü bu arada sende var mı peki kuzum söz nişan çeyiz hazırlığı burda daha önce görmedim sanki yanılmıyorum değil mi

Çokk teşekkür ederim
Amin isteyen dileyen herkese nasip olsun inşallah.
Uygun bi fiyata almışsın tekrar güle güle kullan

yok kuzum ben yeniyim buralarda pek takılmıyorum ara sıra öyle göz gezdiriyorum o kadar :)) daha yok canım okulumun bitmesini bekliyoruz haziran ayında sözüm olucak inşallah ama kısmetse sözden 6-7 ay sonra evlenmeyi düşündüğüm için şimdiden çeyiz hazırlıklarımı yapıyorum bende :)

ooo hadi hayırlısı o halde canımçok da bişey kalmamış aslında zaman çok çabuk geçiyo zaten bu telaşlara kapılınca allah tamamına erdirsin kuzum ve ayrıca da hoşgeldin aramıza allah yardımcın olsun canım tatlı ama zor heyecanlar bunlar burdaki arkadaşların çeyizlerinden ben çok faydalandım gerçekten seninde sormak istediğin merak ettiğin bi şey olursa çekinmeden sorabilirsin canım her zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…