dulcinea nın çeyiz sandığı...

kızlarrrr uzun zamandır aklımda olan bikaç parçayı daha eklemiş bulunuyorum çeyizime :KK68: sanırım hiç sıkılmadan alışveriş yapabileceğim tek şey iç çamaşırı :KK48:

Hediyelik_6870169.jpg sahinler-2li-takim-atlet-ve-bikini-1-2277-21-B.jpg Hediyelik_6870261.jpg sahinler-bel-ve-gogus-dantelli-2li-takim-1-3285-27-B.jpg sahinler-bel-ve-gogus-dantelli-2li-takim-2-2527-27-O.jpg
sahinler-bel-ve-gogus-dantelli-2li-takim-2273-21-B.jpg sahinler-gogus-ve-bikini-dantelli-takim-7734-21-B.jpg sahinler-ip-askili-dantelli-2li-takim-4-2252-22-O.jpg sahinler-puanli-atlet-ve-bikini-takim-2266-21-B.jpg Hediyelik_6868304.jpg

Her seyiniz özenle secilmis cok guzeller masallah :nazar::nazar::nazar: En cok ic giyim , ev cicileri ve pikelerine bayildim chakra olanlara özellikle Allah sevdiceginle guzel gunlerde kullanmayi nasip etsin her birini birde bisi sorucaktim sana mutfak onluğunu nerden aldigini hatirliyor musun ben kirmizi siyahlisini bi blogda görup bayilmistim bi sene once filan siparisle calisiyodu blog sahibi sonra kaybettim siteyi bi daha da bulamadim:63:

Her seyiniz özenle secilmis cok guzeller masallah :nazar::nazar::nazar: En cok ic giyim , ev cicileri ve pikelerine bayildim chakra olanlara özellikle Allah sevdiceginle guzel gunlerde kullanmayi nasip etsin her birini birde bisi sorucaktim sana mutfak onluğunu nerden aldigini hatirliyor musun ben kirmizi siyahlisini bi blogda görup bayilmistim bi sene once filan siparisle calisiyodu blog sahibi sonra kaybettim siteyi bi daha da bulamadim:63:

canım çooook teşekkür ederim güzel dileklerin için :KK68::KK54: mutfak önlüğümü ben zet.com dan almıştım canım ama senin için baktım az önce tasarımcının ismi için ürün satıştan kaldırılmış ve dahası o tasarımcı bulunmuyo artık o sitede ama google dan aradım ve buldum :KK39: özelden yazayım tatlım nolur nolmaz Hoppa

canım özel msj atmak istedim ama başaramadım maalesef :KK43: :KK64: inşallah burdan yazıyorum diye bi sorun olmaz arama motoruna ceviz elişleri diye yazıp aratırsan sanırım ordan tasarımcıın bloguna ulaşabilirsin :KK39: umarım yardımcı olabilmişimdir canım :KK16:

Canim benim o kadar zahmet edip ugrasip bulmussun o bile yeter tabiki yardimci oldun çoook tesekkur ederim :KK23: buldum blogu en kisa zamanda siparis vericem :KK36: sagol gerçekten

BİRÇOĞU BENİM ALDIĞIM İÇ ÇAMAŞIRLAIRMDAN GÜLE GÜLE KULLAN CANIM BEN ÇOK BEĞENDİM YERLERİNİ :)

BİRÇOĞU BENİM ALDIĞIM İÇ ÇAMAŞIRLAIRMDAN GÜLE GÜLE KULLAN CANIM BEN ÇOK BEĞENDİM YERLERİNİ :)

çok teşekkür ederim canımcım bende burda görüp bu markadan haberdar olmuştum düşündüm aradım hatta birazda ama bi türlü bulamamıştım kimden bu marka aklımda kaldı diye :KK16: ama sen beni buldun ne güzel :KK39: sayende bu güzel şeylerden haberdar oldum ve oldukçada uygun fiyatları iönce internet üzerinden 2 tane sipariş verdim nasılmış kumaşı kalitesi yakından göreyim diye ve çok beğendim sonrasında da diğerlerini sipariş ettim hem kendime hem sevgilime :KK68: tekrardan çok teşekkür ederim canım inşallah hepimiz aşk mutluluk huzur dolu günlerde kallanırız :KK52:

Bayıldım! :nazar: Hemen her parçanı çok sevdim, çok güzeller. İşten çıkıp alışveriş yapmak istiyorum bunları gördükçe, nişanlım kızıyor artık, hergün avm desin, tek seferde alsan olmuyor mu diye? :KK14: :KK47:

Canım şimdi sana sorular hazırladım, öncelik bakır sahanı nereden aldın gerçekten çok güzel ve fiyatı ne kadardı?
İkincisi, emsan süzgeçlerine bende bayılıyorum ama hiç gerçeğini görmedim netten siparişini vereceğim, sence o fiyata değer mi alayım mı ve 24 cm mi yoksa 16 cm lik olanınından mı almalıyım?
Son olarak nişanlına aldığın pijamalar sanırım Şahinlerden netten mi sipariş verdin? Göründüğü gibi geliyorsa eğer bende alacağım. :KK49:

Şimdiden cevapların için teşekkür ederim.:KK52:

Canim bende pijama iç giyim alisverisine Geçicem yavas yavas, aldigin bayan ikili takimlari cok begendim markasi nedir?? Bir de hangi siteden siparis verdin ögrenebilirmiyim?? İstersen ôzelden de dönebilirsin bana...

Canim bende pijama iç giyim alisverisine Geçicem yavas yavas, aldigin bayan ikili takimlari cok begendim markasi nedir?? Bir de hangi siteden siparis verdin ögrenebilirmiyim?? İstersen ôzelden de dönebilirsin bana...

gizemcim sağolsun sevgili M Meral Ak cevap vermiş onunda dediği gibi şahinlerin kendi sitesinden aldım. ürünleri ve fiyatlarını incelemeni öneririm ayrıca özelliklede bayan ikili takımlarını çok sevdim kesinlikle tavsiye ederim :KK39:erkek pijama takımlarınında kalitesi gaayet iyi ama daha önce bu markayı hiç kullanmamıştım doğrusu diz yapar mı onu bilemiyorum ama kaliteli bi görünüşü var kuzum:KK52: hatta ben önce bikaç parça sipariş ettim yakından görüp beğendikten sonra geri kalanlarıda sipariş verdim :KK69:

gizemcim sağolsun sevgili M Meral Ak cevap vermiş onunda dediği gibi şahinlerin kendi sitesinden aldım. ürünleri ve fiyatlarını incelemeni öneririm ayrıca özelliklede bayan ikili takımlarını çok sevdim kesinlikle tavsiye ederim :KK39:erkek pijama takımlarınında kalitesi gaayet iyi ama daha önce bu markayı hiç kullanmamıştım doğrusu diz yapar mı onu bilemiyorum ama kaliteli bi görünüşü var kuzum:KK52: hatta ben önce bikaç parça sipariş ettim yakından görüp beğendikten sonra geri kalanlarıda sipariş verdim :KK69:

Canım bana da kayınvalidem oradan bir kaç gecelik ve pijama getirmişti ben kalitesinden çok memnun kaldım ama işte netten sipariş vermeye cesaret edemedim bir türlü :KK17:

Bayıldım! :nazar: Hemen her parçanı çok sevdim, çok güzeller. İşten çıkıp alışveriş yapmak istiyorum bunları gördükçe, nişanlım kızıyor artık, hergün avm desin, tek seferde alsan olmuyor mu diye? :KK14: :KK47:

Canım şimdi sana sorular hazırladım, öncelik bakır sahanı nereden aldın gerçekten çok güzel ve fiyatı ne kadardı?
İkincisi, emsan süzgeçlerine bende bayılıyorum ama hiç gerçeğini görmedim netten siparişini vereceğim, sence o fiyata değer mi alayım mı ve 24 cm mi yoksa 16 cm lik olanınından mı almalıyım?
Son olarak nişanlına aldığın pijamalar sanırım Şahinlerden netten mi sipariş verdin? Göründüğü gibi geliyorsa eğer bende alacağım. :KK49:

Şimdiden cevapların için teşekkür ederim.:KK52:

Şahinler in sitesine baksana canım, hepsi var orada.

canım öncelikle çok teşekkür ederim gizeme cevap yazdığın ve beğenin için :KK52: sorularına gelince :KK39:
bakır sahanım korkmaz divani serisinden tam tarihini anımsıyamıyorum ama n11 den almıştım 100 tl ye yakın bi fiyattı fakat indirim çekiyle almıştım yine bu siteyi takip etmeni öneririm :KK54:
emsan süzgeçe gelince bence o fiyata değer terddüt etmene hiç gerek yok benimkisi büyük boy olanıydı sanırım dediğin gibi 24 cm olmalı ve bence uygun olanı da o boy çünkü yeşillikleri salata malzemelerini sebze ve meyveleri yıkamak daha kolay olucaktır diye düşünüyorum :KK16:
pijamalarda evet netten şahinlerin kendi sitesinden sipariş ettim onlarıda tavsiye ederim sadece şunu söyleyebilirim daha önce kullanmadım ama ürünler gelince kumaşını kalitesini sevdim dokunuşu çok hoş umarım kullanınca da fikrim değişmez :KK36:
son olarak da meralcim hayırlı olsun hem çeyiz hemde düğün hazırlığın zor heyecanlı ama çok hoş bi telaşın içindeyiz allah tamamına erdirsin hepimizi sevdiğimiz adamlarla mutlu etsin ömür boyu :KK36::KK36::KK36:
amaaaa maalesef erkekler böyle :KK48: benimkisi de çok fazla şey alma der durur beraber alışverişe çıkarız şu şöyle olmasın bu böyle olmasın onda o renk olmasın hala beğenipte bi misafir yemek takımı a lamadık :KK70:

Tamam kuzum inceliycem siteyi tesekkur ederim cevabin icin :KK15:
Bu arada şahinler bilindik ve eski bir marka kötü bir ürünü olacagini zannetmiyorm...

canım öncelikle çok teşekkür ederim gizeme cevap yazdığın ve beğenin için :KK52: sorularına gelince :KK39:
bakır sahanım korkmaz divani serisinden tam tarihini anımsıyamıyorum ama n11 den almıştım 100 tl ye yakın bi fiyattı fakat indirim çekiyle almıştım yine bu siteyi takip etmeni öneririm :KK54:
emsan süzgeçe gelince bence o fiyata değer terddüt etmene hiç gerek yok benimkisi büyük boy olanıydı sanırım dediğin gibi 24 cm olmalı ve bence uygun olanı da o boy çünkü yeşillikleri salata malzemelerini sebze ve meyveleri yıkamak daha kolay olucaktır diye düşünüyorum :KK16:
pijamalarda evet netten şahinlerin kendi sitesinden sipariş ettim onlarıda tavsiye ederim sadece şunu söyleyebilirim daha önce kullanmadım ama ürünler gelince kumaşını kalitesini sevdim dokunuşu çok hoş umarım kullanınca da fikrim değişmez :KK36:
son olarak da meralcim hayırlı olsun hem çeyiz hemde düğün hazırlığın zor heyecanlı ama çok hoş bi telaşın içindeyiz allah tamamına erdirsin hepimizi sevdiğimiz adamlarla mutlu etsin ömür boyu :KK36::KK36::KK36:
amaaaa maalesef erkekler böyle :KK48: benimkisi de çok fazla şey alma der durur beraber alışverişe çıkarız şu şöyle olmasın bu böyle olmasın onda o renk olmasın hala beğenipte bi misafir yemek takımı a lamadık :KK70:

Canım çooookkk teşekkür ederim. Bazen yoruluyorum ama yinede çok keyifli bir kere herşeyden önce insanın kendi evi için alışveriş yapması inanılmaz eğlenceli bir şeymiş :KK76:

Keşke benim nişanlım da fikir belirtse, oda karışmaz, yorum da yapmaz :63: maalesef mağazaların önünde bekliyor, bende onu çok dahil etmiyorum o yüzden bu kısma, ama sizler bana çok yol gösterdiniz sayenizde herşeyi öğrendim, annemde luzumsuz görüyordu çünkü, düğüne bir ay kala gider alırız diyordu ama öyle olmayacağını şimdi çok daha iyi anladım :)

Sahanın Korkmaz kalitesinde olduğu belli, her ürünü ayrı güzel. Süzgeç konusunda resmen bir aydır düşünüyordum :KK53: Sayende netleştidim, teşekkürler canım :KK68:

Allah hepimize güzel günlerde kullanmamızı nasip eder umarım...

Canım bana da kayınvalidem oradan bir kaç gecelik ve pijama getirmişti ben kalitesinden çok memnun kaldım ama işte netten sipariş vermeye cesaret edemedim bir türlü :KK17:

meralcim canım inan hiç tereddüt etmene gerek yok kendi resmi sitesi olduğu için ben daha rahat alışveriş yapılacağını düşündüm sipariş verdiğimin ertesi günü kargoya verildi ürünlerim 2. günde elimdeydi 2 kere alışveriş yaptım her ikisinden de memnun kaldım :KK16:

X