dulcinea nın çeyiz sandığı...

amin canım inşallah ben de çok teşekkür ederim merak ettiğin sormak istediğin bişey olursa seve seve yanıt veririm hepimiz aynı yollardan geçiyoruz çevremizdeki eşimiz dostumuz sevdiklerimiz yardımcı olmaya çalışıyorlar ama bazen işler daha karmaşık bi hal alabiliyor ben yaklaşık 2 yıldır çeyiz hazırlığındayım son 6 aydır yaklaşık olarak biraz hız verdim çeyiz işine ama hala bitmedi bazen keşke daha önce başlasaymışım bile diyorum çünkü para biriktirmeyi fazla beceremiyorum ancak bu şekilde çeyizlerimi ve borçlarını tamamlayabiliyorum evlendikten sonra daha az borç yükü altına girmiş olmak için rabbim hepimizin yardımcısı olsunhepimize kolaylıklar versin

Amin canım, inşallah. Bence baya tamamlamışsın ve aldıklarının her biri çok güzel, ben maalesef 4,5 aydır hazırlanıyorum, eskiden aklıma bile gelmedi, açıkçası hafife aldım bu işi, gidilir bir mağazaya alınır çıkılır gibi düşündüm ama çok eksiğim kalmadı şükür, hızlandırılmış program uyguladım tüm evli arkadaşlarım söylüyor önemli olan huzur, evlendikten sonrada alırız kalan eksiklerimizi, yeterki gönüller bir olsun

çok şükür canım tamamladım sayılır sadece büyük parçalardan misafir yemek takımı ütü ve elektrikli süpürge kaldı bunlardan da yemek takımıma karar veremediğimiz için almadım yoksa diğerlerini düğüne yakın alıyım diyorum sende lazım olacak en önemli parçaları aldıysan gerisi kolay dediğin gibi evlendikten sonrada olur ama bu çeyiz hazırlığı çok keyifli bi işmiş içine girmeden önce bende bilmezdim açıkcası şanslıyım ki bu tatlı telaşın tadını çıkarmaya fırsatım oldu inşallah canım seni içinde bu böyle oluyodur hatta çeyiz topiciği açıp bizimle de paylaşmayı düşünür müsün ne dersin ve elbette senin de dediğin gibi kesinlikle huzur olsun mutluluk olsun yeter , en büyük zenginliğimiz en çok ihtiyacımız olan şey bunlar

çeyiz alışverişine çok fazla ara vermek olmaz ama değil mi kızlar bikaç eksiğimi daha tamamlamış bulunuyorum küçük küçük de olsa tost makineme sevgilimle birlikte karar verdik masa örtüsü takımım resimdeki ancak peçete yüzüklerim resimdeki gibi değil bendeki inciden oluşuyor ve kesinlikle resimde göründüğünden daha güzel yağdanlıktan ise 2 aadet aldım birini zeytinyağı birini de çiçekyağı için kullanmayı düşünüyorum panduf ve terlikleri de uyguna bulunca kaçırmak istemedim tabi

canım hepsi çok güzelmiş güle güle kullan :) panduf ve terlikleri nereden ne kadara aldın acaba?

canım hepsi çok güzelmiş güle güle kullan :) panduf ve terlikleri nereden ne kadara aldın acaba?

meralcim ben izmitte yaşıyorum cuma günü burdaki YKM den aldım terlikler 19.90 panduflarda 24.90 dı yanılmıyosam hatta bi tane de deri bot almıştım sezon sonu indiriminde yakalamışken ama buraya eklemedim onu tabi

canım çok uyguna almışsıni panduflara bakıyorum 50 TL civarı hep, YKM ye denk gelirsem bende bakayım bir ara güle güle kullan çok güzeller hepsi

sağolasın canım çok teşekkür ederim birdee hatta internette kullanmak üzere hediye çeki de verdiler 1 mart son kullanım tarihi şimdi harıl harıl ne alsam diye düşünüyorum bilemiyorum izmite özel bi uygulama mıydı genelinde mi vardı ama denk gelirsen kaçırma kuzum zaten bende bu kadarını zor buldum hatta aldığım bottan da son bir tane kalmıştı şansıma

Bende heyecanla Sali gününü bekliyorum maaslar yatsin alışverişe devam

Bende heyecanla Sali gününü bekliyorum maaslar yatsin alışverişe devam

ayy hadi inşallah canım çok keyifli bişey vallahi bu çeyiz alışverişi ama benim kredi kartlarım baya şişti kabardı kendime biraz dur demem gerek zaten küçükleri büyük ölçüde bitirdim ütü ve elektrikli süpürgeme de karar verdim beyaz eşya ve mobilyalara da yavaştan bakmaya başladık çok şükür ama benim hala bi misafir yemek takımım yok çünkü içime sinen birşey bulamadım bi türlü

canım neden bu kadar kararsız kaldın yemek takımı konusunda ben yarım saat içinde karar vermiştim benim de kredi kartım doldu, hergün birşeyler alıyordum, bir haftadır alamadım tabii bir şey. durduramıyor insan kendini. beyaz eşyalarımızı aldık biz çok şükür, süpürgeyi de beyaz eşyalarla birlikte hallettik. mobilyacılardan da bu hafta fiyatları aldık karar verdik gibi ama daha erken, bekleyeceğiz biraz daha. büyük eşyaları hemen hallediyorum da o küçükler öldürüyor beni, ama olsun yine de çok keyifli

Düğün ne zaman bu arada canım??

Son düzenleme:

canım bende anlamadım bu misafir yemek takımında niye böyle zorlandım bi görüp beğendiğimi bir daha gördüğümde beğenemiyorum sanırım biraz pahalı diye en son bernardodan bi yemek takımı beğendik ikimizde ama kesin kararımızı vermedik henüz düğün tarihimiz de belli değil kuzum sözümüz kesilmedi daha ben kpss ye hazırlanıyorum o da 22 mayısta malum sınavdan sonra sevgilimin ailesi gelsin diyorum onlarda mart sonu nisan başı gibi gelelim diyolar düğünü de ağustos gibi bakalım nasıl olucak bende bilmiyorum ama bikaç haftaya sevgilimle gidip nikah günü alalım diyoruz daha doğrusu fikir edinmiş oluruz ne zamana uygun boş gün bulabiliriz diye henüz sözlü bile değiliz ama kiralık ev bakmaya bile başladık yavaştan

ooo sizin herşeyiniz hazır olmuş olacak sözden önce, ne kadar güzel, ben hazırlıklara nişandan 3 ay sonra başladım, tabii böyle bir şey tahmin etmemiştim. bilsem seneler önce başlardım
bence sınavdan sonra isteme olsun, o sırada yüzükleri de takın Eylül'de de düğün hopp oldu bitti zaten maşallah herşeyinizi şimdiden hazırlıyorsunuz eğer öyle büyük bir nişan falan yapmayacaksanız onların dediği de mantıklı, en fazla 1 haftanı alır hazırlıklar, ama sınavdan sonra daha rahat olursun tabii.

biz yapmadık nişan, tanışma, söz, nişan hepsi aynı gün oldu iyikide öyle yapmışım, bu tür organizasyonlar beni çok geriyor çünkü stres oluyorum. kına gecesi bile yapmıyorum mesela

her kelimesinde haklısın canım bende büyük bişey istemiyorum stres basıyo beni sıkılıyorum geriliyorum sevgilimde pek hoşlanmaz öyle kalabalıktan bu tip törenlerden ama aileler biraz meraklı oluyo böyle şeylere nişan olmaması konusunda ikna ettik nikah fazla uzamıycak nasılsa diye düğün ve kına gecesi yerine de yakın dostlarla ve ailemizle birlikte bi organizasyon yapalım diyoruz buna da ikna edersek kolaylaşıcak işimiz sonra da karı koca güzel bir balayı inşallah

Valla canım çok güzel düşünmussunuz inşallah hepsi gönlünüzce olur bende düğün istemedim ama babam çok zorladı öyle şey mi olur diye. Bana masraf, stres ve yorgunluktan başka bir şey ifade etmiyor düğün, sadece gelecek altinlarda teselli buluyorum

haklısın kuzum o altınlar insanının aklını çeliyo malum altın fiyatlarıda fırladı iyi bi altın toplarsanın bozdurunca yaşadınız demektir ama bu fiyatlarla almak zor davetlileri de düşününce gelicek altınlarında ağırlığı düşüyo bir de işin bu tarafı var tabi

canım tam bir ev giyim ustası olarak tavsiyelerine ihtiyacım var nerelerden neler alayım? hangilerinin kalitesini beğendin ve fiyatlar ne alemde biraz bilgi verebilir misin?

canım tam bir ev giyim ustası olarak tavsiyelerine ihtiyacım var nerelerden neler alayım? hangilerinin kalitesini beğendin ve fiyatlar ne alemde biraz bilgi verebilir misin?

aaaaa çok teşekkür ederim canım ne güzel bi iltifat bu böyle genelde internetten aldım canım ev ve iç giyimlerimi çünkü fiyatlarının daha uygun olduğunu düşünüyorum ama bazen denk geldikçe iççamışırı çeyizlik tuhafiye satan yerlerden de aldım kuzum. kumaşını kalitesini beğendiğim markalara gelince burdaki arkadaşlardan öğrendiğim ve çok beğendiğim şahinler ayrıca zaten ismi ve kalitesini bildiğimiz kom yeni inci ve bikaç tane de nurteks ve catherine's. hepsinide gönül rahatlığıyla tavsiye ederim tatlım hatta son olarak da msj ını görmeme rağmen boynerin internet adresinden yaptığım siparişlerimin gelmesini bekledim işte bunlarda en yeni cicilerim fiyatları bence gayet uygundu ayrıca % 15 hediye çeki de verdiler öncesinde çok daha hesaplı oldu benim için

sevgili gizem4191 aldığımız tv bu kuzucum inşallah size de bir fikir olur bizim öncelikli kriterlerimiz fiyat, kalite, net ve kusursuz görüntü ve curve olmasıydı tabi ben çok da teknik detaylara inmedim açıkcası samsunga güvenirim tv nin şeklini ve görüntü kalitesini görünce tamamdır dedim ama sevgilim daha teknik detaylarada baktı araştırmış netten yorumlara bakmış özellikle de eniştesi alması için çok ısrarcı olmuş
ve işte tv miz biz bunda ne filmler ne diziler hatta ne maçlar izliycez aşkımla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…