Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba hatunlar tatilden döndüm ama bu sefer okul karmaşasına gömüldüm üniversteye kayıt 5 sınıflar başka okula alınmış oraya git buraya git ortancanın okulu ilkokul oldu öğretmenlerin çoğu tayin istemiş işte böyle bir kargaşa yaşadım.birde diyet kaybolup gitti çok aşırı yemedim ama 20 gündür akraba koca derken nerdeyse +1 kg le geri döndüm.eri döneceğim ama bağırsaklarım düzene girdi hemoroyit sorunum azalınca diyete geri dönüş yapsammı diye düşünüyorum.çünkü kabızlık çok zorladı çok canımı yaktı.şimdi sebze ve meyveden dolayı rahatım.ama sanmayın herşeyi öyle çok çok yemiyorum.hemde eskiden daha az tüketiyorum.ama kilo olayı gitmiyor.sadece yememeyle olmuyor.sporada başladım.haftada 3 gün gidiyorum.biraz daha toparlanayım callen ablayada başlıyacağım inşallah.ozaman dahada sağlıklı olacağım.bu yaşta toparlanma lazım.görenler kilomun en az 7 kg altında gösterdiğimi söylüyorlar buda benim için iyi.neyse dönüşüm muhteşem olacak kışın bu kilo gidecek ve ben 60 ların altını göreceğimi umut ediyorum.:KK51::KK51::KK51:

Kizlar ben biseyleri yanlis mi yapiyorum acaba.... Simdi 4 gun atak yaptim... Sonra 21 gun seyir yaptim... Bugun de guclendirmeye basladim... Atak suremi kitap yardimiyla buldum ama seir donemini hedef kiloma 1 kilo kala sonlandirdim. Kitapta ne kadar yapacagimi bulamadim... Guclendirmeye bugun basladim va 50 gun devam edecegim toplamda 5 kg verdigim icin, ama kalan 1 kiloyu guclendirmede verebilir muyim yoksa sabitlenecek mi bu sekilde onu da verdikten sonra mi baslamaliydim guclendirmeye??? Yardimlarinizi rica ediyorum...

Kizlar valla kimsecikler cevap vermemis oksuz kaldim buralarda.....

canım güçlendirmeyi ne kadar düzgün yaptığınla alakalı burda güçlendirmede 3-4 kilo veren de var, benim gibi geri alan da :44: ama ben bozdum diyetimi hem de kaç sefer, kaçamak da değil bildiğin bi oturuşta 3-5 kişilik yedim o yüzden beni sayma, o yüzden genel olarak en az 1 kilo daha verilebileceğini söyleyebilirim güçlendirmede :KK34:

Annem ailesinin yanına gitti bizi bıraktı böhüüüü, ev hanımlığı da kaldı üstüme, yemek bulaşık ne zormuş be yaaaa :KK1:
Bugün kendime ilk defa dukan kek yaptım ne güzel bişeymiş o öyleee, herkes yedi :KK1: minik böcüğüm bile hala kek, kek diye dolandı dibimde :KK1:

merhaba,
araniza yeni katildim. bir haftadir 6000 kusur sayfayi okudum ve siz farkinda olmasanizda beni acayip motive ettiniz.
dunde uye olup, araniza katilmaya karar verdim.
bende tam 1 haftadir dukan uyguluyorum. Ne zaman birsey yemek istesem ya da sikilsam, forumu acip okuyorum.Cogunuzu taniyor gibiyim.
Galiba bildirim yapiyoruz.

baslangic tarihi: 02.09.2012
baslangic kg: 68
hedef kg: 56
su an ki kg: 64

merhaba,
araniza yeni katildim. bir haftadir 6000 kusur sayfayi okudum ve siz farkinda olmasanizda beni acayip motive ettiniz.
dunde uye olup, araniza katilmaya karar verdim.
bende tam 1 haftadir dukan uyguluyorum. Ne zaman birsey yemek istesem ya da sikilsam, forumu acip okuyorum.Cogunuzu taniyor gibiyim.
Galiba bildirim yapiyoruz.

baslangic tarihi: 02.09.2012
baslangic kg: 68
hedef kg: 56
su an ki kg: 64

Merhaba canım, hosgeldin diyelim o halde:)

Burada olmak gercekten faydalı, kaçamak yapmayı engelliyor:)

Umarim kısa sürede istediğin kiloları verirsin.

Hu hu bir şey soracağım :-), kabızlık sorunu çeken var mı?, Seyire geçtiğimden beridir bir kurtulamadım bu beladan ya :KK43:

Geldim ben ama sağ bileğim sanırım benimle gelmedi :KK53::KK53::KK53::KK53:

güyaaa domates alıp evde kendim konserve, melemenlik ve salça yapacaktım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ayyy ne salaaaaam ben ya, nasıl yapacaktım çok merak ediyorum :KK53::KK53::KK53:
annem gel burda beraber yapalım dedi, daha doğrusu yengem demiş çocukla yalnız nasıl yapacak gelsin burda yaparız diye kalktım gittim ben de, ordan aldık annemin manavından domates 30 kg :KK53::KK53::KK53::KK53: sonacıma saat 2 gibi başladık 3 koldan rendelemeye amanın eve daha yeni geldim, bir de trafik vardı gecenin bu saati, 3 saat trafikte kaldık :KK37::KK37::KK37:

toplamda büyüklü küçüklü 49 kavanoz domates konservem ve melemenliğim olmuş oldu, ayy çok sevindirik oldum yaaa :KK76::KK76::KK76::KK76: salça yapmaktan da vazgeçtim bunlar bana bayaaaaa bir gider :KK52::KK52::KK52:

Neyseeee :KK1::KK1::KK1: bugün de protein yaptım, sabah evde kahvaltı yapmıştım hindi fümeye yımırta kırmıştım yanında da peynir yediydim, akşam 5 gibi tekrar yiyebildim, 1 tane tavuk göğüs yedim yoğurtlu (3 gündür tavuk yiyorum kola içmeyeyim diye, et yiyince kola istiyor canım :KK53::KK53::KK53: ) başka da bişey yiyemedim ama çok az su içebildim :KK50::KK50: şimdi krep yaptım kendime onu yedim çayla, karnım davul çalıyordu resmen, eşim ne oluyor bu ses ne diyordu :KK1::KK1::KK1:

inşallah güzel geçmiştir cumartesiniz :KK34::KK34:

Ellerinize saglık canım, iyi günlerde yemek kısmet olsun inşallah.

Kizlar bisey merak ediyorum ben guclendirmeye geciyorum da hedef kiloma 1kg falan kaldi guclendirmede kilo kaybi oluyor mu ? Bu arada bildirim yapim baslangic 66,3 kg 13 agustosta baslamistim hedef59kg suan 60,8kg :) :) :)

Canim, ben guclendirmede 4 kiloya yakin verdim ama hedef kilona ulaşmadan güçlendirmeye geçmemeni öneririm.

merhaba hatunlar tatilden döndüm ama bu sefer okul karmaşasına gömüldüm üniversteye kayıt 5 sınıflar başka okula alınmış oraya git buraya git ortancanın okulu ilkokul oldu öğretmenlerin çoğu tayin istemiş işte böyle bir kargaşa yaşadım.birde diyet kaybolup gitti çok aşırı yemedim ama 20 gündür akraba koca derken nerdeyse +1 kg le geri döndüm.eri döneceğim ama bağırsaklarım düzene girdi hemoroyit sorunum azalınca diyete geri dönüş yapsammı diye düşünüyorum.çünkü kabızlık çok zorladı çok canımı yaktı.şimdi sebze ve meyveden dolayı rahatım.ama sanmayın herşeyi öyle çok çok yemiyorum.hemde eskiden daha az tüketiyorum.ama kilo olayı gitmiyor.sadece yememeyle olmuyor.sporada başladım.haftada 3 gün gidiyorum.biraz daha toparlanayım callen ablayada başlıyacağım inşallah.ozaman dahada sağlıklı olacağım.bu yaşta toparlanma lazım.görenler kilomun en az 7 kg altında gösterdiğimi söylüyorlar buda benim için iyi.neyse dönüşüm muhteşem olacak kışın bu kilo gidecek ve ben 60 ların altını göreceğimi umut ediyorum.:KK51::KK51::KK51:

hosgeldin canım, hayırlı olsun cocukların okulları, onlar düzene girince diyete de spor a da başlarsın inşallah.

Annem ailesinin yanına gitti bizi bıraktı böhüüüü, ev hanımlığı da kaldı üstüme, yemek bulaşık ne zormuş be yaaaa :KK1:
Bugün kendime ilk defa dukan kek yaptım ne güzel bişeymiş o öyleee, herkes yedi :KK1: minik böcüğüm bile hala kek, kek diye dolandı dibimde :KK1:

Kolay gelsin canım, prova yapmış olursun sen de.
Kek i hangi tarifi yaptın bakalım? Afiyet bal olsun:KK56:

Hu hu bir şey soracağım :-), kabızlık sorunu çeken var mı?, Seyire geçtiğimden beridir bir kurtulamadım bu beladan ya :KK43:
Çekmeyen var mı desek hehehehe. form çayları işe yarıyor, acı biber ile halledenler var. Eczaneden ilaçlarla da halledilebilir, bol su, sabak ılık su ile de kontrol altına almak mümkün.

Merhaba canım, hosgeldin diyelim o halde:)

Burada olmak gercekten faydalı, kaçamak yapmayı engelliyor:)

Umarim kısa sürede istediğin kiloları verirsin.

cok tesekkurler. inanin siz olmasaniz coktan birakmistim.
bir ay once ABD ye tasindim. cevreyi pek bilmiyorum. esim disinda kimsem yok.
o da sagolsun diet konusunda bana destek olmuyor. malum burada faat food cok ve porsiyonlar buyuk.
eger kendimi bu ulkenin sacma yemek duzenine kaptirirsam: kizlar ben 100 kg olurum.
o yuzden basarmaliyim :)
ben 33 yasindayim ve 50 li kilolalarda oldugumu hic hatirlamiyorum.
istedigim kadar spor yapayim, diyet yapayim kg vermeyi simdiye kadar beceremedim.
ama simdi cok umutluyum.

tickeri mi da en kisa zamanda ekliyorum.

Çekmeyen var mı desek hehehehe. form çayları işe yarıyor, acı biber ile halledenler var. Eczaneden ilaçlarla da halledilebilir, bol su, sabak ılık su ile de kontrol altına almak mümkün.

Sıra sıra hepsini deneyeceğim bu gidişle :), O kadar su iç gördüğüm muameleye bak ya :)

Zaman zaman oldu canım, bitki çayları ile çözdük genelde. Ben doğadan form kayısili ile çözdüm, bazı arkadaslar A101 de satılan mest form cayı, bazı arkadaslar da aktarlarda satılan tilaks diye bir çay var onunla çözdüler.

Kızlarr bende yarın haftanın ilk günü olması ve yulaf kepeğini nihayet bulabilmem hasebiyle dukan dıyetıne başlamak istiyorumm :).. Yalnız sormak istediğim bir şey var..

Yağsız ve az yağlı peynir - süt bulunamadığı takdirde peyniri bır gece onceden suda bekletmek veya sütü 1/2 oranında sulandırarak tüketmek aynı işlevi görür mü?

Hani ne bileyim annem tuzu alınsın dıye peyniri suda bekletiyordu belkı yağı da gidiyordur diye şeettim :KK17:

Sıra sıra hepsini deneyeceğim bu gidişle :), O kadar su iç gördüğüm muameleye bak ya :)

Bağırsaklar çok hayırsız :KK1: onlar için yapmadığım şey yok ama kendileri yiyeceklerin yerleşik hayata geçmeleri için ellerinden geleni yapıyor, çok misafirperverler çoooook :KK1:

cok tesekkurler. inanin siz olmasaniz coktan birakmistim.
bir ay once ABD ye tasindim. cevreyi pek bilmiyorum. esim disinda kimsem yok.
o da sagolsun diet konusunda bana destek olmuyor. malum burada faat food cok ve porsiyonlar buyuk.
eger kendimi bu ulkenin sacma yemek duzenine kaptirirsam: kizlar ben 100 kg olurum.
o yuzden basarmaliyim :)
ben 33 yasindayim ve 50 li kilolalarda oldugumu hic hatirlamiyorum.
istedigim kadar spor yapayim, diyet yapayim kg vermeyi simdiye kadar beceremedim.
ama simdi cok umutluyum.

tickeri mi da en kisa zamanda ekliyorum.

Kiyamam sana, alisirsin inşallah en kısa zamanda oraya. Bu kadar engele rağmen kararlılığın için kutlarım, en iyisini yapmışsın.
Ben tiroid hastasiyim ayni zamanda, bu yüzden de dukan a kadar hiç kilo verememiştim su an 15 kg verdim 55 kiloyum, bu kiloyu belki 20 yıldır ilk defa görüyorum. Sen de mutlaka vereceksin. :))

Bağırsaklar çok hayırsız :KK1: onlar için yapmadığım şey yok ama kendileri yiyeceklerin yerleşik hayata geçmeleri için ellerinden geleni yapıyor, çok misafirperverler çoooook :KK1:

Cok tatlısın cimcime:)) yerleşik hayat ha, kilolar da yerleşik sekilde gidecekler ama sonunda:)

Ben onları yerlerinden ediyorum yavaş yavaş, kötü ev sahibesiyim hahahahaha :KK1: Hepimiz kötü ev sahibiyizzzzz, yaşasın kötülükkkk :KK1:

Evet bak, ilk kez kötü ev sahipliğinin faydasını görüyoruz. Bütün kötüler toplandık toplandık :)

X