Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kuzularımm günaydınn:KK16:
hala başım kalabalık, haftaya biraz rahatlarız saırım.. yarın ev ahalisinin büyük kısmını tatile gönderiyoruz; ben, bebek ve eltim john kalıcizz..
bildirim de yapayım ayaküstü: 72,4 kilo olmuşum :KK66:
ayrıcana da 19:20 startv:KK53: demedi demeyin sonna :)

kızlar bu ay sonuna kadar 3 kg verip 67 lere dşme niyetim var.hayali bile güzel.dün bi tek denedim.şu gerçek bedenli olan lcw dakiler gibi deyil.orada şişman halimle 42 oluyordu.oradan bişi deneyip bakmadım ama normalde 40 gibi duran bana olmaz dediğim 42 beden etek oldu.4 kg de bir beden inmişim.geçen sene 67 lere inmiştim ozaman aldığım etek ve pantolanlara giriyorum.kışın sonunda girememiştim beli mümkündeyil kapanmıyordu.şimdi kapanıp bol geliyor.çünkü bu diyette kastan deyil yağdan gittiği ve yag kasa göre daha çok hacim kapladığı için 4 kg veriyorsun ama sanki 6 kg vermiş gibi görünüyor.yaşasın dukanamca:KK52::KK52::KK52:

Sanırım haklısın tombuşum.
bak sana kendimden örnek vereyim. geçen yıl ben düşük kalori diyeti ile 76 dan 62,6 ya düştüm.
kg verme hızım iyice yerlere inince değişiklik yapmam gerektiğini anladım. ama ne yaptıysam yollayamadım kalanları.
sonra araştırırken dukanı keşfettim. kastıra kastıra mayıstan agustosa 58,8 ye kadar düştüm. inceciktim. kışın geri aldık aptal gibi neyseee.
bu sene başlangıcım 64,7 idi şu an 62,4 geliyorum. bilemiyorum bana mı öyle geliyor ama dukana başladığım geçen yılki kilomda olmama rağmen daha ince hissediyorum kendimi. geçen yıl 60 kgda iken giydiğim giysiler gayet güzel oluyor, yakışıyor. bu arada bu yağdan gittiğinin en bariz göstergesi değil de nedir ?:KK14:
bu kadar incelmenin gazı ile dün kendime beyaz pantolonlar aldım, içinde incecik duruyorum bi şu basenler hariç çok güzelim yaw:KK33::KK33: eşim de çok begendi. o istemiyordu beş kilo daha vericem dedim inatla.. ama incelen belime sarılmaktan da kendini alamıyor. bana daha düşkün oldu. çok mutluyum:KK16::KK16:

Son düzenleme:

Sanırım haklısın tombuşum.
bak sana kendimden örnek vereyim. geçen yıl ben düşük kalori diyeti ile 76 dan 62,6 ya düştüm.
kg verme hızım iyice yerlere inince değişiklik yapmam gerektiğini anladım. ama ne yaptıysam yollayamadım kalanları.
sonra araştırırken dukanı keşfettim. kastıra kastıra mayıstan agustosa 58,8 ye kadar düştüm. inceciktim. kışın geri aldık aptal gibi neyseee.
bu sene başlangıcım 64,7 idi şu an 62,4 geliyorum. bilemiyorum bana mı öyle geliyor ama dukana başladığım geçen yılki kilomda olmama rağmen daha ince hissediyorum kendimi. geçen yıl 60 kgda iken giydiğim giysiler gayet güzel oluyor, yakışıyor. bu arada bu yağdan gittiğinin en bariz göstergesi değil de nedir ?:KK14:
bu kadar incelmenin gazı ile dün kendime beyaz pantolonlar aldım, içinde incecik duruyorum bi şu basenler hariç çok güzelim yaw:KK33::KK33: eşim de çok begendi. o istemiyordu beş kilo daha vericem dedim inatla.. ama incelen belime sarılmaktan da kendini alamıyor. bana daha düşkün oldu. çok mutluyum:KK16::KK16:

62 kiloda insan kendini beğenmeyip ne yapacak cnm:KK1::KK1:Be şuan 80 kiloyum ben bile kendimi bu halimi beğeniyosam düşün yani..Evet eşler başta iyisin der ama kilo verdikçe de hoşlarına gider $unsureba7.gif

kızlar benim bir sorunum daha var.SÜT-YOĞURT(AYRAN)-PEYNİR YİYEMİYORUM.napıcaz bu kanuda bana bir akıl verin,destek verin bende bu kiloları vereyim :).çünkü gerçekten berbat hissediyorum.

Her tatil öncesi olduğu gibi sügayoya başladım az önce. Kimse endişe etmesin. Tatilde dostlarla içilen kahvenin yanında tadı bir başka oluyor bu meretin. Allahtan tatil dönüşü asla içmiyorum. Dukan sayesinde iyice iradeli olduk nede olsa...

Ben ben bennn. Bende diyete başlarken duymuştum. Sanki ampülü keşfettim. Süper çözüm. Ama her gün değil sakının.. Sadece zorda kaldı
ğımızda. O zaman daha etkili olouyorr. Tembelleştirmemek lazımmm...

Bak öle ipeğim canım falan deme cuma akşamı çatkapı sende olurumm. En selülitsizinden mini şortumlaaa...

Ol kuzum 65 ol. Sonra da kociş ve bebeee.İNŞ.

Dukan amca biliyormu acaba şişkodan fıstık kategorisine geçiş ne demek. Az konuşsun O. Hazır oluyorken az daha verelim
Tamam vardır bir bildiği ama ne kaybederiz kilo dışında. En azından güçlendirmede az şaşarsak dediğine geiriz en fazla...
Ben devam derim. Görüntüden memnun olana kadar devam. Daha çok sporla tabiiii...

Kurtlu seniii.
Hoş geldin.
Dukan kaç gün dediyse o kadar yapsaydın keşke.
Hem sevinmelisin bulantılara.
Vücudun tepki veriyor değişime.
Yani diet tutmuş sendee. Baş ağrıma sevinmiştim bende ki ömrümde bilmem ağrı nedir. Atak bitince geçiyor hepsi. Sonra eksili günler başlıyor.
Benim 100. günüm ve 91 le başladım. 3 ayda 13 kilo verdim. Şimdi 15 oldu. Çoğu bitti azı kaldı. Artık yokuş aşağı gidiyorum. Az sabır. Ayran iç bol bol. İyi gelir bulantıyaa.
Bunu başaramayacak son insan sensin bence. Kilolar gidince bir özgüven bir havaa süper süper süperrr
benim en önemli sorunum bu diyette SÜT-YOĞURT-AYRAN-PEYNİR YİYEMİYOR OLMAM.bu konuda ne yapacağım.

Başlarım kaynanana. Aaa ne var bu kadar korkacak bayramdan. Yemezsin olur biter. Açlıktan ölmeyiz biz. Nasıl tokluktan ölmedik. Depodan yeriz stok sağlam.
Bir arkadaş bir ziyaretinde ağzına zorla tıkılan sarmayı lavoboya gidip çaktırmadan çıkarmıştı. Her ısrarda bu gelir aklıma. Daha önce yediklerimize sayalım. Yada seneye bayramda yiyeceklerimize. Bahane yok. Çok zor biliyorum ama emin ol benim için 15 kilo vermekde zor hatta imkansızdı.

gerçekten desteklerinize çok teşekkür ederim.sayenizde çok daha iyi hissediyorum.

62 kiloda insan kendini beğenmeyip ne yapacak cnm:KK1::KK1:Be şuan 80 kiloyum ben bile kendimi bu halimi beğeniyosam düşün yani..Evet eşler başta iyisin der ama kilo verdikçe de hoşlarına giderEki Görüntüle 490239

Hepsi mi böyle ya?:KK53:
tanıştığımızda ben 68 civarındaydım dün akşam bana ben o eski tombul kızı istiyorum dedi.:KK53::KK53:
ben istemiyorum dedim:KK47::KK47:
bu halime alışkın değil..:KK1:
alışacak. alışmak zorunda :KK14::KK14:

tanıştığımızda ben 68 civarındaydım dün akşam bana ben o eski tombul kızı istiyorum dedi.:KK53::KK53:

Sanırım $koomikcocuksimiles8xt5.gif ..Belki kıskandığından o kiloda olmanı istiyodur..Kendine yakışanı en çok sen bilirsin.İnmek istediğin kiloya in :KK1::KK1: $ddcfc95a5fda51e0c1e5ef1d91899384.gif

kesinlikle kıskançlıktan yapıyodur eşiniz benimkide makyaj yapmamı dahi istemez bir kere ağzından kaçırdı çok güzel oluosun die :21:
SanırımEki Görüntüle 490245 ..Belki kıskandığından o kiloda olmanı istiyodur..Kendine yakışanı en çok sen bilirsin.İnmek istediğin kiloya in :KK1::KK1:Eki Görüntüle 490246

katılıorum:)

yol arkadaşlarım hepinize selamlar.yazamadım henüz bebeğim olduğu için ama hep takipteyim.emzirdiğim için 3.aşamadan basladım ve 15 günde 3 kilo vrdim ki benim için çok iyi.duraklamada yeşil çayı önermiş dukan ben de dün başladım içmeye .paylaşımlarınız harika tanımdan sevdim sizi çok öpüyorum
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kızlar Dukanın 16. günündeyim, 3 gün atakla birlikte verdiğim 2 kilodan başka gram veremedim daha? Bu normal mi, ben endişelenmeye başladım. Ne zaman inmeye başlayacak? Dukan 7 kilo için 60 gün verdi. 13 gündür oynama yok. Böyle giderse 2 ayda değil 6 ayda bile veremem bu kiloları :KK43:((

Test mi yaptırmalıyım?

yol arkadaşlarım hepinize selamlar.yazamadım henüz bebeğim olduğu için ama hep takipteyim.emzirdiğim için 3.aşamadan basladım ve 15 günde 3 kilo vrdim ki benim için çok iyi.duraklamada yeşil çayı önermiş dukan ben de dün başladım içmeye .paylaşımlarınız harika tanımdan sevdim sizi çok öpüyorum
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Merhaba, emzirirken yeşil çay pek tavsiye edilmiyor, bir bardaktan fazla içmeni önermem, bebeğin kaç aylık?:emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar Dukanın 16. günündeyim, 3 gün atakla birlikte verdiğim 2 kilodan başka gram veremedim daha? Bu normal mi, ben endişelenmeye başladım. Ne zaman inmeye başlayacak? Dukan 7 kilo için 60 gün verdi. 13 gündür oynama yok. Böyle giderse 2 ayda değil 6 ayda bile veremem bu kiloları :KK43:((

Test mi yaptırmalıyım?

Genelde ilk günler hızlı kilo veriliyor ama bilemedim şimdi :KK53: testlerini yaptırıp öyle başlasan çok daha iyi olur tabii ki ve kitabı okudun mu? yanlış bir şey mi yapıyorsun acaba?

Genelde ilk günler hızlı kilo veriliyor ama bilemedim şimdi :KK53: testlerini yaptırıp öyle başlasan çok daha iyi olur tabii ki ve kitabı okudun mu? yanlış bir şey mi yapıyorsun acaba?

Tabii , başlamadan önce kitabı okudum. 1+1 yapıyorum. Bol su içiyorum ama kabızlık çok kötü durumda. Bu kadar düzenli ve kısıtlı besinlerle nasıl kilo gitmez anlayamıyorum.

Kızlar dukanın sitesinde yaptığım test sonucuna baktım da bu adama tapmakta hiç haksız değilim.
106 günde 58. 4 kg'ya ineceğimi öngörmüş kendileri. Nasıl bir hesaptır arkadaş...
Adamdaki hesap şaşırtıcı boyutta doğrulandı. Bugün farkettim 106. günüm diyette ve ben 58.8 kg' yum. Sadece 400 gramlık bir sapma var o da bir wc' ye bakar. Vay beee :KK53:

Son düzenleme:
Kızlar dukanın sitesinde yaptığım test sonucuna baktım da bu adama tapmakta hiç haksız değilim.
106 günde 58. 4 kg'ya ineceğimi öngörmüş kendileri. Nasıl bir hesaptır arkadaş...
Adamdaki hesap şaşırtıcı boyutta doğrulandı. Bugün farkettim 106. günüm diyette ve ben 58.8 kg' yum. Sadece 400 gramlık bir sapma var o da bir wc' ye bakar. Vay beee :KK53:

hahahahahahhh bi wc ye gidin o zaman 400gramıda oraya bırakıverin:KK70:çok yaşayın wallajhi ii güldüm hee

Tabii , başlamadan önce kitabı okudum. 1+1 yapıyorum. Bol su içiyorum ama kabızlık çok kötü durumda. Bu kadar düzenli ve kısıtlı besinlerle nasıl kilo gitmez anlayamıyorum.

Kabızlığın önlenemediği durumlarda buğday kepeği tavsiye ediyordu dukan yanlış hatırlamıyorsam, bağırsak çalıştıran çayları denediniz mi? genelde onunla çözüm buldu arkadaşlar.

X