Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

mrb arkadaşlar..bende dukan diyeti yapmak istiyorum ama nasıl yapıcağımı tam olarak anlayamadım?ve mrk ettiğim uzun süre yapıpda gerçekten olumlu sonuçlar alan varmı?

hosgeldin canim!

öncelikle ilk yapacagin sey kitabi alip okumak olsun:44: baska türlü anlasilmiyor yoksa bu diyet maalesef:KK31:
sonra alisverise cikmalisin cünkü simdiye kadar belki de senin de bizim gibi tanimadigin bir cok yeni malzeme alman gerekecek....
cok uzun süredir bu diyette olup cooook güzel sonuclar verenler var masallah:21:

tşk ederim cvbın için canım..kitabı aldım ama açıkcası pek bişey anlamadım :KK43: neyse bi tekrar daha okumakta yarar var :)

hosgeldin canim!

öncelikle ilk yapacagin sey kitabi alip okumak olsun:44: baska türlü anlasilmiyor yoksa bu diyet maalesef:KK31:
sonra alisverise cikmalisin cünkü simdiye kadar belki de senin de bizim gibi tanimadigin bir cok yeni malzeme alman gerekecek....
cok uzun süredir bu diyette olup cooook güzel sonuclar verenler var masallah:21:

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar..bende dukan diyeti yapmak istiyorum ama nasıl yapıcağımı tam olarak anlayamadım?ve mrk ettiğim uzun süre yapıpda gerçekten olumlu sonuçlar alan varmı?

hoşgeldin pofu. diyeti uzun süre yapan ve iyi sonuç alanlardan biriyim. özellikle çok fazla kilolu olanlara şidetle tavsiye ediyorum. ama ilk yapacağın kitabı alıp okumak. kitabı okumadan yapamazsın bu diyeti, daha da önemlisi yapmamalısın.

hoş bulduk tşk ederim..kitap elimde mevcut pek bişey anlayamamıştım ama tekrar okuyucam ve mrk ederek soruyorum ne kadar sürede kaç kilo verdiniz? ayrıca çok tbrk ederim..

hoşgeldin pofu. diyeti uzun süre yapan ve iyi sonuç alanlardan biriyim. özellikle çok fazla kilolu olanlara şidetle tavsiye ediyorum. ama ilk yapacağın kitabı alıp okumak. kitabı okumadan yapamazsın bu diyeti, daha da önemlisi yapmamalısın.

görmemişin 69.8 kilosu olmuş, hemen tıkırını güncellemiş.:KK60: ay baktıkça seviniyorum. ortaokulda bile görmedim ben bu kiloyu kızlaaaaar :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

hoş bulduk tşk ederim..kitap elimde mevcut pek bişey anlayamamıştım ama tekrar okuyucam ve mrk ederek soruyorum ne kadar sürede kaç kilo verdiniz? ayrıca çok tbrk ederim..

teşekkür ederim.
bazı aksamalar olmakla birlikte 1 yıla yakındır diyebiliriz. 31 kg verdim. hiçbir sorun yaşamadım. ne sağlık sorunu ne açlık, ne halsizlik v.b.... 9 daha vermeyi planlıyorum.
kitap öyle karmaşık değil aslında. bir daha okursan sorun kalmaz. dukanın sitesine girip testi yapmalısın. orada durumun ve diyetin seyri hakkında daha net fikrin olur. kafana takılan şeyler olursa konuşuruz zaten. forumdaki herkes yardımcı olmak için elinden geleni yapar. bilgi paylaşımının ötesinde, herkes birbirine motivasyon desteği de veriyor. eminim sen de başarılı olursun.

dün kokteylde normal dukan disi yeidgim icin (tavuk gögsü ve balik ama soslu) bugün sadece corba iciciem ceza olsun bana:KK14:

herkese merhaba.....

bugün dukanın 10.günü oldu her şey yolunda :) sonunda 65.9 kiloyu gördüm :) başlangıç kilom 70 idi :):):):)

dukanı seviyorum birde bağırsak problemi yaşamasam harika olurdu:)

kizlar sunu planladim:KK8::KK8::KK8: gruplasma olacak:KK9: haftanin en cok verenle en az vereni iki veya üc kisi olmak üzere minik grup olacak ve toplam verilen kilo yarisilacak anlatabildimmi? atiyorum ben bu hafta 100 gr verdim sonuncu oldumve aliyecim 2 kilo verip birinci oldu bi sonraki yarismada biz ikimiz grup olucaz....sonra birde tenarr ve bulasiksuyu diyelimm onlarda grup olacak :21: sonra en cok veren grup hani aliyecimle ben birbirimizi gaza getirmeliyiz kazanan olabilmek icin tenarr ve bulasiksuyu da aynen öyle :KK23::KK23::KK23: anlata bildimmi:26: double gaz olacak:KK76:

heyoooo süper fikir bence takım oyunu oynıcaz :KK9: bunun tek zorluğu takımları oluştururken oluşabilir, katılımcı sayısı tamsayılara bölünebilir olmalıdır yani asal sayı olursa yandık :KK35:

yaz kuzuuum. 76.4

eveeet ipeğin de katılımıyla son listemiz :KK42:

yarışmacı / 07.08.2012 kilo

sportmenkedi 63.3

cute 77.5

bulaşıksuyu 81

burcuozer 54.2

kestanesekeri 105.5

prenses 71.9

tenar 66.8

thebeauty 63.5

sempatika 60

aliye 70.3

inspiration 65

pksnmz 76.4

Son düzenleme:
melis yarışma listesine seni eklemeyi unutmuşum yaaa çok özür dilerim hemen ekliyorum :78::78::78::78::78::78::78::78::78::78::78:
arkadaşlar liste uzayınca ve hemen o anda ekleyemeyince kaçırıyorum nolur unuttuğum varsa hatırlatsın banaa. melis 72,5 bildirmişsin bu şekilde ekliyoruuuumm :KK52::KK52::KK52:

sportmenkedi 63.3

cute 77.5

bulaşıksuyu 81

burcuozer 54.2

kestanesekeri 105.5

prenses 71.9

tenar 66.8

thebeauty 63.5

sempatika 60

aliye 70.3

inspiration 65

pksnmz 76.4

melisende 72.5

bende katılmak istiyorum..... 65.9 kiloyum bugün itibari ile....

veee kurabiye canavarından sonra şimdi de bibikurabiye aramızdaaa... dikkat et bibi kurabiye canavarı yemesin seni :KK60:

sportmenkedi 63.3

cute 77.5

bulaşıksuyu 81

burcuozer 54.2

kestanesekeri 105.5

prenses 71.9

tenar 66.8

thebeauty 63.5

sempatika 60

aliye 70.3

inspiration 65

pksnmz 76.4

melisende 72.5

bibikurabiye 65.9

sadece su mu? :KK37: sanki öyle yazmıyordu kitapta ,ben mi yanlış hatırlıyorum acaba..bir anda giden kilo elbetteki sadece yağ olmaz ama tamamı su olabilir mi şekerim??[/QUOTE

Elbette yağ da kaybediyoruz atakta ama büyük oranda su gidiyor. Vücutta önceki beslenmedeki tuz nedeniyle tutulan ödem vs. atılıyor. Kitap elimde.

Hatta seyire başlayınca bir miktar kilo geri gelmiş gibi görünür ancak bu sadece sebzelerle alınan sudur der bir yerde. Dolayısıyla Ataktan çıktığımızdaki kaybımızı yağ ve su karışımı olarak değerlendiriyor.

canım açıklamaların için çok teşekkür ederim.. ben de böyle düşünmüştüm,yağ ve su karışımıdır bu kayıp...

Atak evresinde öyle oluyor genelde.. Bana olmamıştı ama.. Normalde de sebze çok yemediğimden sanırım, protein olayı çok etkilememişti beni.. ama merak etme :KK66: Seyirde öyle bi sorun kalmaazzz.. Tam gaz devaamm :KK66::KK55:
Spor da yapacakmışsın.. Kim tutar seniiii :KK8:

canım sen süper motive ediyorsun,teşekkür ederim...

bugün başım çok ağrıdı kızlar, dışardaydım bayağı işim vardı, hala geçmedi ağrı.. ilaç aldım şimdi içtim kesilsin diye, ama aç kalmıyorum sonuçta ne ilgisi var ki bu uyku ve baş ağrısının diyetle...:44:

veee kurabiye canavarından sonra şimdi de bibikurabiye aramızdaaa... dikkat et bibi kurabiye canavarı yemesin seni :KK60:

sportmenkedi 63.3

cute 77.5

bulaşıksuyu 81

burcuozer 54.2

kestanesekeri 105.5

prenses 71.9

tenar 66.8

thebeauty 63.5

sempatika 60

aliye 70.3

inspiration 65