Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yahuuu ne dukanca kumrusuuu,artıkın biz güçlendirmede olacağımız için ödül babında bildiğin paşalar gibi İzmir kumrusu yeriz kuzum benim :KK16:

ayyyyyyyyyyyy ben güclendirmenin güzelliklerini unutyorum hep nedense:KK9:

Burdayım şükürrrr kavuşturanaa..
Delirmemk içten değil aklım hep sizdeee inanın.
Geçen perşembe sabahı ilk mesajımı yazdım siteye. Tam bildirim mesajımı yazıyordum ki cort net gitti. O da ne her şey var kk yok delirdim. Bilgi işlem müdürü 2 gün önce işi bırakmıştı. Yeni gelen dallama kk ya yasak koymuş. Zaten yasaktı genelde ama ben rica ettiğim için açmıştı bir önceki benim pc ye. Bu öküz (ki ben intikamımı alırım nasılsa nede olsa satınalmacı benim elbet işi düşücek) gelir gelmez tüm pc leri eşitlemiş. Aynı haklar olacakmış. Hemen mail döşed,m tabi. Ben satınalmacıyım tüm alışveriş siteleri bana açık olmalı araştırma yapıyorum bilmem ne diye ama kk yı açmadı öküzcan.
Neysee sonra cuma hemen telekoma gittim. Tel bağlansın eve diye. Cumartesi bağlandı tel ama net ancak bugün çözülebildi. Canım çıktı bağlatana kadar. Çok şükür artık evde net var. Belki akşam dan akşama gireceğim ama en azından gündemden uzak kalmayacağımm.

Gelelim neler yaptığımaa. 76 oldum ben. Mucize gibi ramazana 80 le başlamıştım ve bayram sonuna kadar hedef 75 di. Şuan 76 yım be iftar öncesi ne çıkacağım bilmiyorum. Bu arada bayram tatili için programımıda yaptım umarım tatilde kaçamak falan yapmam.

Hafta sonu baza altı toparlama operasyonu yaptım. Yazın ortasında sırf hiç giyilmemiş kışlıkları denemek için aslında. Oooo çok keyiflendim tabi .Bu kış pek alışverişe gerek olmayacak sanırım. NAsılsa zayıflarım diye aldığım dolu cicim var benimmm.
Tabi giy çıkartt deli gibi terledim. Sonrada duş almadan sızdım. Şİmdi iki büklüm çarpılmış gibi geziyorum.Umarım 10 günde atlatırım bişey kalmaz.Hafta sonu bi masaj sauna yapayım iyi gelir diyorum ama sıcakta ve oruçlu gözüm yemiyorr.

Ay çok özledim hepiniziii. Neler oldu biittti bana özet geçin. O kadar çok sayfa varki üstten geçmeye bile gücüm yokkk.

Öpüyorum cümleniziii

<:)

ipekimmmm hosgeldinn...ay ne aptal bilgi islemciymis o :KK47: kafasina dukan kek denememden olan kek görüntülü tasi firlatirim yararim kafasini:KK47: olsun tatlim bende aksam aksama girebiliyorum artikin:KK43:

ayyy kızlaaarrr hiç yazamadım bugün kafamı kaldıramadım yaa :KK43:

sabah 66.1 çıktım da onun havasını bile atamadım :KK35: rakipler sağlam belli takipteyim :KK53:

gecmis olsun tenosh ....... vay vay vay diyim ekip saglam kizlarEn Büyük KK bugün herkes -500gr -900 gr noluyóz:KK51::KK51:

prensesin kilosunu yazalım, inspiration ı da ekleyelim ve işte listenin yeni hali:KK42:

yarışmacı / 07.08.2012 kilo

sportmenkedi 63.3

cute 77.5

bulaşıksuyu 81

burcuozer 54.2

kestanesekeri 105.5

prenses 71.9

tenar 66.8

thebeauty 63.5

sempatika 60

aliye 70.3

inspiration 65

Pişttt ne oluyır burada. Ne yarışması. Ya ben nerdeyim. Unuttunuzmu beni. Aloo kime diyorumm...

Hoş bulduk canımm. Hee aptalın teki. Elime düşecek elbet . Ona kepek atmaya değmez. Neyseki çözdüm evdeki net olayını.

Yalnız bişey farkettim. İşte kk olmadığından deli gibi iş bitirdim. Bayağı boşlamışım ben işii :)

Pişttt ne oluyır burada. Ne yarışması. Ya ben nerdeyim. Unuttunuzmu beni. Aloo kime diyorumm...

Hoş bulduk canımm. Hee aptalın teki. Elime düşecek elbet . Ona kepek atmaya değmez. Neyseki çözdüm evdeki net olayını.

Yalnız bişey farkettim. İşte kk olmadığından deli gibi iş bitirdim. Bayağı boşlamışım ben işii :)

hehehe hoşgeldin
ben de arada sallıyorum işi fena oluyor
facebooktan sonra kk da çıktı

bu arada bende -200
öle acayip iddalı değilim ama dopping yapabilirim sonlara doğru :KK53::KK53::KK53::KK53:

Hem sigarayı bırakmana hem de her bişeyi alıp da diyete hazır olmana bravo :KK9: Kitabı da alıyormuşsuunnn :KK66: Çok iyi takip etmişsin hee hihihi:KK1: Yoksa sana da bozuk plak gibi tekrarlıcaktık "kitabı almadan bu diyet olmaz" diye di mi Love hahahaha :KK9::KK9: Copy paste oldu da artık o laf :)) Çünkü "ben de bu diyeti yapcam, ne yiyoz şimdi" diye bi başlanıyo :)

Hoşgeldin o haldee.. Zaten kitap gelir bi kaç güne, sabredemez misin :) Bunu okumuş muydun? http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...59399-yeni-baslayanlar-icin-dukan-diyeti.html baya bi yardımcı olur :KK66: Tek tek şu yenir bu yenir diyemeyiz de.. ama hemen başlamak istersen burda yazılanlara göre başla.. Bir de Dukan'ın sitesindeki teste göre atak süresini belirle.. Yani o sana belirlesin :KK66: Kaç kilosun kaç kilo vermek istiyosun yaş kaç :p

ahahhaah,,aynen cnm yaaa:KK1:
eveeetttt aç kaldııımmm :KK14:
öğlen tavuk sote gibi bişey vardı.ammmaa içindeki patlıcanlar kabaklar kızartılmış olduğundan sadece tavukları ayıklamaya çalıştım ama o da toplasanız bi lokma tavuk yoktu yani:KK50: yanında bulgur pilavı vardı ona da bakmadım bile tabi neyse olay bundan ibaret,bugün kötü oldu yaaaa.sabah da yanıma kek almamıştım,bu ekmeklere güvenmiştim.tost yaparım diye,ekmek de şaibeli olunca midem gurulduyor şu anda :KK56:

cnm ya kıyamamm,,ızgara birsey söleyebilecegın yerde mi yoktu cewrede yaww:2:

Teşekkür ederim arkadaşlar, hoşbulduk. Ben bu diyetle ilgili araştırma yaparken yenilmesi gereken şeylerin sınırsız tüketilebileceğini okumuştum, mesela yumurta, doğru mu?

beyazı sınırsız.sarısını 1 taneden fazla önermior.

yorgun argın dukan keki yaptım yoksa bu tatlı krizi beni kaçamaklara doğru itebilirdi :KK1: gerçi eminim yarın eksiyi göstermeyecek bu kek bana ama olsun, canım çookk istedi napayım :KK37:balık da fırında, çok yorgunluk var üstümde ya , vitamin acıktırıyor diye almıyordum ama almalıyım sanırım :KK34:

arkadaşlar meraba bende yeni başladım dukana bugün atak da 2. günüm bişi sormak istiyorum şekersiz limonata içebiliyormuyuz içinde tatlandırıcı olanlardan..kitapta limon yiyebileceğimiz yazıyo limonata içen var mı?

anaaaa aliyeeee kız bugun herkes 300 500 gidiyo yarışmanın uğuru galiba :KK9: hadi 60 lı kiloların hayırlı olsun :nazar:

masallah masallah:nazar: cok ugurlu geldi bu kapisma bize:KK8:

ya yarışmanın uğuru ya da dolunaydan kurtulup, sularımızı atıverme durumu :-) benim dolunay teorisi yine gündemde. ama bugün çok yürüdüm ben yaaaa. onun hiç mi katkısı yok. 2 saat yürüdüm 30 dakikası da yokuş yukarı.

ya yarışmanın uğuru ya da dolunaydan kurtulup, sularımızı atıverme durumu :-) benim dolunay teorisi yine gündemde. ama bugün çok yürüdüm ben yaaaa. onun hiç mi katkısı yok. 2 saat yürüdüm 30 dakikası da yokuş yukarı.

vardir kuzum vardir ben bugün yine 8km mi yürüdüm olmazsa olmazim:KK51:

aliyeciğim bebeğimmm tebrikler kuzum :KK34: Kendim 69 görmüş gibi sevindim vallaaaaa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sağol canımcım. darısı başına :KK52:

yürüme konusunda senin eline su dökemem valla. maşallah sana...

bu yarisma bitsin aklima cok güzel fikirler geliyor yeniliklere acik olalim:KK51:

bak bak, neler planlıyorsun nlat hele:-)

way way rakiplerim çok dişli çıktıı yürüyüşler mürüyüşler falan :KK8: sen napıyosun bulasıksuyu plates, callan vs?

mrb arkadaşlar..bende dukan diyeti yapmak istiyorum ama nasıl yapıcağımı tam olarak anlayamadım?ve mrk ettiğim uzun süre yapıpda gerçekten olumlu sonuçlar alan varmı?

sağol canımcım. darısı başına :KK52:

yürüme konusunda senin eline su dökemem valla. maşallah sana...

bak bak, neler planlıyorsun nlat hele:-)

way way rakiplerim çok dişli çıktıı yürüyüşler mürüyüşler falan :KK8: sen napıyosun bulasıksuyu plates, callan vs?

kizlar sunu planladim:KK8::KK8::KK8: gruplasma olacak:KK9: haftanin en cok verenle en az vereni iki veya üc kisi olmak üzere minik grup olacak ve toplam verilen kilo yarisilacak anlatabildimmi? atiyorum ben bu hafta 100 gr verdim sonuncu oldumve aliyecim 2 kilo verip birinci oldu bi sonraki yarismada biz ikimiz grup olucaz....sonra birde tenarr ve bulasiksuyu diyelimm onlarda grup olacak :21: sonra en cok veren grup hani aliyecimle ben birbirimizi gaza getirmeliyiz kazanan olabilmek icin tenarr ve bulasiksuyu da aynen öyle :KK23::KK23::KK23: anlata bildimmi:26: double gaz olacak:KK76:

X