Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

medesa evet haklısın. ama ben söz vermem ki. tutamıcam sözleri veremem çünkü. :26:
bir ara etten tiksinti geldi. diyeti bırakmadım ama öyle p günü yok ps günü olarak yapmadım. geçen hafta hep öyle geçti ve iyi de oldu. güç topladım. geçen yılki gibi bırakmak istemedim. geçen sene bende çok sıkı bir şekilde devam ettim ve sonuç aldım. ama saçlarım dökülmeye başlamıştı panikleyip bıraktım.:KK5:
bu sefer öyle olacağına tamamı ile bırakacağıma yumuşak bir geçiş süreci olsun dedim ve öyle de oldu.
birde benim eşim artık kilo vermemi istemiyor durmadan psikolojik baskı uyguluyor yeter artık yeme şu etleri yok hasta olucan yok aşırı sinirli oldun yok yediğin yumurtalar kolestrolünü artıracak filan. bununla da başa çıkmaya çalışıyorum.
hem yaş itibari ile hemde yerleşik kilolar olduğundan hem de bki düştüğünden bedenim de direniyor eee bu kadar mücadelede arada yumuşak geçiş hakkım diye düşündüm bende.

ve yeniden başladım bugün. bişey kaybetmiş değilim aksine motivasyonumu geri kazandım. fena mı ?:KK31:

kuzum sen yeniden motive oldunsa ve kendini iyi hissediyorsan sorun yok elbette :KK16:
bence eşin de kıskandığından yeter artık diyor olabilir :KK9:

kuzum sen yeniden motive oldunsa ve kendini iyi hissediyorsan sorun yok elbette :KK16:
bence eşin de kıskandığından yeter artık diyor olabilir :KK9:

evet motive oldum medesacım. seni ve bize destek vermeni çoook takdir ediyorum. sıfır kaçamak gitmek kesinlikle en doğrusu ama yapamıyorsan diyeti tümü ile bırakmakta doğru değil bence. eşim evet sanırım kıskandığından öyle diyor çünkü zayıfladığımda hoşuna gittiğini de anlıyorum söylediklerinden. ama fikrini sorarsan daha fazla kilo vermemeliyim :KK34:

geçmiş olsun dely, 20 likler bi işe yaramıyo çektir kurtul hele ucu çıkmışsa çok kolay çekiliyo kökü falan yok dişin
Öyle diyorlar.. Kimisi de tersini söylüyo ama.. Çene kemiğine bağlı falan diyolar.. Anlamadım gitti :44: Ama başka çare yok. Çektircem artık. Diğer dişleri de sıkıştırıyo.. 3 ününün baya aya ucu çıktı, birininki çok küçük.. Zatenhepsi aynı anda olmuyomuş.. 3'ünden kurtuliyim de öbürü de çıkar o zamana artık :p

tenarımm ve kedicik vallahi sabah sabah ikiniz de üzdünüz beniii :KK50:
niçüün azcık dişinizi sıkmıyorsunuz yahuuu,bir an evvel kurtılmak istemiyor musunuz bu fazlalıklardan.
bu öyle bir diyet ki bozduğunuz anda normalde göstereceği etkilerden daha kötü etki gösteriyor.
yani bu kaçamaklar yüzünde haftalarca kilo vermesi duran,yada + gören bunun üstüne de psikolojisi bozulup diyeti bırakan ve üstüne fazlasıyla kilo alan arkadaşlar var.irade göstermek hiç kolay değil,bunu çok iyi biliyorum.
her yer korkunç tuzaklarla dolu,benim de çok zorlandığım anlar oluyor.h.sonu deli gibi midye,karpuz,kokoreç hepsini burnuma dayaya dayaya kokladım taa ki bıkana kadar :KK34:
sonra denizden çıktık bob çokoprens aldı kendisine.ben de onun ortasındaki çikolata olayına bayılırım,aldım onu da koklamaya başladım.sonra ilk kez garip bişey oldu bana.burnumun direği sızladı,gözlerim doldu resmen ağlamak üzereydim yaaa.o kadar çok özlemişim kii.düşünebiliyor musunuz dılardan bakan biri ne düşünür.hatun çokoprens koklayıp ağlamaya başlıyor falan :KK9::KK9:
bob da üzüldü yala bari diyor :KK1::KK1: o derece trajikomik durumlara düştüm ama bıraktım hemen elimden.o da yemedi daha fazla yazık kötü oluyorum diye :KK23:
neyse özetle söylemek istediğim aslında ben güçlendirmeye geçtim sayılır,halettim artık nolacak deyip yemiyorum yine de.
yada güçlendirmedeki arkadaşlarımızı görüyorsunuz ekim,love01 hala vayy 40 gram yerine 50 gram peynir yedim bişey olur mu diyorlar düşünebiliyor musunuz :KK76:
yani bu diyet biraz hatta fazlaca disiplin gerektiriyor.aslında ne kadar disiplinli olursanız o kadar hızla ulaşacaksınız kaçamak yaptığınız yiyeceklere.hem kedicik bana söz vermiştin sen :KK20:
neyse artık,afiyetler olsun yaramasın inşallahh :KK34:
bildirim gününe kadar sıkı tutun ki + görmeyelim sizi :KK4:
hepiciğiniz bir an önce sıska olun istiyorum artık :KK9:

güzel prensesim benim,bak güven bana hiç acımayacak.aldırdım işte.hem de benimkinin ucu bile görünmüyordu.çok daha zorlu bir operasyon olmasına rağmen inan ki 15 dk sonra bitmişti,nolduğunu bile anlamadım.
kız hem 1 hafta rapor verdiler bana,yattım evde keyfime baktım :KK9:
bence sen yeni geldin tatilden,işten azcık bunaldığın zamana denk getir kafa dinler,evde callen yaparsın :KK8:
dely'm sen hani resim ekleyecektin noldu bakeemmm ???
.....
Saol tatlım :KK16: Yok yok.. Artık mecbur halletcem o işi, dediğin gibi.. Evet tatilden de yeni geldim ama, ağrısı geçmezse bayramı bulmadan halletmem lazım mecbur :S Ağrı kesici geçiriyo bir süreliğine de.. Öyle de yaşanmıyo tabi.
Callan falan da hak getire bana artık, sporu çok ihmal ettim :KK43: Bıktım heralde spordan, içimden gelmiyo. Bu gidişle de 58'i bile göremicem heralde :KK43: Bu arada Cuma akşamı kuzenlere gittim, teyzem gelmiş. Az çorba içtim, 2 tane küçük biber dolması yedim, etli :26: Biraz mecbur kaldım, şimdi kadının yemeklerine burun kıvırmiyim dedim. Zaten yarı güçlendirme gibi gidiyorum.. iyice karışık bi dukan oldu.. Haftasonu protein yaptım ama.. Umarım etkisi geçmiştir yediklerimin. Senin söylediklerinle baya motive oldum ama.. Perşembe iyi bi eksi görsem bari.. akşama yürüyüşe çıkam ben :KK66:
bi de bunu okuyun :KK66: Az uyuyan kadnlar imanlyor - Hrriyet SALIK haydi ben yimeğe gidiyoommm.. Size de afiyet olsuunnn..!!

iyi canım senden:)benim ufaklıklar hasta oldu,kusma ishal,ateş onlarla ugraştım.henuz dukan 'ada başlamadım.rmazan ın bitmesini bekliyorum:)
ama ramazan ın başından beri 3 kilo verdim:)ekmek yemiyorum sadece,suyum çekildi herhlade:)
Nesli aklın nede kalıcaksa ye ramazanda dedi:)aynen uyguluyorum :))
kitabı okuyorum.senden ne haber?

geçmiş olsun dominic miniklere, umarım iyilerdir şimdi.

Öyle diyorlar.. Kimisi de tersini söylüyo ama.. Çene kemiğine bağlı falan diyolar.. Anlamadım gitti :44: Ama başka çare yok. Çektircem artık. Diğer dişleri de sıkıştırıyo.. 3 ününün baya aya ucu çıktı, birininki çok küçük.. Zatenhepsi aynı anda olmuyomuş.. 3'ünden kurtuliyim de öbürü de çıkar o zamana artık :p

Saol tatlım :KK16: Yok yok.. Artık mecbur halletcem o işi, dediğin gibi.. Evet tatilden de yeni geldim ama, ağrısı geçmezse bayramı bulmadan halletmem lazım mecbur :S Ağrı kesici geçiriyo bir süreliğine de.. Öyle de yaşanmıyo tabi.
Callan falan da hak getire bana artık, sporu çok ihmal ettim :KK43: Bıktım heralde spordan, içimden gelmiyo. Bu gidişle de 58'i bile göremicem heralde :KK43: Bu arada Cuma akşamı kuzenlere gittim, teyzem gelmiş. Az çorba içtim, 2 tane küçük biber dolması yedim, etli :26: Biraz mecbur kaldım, şimdi kadının yemeklerine burun kıvırmiyim dedim. Zaten yarı güçlendirme gibi gidiyorum.. iyice karışık bi dukan oldu.. Haftasonu protein yaptım ama.. Umarım etkisi geçmiştir yediklerimin. Senin söylediklerinle baya motive oldum ama.. Perşembe iyi bi eksi görsem bari.. akşama yürüyüşe çıkam ben :KK66:
bi de bunu okuyun :KK66: Az uyuyan kadnlar imanlyor - Hrriyet SALIK haydi ben yimeğe gidiyoommm.. Size de afiyet olsuunnn..!!

kuzum bozma moralini ,motivasyonunu bakalım :KK34:
az çorba,2 dolmadan bişey olmaz neler gördü senin vücudun,bunların kaçamak olduğunu bile farketmemiştir :KK9:
kuzu olsun yaaa son kilolar böyle işte 2 ileri, 1 geri gidip gelecez anlaşılan.
sanırım ben güçlendirmeye falan da geçmeyeceğim.
müstakbel kocacım demiş yaaa inmek istediğiniz kiloya inene kadar seyreyleyin diyeee,ben iyiyim buralarda yaaa,seyirde takılayımm 69'lara kadar falan.ne de olsa sen de buralardasın fosilleşiriz artık burda :KK9::KK9:
ekimciğimin iş yoğunluğu söz konusu bu aralar,telaşı çok ondan uğrayamıyodur ama fırsat bulunca uğrar diye umuyorum :KK16:
dişini de çektir kurtul,kaçışın yok en sonunda çektirceksin zaten.çektirmeyimce yandaki dişlerini çürütme ihtimali var :KK50:

ya değişik et yemekleri yapamadığımdan ve her gün aynı şeyi de yiyemediğimden biraz öö geldi bana. geçen hafta full ps yaptım. cuma günü de saf p. bir güncüktü ama iyi ki yapmıştım yeniden 62 leri görmüştüm. bu kez hırslandım. cumartesi bir güzel alışveriş yaptım etinden balığına tavugundan kıymasına.. hazırlandım.. şimdi hazırım. tüm hafta saf p yapacam amacımda 61 leri görmek.

aslında çokta kaçamak yapmıyorum .. ekmek çok severim ama hiç yemedim. az pilav birde dondurma yedim kaçamak olarak tüm h sonu. o kadar. yani kaçamak değil mi bu diyebilirsiniz ama eskiye nazaran çok terbiye ettim kendimi. şimdi güç topladım yeniden başladım.
kedide olsak ne yazık ki dört ayak üstüne düşemiyorum. bu kilo verme konusunda kedi değil bedeviyim :KK60:
bir dukancı neyi mi merak etmez? :KK53::KK53: bilmem ki.. e hadi öpücüüne bil mukabele bacım :KK54:

yaa evet pisim benim de et yiyesim gelmiyo diyemem de yağsız et yiyesim gelmiyo diyebilirim :KK53: adanayı falan hop hop yutarım yani :KK35: sana da inanıyorum bu kez bildirim gününde rekor bekliyorum senden :KK76:

tenarımm ve kedicik vallahi sabah sabah ikiniz de üzdünüz beniii :KK50:
niçüün azcık dişinizi sıkmıyorsunuz yahuuu,bir an evvel kurtılmak istemiyor musunuz bu fazlalıklardan.
bu öyle bir diyet ki bozduğunuz anda normalde göstereceği etkilerden daha kötü etki gösteriyor.
yani bu kaçamaklar yüzünde haftalarca kilo vermesi duran,yada + gören bunun üstüne de psikolojisi bozulup diyeti bırakan ve üstüne fazlasıyla kilo alan arkadaşlar var.irade göstermek hiç kolay değil,bunu çok iyi biliyorum.
her yer korkunç tuzaklarla dolu,benim de çok zorlandığım anlar oluyor.h.sonu deli gibi midye,karpuz,kokoreç hepsini burnuma dayaya dayaya kokladım taa ki bıkana kadar :KK34:
sonra denizden çıktık bob çokoprens aldı kendisine.ben de onun ortasındaki çikolata olayına bayılırım,aldım onu da koklamaya başladım.sonra ilk kez garip bişey oldu bana.burnumun direği sızladı,gözlerim doldu resmen ağlamak üzereydim yaaa.o kadar çok özlemişim kii.düşünebiliyor musunuz dılardan bakan biri ne düşünür.hatun çokoprens koklayıp ağlamaya başlıyor falan :KK9::KK9:
bob da üzüldü yala bari diyor :KK1::KK1: o derece trajikomik durumlara düştüm ama bıraktım hemen elimden.o da yemedi daha fazla yazık kötü oluyorum diye :KK23:
neyse özetle söylemek istediğim aslında ben güçlendirmeye geçtim sayılır,halettim artık nolacak deyip yemiyorum yine de.
yada güçlendirmedeki arkadaşlarımızı görüyorsunuz ekim,love01 hala vayy 40 gram yerine 50 gram peynir yedim bişey olur mu diyorlar düşünebiliyor musunuz :KK76:
yani bu diyet biraz hatta fazlaca disiplin gerektiriyor.aslında ne kadar disiplinli olursanız o kadar hızla ulaşacaksınız kaçamak yaptığınız yiyeceklere.hem kedicik bana söz vermiştin sen :KK20:
neyse artık,afiyetler olsun yaramasın inşallahh :KK34:
bildirim gününe kadar sıkı tutun ki + görmeyelim sizi :KK4:
hepiciğiniz bir an önce sıska olun istiyorum artık :KK9:

anaaaaa medesam üzülmeeee :KK52: bu sefer sana söz 2 hafta sonra 65 olcam :KK4: walla senden iyi antrenör olur fatih terim gibisin acayip gaza getiriyosun. özellikle çokoprens hikayesinden çok etkilendim. söz ülen en sevdiğim şeyleri koysalar önüme bi çimdik bile yemicem en az 2 hafta. yalnız 2 haftalık söz veriyorum bakar mısın hihoho bu kadar güveniyo tenar kendine :KK53: bu arada bob da acımış yaa çok güldüm ona :KK60:

yaa evet pisim benim de et yiyesim gelmiyo diyemem de yağsız et yiyesim gelmiyo diyebilirim :KK53: adanayı falan hop hop yutarım yani :KK35: sana da inanıyorum bu kez bildirim gününde rekor bekliyorum senden :KK76:

ben hiç yağsız yiyemedim ki ilk günden. mümkün değil geçmez boğazımdan o yagsız gögüs etleri. but yiyorum genelde. ama derisini sıyırarak.
desteğin içinde teşekkürler. bitsin artık bu diyet çilesi yaaa huuu :KK52:

yok delycim yaa ben 4 unu de aldırdım hem dee benimkiler gömülüydü, ameliyatla aldılar yani çekim diil. ucu çıkmış olan vardı bi tane çok kolay çıktı o. asıl içerde çürürse kötü oluyo, çekerken kırılıyo bu sefer kesip almak zorunda kalıyolar kalan parçayı, bu dişlerin hiç işlevi yok bir an önce aldır gitsin bence:KK34:

anaaaaa medesam üzülmeeee :KK52: bu sefer sana söz 2 hafta sonra 65 olcam :KK4: walla senden iyi antrenör olur fatih terim gibisin acayip gaza getiriyosun. özellikle çokoprens hikayesinden çok etkilendim. söz ülen en sevdiğim şeyleri koysalar önüme bi çimdik bile yemicem en az 2 hafta. yalnız 2 haftalık söz veriyorum bakar mısın hihoho bu kadar güveniyo tenar kendine :KK53: bu arada bob da acımış yaa çok güldüm ona :KK60:

oyyy kuzummmm anlaştık,sen 2 haftalık sözünü tut,2 hafta sonra ben seni yeniden gaza getiririm :KK9:

love cuuuuummm canim benim hic korkma bende cektirdim hepiciiiini hic acimadi :21: ki benim dis etimi de kestiler cünkü cikmamisti daha hic:KK76: ama dis agrisi kötü tatlim gecmis olsun

medesammmm regl den sonra neler neler olacak olaylar olaylar :KK23::KK23:

tenarrrrr hadi yarisalim kapisalim tatlim :KK23:

vuhuuuu buarada kizlar bugün kesin 71 li rakam görücem:21::21::21:

X