Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kilo düşünce.. hmmmm..:44:
ben 30 haziranda 62,9 u gördüm. bende şimdi onu yazdım tıkıra.. medesa hep kızıyo bana tıkır hep aynı diye :KK52::KK52:işte aynı deel gidiyo bişiler geri gelsede arada...:63:

bu arada avatardakine bayıldım. isimlerde çok kopuk..:KK60: biber ya yerim ben onu menemenime katarım.:KK52: facedeki resimlere de bakim. benim yolinin facede bir resmi var daha fazla yüklim tembellik etmiim bari

tıkıt tıkır zayılıyosun işte bak...

Günaydınlarrrrrr çenesi kopasıca dukaniçelerim yahuuuu,buu neee bütün akşam yazışmışsınız.sabah beri oku oku helak oldum yaaaa:KK53: p.be akşamı nöbetçiyim,p.be de takılın da beni yalnız bırakmayın bari.
herkesçikler iyi mi ,özlemişim sizi yahuuuu :KK16:
şimciikkkkk hemen önemli bir duyuruda bulunayım ; dün 76.00 çıkan kilocukum bu sabahhhh 75.00 çıktıı :KK52::KK52::KK52::KK52:
çok şükür yaaaa,dukanın hedefi olan 17 jilodan sonra kendi hedefim olan 3 kiloyu da vereceğim inşallahhh :KK16:
bu arada dün eski işyerimden arkadaşlarımla çıkmıştım.çok acıktım ama gittiğimiz yerde pizza,patates,tavuk şinitsel ve nugget vardı.yani hiç biri bana uygun değildi.ızgara yada sebze yoktu,eve döndüğümde de geç olmuştu.bu sebeple öğlen yediğimle kalakaldım.neyse tartıda _1000 görmek güzeldi sabah sabah:KK76::KK76:

E haftasonu döndüm memleket ziyaretinden be güzelim. Sonra da erkek kardeşimin taşınma işleri filan. Buralardayım bu hafta.

kuzuuum vaktin olursa kısa da olsa görüşelim.hem nerdesin sen göztepeye yakın bakiiim ?

he ya göndermedim di mi :)) senle takıla takıla, takılıp kaldım dimek kii:KK53:

sağol tatlım, sana da çok çok geçmiş olsun :nazar::nazar:

anam ben küçülmeye çalışıyorum, büyütmeyin gözünüzde yahuu :KK9::KK9:

özelden şeedenzi!:KK37:

sanırım biz tembeliz :)) kaytarıyoz işten güçten :KK1:

açıklıyom altta :KK23:

açıklıyom açıklıyom altta :KK24:

idrak yollarında "daş" var herhal ben gibi :KK9::KK9::KK9::KK53::KK53:

.....

ben yarışmaya didiyom tv'ye.. kıyafet bakmaya gittim tüüüüüm gün hemi de.. sonna 40 bedendi 38 bedendi derken kendimi kaptırmışım,, ala ala da setle aynı renkte kıyafet almışım :)) zabahınan değiştirmeye giderim sanırım.. ayakkabı falan.. çok iş var çok:KK37: keşke 10 kilo önce katılaymışım :KK9::KK9:

kuzuuuu özelden mi yazıyosun napıyorsan bana da bildir hangi kanal hangi gün saat kaçta falan,ayyy çok görmek istiyorum seni.şimdiden başarılar kuzucan :KK16:

aaa hadi yaa smileylerin altındaki [Fazlası] yazan yere bastın mı? ben ordan buldum bunları :44:

heee bende o fazlası basılı olmayabilir,ben bi basıp geleyim :KK9:
belki de genç olduğumdan dolayı kabullenemiyorum annemle babamın söylediklerini. sizin de dediğiniz gibi bi bildikleri var bizi en iyi onlar tanıolar ama ben yine de kendim yaşayıp görmek istedim. kurduğum cümle şuydu "bırakın kendim yaşayarak göreyim, üzülürsem de ben üzülcem daha önce de üzüldüm geçti" bunu söylediğim için pişman mıyım, değilim tabiki ama hep dua etmeye devam ettim hayırlısı için. allah istemedi, kaderimiz bir değilmiş. herkes buna benzer şeyler yaşamış demekki. böyle böyle olgunlaşıoruz işte. bu arada yalnız olmadığımı bilmek iyi oluyor. :KK66:

oyyy kuzum biz bu yaşa kadar neler gördük yaşadık.ama artık anladım ki şu dünyadaki en önemli kişi kendinsin ve kimseye hakettiğinden fazla değer vermemelisin.sen değerlisin ve güzel bir hayat yaşamak elinde aslında.ben yaşadığım pek çok şeyden sonra kendi içimde şöyle birşey geliştirdim.beni mutsuz eden herkesi hayatımdan çıkardım.bu ailem,arkadaşım,dostum,sevgilim kim olursa olsun böyle oldu.ailemle de ilgili bişeyler paylaşmıştım zamanında burdan yine bir coşkuyla :)
beni üzen onlarsa onlardan bile uzak olmayı tercih ettim.bi tane hayatın ve bi tane sen varsın.seni üzen ve değişemeyeceğini düşündüğün kişilerden uzak durmaya çalış.seni mutlu edenlerle vakit geçirmeye çalış.her acının da bir sonu var bitanem.aşk acısını yaşamak da güzeldir,tecrübeyle sabit.ama gün geliyor üzüldüğüne değmediğini anlıyorsun.seni seviyorum güzel kuzum :KK16:

Nesliiiiii, muhteşem değişim bu:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

İnanamıyorum tatlım, gerçekten muhteşem:KK16::KK16::KK16::KK16: Ağlayan sırttan ziyade bacaklarındaki değişim inanılmaz.

Ben de başladım ve bugün 5. defa yaptım. Sen kaçıncı defada tam anlamıyla yapabilmeye başladın bu hareketleri. Gerçekten inanamıyorum yaaaa. Bu arada sen nerdesin tatlım bir kaç gündür yoktun burada mısın?

anam callen mı buuu,uyyy lap top virüs kaçtığından kullanılamaz durumda.ben ne zaman yapıcam şunu yaaa,ben de istiyorumm...
bu arada neslinin resimlerinde gerçekten gözle görülür ciddi bir fark vardı haaa :KK34:

Medesam selamsızımmmm özledim senii

Kızlar size sözz 60 lı kiloları göreyim. Kırmızılı resim paylaşacağım en özelindennnn :)

kız ne selamsızı,ben buralardayım sen yoksun böcüğüm.ben de özledim seni,kaybolma bi daha haberim olmadan :KK20:
sen gel buraya ben çekeceğim senin kırmızılı resimlerini herkesle de paylaşıcammm :KK9::KK9::KK9:

Günaydın kızlaarr,
Dün ciciler denedim birsürüüü, ama alamadım birsürüü. Hiçbiri umduğum gibi olmadı. Ama ille bişey alcam ya... Eli boş olmaz :p Son anda Mango'ya girdim. Kıpkırmızı bi pantolon aldım :KK1: Üst tarafım S beden olmuş sanırım benim yahuu.. Ama basenlerden itibaren 38'im :)) Pantolonda 38 tam oluyor :KK66: Tunik falan baktım tayt üstüne, M bakıyorum üst biraz bol gibi oluyo, S'lerin üstü iyi gibi, onlarda da kalça dar geliyo :)) :111: yani normal tişörtlerde S oluyo sanırsam :) ama dar da istemiyorum diye yine M alıyom :p

Hoşgeldiinnn!!! Ben gibisin sen :KK66: Ama ben ilk 3 kiloyu kendi çabalarımla verdim (sanki sonra başkası çabaladı hihihi :p ) Yani Dukansız verdim :) Sonra da 8 kilo verdim Dukan'la ama daha da gitmiy meret :p

Eeee.. aşağıda aynen şöyle [Fazlası] yazıyor ya :) Tıklamadın mı gülüm :KK34: :)

:KK1:Heralde yaşadık be canım.. Hepimiz ilk aşkımızla evlenmedik ya :)) Ya da evli olmayanlar için, ilk aşkımızla beraber değiliz ya :p Onlar masallarda oluyo öyle :) Bi de işte insanların %2'sinde :p Ben az tepinmedim :KK1:
Bir de şöyle bir şey var.. Bazen çok çok olsun istiyoruz bişeyi.. O kadar çok istiyoruz ki.. oluyo.. Sonra "ah keşke olmasaymış" diyoruz. Her şeyde bir hayır var. Olmuyorsa da en iyisi oymuş, demek diye düşün. Zaten ayrılıklar barışmalarla giden bir ilişki bi süre sonra kaldıramaz artık bunları.. Karşına öyle biri çıksın ki inşallah bi başlasın... Sonra da artık çoluk çocuk... :KK1::KK1:

:KK9::KK9: O nasıl bir dalgınlıktır yaaa!! Bittim bittim hahaha :KK60:

Günaydıınnn!! Tebrikler canım :)) Görürsün inşallah :KK34: O bildirim yapılacak:117: :KK9::KK9:

Nesliyi kalkmış, masaya tutunmuş pelvis hareketi yaparken düşümdüm deee :KK9::KK9: :KK60:

Canım Dukan amca ne dedi sanaa :44: Kaç ol dediii..? Bak bana 57 küsür 58 falan didi.. Daha da inemiyom gııı :100: Hatta 57 görebilmiş değilim de.. Tabi adam 2 ayda olcan demişti. Ne bilsin benim bünyemi :p :)) 4 ayda anca 58'lere ulaştım o ayrı :)) Sana kaç dedi? Hem 50 bile dediyse işte bak herkesin bünyesi bir değil ki.. Boyun kaç gülüm senin..?

heyyy minnağım benimmm yaaaaaa maşallaahhh sanaaaaa :nazar:
daha ne kadar küçülmeyi bekliyorsun 3xs falan mı giymeyi bekliyorsun çıtır seniiii :KK23:

kilo düşünce.. hmmmm..:44:
ben 30 haziranda 62,9 u gördüm. bende şimdi onu yazdım tıkıra.. medesa hep kızıyo bana tıkır hep aynı diye :KK52::KK52:işte aynı deel gidiyo bişiler geri gelsede arada...:63:

bu arada avatardakine bayıldım. isimlerde çok kopuk..:KK60: biber ya yerim ben onu menemenime katarım.:KK52: facedeki resimlere de bakim. benim yolinin facede bir resmi var daha fazla yüklim tembellik etmiim bari

aferim kuzum,hiç yoktan iyidir :KK34:
zati artık söz verdin,vermedin de ben verdin sayıyorum daha sık kilo verip daha sık ticker güncelleyeceksin,biz de heppp alkışlıcaz seniiiiii :KK9::KK9::KK9:

ne güzel maşallah kızlar garm gram da olsa verebilmek....dely ile benim dukanda kaderimiz aynı 4 aya yaklaştı başlayalı 3,5 ay falan ve bende topu topu 7,5 kilo verdim daha da gitmiyor yapmadığım denemediğim şey kalmadı 4 gün sp arkasında 1 gün beyaz gün denedim tık yok 3 gün yeşil çay kürü tık yok ve ben acayip çok spor yapıyorum buna rağmen gitmiyor...o kadar moralimiz bozup canımı sıkıyor ki bu durum ciddi ciddi artık bırakmayı düşünüyorum...ramazanda güçlendirmeye geçecem diyordum ama hiçbirşey farketmeyecek öyle görünüyor geçen haftasonu meyve yedim ya kaçamak bu direk hoppp artılar geldi güçlendirmede meyve yersem ve ekmek ben yine garanti kilo alacam korumak ya da vermek değil alıcam yani 2 2 daha 4 eder....bilmiyorum artık napsam:KK43:((

arkadaşım, bir keresinde 1.5 aya yakın duraklama yaşadım ben. o yüzden biraz daha sabır diyorum. ekstra birşey yapma. diyetine devam et sadece. vücudunun direnci kırılacak bir yerde...

Çok değerli dukaniçelerim, bitanelerim :KK16:

Sabah geldim erkenden size laf yetiştirmek için ama işle ilgili bir görev değişikliği gündemde, açık ekranım ama asla ne bakabiliyorum ne yazabiliyorum telefonum saniye susmuyor manukyan misali :KK1: aklım da sizde kaldı.

İnşallah fırsat bulunca yazıcam.

Hepinizi çok seviyorum bana ne olur dua edin. :26:

Görüp yazmıyor diye düşünmeyin, ya za mı yo rum :KK9: ama iyiyim, hepinizi çooook öpüyorum. :KK16::KK16::KK54:

Yaklaşık on gün önce ablam bana kendisine gelmeyen yepisyeni ve tiril tiril bi eteğini vermişti. geçen pazartesi giydiğimde eteğin göbek kısmı sıkıyordu ve o zaman regl öncesi dönemde bile değildim.:44:şimdi bugün yarın halam geliyüüü ve o eteği yine giydim.karın kısmı gayet rahat..:KK53::KK53: ee ödem de var..:KK53::KK53: ay acaba yağdan mı verdim..:KK52::KK52: inşallah öyle olmuştur. ve fekat kilom fazla tartıda.. yarın ki bildirimde ne yapsam çok kararsızım.:KK43: yine artılarda olacağım ama inceliyorumda sankim..:44:tuhaaafff çook tuhafff:KK14::KK14:
İncelikler yansımıyor ne yazık ki bildirime :)) ama evet.. yağdan veriliyo gııı :KK70: :KK1: Sevin seviiinn!! :)) Ben yanına not düşerim, 'kiloya bakmayın, inceldi' diye :KK9::KK9:

:KK60:
kısayolu da : 60 : ama arada boşluk yok, yaza yaza ezberledim kolayıma geliyo böyle:KK60:
Var yaa!! Ben de tam yazacaktım kısayolu atmış diye :KK9::KK9: Yapa yapa ezberledim hepsini :KK70::KK70: :KK60:

göstermem ben yaşımı genetik olaraktan. aman zaten eskidendi 40 orta yaş. şimdi genç sayılıyo. ya da bizim geldiğimiz her yaş genç sayılacak. nebileym, öyle bişey de olabilir.
Benimki de genç sayılsın benim ki deee... Ben de isteriiimmm!! :KK52::KK52: :))

......
Kızlar size sözz 60 lı kiloları göreyim. Kırmızılı resim paylaşacağım en özelindennnn :)
Ahaaa :KK52::KK52: Söz verdin kaçarın yok hahaha :KK70: Bak gözlerim açıldı birden :KK52:

bu arada, sabah geyiğiyle kaynamasın mevzu. ben dün sabah 73 oldum diye seviniyordum.
dün protein günümdü. kaçamaksız bir gün geçirdim. 40 dk yürüyüş yaptım. bolca su içyim. akşam yeşil çay içtim. sonra da açtım müziği şöyle bir 30 dk kadar dans ettim. evim sauna tadında olduğu içi gün boyu terledim. ödem falan kalmadı yani. sabah erken tartıldım 72.8. sonra gittim biraz daha yattım, kalktım can sıkıntısından gardrobun önüne geçtim. kalan kıyafetleri deneyip olmayanları ayırdım. giy çıkar yaparken sanırım biraz daha enerji harcadım. sonra tekrar tuvalet ve tekrar tartı. o da ne 72.4...
tekrar tekrar tartıldım. ağırlığını bildiğim şeylerle tartıldım ve onların ağırlığını düştüm total ağırlıktan (mesela 4 kg gelen çamaşır sepeti. mesela 6.7 kg gelen bibocan kedi gibi) yok, yalan değil. 72.4 olmuşum. çizelgemi de hemen değiştirdim tabi. ya bu da çok eziyetli iş yaaaa. her gün çizelge değiştir, hergün çizelge değiştir. insan sıkılıyor inan ki... :-))))))))
Ay resmen koptum yaaa işte 60 burda lazım :KK60: :KK60: Hahaha :KK9: Hanıımm hanıımmm!! O nası iştir yaa :KK70: 2 tık tık -200 gram :KK70: 3 vık vık -400 hahah :KK70: Bi adımın -5 gr'a mı tekabül ediyo :KK70::KK70: bibocan'la karşılaştırmış bi de hihi :KK70: Sizin ev mi büyülü yoksa yaa :KK70: marifet evde mi anlamadım ki :KK9:
Ay şekerim zayıflamak çok zor iş di mii? Ticker değiştir falan... Of off!! Biraz daha zayıfliyim onun için de birini tutcam valla olmuyo böyle.. Tickercı başşşııı!!! değiştir şunu dicem.. Tamam :KK66: :p :KK9:

dely ..
sen şimdi böyle didim diye beni dövmek filan istersin şimdi kesin ama... :KK53:-- hepte bi ama vardır :KK60: -
mangoda alt 38 geliyorsan bir çok diğer markada 36 hatta park bravo da 34 bedensin bebeyüm :KK23::KK23:
güçlendirme yolları taştannn:KK24::KK24:
sen çıkarma beni beni baştan :KK24::KK24:
hey heeeeeeeyy :KK24::KK24:
Niye dövmek istiyim loo :KK70::KK70: Kötü bişey dedin de ben mi anlamadım acaba :44: hahaha:KK9::KK9:
Valla öyle diyosan ben ancak sevinirim pisiii :124::124: Ben de diyom neden daha fazla zayıflayamıyorum hihihi :KK70: Meğer 36'ymışım :p
Gerçek mi diyon bee!! Bak gider deneriimm.. Yok bi de olmazsaaa hepsini sana veririm, onların içine girene kadar koştururum seni :p Girebiliyon mu sen bilmiyom ama :KK1::KK1:
Ramazan'da güçlendirmedeyim. Epinizi beklerim efeeemmm..
Bi de güçlendirme kilo almama muskası bilen var mııı? :KK1:

.......
Ben de senin menemene bayıldım :KK1:
benim de senden aşağı kalır yanım yok canım, dök içini rahatla En Büyük KK değil mi ama =)
Benimki de öyle olcak sanırım 2.sinde de başarısız oldum ama çekirge bu bir sıçrar iki sıçrar 3.de yakalanır :KK1: ben de yakalıycam işte o çekirgeyi ne zaman nerede ve nasıl olur bilmiyorum bi süre kimseyi istemiyorum ama dinlendikten ve kendimi dinledikten sonra açıcam kapılarımı aşka tekrar :KK16: beni bu halimle güldürebilen mutlu eden güzel insanlar, iyiki varsınız :KK16:
Bu arada dukan amca bana tam da 53.3 olacaksın demişti :KK53: şu an aklıma geldi de ama ben şimdi dukan amca öyle dedi die daha fazla inemicek miyim :KK14: 50 olmak istiyodum ama ben yaa :44: neyse artık 53 sabitliym de daha sonra callen ablayla vücudumu cillop gibi yaparım o 3 kilo farkedilmez :KK1:
Aaaaçç aaçççç!! :KK34::KK54:
Canım ya bu Dukan kimisini tam tutturuyo işte ne yazık ki :S Ben de onlardan biriyim.. Gitmiyo bacım gitmiyoo.. Daha da gitmiyoo.. Ben de 55 istiyoduumm. Hatta tam 57 bile olsam tamam diyodum, o bilem olmadıı. dukan 57,7 falan dediydi sanırım bana :44: Umudum var ama.. Güçlendirmede ya alıcam ya zayıflıcam.. Öyle düşünüyorum..

Son düzenleme:
günaydın kızlaarrr :KK71:

kızlar yaa işlerim yoğunlaşıyor, foruma ara ara takılabilicem :KK43: iş yerinde de insana niye iş verirler ki hiç anlamıyorum :KK37:

ne güzel maşallah kızlar garm gram da olsa verebilmek....dely ile benim dukanda kaderimiz aynı 4 aya yaklaştı başlayalı 3,5 ay falan ve bende topu topu 7,5 kilo verdim daha da gitmiyor yapmadığım denemediğim şey kalmadı 4 gün sp arkasında 1 gün beyaz gün denedim tık yok 3 gün yeşil çay kürü tık yok ve ben acayip çok spor yapıyorum buna rağmen gitmiyor...o kadar moralimiz bozup canımı sıkıyor ki bu durum ciddi ciddi artık bırakmayı düşünüyorum...ramazanda güçlendirmeye geçecem diyordum ama hiçbirşey farketmeyecek öyle görünüyor geçen haftasonu meyve yedim ya kaçamak bu direk hoppp artılar geldi güçlendirmede meyve yersem ve ekmek ben yine garanti kilo alacam korumak ya da vermek değil alıcam yani 2 2 daha 4 eder....bilmiyorum artık napsam:KK43:((

güzel arkadaşım nolur pes etme yaaa.ya ben dely pes etmedikçe kimse pes etmemeli diye düşünüyorum.hoş birbirinizden çok farkınız yok.ikinizde aynı şekilde duraklıyor ve zor kilo veriyorsunuz.eee ama şimdi pes edersen nolcak ? verdiklerini de geri alacaksın,belki sinir stresten kendini yemeğe vereceksin ve puffff bütün yaptıkların gidecek:KK50:
yapma kuzum nolur yaaa,az az da olsa gidiyorlar.herkesin yapısı aynı değil ki,siz daha zor veriyorsunuz demekki.yada vücudunuzdaki yağ oranı az belki ondan gitmiyor.istersen spora biraz ara ver yada azalt.sporda da kas yaptığından tartıya + yansıyabiliyor.benim son doktor kontrolümde 4.2 kilo yağ verdiğim ama 2 kilo kas kazandığım görülmüştü.yani ben aslında toplam 6.2 kilo vermişim ama tartıda 4.2 kilo vermiş görünüyordum çünkü 2 kilo kas yapmışım,anlatabildim mi :KK34:

Sabah geldim erkenden size laf yetiştirmek için ama işle ilgili bir görev değişikliği gündemde, açık ekranım ama asla ne bakabiliyorum ne yazabiliyorum telefonum saniye susmuyor manukyan misali :KK1: aklım da sizde kaldı.

Görüp yazmıyor diye düşünmeyin, ya za mı yo rum :KK9: ama iyiyim, hepinizi çooook öpüyorum. :KK16::KK16::KK54:

canım bütün kalbimle dua ediyorum senin için,bunu çok diliyorum biliyorsun.Gönlüne göre olsun inşallahhh:KK16:

Ay resmen koptum yaaa işte 60 burda lazım :KK60: :KK60: Hahaha :KK9: Hanıımm hanıımmm!! O nası iştir yaa :KK70: 2 tık tık -200 gram :KK70: 3 vık vık -400 hahah :KK70: Bi adımın -5 gr'a mı tekabül ediyo :KK70::KK70: bibocan'la karşılaştırmış bi de hihi :KK70: Sizin ev mi büyülü yoksa yaa :KK70: marifet evde mi anlamadım ki :KK9:
Ay şekerim zayıflamak çok zor iş di mii? Ticker değiştir falan... Of off!! Biraz daha zayıfliyim onun için de birini tutcam valla olmuyo böyle.. Tickercı başşşııı!!! değiştir şunu dicem.. Tamam :KK66: :p :KK9:

Allah canını almasın dely iki nokta üstüste altmış iki nokta üstüste :KK60::KK60::KK60::KK60: ben anladım mı nasıl iştir. oldu işte.
artık o ticker de değil zaten. tıkır tıkır tıkır tıkır

Yaklaşık on gün önce ablam bana kendisine gelmeyen yepisyeni ve tiril tiril bi eteğini vermişti. geçen pazartesi giydiğimde eteğin göbek kısmı sıkıyordu ve o zaman regl öncesi dönemde bile değildim.:44:şimdi bugün yarın halam geliyüüü ve o eteği yine giydim.karın kısmı gayet rahat..:KK53::KK53: ee ödem de var..:KK53::KK53: ay acaba yağdan mı verdim..:KK52::KK52: inşallah öyle olmuştur. ve fekat kilom fazla tartıda.. yarın ki bildirimde ne yapsam çok kararsızım.:KK43: yine artılarda olacağım ama inceliyorumda sankim..:44:tuhaaafff çook tuhafff:KK14::KK14:

hep konuştuğumuz bişey vardı. duraklama dönemlerinde, vücut yağ yakmayı bırakıp, yaktığı yağların boşluklarına doğru sıkıştırıyo kalanları. yani inceliyo. valla ilk başta bu mevzu da dolunayda ödem yapmak gibi geyik olmuştu ama ben her ikisinde de ciddiyim. çünkü hep öyle oluyo. bak ben 75 den bu yana aynı ölçüdeyim. kilo gidiyor ama ölçülerde hiç değişiklik yok. sende de kilo gitm,yormuş gibi ama ölçü değişmiş.

merhabalarrrrr...

yazamadım hiç yaa of.

size ne diycem bakın.

hiç tanımadıgım, adını sanını ünvanını bilmediğim, gözgöze bile gelmediğim bir bayan beni durdurdu ve bana siz zayıyıfladınız mı dediiiiiiiiiiiii... hemde çok zayıflamışsınız dedi...

böyle demesinler ya ben şımarıyorum sonra :KK17::KK17:

merhabalarrrrr...

yazamadım hiç yaa of.

size ne diycem bakın.

hiç tanımadıgım, adını sanını ünvanını bilmediğim, gözgöze bile gelmediğim bir bayan beni durdurdu ve bana siz zayıyıfladınız mı dediiiiiiiiiiiii... hemde çok zayıflamışsınız dedi...

ahahaha iyiymiş kuzum da bayan kimmişş acabaa :KK9::KK9:

merhabalarrrrr...

yazamadım hiç yaa of.

size ne diycem bakın.

şımarmaca yok. gaza gelmece var. :-)))) sevin işte bak tanımadığın insanlar bile farkediyor

oda burda çalısıyor :KK9: görmüş beni demekki :63::KK34:

çok sevindim canım benim yaaaa,insana gerçekten çok moral oluyor:KK9:
geçen gün de ayakkabı boyacısı bana bir dolu iltifatta bulundu,insan bir hoş oluyor yaaa:KK34:
hele sen bir de tamamla hedefini de bak gör o zaman insanlar tanıyamayacaklar seni kuzummmm :KK76:

canım bende spor salonuna devam ediyorum orda ölçüm yapıyolar son iki ölçümümde ne su ne kas kaybı yaşadım yağdan gitti ama gitmiyor artık gram bile gitmiyor ne yapacağımı şaırdım hayır dikkat edip te veremeyi,nce moral filan kalmıyor boşver ye gitsin diyorum spora ara vermedim hiç ama ramazan mecburen ara verecem bilmiyorum bakalım o zaman nasıl bi etki gösterecek ama bu nasıl bir dirençtir çözemedim ki:))) yağlarım çok inatçıymış bunu anladım vücdumdaki yağ oranı normale düşmüş azaldığından mı gitmiyo anlamıyoum ki dukanin bana verdiği ideal kiloda 65,5 tu bende şu an bazen 69 bazen 69,5 görüyorum bi kez de 68,5 gördüm ama daha göremedim onu bilmiyorum canımmm moralm çok bozuk valla:KK43:(

güzel arkadaşım nolur pes etme yaaa.ya ben dely pes etmedikçe kimse pes etmemeli diye düşünüyorum.hoş birbirinizden çok farkınız yok.ikinizde aynı şekilde duraklıyor ve zor kilo veriyorsunuz.eee ama şimdi pes edersen nolcak ? verdiklerini de geri alacaksın,belki sinir stresten kendini yemeğe vereceksin ve puffff bütün yaptıkların gidecek:KK50:
yapma kuzum nolur yaaa,az az da olsa gidiyorlar.herkesin yapısı aynı değil ki,siz daha zor veriyorsunuz demekki.yada vücudunuzdaki yağ oranı az belki ondan gitmiyor.istersen spora biraz ara ver yada azalt.sporda da kas yaptığından tartıya + yansıyabiliyor.benim son doktor kontrolümde 4.2 kilo yağ verdiğim ama 2 kilo kas kazandığım görülmüştü.yani ben aslında toplam 6.2 kilo vermişim ama tartıda 4.2 kilo vermiş görünüyordum çünkü 2 kilo kas yapmışım,anlatabildim mi :KK34:

anaammm ben şimdi cidden 34 değil miyim?
hay senin kalıbına bravo :KK33:

oranın kalıpları epey genüüüş. bu kiloda ben 36 beden incecik manken kibin oluyorum orada:KK60:

Günaydınlarrrrrr çenesi kopasıca dukaniçelerim yahuuuu,buu neee bütün akşam yazışmışsınız.sabah beri oku oku helak oldum yaaaa:KK53: p.be akşamı nöbetçiyim,p.be de takılın da beni yalnız bırakmayın bari.
şimciikkkkk hemen önemli bir duyuruda bulunayım ; dün 76.00 çıkan kilocukum bu sabahhhh 75.00 çıktıı :KK52::KK52::KK52::KK52:
çok şükür yaaaa,dukanın hedefi olan 17 jilodan sonra kendi hedefim olan 3 kiloyu da vereceğim inşallahhh :KK16:
bu arada dün eski işyerimden arkadaşlarımla çıkmıştım.çok acıktım ama gittiğimiz yerde pizza,patates,tavuk şinitsel ve nugget vardı.yani hiç biri bana uygun değildi.ızgara yada sebze yoktu,eve döndüğümde de geç olmuştu.bu sebeple öğlen yediğimle kalakaldım.neyse tartıda _1000 görmek güzeldi sabah sabah:KK76::KK76:

eneeeee nettün sen kuzucan bir kilo birden gitti haaaa :KK52::KK52::KK52:
çıkardım donu sütyeni senin için sallıyorum bebeyüm yihhuuuu:KK74::KK74::92::92:

:KK60: çok yaşa sen emi, öldüm gülmekten :KK60:
biz de seni seviyoruz :KK54:

İncelikler yansımıyor ne yazık ki bildirime :)) ama evet.. yağdan veriliyo gııı :KK70: :KK1: Sevin seviiinn!! :)) Ben yanına not düşerim, 'kiloya bakmayın, inceldi' diye :KK9::KK9:
--------------------
Valla öyle diyosan ben ancak sevinirim pisiii :124::124: Ben de diyom neden daha fazla zayıflayamıyorum hihihi :KK70: Meğer 36'ymışım :p
Gerçek mi diyon bee!! Bak gider deneriimm.. Yok bi de olmazsaaa hepsini sana veririm, onların içine girene kadar koştururum seni :p Girebiliyon mu sen bilmiyom ama :KK1::KK1:
Ramazan'da güçlendirmedeyim. Epinizi beklerim efeeemmm..
Bi de güçlendirme kilo almama muskası bilen var mııı? :KK1:[/B][/FONT][/COLOR]

evet ne yazık ki yansımıyor.üzücü tabi:KK53: ama ben hissediyorum. umarım reglden sonra yansır:KK52:
----------------
valla gerçek diyom gıı. :KK52::KK52:git kotonda dene bi etek benim için:KK53: bitane de park bravo da. orada da sıfır beden çıkacasın bebeyüm:KK23:

Ah canıımm :KK43: Ben de çok korkuyoruumm. Mecburiyetten güçlendirmeye geçiyorum işte.. Ama ya gerçekten kilo vericem güçlendirmede, ki bu çok zor, ya da alıcam, ki bu büyük ihtimal.. aynen ben de senin gibiyim biliyosun :KK43: Senin boyun kaç şimdi? Vücudun nasıl? Dukan kaç kilo olcan dedi? boyun kaç vs vs :) Benim bugün 2. günüm bi de yeşil çay kürü deniyorum.. İşte en son bi 300 gr vermiştim.. İnşallah almadıysam geri tabi :S Bari 57,9 oliyim diyorum. :KK43:
Sakın bırakma canıımmm!! Sakıınn!! Verdiklerinin hepsini geri alırsınnn!! Tamam çok vermedik haklısın ama.. Yani 8 verdik 2 geri alsak yine kar kardır.. Ben de hiç istemiyorum yoksa :KK43: 6 lara takıntım var.. İstemiyorum görmek.. 60'larda sabit kalmak istemiyoruumm :KK43:( ama napıcaz kiii :KK43::-)43:
Medesa'nın dediği gibi bence sen sporu azalt biraz. Sakın bırakma ama.. Yürüyüşlerle falan idare et.. Bi de işte aletlerle mekiktir şudur budur.. Fazla zorlama kendini.. Bakalım ne olacak.. :44: Sakın bırakmaa amaaa diyeti deee :KK43: Bari güçlendirmeye geeeççç!!:KK54:

.......
heee bende o fazlası basılı olmayabilir,ben bi basıp geleyim :KK9:
Hahahaha:KK9: Bas da gel... :KK9::KK9:
.......
heyyy minnağım benimmm yaaaaaa maşallaahhh sanaaaaa :nazar:
daha ne kadar küçülmeyi bekliyorsun 3xs falan mı giymeyi bekliyorsun çıtır seniiii :KK23:
:KK1::KK1: Canım ama öyle durmuyorum yaaa :)) Kalçalar iyi yani, yerinde :KK60: Göbek de bıngıl bıngıl sallanıyo... sonunda kestircem kurtulcam :KK70: Başka derdim kalmadı aslında.. Zaten o son 2 kilo göbekte kalmış.. Ondan gitmiyo uyuz şeeyy:KK47: :KK1:
Sen de süpersin vallaaa :KK52: 75 oldun yaaa!!! Tarih yazıyosun bebeeekkk :KK54::KK54:

Ben hep dua etcem cicim sanaaa!! Allah gönlüne göre en iyisini versin inşallah...!!! Ben de seviyom ben deee :KK52::KK16:

günaydın kızlaarrr :KK71:
kızlar yaa işlerim yoğunlaşıyor, foruma ara ara takılabilicem :KK43: iş yerinde de insana niye iş verirler ki hiç anlamıyorum :KK37:
Hahahha :KK9::KK9: Ben de en çok ona sinir oluyorum :KK60: Ne alaka yani, ne işi... allah allaaahhh.. :KK9::KK9:

canım bende spor salonuna devam ediyorum orda ölçüm yapıyolar son iki ölçümümde ne su ne kas kaybı yaşadım yağdan gitti ama gitmiyor artık gram bile gitmiyor ne yapacağımı şaırdım hayır dikkat edip te veremeyi,nce moral filan kalmıyor boşver ye gitsin diyorum spora ara vermedim hiç ama ramazan mecburen ara verecem bilmiyorum bakalım o zaman nasıl bi etki gösterecek ama bu nasıl bir dirençtir çözemedim ki:))) yağlarım çok inatçıymış bunu anladım vücdumdaki yağ oranı normale düşmüş azaldığından mı gitmiyo anlamıyoum ki dukanin bana verdiği ideal kiloda 65,5 tu bende şu an bazen 69 bazen 69,5 görüyorum bi kez de 68,5 gördüm ama daha göremedim onu bilmiyorum canımmm moralm çok bozuk valla:KK43:(

şu an gördüğüm kadarı ile 25 bmi nin hemen altındasın. dolayısı ile normal sınırındasın. bedenin alarm zillerini çaldı "eyvah yağlarım gidiyor" diye ve sen "amaaaaan nasıl olsa gitmiyor yiyeyim" mi diyorsun :KK53::KK53:
bedeninin istediği de tam olarak bu. direnç evet psikolojik olarak çok zorlayıcı ama şimdi eğer tebdiri elinden bırakırsan hepsi geri gelecek.
birde ben salona gittiğimde kilo veremiyordum pek. beden direniyordu. bence de spora biraz ara vermelisin yada sadece yürüyüş yapmalısın

Son düzenleme:
hep konuştuğumuz bişey vardı. duraklama dönemlerinde, vücut yağ yakmayı bırakıp, yaktığı yağların boşluklarına doğru sıkıştırıyo kalanları. yani inceliyo. valla ilk başta bu mevzu da dolunayda ödem yapmak gibi geyik olmuştu ama ben her ikisinde de ciddiyim. çünkü hep öyle oluyo. bak ben 75 den bu yana aynı ölçüdeyim. kilo gidiyor ama ölçülerde hiç değişiklik yok. sende de kilo gitm,yormuş gibi ama ölçü değişmiş.

çok ilginç..:KK14:
bu yağların boşlukları sıkıştırması olayının bilimsel bir açıklaması var mı yoksa senin tahminin mi bu şekilde?
ve şu dolunayda su tutulması olayını da çok duydum ama pek detay bilmiyorum. biraz açabilir misin rica etsem?:KK16:

X