Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

gunaydın kızlar.

dunde -300 gr vererek 93.9 olmustum. sizlere bildirememiştim. ama kaçamaklarımın acısı sımdı cıkıyor galıba bugun +1,200 kg ile gune basladım. ha şuda var dun proteın gunumdu ve gunboyu cok ac kaldım. aksam 9,5-10 a dogru yemek yedım ve gunun aclıgı ıle baya bı fazla yedım. usutune 3 gundur de dısarı cıkamıyorum bunların etkısıde olmus olabılır tabı.

Son düzenleme:
günaydıın güzellerriiim hepinize iyii haftalarrrr , hoplaya zıplaya keyifli bir hafta geçirin inşallah :KK16::KK16:
eveetttt şimcikkk sizinle müjdemi paylaşabilirim.aslında tartı resmimi ekleyecektim ama ne yazıkki laptopa virüs bulaştığından ekleyemiyorummm :KK50:
cumartesi sabahı tartıldııımmmm ve tammmm 75.7 çıktımmmmm :KK52::KK52:
bu ne demek yine bilmeyenler varsa söyliiiimmmmm,tam da hedefimin üstüne bastım demekkkk ohhh yandannn :KK76:
şaka gibi yaaaa,çoook mutluyummmm :KK16:
ilginç olanı 75.6 yada 75.8 değil yani,tam da hedefim çıktı 75.7 :KK8::KK8:
ben zaten en başından beri bu 17 kiloyu verebilirsem 3 kilo daha zorlayıp 20 kiloya tamamlamak istiyordum.ekimimle konuştuk cumartesi günüüü,o çok fazla zorlamamamdan yana olsa da ben yine de 3 haftalık duraklamayı atlattıktan sonra bu hızla yokuş aşağı yuvarlanabilirsem biraz daha vereyim diye düşünüyorum.hedefimi biraz daha düşürücem yani yada yükselticem neyse :21:
bu arada ekimin seni gerçekten 34 bedenmiş :KK9:
yeni başlayan arkadaşlarıma sesleniyorum,yıllarca pek çok yöntem denemiş ama asla fazlalıklarından kurtulamamış biri olarak ben başardımsa emin olun siz de başarabilirsiniz.her denediğim yöntemde birkaç kilo verip fazlasını geri alıyordum ve artık balık etli biri olarak yaşayacağımı ve hatta balinanın da bir çeşit balık olduğunu kabullenmiş bulunuyordum taa ki dukanla ve buradaki arkadaşlarımla tanışana kadar :KK34:
müthiş bir duyguymuş bu yaaaa :KK8:
yıllardır bana kilo ver kilo ver diyen insanların gün gelip de yeter artık daha fazla kilo verme diyebileceklerini rüyamda görsem inanmazdım :KK76::KK76:
Allah hepinize daha da güzel daha da hızla kaybetmeyi nasip etsin margarinlerinizi :KK9:
herkesi çooook seviyoruuummmm vallaaaahiiiii artık bu mutlulukğumu tarif bile edemiyorummm :KK35:
faceten göremeyen arkadaşlarımız da vardır belki.onlar için de bugün resim eklemeye çalışıcam,motivasyon olsun cümleten :KK9:
hepinizi öpüyorummmm :KK54:

Ah canım benim. Ay yine gözlerim dolduu ama benim.
Çok tebrik ederim.
Sözün bittiği noktadayım.

evet şuan içn kitabı almam mesala bügün akşama kadar yapmam gerken ne ne yemeliyim kitabı almaya çalışacam başlamak istiyoum zayıflamak istiyorum yardım

Bence başlama. Ben 1 hafta kitabı okuyup tekrar yaptım. Lafla olacak iş değil. Başlarsın elbet ama yanlış şeyler de yaparsın. İnan anlatılmaz yaşanır olayı var bu işte. Lütfen önce oku. Sonra başla. Kitap seni o kadar ikna ediyor ki kaçamak yapmaya yüzün olmuyor. Okumadan başlarsan diğer dietlerden ne farkı kalır dukanın...

.

günaydıın güzellerriiim hepinize iyii haftalarrrr , hoplaya zıplaya keyifli bir hafta geçirin inşallah :KK16::KK16:
eveetttt şimcikkk sizinle müjdemi paylaşabilirim.aslında tartı resmimi ekleyecektim ama ne yazıkki laptopa virüs bulaştığından ekleyemiyorummm :KK50:
bu ne demek yine bilmeyenler varsa söyliiiimmmmm,tam da hedefimin üstüne bastım demekkkk ohhh yandannn :KK76:
ben zaten en başından beri bu 17 kiloyu verebilirsem 3 kilo daha zorlayıp 20 kiloya tamamlamak istiyordum.ekimimle konuştuk cumartesi günüüü,o çok fazla zorlamamamdan yana olsa da ben yine de 3 haftalık duraklamayı atlattıktan sonra bu hızla yokuş aşağı yuvarlanabilirsem biraz daha vereyim diye düşünüyorum.hedefimi biraz daha düşürücem yani yada yükselticem neyse :21:
yeni başlayan arkadaşlarıma sesleniyorum,yıllarca pek çok yöntem denemiş ama asla fazlalıklarından kurtulamamış biri olarak ben başardımsa emin olun siz de başarabilirsiniz.her denediğim yöntemde birkaç kilo verip fazlasını geri alıyordum ve artık balık etli biri olarak yaşayacağımı ve hatta balinanın da bir çeşit balık olduğunu kabullenmiş bulunuyordum taa ki dukanla ve buradaki arkadaşlarımla tanışana kadar :KK34:
yıllardır bana kilo ver kilo ver diyen insanların gün gelip de yeter artık daha fazla kilo verme diyebileceklerini rüyamda görsem inanmazdım :KK76::KK76:
Allah hepinize daha da güzel daha da hızla kaybetmeyi nasip etsin margarinlerinizi :KK9:
herkesi çooook seviyoruuummmm vallaaaahiiiii artık bu mutlulukğumu tarif bile edemiyorummm :KK35:
faceten göremeyen arkadaşlarımız da vardır belki.onlar için de bugün resim eklemeye çalışıcam,motivasyon olsun cümleten :KK9:

Günaydın güzeller güzeli çıtır arkadaşım benim,:KK16::KK16:

Evet cumartesi sabah tam da hedefin üstüne bastın :nazar::nazar::nazar:şimdi de alt etmeye kararlısın, 1 hafta süre benden olsun, üzerine bakarız artık.:KK34:

Bu arada kızlar medesamın sesi nasıl güzel, nasıl enerjik, valla gidip sarılasım, mıncıklayasım geldi sahiden. :KK16::KK16::KK16: Çokkk tatlı, burası fikir veriyordu az çok ama konuşmak çok güzel, bıcır bıcır vallahi.:KK9:

Balinanın da bir çeşit balık olduğunu kabullenme olayına bittim medesam ya, ne diyim, ağzımdaki çaya zor hakim oldum okurken.:KK9:

Sen azmettin başardın canım, ben de hepinizi çok çok seviyorum. :KK16::KK16::KK16:

gunaydın kızlar.

dunde -300 gr vererek 93.9 olmustum. sizlere bildirememmiştir. ama kaçamaklarımın acısı sımdı cıkıyor galıba bugun +1,200 kg ile guna basladım. ha şuda var dun proteın gunumdu ve gunboyu cok ac kaldım. aksam 9,5-10 a dogru yemek yedım ve gunun aclıgı ıle baya bı fazla yedım. usutune 3 gundur de dısarı cıkamıyorum bunların etkısıde olmus olabılır tabı.

Günaydın canım,

Yazdığın gibi geç yemek yemenden kaynaklanmış olabilir canım, dün - 300 den sonra bugün 1 kilo almış olamazsın merak etme. Yarın normale dönersin fıstığım merak etme.:KK19:

Günaydın,

Yazılanları okiyim dedim ama başarılı olamadım :KK43: İşler çıktı.. Offf:KK31: Ben yine sinirli bi haftaya başladım.. sonra yine görüşürüüzz..

Kızlar hepinize günaydın. Memlekette geçirdiğim güzel bir hafta sonrası eve döndüm en sonunda. Tüm yemekleri bana göre hazırladılar, benden fazla diyetimi gözettiler sağ olsunlar. İki kişiyi de dukana başlattım bu arada :) 63. 4 le çıkmıştım evden. Döndüm ve bir hafta sonra ilk kez tartıldım. 61. 4 e inmişim. İşin ilginç tarafı tam 7 gündür tuvalete çıkma sorunu yaşıyorum. Sanırım 60 kilonunda altına indim ben. Nasıl yaa dedim kendime. Bu bir hafta boyunca hiç meyveli yoğurt tüketmedim ve inanılmaz kilo vermişim görünüşe göre. Perşembe bildirimine katılamadım bu hafta. Ama herkes eksilerde gördüğüm kadarıyla. Haberler güzel yani.

Günaydın canım,

Tatilin güzel geçmiş veee üstelik kilo vererek gelmişsin, yeme de yanında yat olmuş bu. :KK19:

Meyveli yoğurtlara ara vermek iyi olmuş bak, ben diyet boyunca ve halen seyirin ilk günü yediğim 1 kaşık dışında yemedim. Sen de belki onun farkını görmüşsündür. Senin hedefine de çok az kaldı o zaman, bugün tartıldın mı?

Günaydın canım,

Yazdığın gibi geç yemek yemenden kaynaklanmış olabilir canım, dün - 300 den sonra bugün 1 kilo almış olamazsın merak etme. Yarın normale dönersin fıstığım merak etme.:KK19:

sağol bebem. umarım dedıgın gıbıdır. ama kaçamaklarımın acısıda olabılır. herne olursa olsun kalıcı olmasınlar bana yeter :KK9: 8 le baslayan kılolara dusmek ıstıyorum yaaa.:KK55:

merhaba arkadaşlar bende dukan diyetine başladım atak evresi bu dördüncü günüm çok şükür 3 kilo gitti.
ama hedefim daha büyük 17 kilo verirsem kendimi gerçekleştirmiş olacağım.
kitabı dönüp dönüp okuyorum yulaf kepeği de aldm.
daka önce çook diyetler denedim ama olmadı hepsinde hem aç kalıyordum hem de kilolar hemen geri geliyordu. dukan tam bana göre aç kalmak yok.
ramazan boyunca da seyir döneminde olacağım. bu konuda endişe edenler vardı ama bence seyir döneminin ramazana gelmesi daha iyi protein ve sebzelerle besleneceğimiz için bizi tok tutar ve oruç olduğumuz içinde aşırıya kaçmayız...

canımmmm karalı ve iradeli olursan inan başarabilirsin.bak ben tam 17 kilo verdim,hayal bile eemezdim.
ama inan bu diyet en ufak kaçamağı bile affetmiyor.ben hiç kaçamak yapmadım.sonuçta hep şöyle düşündüm,ben bu canımın çektiklerini zaten yıllarca özgürce yediğim için böyle şiştim.3-4 ay yemesem nolur ki,ne de olsa sonra tekrar yiyebileceğim.
sporumu da yaptım.kurallara uyduktan sonra oluyormuş.
dukan bana 20 temmuzda hedefine ulaşacaksın demişti.ama ben 3 hafta da ciddi bir duraklama yaşamama rağmen 14 temmuzda tartda hedefimi gördüm.inşallah darısı başına,istersen başarırsın :KK16:

Kızlar lordan usanmışım, gittim Sütaş Light peynir aldım ilk defa. Tadı da fena gelmedi lordan sonra ama içim rahat etmedi uygun mu sizce? Kullanan, öneren, önermeyen?

tabikisiii yiyebilirsinn,ben alıyorum light beyaz peynir bazen de light kaşar bile yani :KK34:

bebeklerim geçmişi okuyorum yavaş yavaş, henüz son sayfayı okudum sadece :KK1::KK1::KK1:

doğalsanın yulaf kepeği nasıl? kullanan var mı? ben ruşeym olanı alıyorum ama orası biraz uzak ve sabah gittiğim halde almayı unuttum.
Çok canım sıkkın bu arada, çok ters şeyler oldu :KK43::KK43::KK43: keşke toplanıp bana gelseniz, size kek yapsam bebeklerimmm :KK56::KK16::KK56::KK16::KK56::KK16::KK56:
hepinizi öptüm :KK54::KK54::KK54::KK54:

doğalsan da ru sheim de güzel canım.
bu arada umarım çok ciddi bir sıkıntın yoktur,en kısa zamanda atlatırsın inşallah :KK16:

Kendime 40 beden bi elbise sipariş etmiştim içine girmek için daha çok hırslanırım diye :KK52: dün geldi ama hiç ümidim yok 40 beden nere ben nere giydim ve fermuar kapandı yihohohohoho nihoohoho hahahaaaaaaay :21: sadece bacaklar roberto carlos bacağı gibi bir bir 11 kilom daha var incelirler umarım

hemşoo naber yaaa,göremiyorum senii.
dün ben de bir yerde dar kesim bir etek gördüm,bayıldım.40 bedendi,bunun 40ı olmaz 42si bana olur diye düşündüm.ama yine de inadına 40 beden olanı aldım ki hırs yapıp içine girene kadar daralayım diye.eve geldim denedim,yahuu 10 numara 5 yıldız olduuu,onu da giydiğimde resim çekeyim sizin için :KK9::KK9::KK9:

fotomu eklicen ben baktımki o zmn da güzelmişin sen:KK16: ay evet öküz gbi yedim rsmen...ama bişi itiraf edim bnm midem küçülmüş bi koca cartedor bitiren ben bi magnum bitiremedim...2.5 hafta duraklayınca buldum kendmi börekçide:) bide dediğim gbi grçekten çok özel bi durum var...yarında uymucam dukana ama pzt gene eskisi gbi devam etcem hergn calenle birlikte.senide artık pzt güçlendrmede görürrz:)) mestmi içion ne içiosan iç iniver bi -400:KK34:

kuzuuuuummmm,bilmiyorum artık yeşil çay mı,protein mi ner etkili oldu ama c.tesi hedefi gördüm yahuuu,bir insan daha ne ister diye düşünüyorum yani bi de bebişim olsa offf değmeyin keyfime,işte mutluluk budur :emir_bebek::emir_bebek:

evet şuan içn kitabı almam mesala bügün akşama kadar yapmam gerken ne ne yemeliyim kitabı almaya çalışacam başlamak istiyoum zayıflamak istiyorum yardım

canım atak evresi için yiyebileceklerin sadece proteinlerden oluşuyor ; yumurta,light süt,light beyaz peynir,lor peyniri,tavuk,balık,et,light yoğurt.
tüm ürünlerde yağ oranı max %10 olacak.
ayrıca günde 1.5 yk yulaf kepeği ,en az 2 litre su ve mutlaka spor.hadi bakalım bol şans :KK34:

Günaydın,

Yazılanları okiyim dedim ama başarılı olamadım :KK43: İşler çıktı.. Offf:KK31: Ben yine sinirli bi haftaya başladım.. sonra yine görüşürüüzz..

Günaydın canımmmmm, :KK19:

İş çok diye sinirli başlanır mı kuzum benim, gel ben alırım senin sinirlerini, öperim geçer. :KK19:

Günaydın kızlar,:KK16::KK16:
haftasonunun ardından tekrar birlikteyiz.:KK53::KK53:
herkese mutlu huzurlu başarılı bol eksili bir hafta diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

kuzuuuuummmm,bilmiyorum artık yeşil çay mı,protein mi ner etkili oldu ama c.tesi hedefi gördüm yahuuu,bir insan daha ne ister diye düşünüyorum yani bi de bebişim olsa offf değmeyin keyfime,işte mutluluk budur :emir_bebek::emir_bebek:

epeydir giremedim medesam hedefine ulaşmışsın hemde zamanından önce.. tebrik ederim canım darısı başımıza. benim regle üç gün var ve pazartesi her zaman artılarım olur o yüzden korktum tartılmadım. ama cumartesi düz 63 tüm allahın izniynen regl sonrası 62 ler gelsin bakalım.:KK52:

hepinize iyi haftalar arkadaslar...geçmişin birazını okuyabildim hepinize çok çok çok tşk ediorum..neyseki hepiniz varsınız ve ben sizleri tanıdım..daha gecen gun kandılde konustugun birinin artk olmadııgını bilmek cok tuhaf,,tarifi zor bi duyguu ama malesef hayat bu :2: :2: kendimi hala ii hissetmiorum ama mecburende işten izin alamayacagım için geldim..bu arada cenaze ewine yemek gotururken,,dolapta bi baktım benim ameliyatta iken götürdüğüm ve orada unuttugum yulaf kepeğim ve light ton balıgım duruor..iki gün aksam onu yedim..öglende fırında tavuk yapmıstık cenaze evi için ondan yedim yogurdun içine kepek karıstırarak..zira diğer yaglı vs seylerı o moralle bide sıcaktan hiç midem almıcaktı..bugun tartıldım 53,6 geldim..bugun 26.gun guclendirmede bendede giden 800 gram oluor..ama suanki moralle buna bile sewinemiorummm :2: :2:

bebeklerim geçmişi okuyorum yavaş yavaş, henüz son sayfayı okudum sadece :KK1::KK1::KK1:

doğalsanın yulaf kepeği nasıl? kullanan var mı? ben ruşeym olanı alıyorum ama orası biraz uzak ve sabah gittiğim halde almayı unuttum.
Çok canım sıkkın bu arada, çok ters şeyler oldu :KK43::KK43::KK43: keşke toplanıp bana gelseniz, size kek yapsam bebeklerimmm :KK56::KK16::KK56::KK16::KK56::KK16::KK56:
hepinizi öptüm :KK54::KK54::KK54::KK54:

ben dogalsan kullandım ondan daha memnun kalmıstım..umarım ciddi bişi yoktur bu arada :KK43:

günaydın arkadaşlar benide aranızaalırmısınız çook kiloluyum
kararlıyımhiç olmadığım kadar 2 haftadır spor salonuna gdyorum ymeklerimi kestm ekmek yok şeker yok
bana BİRİNİZ RİCA ETSEM KISACA DUKANI SABAH ÖĞLE DİYE YAZABİLİRMİ YENECEKLERİ BAŞLANGIÇ İÇİN
YULAF EZMESİDE ALDIM LÜTFEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
82,7 İDİM
80.3 OLDUM

yulaf ezmesi dediğinize göre sanırım kitabı almadınız..bu diyet örnek menü içermior,,herkes kendi menüsünü kendi oluşturuyor.bunun içinde kitabı almanız şart.zira burda uzun uzun paylasılmayan bicok püf noktasıda içerior kitabı..sağlıklı kilo wermek istiyorsanız kitabı alıp diyete öyle baslayınız..

medesam gözün aydınn cnmmm..tebriklerrrrrrr.. bende ekime katılıorum,,direk güçlendirmeye geçmeliydin bence cunku ztn ordada weriosun bikaç kilo ama tabiki karar senin..fotonu bekliyoruz merakla...

Ah canım benim. Ay yine gözlerim dolduu ama benim.
Çok tebrik ederim.
Sözün bittiği noktadayım.

.

cnm cd cuma gunu gelmiş,,çok çok tşk ederimmmmm..cok saol..

medesammmmmmmm cok cok cok mutlu oldum bilmem inanirmisin ama tüylerim tiken tiken oldu bogazim dügümlendi cok garip sevincten böyle birsey hayatta olmazdi bana sanirim....belkide yillarca bende senin cektiklerini cektigimden simdide bana yenniden umut oldugun icindir......hepinizi cok cok cok cok seviyorum canlarimmmmmm
:KK14::KK14::KK16::KK16::KK16:

Günaydın canım,

Gel tabi buralara, protein perşembeleri süpermiş yaparız tabi presnsesim.:KK16::KK16:

Oooo prenses süper görünüyor, ellerine sağlık.:KK54::KK56:

canimmmm insallah cok seviyorum sizi:KK54::KK54::KK54:

Medesa ilk baslarda geldigimde iste rüyamda görüyorum sabah kalkinca sizi düsünüyorum derken gülerdim ama aynisi banada oluyo:KK53: simdi anliyorum onu:KK52: bir cougunuz yas olarak benden büyüksünüz hepiniz ablam gibisiniz yemin ederim :nazar:

hepinize iyi haftalar arkadaslar...geçmişin birazını okuyabildim hepinize çok çok çok tşk ediorum..neyseki hepiniz varsınız ve ben sizleri tanıdım..daha gecen gun kandılde konustugun birinin artk olmadııgını bilmek cok tuhaf,,tarifi zor bi duyguu ama malesef hayat bu :2: :2: kendimi hala ii hissetmiorum ama mecburende işten izin alamayacagım için geldim..bu arada cenaze ewine yemek gotururken,,dolapta bi baktım benim ameliyatta iken götürdüğüm ve orada unuttugum yulaf kepeğim ve light ton balıgım duruor..iki gün aksam onu yedim..öglende fırında tavuk yapmıstık cenaze evi için ondan yedim yogurdun içine kepek karıstırarak..zira diğer yaglı vs seylerı o moralle bide sıcaktan hiç midem almıcaktı..bugun tartıldım 53,6 geldim..bugun 26.gun guclendirmede bendede giden 800 gram oluor..ama suanki moralle buna bile sewinemiorummm :2: :2:

..

canim benim tekrar tekrar basin sagolsun.....hala kötü olman normal :26:

medesam gözün aydınn cnmmm..tebriklerrrrrrr.. bende ekime katılıorum,,direk güçlendirmeye geçmeliydin bence cunku ztn ordada weriosun bikaç kilo ama tabiki karar senin..fotonu bekliyoruz merakla...

.

Günaydın canımmmm,:KK19:
Başın sağolsun tekrar, Allah sabır versin ama sözün bittiği yer burası, insanoğlunun çaresiz kaldığı. Allah herkese ölümün de hayırlısını versin inşallah.

- 800 gayet iyi canım. Oturuyor artık kilolar. Baktım çok istekli medesama 1 hafta benden olsun dedim :)

Kendime 40 beden bi elbise sipariş etmiştim içine girmek için daha çok hırslanırım diye :KK52: dün geldi ama hiç ümidim yok 40 beden nere ben nere giydim ve fermuar kapandı yihohohohoho nihoohoho hahahaaaaaaay :21: sadece bacaklar roberto carlos bacağı gibi bir bir 11 kilom daha var incelirler umarım

tebrik ederim acca..:KK52::KK52::KK52:
şu roberto carlos bacakları benzetmene koptum:KK60:
onlardan bende de var ama benim verecek 7-8 kilom kaldı yine de incelmezler diye çok korkuyorummmmmmm :18::18:

Love'cım başın sağolsun allah sana sabrını, metanetini versin inşallah.Merhum/merhumeye de Allahtan gani gani rahmet diliyorum.

medesammmmmmmm cok cok cok mutlu oldum bilmem inanirmisin ama tüylerim tiken tiken oldu bogazim dügümlendi cok garip sevincten böyle birsey hayatta olmazdi bana sanirim....belkide yillarca bende senin cektiklerini cektigimden simdide bana yenniden umut oldugun icindir......hepinizi cok cok cok cok seviyorum canlarimmmmmm
:KK14::KK14::KK16::KK16::KK16:

canimmmm insallah cok seviyorum sizi:KK54::KK54::KK54:

Medesa ilk baslarda geldigimde iste rüyamda görüyorum sabah kalkinca sizi düsünüyorum derken gülerdim ama aynisi banada oluyo:KK53: simdi anliyorum onu:KK52: bir cougunuz yas olarak benden büyüksünüz hepiniz ablam gibisiniz yemin ederim :nazar:

Ben de sizi çok seviyorum canım.

Evet gerçekten çok farklı bir bağımlılık bu, eve gidiyorum, açmıyorum genelde ama aklımda sürekli siz.

Medesam hedefe ulaştı, love01 im pazartesi gelecek mi? Dely nin canı sıkkındı iyi oldu mu? İpek callan yapıyor mu? Croiselle neden gelmiyor, yasena memlekete gitti mi, kestanem nasıl iyi mi? Nesli neler üretti acaba hafta sonu? glshk ne durumda? Prenses ne zaman gelecek?vs. bunun gibi bir sürü şey, hepinizi yazamadım sayfa dolacak ama ayrı ayrı düşünüyorum. En eskiden en yeniye herkesi, yazılan şeyleri o an cevap veremesem de tek tek düşünüyorum. Bazen aklıma geliyor, ay okudum ama cevap yazamadım diye, o sayfayı arayıp buluyorum. Karıncalarım patladı, rachelfine a dua ettim. Hepinize burada olduğunuz için, renk, enerji kattığınız için dua ediyorum. İyi ki hepiniz varsınız canlarım benim. :KK16::KK16:

:nazar::13: bu iş bu kadar işte kuzuu!!:nazar::nazar:

Son düzenleme:
X