Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar benım dogru duzgun resmım yokkı. factede cogunluk paşamın resimleri varrr... bende en kısa zamanda cekıneyım haksızlık olmasın...

anaaaaaaaa kız benim virüslü hala paylaşmaya çalışıyor gibi yapıyor,paylaşmış mı bile :)))))
kuzuuuuuummmmm sen de vereceksin en kısa zamanda kilolarınııı,zaten yüzünün maaşallahı varrr,dünyalarrr güzelisin :nazar: kilolar da gidince daha nolsuuuuunnnn.bana bak,şu güzelliğinle de yazık etme kendinee,bakma onu suratına kız,valla bak çok eğlenceli oluyor sonradan.sen kilo verdikçe o da dili dışarda koşacak peşinde hehehehehe :KK33::KK33:

yaaaa var ya şimdi yükleyince daha dikkatli baktım resme,eski resimlerime bakarsanız anlayacaksınız sizde,şöyle ki eski resimlerde gıdığım çıkmasın diye var ya tavuskuşu mudur nedir onun gibi boyun havada çekilirdim resim yine de manyak gibi gıdık çıkardı,bu eklediğim resimdeki duruşumla deli gibi gıdık çıkması gerekir ama resmen gıdığım yok leennn anaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

ya kızlar var ya resmen şu an kendi kendime motive oldum çünkü açıkçası fırsat olmadığından ben diyete başladığımdan beri belki de eski resimlerime bakıp kendimi karşılaştırmamıştım.
az önce size önce sonra yapiiim diye eski resimlerden indirdim birkaç tane,var yaaa cidden inanamadım yaaa resmen danacık gibiymişim,cık'ı da kibarlıktan söyledim bildiğiniz kurbanlıkmışım yaaaa :KK9:
ciddi söylüyorum şoka girdim,ben kendime naapmışım yaaa diye sorguladım,inanılır g,b, değil ve şu an gördüğüm vücudum da inanılır gibi değilll :KK52::KK52::KK52:
işte ondan her h.sonu kaçıyorum tatillere ki plajlar hatun görsün,insanlar sevaba girsinnn,ohhhh kaç gündür süren korkunç moddan çıktım artık + da görsem umurumda değilll süppperrrr hisssediyoruuuummmmm:KK8::KK8::KK33::KK76::KK76:
bir de callen yapsaymışım vücudu iyice inceltirdim ama internet bağlatıp ona da başlıcam çok hırslandım yahuuu hedefimi de 60'a çekicem dermişimm bööö ,şımardımmmmmmmm :KK33::KK36:

bu arada var ya bizim dukaniçelerin tamamı fıstık gibiymiş yaaaa,ciddeen ne kadar güzelmiş kızların hepiciği dee :KK4:
ve herkes ne kadar güleryüzlü sıcakkanlı görünüyor yaaa,ciddeen burda neyse gerçektede öyleymiş harika yaaaa :KK9:
zaten hep kilolu insanları sempatik ve sıcakkanlı bulmuşumdurrrr,resimlerini göremediklerimiz de eminim öylelerrr,yaaaa ben hepinizi tümünüzü,familyalarınızı bileeee çooook seviyoruuuum yaaaaa :KK16::KK16::KK16:
hepimiz için herşey çoook güzel olsun inşallaaahhhhh:KK16:
yalnız ben fena pozitif enerji yüklendim,nolcak şimdiii bilmiyoruuum.benim ex nöbetten almaya gelse de callen nasıl yapılıyor biraz çalışsak ahahahahahaaa :KK9::KK9::KK9:

canlarım tşkler cvplarınız için..glshkcım ben seyırde lor tuketmekten artk bögg geldı onu yıyemıorum..kalan lorum wardı yulaf hakkımdan poaca yaptım onun ıcınde bıle cok zor tuketıorum.cunku yumurtadan tıksındıgım ıcın son demlerde hep lor yemıstım :2: bende kaşarı hala light tuketıorumda facedekilere baktım hala lor fln tüketiolarmıs öle olunca acaba ben yanlıs bişimi yapıorum oldum..markete gidince yarım yaglı beyaz peynir bulursam bi surede ondan gıdıcem..cunku dun bızım ordaki sarkuterıde tam yaglı beyaz peynırlere baktım yag oranları 20-25 arası..ee light kasar bu durumda daha az yaglı oluor..bilmiorum ama beyaz peynirinde yarım yaglısı olur mu? :44: sizce olur mu? :44:
/QUOTE]

Sütaş | Doğal Lezzet

bu var kuzum az yağlı beyaz peynir. ben yemiştim daha önce fena değildi bi dene istersen.

yaaa kızlaaarr benim de face hesabım yok açıcam sanırım yoksa çatlıcam ortamdan ikiye, aslında 2 ye ayrılsam fena olmaz kısa yoldan olayı halletmiş olurum :))

cok tşk ederim cnmm..ewt sende ac bı hesap we gel face.e lutfen :)

yaaaa var ya şimdi yükleyince daha dikkatli baktım resme,eski resimlerime bakarsanız anlayacaksınız sizde,şöyle ki eski resimlerde gıdığım çıkmasın diye var ya tavuskuşu mudur nedir onun gibi boyun havada çekilirdim resim yine de manyak gibi gıdık çıkardı,bu eklediğim resimdeki duruşumla deli gibi gıdık çıkması gerekir ama resmen gıdığım yok leennn anaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

ya kızlar var ya resmen şu an kendi kendime motive oldum çünkü açıkçası fırsat olmadığından ben diyete başladığımdan beri belki de eski resimlerime bakıp kendimi karşılaştırmamıştım.
az önce size önce sonra yapiiim diye eski resimlerden indirdim birkaç tane,var yaaa cidden inanamadım yaaa resmen danacık gibiymişim,cık'ı da kibarlıktan söyledim bildiğiniz kurbanlıkmışım yaaaa :KK9:
ciddi söylüyorum şoka girdim,ben kendime naapmışım yaaa diye sorguladım,inanılır g,b, değil ve şu an gördüğüm vücudum da inanılır gibi değilll :KK52::KK52::KK52:
işte ondan her h.sonu kaçıyorum tatillere ki plajlar hatun görsün,insanlar sevaba girsinnn,ohhhh kaç gündür süren korkunç moddan çıktım artık + da görsem umurumda değilll süppperrrr hisssediyoruuuummmmm:KK8::KK8::KK33::KK76::KK76:
bir de callen yapsaymışım vücudu iyice inceltirdim ama internet bağlatıp ona da başlıcam çok hırslandım yahuuu hedefimi de 60'a çekicem dermişimm bööö ,şımardımmmmmmmm :KK33::KK36:

bu arada var ya bizim dukaniçelerin tamamı fıstık gibiymiş yaaaa,ciddeen ne kadar güzelmiş kızların hepiciği dee :KK4:
ve herkes ne kadar güleryüzlü sıcakkanlı görünüyor yaaa,ciddeen burda neyse gerçektede öyleymiş harika yaaaa :KK9:
zaten hep kilolu insanları sempatik ve sıcakkanlı bulmuşumdurrrr,resimlerini göremediklerimiz de eminim öylelerrr,yaaaa ben hepinizi tümünüzü,familyalarınızı bileeee çooook seviyoruuuum yaaaaa :KK16::KK16::KK16:
hepimiz için herşey çoook güzel olsun inşallaaahhhhh:KK16:
yalnız ben fena pozitif enerji yüklendim,nolcak şimdiii bilmiyoruuum.benim ex nöbetten almaya gelse de callen nasıl yapılıyor biraz çalışsak ahahahahahaaa :KK9::KK9::KK9:

ayyy medesa yuhhh yaaa,,koptum yineee :KK70: :KK70: :KK70:

yemn ederm bak nasılsan öyle...hatta yuh dedim kendme:)) 7-8 ay snra bnde zayıfcık olcam:)):KK34:

olması lazımyaaaa.. bende senı eklıyemıyorum sende de yok

cok tşk ederim cnmm..ewt sende ac bı hesap we gel face.e lutfen :)

ayyy medesa yuhhh yaaa,,koptum yineee :KK70: :KK70: :KK70:

hehehehehee neye koptun kızzzz,ayyyy ben çook eğleniyoruuuummmmm :KK76::KK76::KK76:
nolduğuna inanmayacaksınız,uleeeen keşke Allahtan başka şey dileseymişim yaaaaa,bu aradı beni kaçta çıkıyorsun nöbetten , alayım seni bir kahve içelim dediiiiii yuuuhhhh dedimmm ya bu kadar mı denk gelir şaka gibi ben de dicektim üstüne callen da yapcaksak olurr yoksa napiiim ben bu enerjiyle kuru kuru kahveyiii ayooolll ahahahahahahaa:KK23::KK23::KK19::KK19: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canımcım bak bnmde faceim vardı kapatmıştım kendi kendimede söz verdm 78 olana kdr açmıycam diye.açmadımda.yeni face aldım.kızları ekledim bide en yakın 2-3 arkadaşımı...sende öyle yap bi biz olalım.bnde çok merak ettim seni:)

bu saatte daha önce hiç bu kadar üye görmemiştim,süpeer yaaa ama sayenizde raporumuz yazamadan çıkıcam artık sabaha kaldıı.bu arada var ya yine sırf sizin yüzünüzden nöbet iznimi kullanıp öğlen işe gelebilecekken öyle yapmayıp sabahtan gelicem mesaiye,aklım sizde kalıyor noluyor banaa yawww:KK15::KK15:
kuzucuklar sizi öpüyorum,ben bi ex manitayla kuru kuru kahve höpürdetip eve geçicemm,iyi geceleerrrrrrrr :KK33::KK54:

hehehehehee neye koptun kızzzz,ayyyy ben çook eğleniyoruuuummmmm :KK76::KK76::KK76:
nolduğuna inanmayacaksınız,uleeeen keşke Allahtan başka şey dileseymişim yaaaaa,bu aradı beni kaçta çıkıyorsun nöbetten , alayım seni bir kahve içelim dediiiiii yuuuhhhh dedimmm ya bu kadar mı denk gelir şaka gibi ben de dicektim üstüne callen da yapcaksak olurr yoksa napiiim ben bu enerjiyle kuru kuru kahveyiii ayooolll ahahahahahahaa:KK23::KK23::KK19::KK19: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

beraber callan yapma olayınaaaa :KK1: :KK1:

faceteki arkadaşlarım,şu anda daha dün yemekte çekildiğim bir resmi paylaşıyorum faceten
boydan değil profil ama yüzdeki küçülme bir fikir verir sanırsam :))))

Ya sen bizimle dalga mı geçiyosun ya :KK53::KK53: kaç kilosun sen doğru söyle bakim:KK53::KK53::KK53: yüzün ne kadar minnak, benim yüzüm tepsi gibi, zaten direk yüzden kilo alıyorum ve en son ordan veriyorum bütün fizik kurallarını alt ederek :KK47::KK47::KK47::KK47:
ince uzun bir yüzüm olması için neler vermezdim varyaaaa :KK5::KK5::KK5::KK5: çok uzun olmasın ama, kafamda azcık küçük olsun :KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
canımcım bak bnmde faceim vardı kapatmıştım kendi kendimede söz verdm 78 olana kdr açmıycam diye.açmadımda.yeni face aldım.kızları ekledim bide en yakın 2-3 arkadaşımı...sende öyle yap bi biz olalım.bnde çok merak ettim seni:)

kestanem sekerim uye oldum face e gruba katılma isteği de yaptım, ama daha önce hiç kullanmamıştım face o yuzden acemiyim biraz :)

İyi geceler kızlar,

Bu face sardı sizi bakıyorum da :)) Ben de gördüm herkesi kestanem sayesinde, çok heyecanlandım sahiden, ama gerçekten herkes çok pozitif, aynen buradaki gibi. Ama hepiniz çıtırsınız yalnız :)) :KK16::KK16::KK16:

Size iyi sohbetler kızlar, ben çıkıyorum, yarın görüşmek üzere, hepinizi öpüyorum.:KK54::KK54:

beraber callan yapma olayınaaaa :KK1: :KK1:

Yaa alemsin medesa, cidden gecenin bu saatinde bu enerjiyi nasıl boşaltacaksın çok merak ettim. :KK9::KK9:

Yarın anlatırsın artık. :KK1:

iyi akşamlar kk dukancıları
ne çok kaynatmak bu böyle hızınıza yetişemiyorum face sayfasına girdim de kendimi ekleyebildim mi bilemiyorum 3-4 kişiyi tanıyabildim o kadar henüz tam anlamıyla inceleyemedim alemsiniz valla
medesacım seni tanıdım güzelim sen bu güzellikteyken senin sünger daha çoook koşar peşinde elinde yelpazeyle :))

cnm ben walla hala oturtamadım..hala seyir psikolojisinde sebzeyi proteinden az almam lazımmıs gibi gelior..hala proteini fazla tüketmeye meyilliyim..alısmaya calısıorum yawas yawas..ben sabah 1 yumurta yedım.öglende tavuklu corbamı ıctım aksamada Allah buyuk,,ya kalan corbamı ıcerım yada ton balıgı fln yerım sanırım..yalnız su peynir olayına hala takılmıs durumdayım ben..sen peynir hakkını nasıl tuketiosun? beyaz peynır mı kasar mı yoksa hala light mı ? seninde bi fikrini alayım:KK1:

Ekim34 ve Glshk arkadaslarımmmm ya siz hangi marka peynir ve hangi tür tüketiyorsunuz? bu konu walla içime dert oldu..bana acıkca marka we tür yazarsanız çokkkkkk sewinirim..bu arada Kerokero senide gördüm aşağıda:KK1: nbr nasılsın? sen yanlıs hatırlamıosam güçlendirmedeydin dimi cnm??? bize bahsetsene biraz nasıl gidior? acemi güçlendirmeciler yalnız kaldık burda :2:
ben hala light peynir tüketiyorum ayrıca evde normal sütaş kaşar var arada bir onunla tost yapıyorum birde pınar light labne aldım ara sırada onu kullanıyorum ekmeğe sürüp üzerine bir parça jambonla soğuk sandviç oluyor ama onun dışında her gün düzenli olarak 40 gr yağlı peynir tüketmedim ama bende yarım yağlı ezine gibi birşey almayı düşünüyorum

Artık bende buralardayım anneciğim iyileşti şükür bu arada bende diyete devam ediyorum bırakmadım sadece hastanede üstüste sp yapmak zorunda kaldım şimdilik herşey yolunda kilo vermek acayip mutluluk veriyor....iyi hissediyorum kendimi. 13 MAYISTAN BU YANA 98.200 LE BAŞLAMIŞTIM ŞİMDİ İSE BUGÜN İTİBARIYLE 88 800 YANİ__ 9.400 OLDU..bu arada benide gruba ekleyin lütfeeeeeeen

geçmiş olsun canım hoşgeldin

X