Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

burdayım balım elebaşı olaraktan :))

medesa ya ne zmn foto eklicen çok merak ediyorum:)) bu arada bişi söylim sahiden herkes çok güzel...dukan güzelleri diye boşuna dememişiz:KK9:

ayyy kızlarrrr burda olmanıza çok sevindim,şimdi kaçak olarak face'e gircem direkt grubu mu aratayım ?
nedir grubun tam adı nesliiiiiiii :KK34:
veee kesin herkes çok güzeldir ona şüphem yook :KK23:

ayyy kızlarrrr burda olmanıza çok sevindim,şimdi kaçak olarak face'e gircem direkt grubu mu aratayım ?
nedir grubun tam adı nesliiiiiiii :KK34:
veee kesin herkes çok güzeldir ona şüphem yook :KK23:

yaaaa iyi ama benim face'teki resimlerim şimdiki halim değil ki neyse eklerim onları da bir ara belkim :KK34:

Ben 5 kilo vermek istiyorum .

Atak evresinde "5 kilodan az hedefi olanlar için 1 gün" diye yazılmış. 1 gün mü sürecek atak yani ?

Seyir evresini hiçççççççç anlamadım ,bilen lütfen yazsın :KK43:

Güçlendirme için "10 kg verdiyseniz 10*10=100 gün güçlendirme yapacaksınız." yani 5 kilo verdiysem 50 gün mü güçlendirme yapacağım.
hoş geldin öncelikle
dukanın sitesindeki formu doldurunca sana hangi evre ne kadar sürüyor gösterecek(sadece senin için)
eğer atak 1 gün çıktıysa seyir hedeflediğin kilona kadar geçen zaman (yani sen istediğin kiloya ininceye kadar seyir evresi devam ediyor)
güçlendirme de aynen dediğin gibi 5*10=50 :KK34:

ben burdaki ihtiyar heyetinin ve eşimin de talebiyle ideal kiloma ulaşmış ilan edildim.. ben de onlara laf anlatmaktan usanan çakal bir dukancı olarak 2+0'a dönüyorum..
pazartesi-perşembe yapıp diğer günler normal takılıcam (ama güçlendirmeyi örnek alarak planlarım sanırım.. )
nesli bu ihtiyar heyetinin feshini mi vermek lazım diye düşündüm bir an sonra vazgeçtim :KK19:2-0 ı deli gii merak etmekteyim ama bilemedim ki yani normal güçlendirmeyle devam etsen ne değişecek acaba?
yine de herhalde haftada 1 p yapmaktansa 2 p daha iyidir :emir_bebek:

Hoşbuldum ve de teşekkür ederim. Kiloları kaybetsem bile koruma evresinde yine buralarda olacağım :) benim amacım burada benim gibi insanları görüp sizlerin azimlerinizden destek almak ve benimle aynı durumdaki insaları görebilmek. Çünkü şu an hiç kimseye meyve ve sebze yiyememenin nasıl bir şey oldugunu anlatamıyorum Beni bir tek siz anlarsınız :KK70: :KK1:
aynen, halimizden anlamıyorlar, bizbizi biliyoruz bi tek :KK9:En Büyük KK

merhaba kızlar bikaç gündür uğrayamadım malesef okuyamadım yazamadım ki ben de kilo duraklamalarından sonra bi yumruk yapayım bugün 4. proteiin günüm ve yarın da beyaz gün yapacaktım ama hiç ama hiç kayıp yok yani dely nin de söylediği gibi yumrukta hiç etkilemedi:KK43:((
ufff yaa kızlar bir çözüm bulmak lazım bu duruma
orjinal dukan foruma üye olanlarımız duruma bir el atsa, ya da mail filan atsa dukan amcaya hı?
çözüm bulmaya çalışalım arkadaşlarımıza

anaaa olur mu hiç hilalim

sen bendeki omuz genişliğini bilmediğin için :)) başta da callan mallan sıkı tuttum, yani verdiğimden çok daha fazlasını vermiş görünüyorum.. ben de görünümümden memnunum diyebilirüm.. baya bayaa inceldim belden bacaktan..
ama tartıya yansıyanı da halletmek için devam edicem..
kitapta acelesi olmayan, bel basen bölgesinde fazlalığı olanlar için 2+0 ı öneriyor dukan emmi.
onu yapıcam tatlım, bırakmıyorum yani :KK66:
2-0 çok cazip..
yine de riskli geliyor hala bana, yani bir kaçamağın 2 hafta hatrı kalıyor ... bilemedim yine :KK30:

Neslicim sen sizin heyeti boşver dukan heyetine sordun mu hiç bakalım :KK1::KK1:önce bir foto koy bakalım ona göre heyet toplansın hatta kilo bildirim cetveli gibi bir liste tutalım ''Nesli için devam mı tamam mı '' diye ondan sonra yaparsın şekerim 2+0 ını :KK1::KK1::KK1::KK1:
dukan heyeti mi :KK53:
beklerim valla, nerde en kıdemlilerimiz :KK19::KK19::KK19: çözüm lazım buraya:KK53:

burdan resim paylaşmam ancak, kaç kere dile getirdiğim facee çağrılarına kulak veren birkaç arkadaşa göstertip danışırım elbet:KK33: hıh!!:KK53:

En Büyük KK
anam fake make açıver bi tane.. benim bile 3 tane var ayol :))

valla hedefi zaten 65 ten 70 e çektim.. ağır ağır ilerlerim böylece.. zaten ikinci bebek falan olur neme lazım ben sakin sakin hallederim :KK66:

haha totom da kalktı tam oldu :)) ceronimooo :KK9:

3 face mi?
nasıl başa çıkıyorsun canım sen ? ben bi tanesiyle başedemiyorum.
Ben yaşlıyım kızım ne anlarım face den falan. Bana ancak büyük yazılı telefonlar, ekranlar falan lazım anca :KK9::KK8::KK8:

civan perçemi bööööö bi kavanoz duruyo dolapta:KK52:
det ekim ya :) aynı yaştayız :21:

İşte çizelgemiiiiizzz :KK9::KK9: Eksilere tebrikleeeerrr :KK9::KK9:

Eki Görüntüle 458665
delycim ellerine sağlık yine
özletme kendini lütfen.
ne demek uymuyor, motivasyon düşüyor sözleri?
şahsen nickini görünce bile seviniyorum ben.
ama belki biz sana yetemiyoruzdur canımcım..
keşke yapacak birşey bulabilsek :2:

Canlar ben çıkıyoruummm :)) akşama biraccık işim var, bend e accık makyaj yapcam şimdik hihiihi:KK1: :KK12: sonra da çıkarım.. Seviyorum sizi güzeller :KK54::KK54: Mutlu akşamlaaaarrr :KK3:
İyi akşamlar güzellerim, yarın görüşmek üzere inşallah. :KK54::KK54::KK54:
ikiniz de kendinize çok iyi bakın
iyi akşamlar :KK19:

heehhh toplantıdan çıktım, şimdi de neredeyse bütün üyeler gitmiş,tabi face'ten konuşacaksınız dimiiiiiiiii :KK20::KK19:
üstelik de nöbetçiyim,terkedilmiş gibi olduumm :KK14:
bari son kalan 2 üye arkadaşım siz kaybolmayın,ziyaretçi arkadaşlar varsa siz de üye olun hadi size klavuzluk yapiiiim nöbet boyunca napcam yoksa :KK50: zaten artık kk klübünde geçirdiğim saat karşılığı maaş alıyorum neredeyse.
hoş öyle olsa kesin bunun 10 katını alırdım :KK9::KK9::KK9:

cıx En Büyük KK
burası allways medesacım:nazar::nazar::nazar:

canlarım tşkler cvplarınız için..glshkcım ben seyırde lor tuketmekten artk bögg geldı onu yıyemıorum..kalan lorum wardı yulaf hakkımdan poaca yaptım onun ıcınde bıle cok zor tuketıorum.cunku yumurtadan tıksındıgım ıcın son demlerde hep lor yemıstım :2: bende kaşarı hala light tuketıorumda facedekilere baktım hala lor fln tüketiolarmıs öle olunca acaba ben yanlıs bişimi yapıorum oldum..markete gidince yarım yaglı beyaz peynir bulursam bi surede ondan gıdıcem..cunku dun bızım ordaki sarkuterıde tam yaglı beyaz peynırlere baktım yag oranları 20-25 arası..ee light kasar bu durumda daha az yaglı oluor..bilmiorum ama beyaz peynirinde yarım yaglısı olur mu? :44: sizce olur mu? :44:
/QUOTE]

Sütaş | Doğal Lezzet

bu var kuzum az yağlı beyaz peynir. ben yemiştim daha önce fena değildi bi dene istersen.

Artık bende buralardayım anneciğim iyileşti şükür bu arada bende diyete devam ediyorum bırakmadım sadece hastanede üstüste sp yapmak zorunda kaldım şimdilik herşey yolunda kilo vermek acayip mutluluk veriyor....iyi hissediyorum kendimi. 13 MAYISTAN BU YANA 98.200 LE BAŞLAMIŞTIM ŞİMDİ İSE BUGÜN İTİBARIYLE 88 800 YANİ__ 9.400 OLDU..bu arada benide gruba ekleyin lütfeeeeeeen

yaaa kızlaaarr benim de face hesabım yok açıcam sanırım yoksa çatlıcam ortamdan ikiye, aslında 2 ye ayrılsam fena olmaz kısa yoldan olayı halletmiş olurum :))

heehhh toplantıdan çıktım, şimdi de neredeyse bütün üyeler gitmiş,tabi face'ten konuşacaksınız dimiiiiiiiii :KK20::KK19:
üstelik de nöbetçiyim,terkedilmiş gibi olduumm :KK14:
bari son kalan 2 üye arkadaşım siz kaybolmayın,ziyaretçi arkadaşlar varsa siz de üye olun hadi size klavuzluk yapiiiim nöbet boyunca napcam yoksa :KK50: zaten artık kk klübünde geçirdiğim saat karşılığı maaş alıyorum neredeyse.
hoş öyle olsa kesin bunun 10 katını alırdım :KK9::KK9::KK9:

bende buradyımmmm:111::KK3:

Kızlar iyi akşamlar herkese.

Annem akşam yemeğine yayla çorbası yapmış yağını koymadan yiyebilir miyiiiiiiim? Nolur bir şey olmaz diyin tavuk balık yemek istemiyorum artık :18: o da yoğurt sonuçta :KK53:

ne feysi noluyoooooooooooor ben de geldim heeeeeeeeeeey beni de alın askereeeeeeeeee :KK52:

Annem akşam yemeğine yayla çorbası yapmış yağını koymadan yiyebilir miyiiiiiiim? Nolur bir şey olmaz diyin tavuk balık yemek istemiyorum artık :18: o da yoğurt sonuçta :KK53:

yağını gectım prinç ve un yokmu....olmaaazzzz

pirinç var içinde , cıks yiyemezsin, pirinçsiz yapsın sana yulaf kepeğiyle :KK56::KK56:

X