Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bak medesam zaten bu gidişle beni bu işten atarlar, e seni de atarlar belki :KK9::KK9: ben de B planımı hazırladım, dukan cafe açıcam, yemekleri sen yapacaksın ben de servis ve bulaşık işini üstlenicem, :KK1:bu kadar hamarat ahçıyı nerden bulurum yoksa, nasıl plan :KK9::KK9::KK8::KK8::KK8:

Canım, sanırım şu an buranın en yaşlısı benim, 24 yaşında doğum yaptım şimdi 38 yaşındayım, bir bastonum eksik sorma:KK9::KK9:

Ben de burda sizin gibi çıtırlarla gençleşiyorum işte. :KK55::KK55::KK55:

Amin canım, Allah senin kuzucuğunu da herkesin evlatlarını bağışlasın, sağlıkla, mutlulukla büyüsün, yaşasınlar.:26:

heheheheheh valla benim zaten en büyük hayallerimden biriydi cafe açmak ama dukana uyarlanmışını düşünmemiştim,hatta abartıp şehirlerarası catering işine de girersek bütün dukancanlardan köşeyi döneriz vallahi ahahahaa :KK9::KK9::KK9:
valla buraya harcadığımız vakti işe harcasak üstelik bu kadar hevesle patron kesin otelin tapısını verirdi bana :KK1::KK1:
kız ne yaşlısı ,ne bastonu düşün ben 32 yalındayım ve henüz evlenmedim bile :KK50:
aramızda 6 yaş var ama senin maaşalllahh Allah bağışlasın aslan gibi evladın var,bence en büyük zenginlik en büyük güzellik bu:nazar::emir_bebek::KK55:

Şu anda bizi izleyen ziyaretçiler var. Bu açıklama da onlara gitsin.
Dün yediğimi söyledğim şeyler size çok az gelmiş olabilir ben asla yapamam diyebilirsiniz.
Öyle yapmak zorunda değilsiniz zaten
Ben özellikle kilom eksilsin diye o kadar az yemiş değilim. Acıkmadığım için az yedim
Yoğurdu yulaf kepeğini yemek zorunda olduğum için yedim
Tavuğu da öylesine birşeyler yemiş olmak için yedim.

Dukankacım,

Sen ziyaretçiler deyince aklıma geldi ilk defa ipek laf atmış bir kaç kişi gelmişti o zaman, şimdi de 12 kişi falan var, bazen üyeden çok ziyaretçi oluyor :))

afferimmm kuzum,bak öyle yapınca çok rajat edecelsin.sonuçta tencereler kaynıyor az yapacağınıza biraz çok yapın atın buzluğa yiyin ondan sonra :KK56: bu arada karnıyarıl normalde pek sevmem,kıymalı yemekler falan bana yağlı ve ağır gelir oldum olası,gerçi yine de yerdim :KK9: ama tavuklusunu ben de bir müsait zamanda 8-9 kilo patlıcan alıp deneyeyim,şaka şakaaa :KK9::KK9: 8-9 tane patlucanla olabilir ama :KK34:

yap yap cok leziz oldu ben tavuklari minik minik dogradim sari kirmizi yesil biber küp küp ve sogan kavurdum enfes görünüyor öglen yemegini iple cekiyorum

Bak medesam zaten bu gidişle beni bu işten atarlar, e seni de atarlar belki :KK9::KK9: ben de B planımı hazırladım, dukan cafe açıcam, yemekleri sen yapacaksın ben de servis ve bulaşık işini üstlenicem, :KK1:bu kadar hamarat ahçıyı nerden bulurum yoksa, nasıl plan :KK9::KK9::KK8::KK8::KK8:

Bende Bas müsteriniz olurum:21:

Süper, iyi tatiller canım
Laie_23.gif

Canım, kusura bakma, karıştırmışım ben ama sen almışsın.:KK19:

Ne güzel dua etmişsin öyle çok teşekkür ederim canım benim,:KK19: inşallah hepimiz ömür boyu istediğimiz kiloda kalırız.
:nazar::nazar:

bisey deyil canim :KK16: malesef cekemedim ya callani olmuyo silinmismi ne :KK37:

cnm iyi derecede ingilizce bilen garson elemanı ararsanızda ben gelirim artıkkkk :KK53:

Canım, sanırım şu an buranın en yaşlısı benim, 24 yaşında doğum yaptım şimdi 38 yaşındayım, bir bastonum eksik sorma:KK9::KK9:

Amin canım, Allah senin kuzucuğunu da herkesin evlatlarını bağışlasın, sağlıkla, mutlulukla büyüsün, yaşasınlar.:26:

walla cnm su sozlerini okuyunca hiç çıtır gibi hissedemedim kendimi aksine komplekse girdim :KK53: benim yasımdayken 3 yasında cocugun warmıs senin,,kaldık kaldık biz ewde kaldık:KK60::KK60::KK60:

Canim 38 yas ne ki. Genc olup da kocaman cocugu olanlara cok ozeniyorum. Bi de 58 kilosun. Ben de 29 yasindayim cocugum o yasa gelince nasil olcam kimbilir.:KK50:

heheheheheh valla benim zaten en büyük hayallerimden biriydi cafe açmak ama dukana uyarlanmışını düşünmemiştim,hatta abartıp şehirlerarası catering işine de girersek bütün dukancanlardan köşeyi döneriz vallahi ahahahaa :KK9::KK9::KK9:
valla buraya harcadığımız vakti işe harcasak üstelik bu kadar hevesle patron kesin otelin tapısını verirdi bana :KK1::KK1:
kız ne yaşlısı ,ne bastonu düşün ben 32 yalındayım ve henüz evlenmedim bile :KK50:
aramızda 6 yaş var ama senin maaşalllahh Allah bağışlasın aslan gibi evladın var,bence en büyük zenginlik en büyük güzellik bu:nazar::emir_bebek::KK55:

KIIIIIIIIIZ sen hangi oteldesinEge Palas Mövenpick veya Park Otel deme banaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yap yap cok leziz oldu ben tavuklari minik minik dogradim sari kirmizi yesil biber küp küp ve sogan kavurdum enfes görünüyor öglen yemegini iple cekiyorum

yapıcam valla,gerçi daha önce normal karnıyarık da hiç yapmadım ,dedim ya yağlı falan diye pek sevmezdim.pekiii bu patlucanları kızartmayacağıma göre bütün olarak teflonda mı öldürücem ve göbeciklerini hangi aşamada yarıcam :KK9:

cnm iyi derecede ingilizce bilen garson elemanı ararsanızda ben gelirim artıkkkk :KK53:

walla cnm su sozlerini okuyunca hiç çıtır gibi hissedemedim kendimi aksine komplekse girdim :KK53: benim yasımdayken 3 yasında cocugun warmıs senin,,kaldık kaldık biz ewde kaldık:KK60::KK60::KK60:

kız sen de evde kaldım dersen ben napayım bühüüüüü :KK43:

KIIIIIIIIIZ sen hangi oteldesinEge Palas Mövenpick veya Park Otel deme banaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız sen nerden biliyorsun burdaki otelleri bakiiim ? gidişat kötü sanırsam çok yakında iyice deşifre olacağım :KK9::KK9:

hepiniz için herşey inşallah yolundadır......
nasıl gidiyor kilo vermeler bakalım....benim kilo verdiğimi gören herkes dukancı oldu eheheheh

internete pek giremiyorum bu yüzden koptum olaydan..... zaten ben güçlendirmeye geçtim dün akşam 59,9 dum yani o derece :)
yarim takılmaya başladı mı yeniden?
ben varsa onun telefonunu veya adresini almak istiyorum
öpüyorum sizi hatunlarım......

delyyyyy nerdesin kakitom göremiyrum seni .......

aman allahım ne kadar çok şeyler yazmışsınız hızınıza yetişemiyorum valla ,kime cevap yazacağımı şaşırdım gece saat 1 e geliyor ben hala yatmadım çok korkunç bir baş ağrısı var,yatsam da uyutmaz beni ,karnım aç mı onu da bilemiyorum ,sabah iki rafadan yumurta yedim yanında bir bardak light süt akşama da yumurtalı kıyma ,bugünki menüm bu ,ben giriş katta oturuyorum yaptığım yumurtalı kıymanın bir kısmını ayırmıştım sonra yerim diyerek ama mutfağa dadanan pis bir kedi var (sokak kedisi ) sen gel hüplet onu sinirimden ağladım ,hayvanı nasıl engelleyeceğimi bilemiyorum hergün bir kez uğruyor mendebur ....neyse işte tartı bu gün bana gülcükler yaptı dün hiçbişey yemediğim için belki ama -500 çıktım ...dün kızıma parkta bisiklet çarptı onun üzüntüsüne aça aç yat valla ....açlığa da alıştım gerçi ya neyse işte bacılar benden bugün bu kadar hızınıza alışayım daha çok yazarım öpüldünüz

aaaa aç aç yatma ama canım aç kalmak kilo aldırıyor biliyosun yediklerin az gibi geldi bana:KK66:

yapıcam valla,gerçi daha önce normal karnıyarık da hiç yapmadım ,dedim ya yağlı falan diye pek sevmezdim.pekiii bu patlucanları kızartmayacağıma göre bütün olarak teflonda mı öldürücem ve göbeciklerini hangi aşamada yarıcam :KK9:

kız sen nerden biliyorsun burdaki otelleri bakiiim ? gidişat kötü sanırsam çok yakında iyice deşifre olacağım :KK9::KK9:

ben biraz buharda yumusattim öyle attim firina..biz evde normal karniyarik yaparkende yagda pisirmez annem benim ve babaminkini ondan bildim yani :KK9:
yavrusum gel bakayim sen bir özele :KK23: ben turizmciyim Almanyada her Oteli bilirim Izmire gideceim otel acisindan kararsizdim sdece:KK31:

hepiniz için herşey inşallah yolundadır......
nasıl gidiyor kilo vermeler bakalım....benim kilo verdiğimi gören herkes dukancı oldu eheheheh

internete pek giremiyorum bu yüzden koptum olaydan..... zaten ben güçlendirmeye geçtim dün akşam 59,9 dum yani o derece :)
yarim takılmaya başladı mı yeniden?
ben varsa onun telefonunu veya adresini almak istiyorum
öpüyorum sizi hatunlarım......

delyyyyy nerdesin kakitom göremiyrum seni .......

Tebrik ederim canim ne zaman basladin sen bakim :26:

Canlarım benim, ahçı, ingilizce bilen garson, bulaşıkçı ve müşteriler de hazır olduğuna göre bu iş tamamdır. :KK9::KK9:

Evet koskoca bir delikanlım var benim, canım herşeyim. Veren Allahıma şükürler olsun.:KK16::KK16:

Canlarım benim, hepinize çok teşekkür ederim. Allah inşallah sizlere de gönlünüzden geçen herşeyi, öncelikle değer, kıymet bilen hayırlı eşler, sağlıklı, hayırlı evlatlar kısmet etsin.
:KK16::KK16::KK16::KK19:

Günaydın canım,

Öncelikle dukanın hayırlı olsun, atak kaç gün dedi dukan amcam 2 gün mü dedi? Topu topu 5 kilon var zaten atağı falan uzatma sakın. Ne diyorsa onu yap. Yulaf kepeğini doğru almışsın, sütle, yoğurtla, krep yaparak yiyebilirsin. Biz normal ev yemeği yemiyoruz canım, sıfır yağ ya da en fazla 1 tatlı kaşığı zeytin yağı ile yemek yapıp onu yiyorsun. Öyle kötü falan da olmuyor. Facebook da dukan yemek tarifleri var oradan bir sürü atak ve seyir yemekleri bulabilirsin, salça da 1 tatlı kaşığı kadar koyabilirsin katkısız olmak kaydıyla, ben hiç haşlama yemedim mesela :KK56:

Ben ticker ımdan da görebilirsin, 70.6 dan 58.4 e düştüm, bugün de 58.4 üm mesela :) 12 kg verdim toplamda.

Yazdığın mesajları profiline girdiğinde yazdığım mesajlar gibi bir yer var görebilirsin, benim yazdıklarımı da profilimden bakabilirsin, sayfaları not alabilirsin, :KK9:özelden de yazarım ama aynı durumda olan arkadaşlar da olabilir belki diye buradan yazıyorum. Ama sen yine de unutup sormak istediğinde özelden sorarsan cevaplarım. :KK34:

Çekirgem önce umutsuz olmakla başlayabilirsin bence :) Vereceksin 5 kilocuk nedir ki ?

saol canım toptan cevap vermişsin valla çok iyi oldu böle:KK1::KK1:işim kolaylaştı :KK9:evet bende senin profiline tıklayınca senin bana yazdıklarını görüyorum artık öğrendim yuppii:KK52::KK52:herneyse gelelim dukan testine,canım dukanın sitesine girdim ingilizce olduğu için birisi tarif etmiş aşamalrını neyse ona göre yaptım ettim ama ne kadar doğru bilemem 2 gün çıktı atak 45 falanda seyir sanırım ..bu arada dün biraz tuhaf hissettim kendimi fazla proteinden midir neir ateş bastı birden:26: tüm gün yandım durdum :KK1:zaten havalarda sıcak ama bu başkaydı birde başağırısı oldu ondan mı bilmem sanırım atağı kısa tutucam en fazla üç gün..teşkler yardımlar için hala sürdürüyosun demi diyeti korumadasındır sanıırm artık yoksa bıraktınmı tamamen.umutsuz olmakla başla demişsin sanırım yanlış yazdın umutlu dicektin:KK1::KK1:

kız sen de evde kaldım dersen ben napayım bühüüüüü :KK43:

sen kac yasındasınki? ben 27 yasındayım cnm az deeelllll :KK1: nasıl geçti habersizzz o güselim yıllarımmmmm:KK24::KK24: bu sarkı benden tüm ewde kalmışş dukaniçelere gelsin canlarım :KK53: :KK53:

canlarim birtaneciklerimmm :KK16:

ask ülkem olan Almanya da sevgiler öpücüklerr :KK16::KK16::KK16::KK16:

sürekli giremiyorum ama gün gectikce cogalan arkadaslarimiz beni cok mutlu ediyor. harikasiniz.

Selam kızlar :KK43::KK43::KK43::KK43:

canım çok tatlı istiyor bugün, böyle gözüm dönme aşamasına gelmek üzereyim, oğlum çok huysuz iki gündür ve gece çok sık uyandı, hiç keyfim yok :KK43::KK43::KK43: sanırım ondan dolayı azcık datlu bişiler yemek istiyorum, azcık yesem nolur ki? ben zaten emziriyorum ya hani :KK53::KK53::KK53::KK53: belkim bişi olmaz he :KK47::KK47::KK47: azcık yiyim mi, azcık ama :26::26::26:

sana cevap verildi mi bilmyiorum canim kacirdim sanirim.

ama sen zaten dukan in emzirenlere göre olan diyetini yapmiyormusun canim. biraz daha toleransli diye biliyorum ben ama emin degilim :26:

oy güzelim nasilda düsünürmüs bizi sagol sekerim

ben baslayali bugün 6. günüm canim 4 gün atak yaptim 2.9 kg gitti kaldimi 10kg birseycik kalmadi yani:KK53:

:

masallah cok tebrik ederim.

Çabuk gel canım benim, özledim bilee:KK16:

Canım, öncelikle ben 29 unda yokum doğum gününü şimdiden kutluyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Sonraaaa, ben de senden heveslenip şu callan ı1 defa yapmıştım ya 1 ay oldu onda yapamamıştım pek, ama akşam denedim yeniden, hatırlıyorum 4 yerden arasına para meselesini. Her seferinde seni anıyorum kalpten, :KK16: Yelser i de okudum, akşam imkansızlıklar içinde yeniden yaptım, (oğlumun odasında masa üstü var, kulaklıkla takılıyor kendisi, orada koltuk da yok, sandalyeye koydum bacağımı, yer dar, kulaklığı çıkaramadım duymadan yazıları okuyarak yaptım :))) hepiciğini yaptım sonuna kadar, ama şu dizleri 3 harekette eğiyor da dansöz gibi kıvırıyorsun ya onda dizlerimi zorladım herhalde yürüyemiyorum şimdi diz-popo arası ön kaslardan:KK1:

Çok sağol canım, senin sayende öğrendim bunu ben:KK16::KK16: Pazartesi başlıyorum.:emir_bebek::emir_bebek:

:

ekimcim harikasin. mutlaka devam et canim bol bol dua etmeyi unutma banada. bebisim olsun istiyorum bu artalar cok:KK17:

sakin ama sakin ama sakin zorlama kendini. hareketi sonuna kadar yapmaya calis ama zorlama. yapamiyorsan kalsin ertesi gün bir bakacaksin gayet kolay yapiyorsun.
tesekkür ederim canim dogum günüm icin.Allah hepimize sevdiklerimizle uzun uzun seneler versin insallah ve bu yaziyi okuyan herkese insallah :KK16:

canim sende almanyadansin dimi sana sorum olcek, su speisequark magerstufe onu light sütle karistiriyorum, creme gibi oldup vanille aroma ve tatlandirici koyup karistirip onu tatli niyetine bi güzel yiyorum 3-4 gündür bagimlisi oldum :KK53: :KK53: sence quark tüketmemin sakincasi olurmu yani rahat 2-3 kase yiyorum da :KK37: ama cola zeroyu fazla tüketmiyom onun yerine, bide tuzsuz lor dedikleri quarkmi acep :nazar:

canim magerquark i kullanabilirsin tabiikide. ama abartmamak kaydiyla. cünkü süt ve yogurt ürünlerinde bilinenin aksine SINIRLIYIZ. dolayisi ile eger bu tatliyi 3-4 kade yediysen süt ve yogurt u cok cok az tüketmeye calis. peynir i de öyle

su callan teyzeyi merak edip youtubeda baktim :KK1: ama bisey anlamadim ya düzgün video felan yok :KK30:

canim The Secrets of Callanetics - YouTube bu video da süper anlatiyo ama ingilizcen iyiyse daha da süper olur

yapariz kiz ayip ettin:KK23:

siz kuzeydesiniz :KK5:

ben bayern deyim katilamam maalesef araniza :KK5:

yeni gelen arkadaslarimm

öncelikle eger bana sahsima sorulariniz var ise ve ben kacirmissam cok özür. özelden yazarsaniz cevaplamaya calisirim .

ve facebook kullananlar su sayfayi asla atlamayin.

Dukan Diyeti Tarifleri | Facebook

burada yemek tarifleri ve notlar kisminda inanilmaz yararli yazilar bulacaksiniz. simla arkadasimiza tekrar tsekkürler bu sayfa icin.

baska nedicem bilmiyorum :26:

hepinizi öpüyorummmm :KK16::KK16::KK16:

Günaydın canım,

Öncelikle dukanın hayırlı olsun, atak kaç gün dedi dukan amcam 2 gün mü dedi? Topu topu 5 kilon var zaten atağı falan uzatma sakın. Ne diyorsa onu yap. Yulaf kepeğini doğru almışsın, sütle, yoğurtla, krep yaparak yiyebilirsin. Biz normal ev yemeği yemiyoruz canım, sıfır yağ ya da en fazla 1 tatlı kaşığı zeytin yağı ile yemek yapıp onu yiyorsun. Öyle kötü falan da olmuyor. Facebook da dukan yemek tarifleri var oradan bir sürü atak ve seyir yemekleri bulabilirsin, salça da 1 tatlı kaşığı kadar koyabilirsin katkısız olmak kaydıyla, ben hiç haşlama yemedim mesela :KK56:

Ben ticker ımdan da görebilirsin, 70.6 dan 58.4 e düştüm, bugün de 58.4 üm mesela :) 12 kg verdim toplamda.

Yazdığın mesajları profiline girdiğinde yazdığım mesajlar gibi bir yer var görebilirsin, benim yazdıklarımı da profilimden bakabilirsin, sayfaları not alabilirsin, :KK9:özelden de yazarım ama aynı durumda olan arkadaşlar da olabilir belki diye buradan yazıyorum. Ama sen yine de unutup sormak istediğinde özelden sorarsan cevaplarım. :KK34:

Çekirgem önce umutsuz olmakla başlayabilirsin bence :) Vereceksin 5 kilocuk nedir ki ?

saol canım toptan cevap vermişsin valla çok iyi oldu böle:KK1::KK1:işim kolaylaştı :KK9:evet bende senin profiline tıklayınca senin bana yazdıklarını görüyorum artık öğrendim yuppii:KK52::KK52:herneyse gelelim dukan testine,canım dukanın sitesine girdim ingilizce olduğu için birisi tarif etmiş aşamalrını neyse ona göre yaptım ettim ama ne kadar doğru bilemem 2 gün çıktı atak 45 falanda seyir sanırım ..bu arada dün biraz tuhaf hissettim kendimi fazla proteinden midir neir ateş bastı birden:26: tüm gün yandım durdum :KK1:zaten havalarda sıcak ama bu başkaydı birde başağırısı oldu ondan mı bilmem sanırım atağı kısa tutucam en fazla üç gün..teşkler yardımlar için hala sürdürüyosun demi diyeti korumadasındır sanıırm artık yoksa bıraktınmı tamamen.umutsuz olmakla başla demişsin sanırım yanlış yazdın umutlu dicektin:KK1::KK1:

X