Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hosgeldin, benimde bugün 1. günüm benimde halsizligim var biraz sen kac kiloyla basladin?

Ben tam olarak bilmiyorum 1 haftadır tartıya hiç çıkamadım çünkü tartım kırıldı :/ Ama en son 63-62 civarlarındaydım zaten daha önceden 4 kilo kendi yöntemlerimle verdiğim için kilomu koruyabildim. Yarın hemen yeni tartı alacağım:-) O zaman daha net birşeyler yazabilirim.

kizlar bu diyetde sinirlama yok ama aksam en son kaca kadar yemeliyiz, yani saat 18 gibi yada 20e kadar mi?? birde su dukan keklerinden atack döneminde yiyebilirmiyim, ve kactane yiyebilirim bunun bi sinirlamasi varmi :KK17:

Dukan acıktığın zaman yiyebileceğini söylüyor. Koyduğu kural çok basit. Bu listedekiler senin diyor. Bu listede olmayan hiçbirşey de senin değil. Kitabı okumanı öneriyorum sana. Dukan kekleri diye de sabit bir kek türü yok. Her tarifte kullanılan kepek oranı birbirinden farklı olduğundan tüketirken dikkat etmek gerekiyor. Baz alman gereken şey: Seyir evresindeysen günlük 2 kaşık yulaf kepeği sınırını aşmamak. Keki yaparken 6 kaşık kepek kullandığını varsayalım. Bu keki üç günde filan tüketmen lazım.

Son düzenleme:
kizlar bu diyetde sinirlama yok ama aksam en son kaca kadar yemeliyiz, yani saat 18 gibi yada 20e kadar mi?? birde su dukan keklerinden atack döneminde yiyebilirmiyim, ve kactane yiyebilirim bunun bi sinirlamasi varmi :KK17:

saat sınırlaması yok gece 12de bile bişeyler yiyebilirsin.keki atakta yemesen iyi olur.bide çok yeme kek çnkü tatlandırıcı olduğu için şişkinlik yapıomuş

Dukan acıktığın zaman yiyebileceğini söylüyor. Koyduğu kural çok basit. Bu listedekiler senin diyor. Bu listede olmayan hiçbirşey de senin değil. Kitabı okumanı öneriyorum sana. Dukan kekleri diye de sabit bir kek türü yok. Her tarifte kullanılan kepek oranı birbirinden farklı olduğundan tüketirken dikkat etmek gerekiyor. Baz alman gereken şey: Seyir evresindeysen günlük 2 kaşık yulaf kepeği sınırını aşmamak. Keki yaparken 6 kaşık kepek kullandığını varsayalım. Bu keki üç günde filan tüketmen lazım.

tsk ederim canim, ne güzel bir diyetmis bu ya oh be hamurisi bile var yani kepek sayesinde begendimm bu diyeti :KK52:

herkese selamlar
ben aranıza yeni katılmadım ama yazmak aklıma yeni geldi 16 mayıstan beri dukan yapıyorum 6 kilodan kurtuldum daha epey yolum var aslında
o yüzden bu 6 kiloda bana az geldi ama neyse fazla kasmıyorum kendimi
gayet sağlıklı olduğumu hissediyorum ama bu hafta içinde tam kan tahlili vermek pllanlarımda var
şu kilo azalmasını gösteren şeyi nasıl yapıyorsunuz anlatırmısınız :)
hoşgeldin burayken diyeti devam ettirmek daha kolay oluyor, bu çizelgeyi buradan yapıyoruz ilk önce istediğin şekilleri seçiyorsun sonra ki sayfada karşına çıkan sorulara cevap vericeksin en sonunda sana bir link vericek http ile başlayan png ile biten onu kopyalayıp kullanıcı panelinden profilini düzenle kısmında bir yer var orayayapıştıryorsun Weight Loss - Diet Ticker
Off ne kadar zaman oldu giremedim. Hepiniz nasılsınız? İyi misiniz? Ben de güçlendirmeye geçicem az kaldı ama buraya gelemiyorum ya, çok mutsuzum o yüzden.
İş, eş, çocuk derken sizi biraz ihmal ettim canlarım, telafi edicem az kaldı.
Herkesi çok çok çok öpüyorum. Bol bol eksiler, sağlıklı kilo vermeler olsun inşallah. :KK16::KK16::KK16:
hadi az kalmış seninde, senide bekliyoruz ne güzel hepimiz geçelim güçlendirmeye motive oluyoruz çok iyi oluyor
ay ben bu soğuk yeşilçayı içemiorm yaa...neyini eksik koyuom anlamadım...çayı demliom limon sıkıyom dolaba koyuom ama bozuk balık gbi kokuyo bayılıveycen gari içerken o kadar fena:KK52:
ben ilk önce çayı demliyorum 10 dk tutuyorum yaprakları sonra çayı dışarıdaa soğutup dolaba alıyorum iyice soğuyunca içine 2-3 yaprak taze nane atıyorum biraz limon sıkıyorum karıştırıp içiyorum
Sonunda bugün dukan diyetine başladımm :-) Umarım başarılı olurum ..
hayırlı olsun , tabiki başarılı olursun buradaki herkes başarılı oldu
Hımm benim o kadar değil , 10 kilo ama biran önce kurtulmak istiyorum artık umarım en kısa sürede verebiliriz :-)
bende 11 kg verdim 4 gün atak yaptım
saat sınırı koymamış ama ben saat 8 den sonra yemiyorum bir şey , geç yersem daha az kg veriyorum çünkü denedim

Nesliii o kek neydi öyle ya baktım durdum vallahi yarın denicem ama sanmıyorum olucağını çook istiyorum çok ( oğlum böyle diyorda :) oyuncak falan isteyince anneee çok istiyorum çok :)) diyor eşşeğim benim nihayet uyudu sabah 7 akşam 20.30 ayaktayız 13.5 saat nasıl enerji bilmiyorum

Son düzenleme:
hoşgeldin burayken diyeti devam ettirmek daha kolay oluyor, bu çizelgeyi buradan yapıyoruz ilk önce istediğin şekilleri seçiyorsun sonra ki sayfada karşına çıkan sorulara cevap vericeksin en sonunda sana bir link vericek http ile başlayan png ile biten onu kopyalayıp kullanıcı panelinden profilini düzenle kısmında bir yer var orayayapıştıryorsun Weight Loss - Diet Ticker

hadi az kalmış seninde, senide bekliyoruz ne güzel hepimiz geçelim güçlendirmeye motive oluyoruz çok iyi oluyor

ben ilk önce çayı demliyorum 10 dk tutuyorum yaprakları sonra çayı dışarıdaa soğutup dolaba alıyorum iyice soğuyunca içine 2-3 yaprak taze nane atıyorum biraz limon sıkıyorum karıştırıp içiyorum

hayırlı olsun , tabiki başarılı olursun buradaki herkes başarılı oldu

bende 11 kg verdim 4 gün atak yaptım

saat sınırı koymamış ama ben saat 8 den sonra yemiyorum bir şey , geç yersem daha az kg veriyorum çünkü denedim

aaaa geç yiyince daha az veriliyosa yarından itibaren bnde geç yemicem:KK52:

kuzular bu arada Bodrum'da kolamın içine rom aroması katarak içtim,tadı pek bir güzel oldu.böyle viski kola içiyormuşum gibi oldu,serap görmüş gibiydim :KK9::KK9::KK9:
tabi yan masalardan garip garip bakıyorlar Nuri Alço gazozu hazırlıyor gibi görünüyordum kesin :KK1::KK1:
ama psikolojik olarak iyi hissettirdi valla bir ara kafam güzel bile oldu :KK9::KK9:
tavsiye olunur :KK34:
NANNNNN!! sizin aklınıza uydum rom aroması da aldım hipnotik hipnotik:KK37: zeroma koydum ama üç beş damla.. neyse aslında her şey yolunda gitti, tadı bana kötü geldi. içki de kötü gelir zati :KK53::KK53: yani başka bi açıdan da olsa ben de içkisel nasibimi alabiliyom demektir :)) ay siz çok yaşayın yaa :)):21:
Nesli, harikasın. Yarın yapıcam bu keki ama önce muffin kalıplarından almam lazım.
canım benim ilk denememdi, çiğ halini parmaklaya parmaklaya tadını ayarlayabildim.. dediğim gibi yarın mutfak terazisiyle bir ince ayar çeker tekrar veririm tarifi..:KK56:
Sitedeki yorumları okudukça insan aşırı derecede motive oluyor (:-) Bugün 1. gün ama benim nedense hiç iştahım yok bu iyimi kötümü tam çözemedim. Birazda kendimi halsiz hissediyorum, sorun varmı sizce ?
normal genco, iştah kesilmesi konusunda rüya gibi günler yaşayacaksın tadını çıkarr:KK34::KK3:
herkese selamlar
ben aranıza yeni katılmadım ama yazmak aklıma yeni geldi 16 mayıstan beri dukan yapıyorum 6 kilodan kurtuldum daha epey yolum var aslında
o yüzden bu 6 kiloda bana az geldi ama neyse fazla kasmıyorum kendimi
gayet sağlıklı olduğumu hissediyorum ama bu hafta içinde tam kan tahlili vermek pllanlarımda var
şu kilo azalmasını gösteren şeyi nasıl yapıyorsunuz anlatırmısınız :)
hoş geldin şirünn :KK34:
Nesliii o kek neydi öyle ya baktım durdum vallahi yarın denicem ama sanmıyorum olucağını çook istiyorum çok ( oğlum böyle diyorda :) oyuncak falan isteyince anneee çok istiyorum çok :)) diyor eşşeğim benim nihayet uyudu sabah 7 akşam 20.30 ayaktayız 13.5 saat nasıl enerji bilmiyorum
ben üç günlük yaptım güya ekinsu ama sıpam bitirdi benimkileri,, yarın yapcam gelsene gelsene:KK34::KK23: :KK55:oğluşunu da al gellll:KK4:

NANNNNN!! sizin aklınıza uydum rom aroması da aldım hipnotik hipnotik:KK37: zeroma koydum ama üç beş damla.. neyse aslında her şey yolunda gitti, tadı bana kötü geldi. içki de kötü gelir zati :KK53::KK53: yani başka bi açıdan da olsa ben de içkisel nasibimi alabiliyom demektir :)) ay siz çok yaşayın yaa :)):21:

canım benim ilk denememdi, çiğ halini parmaklaya parmaklaya tadını ayarlayabildim.. dediğim gibi yarın mutfak terazisiyle bir ince ayar çeker tekrar veririm tarifi..:KK56:

normal genco, iştah kesilmesi konusunda rüya gibi günler yaşayacaksın tadını çıkarr:KK34::KK3:

hoş geldin şirünn :KK34:

ben üç günlük yaptım güya ekinsu ama sıpam bitirdi benimkileri,, yarın yapcam gelsene gelsene:KK34::KK23: :KK55:oğluşunu da al gellll:KK4:

kız çocuğuna tatlandırıcılı kek yedirmesene zararlı:KK50:

Ben dukan diyetini 1.5 aydır yapıyorum ama sıte de yeniyim:)su ara duraklamalarım oldu 56 larda geziniyorum 22 yasındayım bu normal degil mi? birde ayın 24 ünde yunanıstana gidiyorumm sevgilimle dukanda bana sans dileyin tatilde bozmak istemiyorum ki bikinimi denedim 1 sene öce ki formumdayım ve coook mutluyum umarım hepinizz istediğinizzz kilolara ulasırsınız herkese iyi gecelerrr:))

Günaydin Dukancanlar...:KK54: Ne cok kaynatmissiniz okuyamadim..oglanlarin kahvaltisini hazirlayip okula göndereyim bir aksilik cikmazsa burdayim insallah..:KK34:

günaydın fıstıklar...hepimizin - görmesi dileğiyle:KK16:

hadi ben açılış yapayım madem :) küsüratsız 79 idim. bugün muayyen zımbırtım bitiyo, valiz hazırlarken derinlerden eski yazlıkları çıkardım, şortlarla dolanıyorum şimdi :))) oluyolar nan baya bayaaa :))ehü ehü:21:

X