Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar günaydın. Dün çok güzel bir gün geçirdim. Sahilde bikinimle üzerimi herhangi birşeyle kapatma gereği hissetmeden rahat rahat güneşlendim bütün gün. Dedim, işte böyle olmalı. Boğazımızdan senelerce hesapsızca geçirdiğimiz onlarca lokmanın, bizden öz güvenimizi, güzelliğimizi, rahatımızı, sağlığımızı nasıl da almış olduğunu bir kez daha gördüm. Dukan'dan öğrendiklerim bana daha güzel ve kendim olabildiğim bir hayat sunuyor. Çok mutluyum kızlarrrrrrr :) Büyük bir kararlılıkla devam. Sizlerle bu süreci paylaşmak da işin en güzel yanlarından biri. Bonus kazanmak gibi. Hepinize güzel bir pazar günü diliyorum.
arife tarif gerekmez ama gerekecekse de seninki kafidir kuzum,, harfi harfine katılıyorum :KK66:)

Günaydınn herkeseee,

Bugün buralar pek bi sessiz olcak yine ama ben yine de paylaşayım mutluluğumu :KK16: son 2 kilom kaldııı, ne olur bu son 2 hafta demek olsun ve sonrasında güçlendirme gelsin artıkkk :KK36:

Hayır canım ben başlayalı 1 ay oldu son bir haftadır annem hastanedeydi ameliyat oldu kalça kemiği kırığından bende orada diyeti bozmak zorunda kaldım başka şansım olmadığı için

çooooooooook geçmişler olsun o zmn :KK43: peki annenin sağlığı nasıl şuanda ???
bnde yumruk yap derim bence işe yarıyacaktır :KK66:gayet iyi gitmişsin bundan sonrada aynı dewam :KK70:

dün mest çayımı içtim sanırım o biraz rahatlattı sabah sanırım karın agrısından erkenden uyandım :)
kalkınca erken diye 1 kase çorba ıçtim tawuk suyu çorbası...oda bi yumuşattı sonraaaaaaaaa wcye koştum resmen :)
ii oldu çokta güzel oldu bnce bundan sonra gece iççem çayı ki sabaha etki etsin diye :)
yarın son atak günüm ama ben henüz sadece 2.4 werdim dukan amcam daha çok wercen demişti :KK43:2 günüm war bgnle birlikte moralimi bozmamaya çalışıyorum :KK43:((

bu arada hepimize iyi pazarlarrrrrrrrrr :)

dün mest çayımı içtim sanırım o biraz rahatlattı sabah sanırım karın agrısından erkenden uyandım :)
kalkınca erken diye 1 kase çorba ıçtim tawuk suyu çorbası...oda bi yumuşattı sonraaaaaaaaa wcye koştum resmen :)
ii oldu çokta güzel oldu bnce bundan sonra gece iççem çayı ki sabaha etki etsin diye :)
yarın son atak günüm ama ben henüz sadece 2.4 werdim dukan amcam daha çok wercen demişti :KK43:2 günüm war bgnle birlikte moralimi bozmamaya çalışıyorum :KK43:((

bu arada hepimize iyi pazarlarrrrrrrrrr :)

canım ya bu mest çayını nerden bulabilirim ben? herkes bahsetti bundan ama önceki sayfaların hangisinde bulacağımı bilmediğim için bi bilene sorayım dedim =)

ne kadar sürede farkı gördün? ben bi istikrarı tutturamadım callaneticste:KK47:

Daha önce 9gün yapmıştım callaneticsi,ama dukana ablamla birlikte başladık kilo verdik ama incelmeye callaneticsle başladım callaneticsin 4.saatinden sonra ablam bana sen çok inceldin dedi ve birlikte devam ettik veee oda acayipppp inceldi.Şimdi ikinci kez başladım bugün 8.günüm ve çok farketti ilk 4ten sonra anlıyorsun eğer niyetliysen mutlaka hemen başla ve bırakma,hayatımın en güzel ve sıkı günlerini geçiriyorum.Üstelik dukandaki duraklamalara moralimi bozmuyorum çünkü hareketlerle hala inceliyorum.7.500kg verdim ama herkez 10kilo vermişsin gibi duruyor diyor.Kalçam küçüldü ,göbeğim yok denecek kadar az artık üstüme bol giymeme gerek kalmadı,selilütlerim çoooook azaldı.Çok mutluyum ya!

mest çayı gitgide ishal yapıyo sanki..sabah normaldi ama az önce karnım bi burmaya başladı...ama ne yalan söyleyim hoşuma gitti içim boşalıyo diye bi mutlu oldum gitsin kilolarrrr :KK70:

ben yine markete gittim (malum dönem geldi, ikinci gün ama zrt pırt kek tarşflerini incelerken bulunca kendimi, elimin altında olsun şu ttlı malzemeleri dedim))
sonnn vanilya aromasıyla beraber limon aldım. yağı azaltılmış kakao ve süt tozu da aldım. 1.15 yazıyo yağ oranında.. light ı yoktu ama nette baktım o yüzdelik diğer markaların light diye sattıkları oranda..
bi de takitaform60 aldım da keşke realden alaydım en ucuz orda şimdilik,, 4 lir fark verdim haybeye..
neyse geldim light yoğurdumun içine bi çay kaşığı tatlandırıcı, bir iki damla vanilya aroması bi de toz tarçın koydum.. gayet tatlı geldi bana.. doyurdu da..
yine kek yapmam herhalde :))
anca birinizden biriniz gelirse ona yaparım :KK70:DD

ben yine markete gittim (malum dönem geldi, ikinci gün ama zrt pırt kek tarşflerini incelerken bulunca kendimi, elimin altında olsun şu ttlı malzemeleri dedim))
sonnn vanilya aromasıyla beraber limon aldım. yağı azaltılmış kakao ve süt tozu da aldım. 1.15 yazıyo yağ oranında.. light ı yoktu ama nette baktım o yüzdelik diğer markaların light diye sattıkları oranda..
bi de takitaform60 aldım da keşke realden alaydım en ucuz orda şimdilik,, 4 lir fark verdim haybeye..
neyse geldim light yoğurdumun içine bi çay kaşığı tatlandırıcı, bir iki damla vanilya aroması bi de toz tarçın koydum.. gayet tatlı geldi bana.. doyurdu da..
yine kek yapmam herhalde :))
anca birinizden biriniz gelirse ona yaparım :KK70:DD

kek warsa aç kapıyı ben geliorum :)

Birde kk da sabit callanetics egzersizleri forumu var oraya girip mutlaka incele callentics yapanlarım paylaşımları var...

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/204096-callanetics-egzersizleri.html

çok teşekkürler birde o konuya yazayım ben o zaman :KK70: motivasyonum artsın bende indirdim call ı fakat işte istikrarla yapamadım 6 kere yaptım sadece gerçekten toparlanmıştım bırakınca yine saldı göbeğim. tekrar başlayayım bari oy gaza geldim.:KK52:

Ben de callan yapıyorum siyete başlayalı 3 hafta oldu 6 kilo gitti callanla bacaklarımın inceldiğini düşünüyorum bunun yanında yürüyüş de var tabi

kek warsa aç kapıyı ben geliorum :)

valla şaka maka derken yaptım, resim eklemiyorum çünkü çooooookkkkk güzel olduu :KK52:
evdekiler çok beğendi, dukan kekim diyince nasıl yani diyip kaldılar öyle:KK23:

yani bu vesileyle diyorum ki, ilk buluşmaya kekler bendennnn :)):KK56::KK36:

X