Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

oohhh beeee sonunda tickerım oldu.kızlar hepinize çok teşekkür ederim nasılda uğraştınız.ay ben sizi yerimkii yaa:))) ekime şifremi verdimde o yapıştırıverdi saolsun.burdanda bnm beceriksiz olduğummu ortaya çıktı ne:)) çok mutlu oldum.kiloları verip ilerletmek kaldı bi tek heyooo:KK16:

Canım, rica ederim, ama şifreni hemen değiştir lütfen. :26:

Bi de ben uçak yaptım ama sen beğenmediysen yeniden yapabilir, eskisinin yerine aynı şekilde yenisini yapıştırabilirsin. :KK16:

yook len sen benim kemikleri görcen hatta bacaklarım kalınlıktan ölcek roberto carlos la kapışcaaz yarmagül gibiyim:KK53: ister 70 ister 75 bir 7 li rakamlara inseeem:KK31:
:KK9::KK9: Benzetmeye koptum yaaa :KK9:
olur ya olsun nolurr :KK43: okula böyle obez bi şekilde dönmek istemiyorum. Benimle dalga geçenlere gününü göstermek istiyorum :KK47:
dalga gecenler genelde sokaktaki insanlar ve yurttaki kızlar ama erkek dolu bir sınıfta okuyorum bölümümden dolayı ve pek insan yerine koymuyorlar seni bu haldeyken önce takıntı sandım ama diğer kıza da aynı şekilde davranıp zayıf olana davranışlarını gördükten sonra takıntı olmadığını anladım. hoş onların amacı farklı olduğu için öyle yaklaşıyorlar ama adam yerine konmamak da bi süre sonra koyuyor insana
Ya onlar kendilerine baksınlar. Hatta açsınlar daa... bilmem ne yani... Gerizekalılar yaaaaa!!!! :KK4::KK4::KK57: hiç moralini bozma sen. Yılışıklar nolucaaakkk!! Senin sağlığın önemli! Sen kendini iyi hissedeceğin kiloya gel de, ondan sonra peşinden koşanları da sen insan yerine koyma!! Zaten yokmuş insanlıkları hııhhh!!:63::63:

tecrübeli dukaniçelere soruyorum dukan testinde çıkan günden daha önce ideal kiloma inme imkanım var mı?kaçamak falan yapmazsam?diyete hep uyarsam?
Metabolizma hızına ve iradene bağlı :KK66: Tabi ki de verebilirsin :13: :nazar:

...........
.............
Dely cim çok tatlısın ya, çoook tatlısın :KK19:
Medesam, öğrencini gördün mü bak :)) Neler yapmaması gerektiğini nasıl bilip yapıyor :)) Biri de hasta, işin zorrrr.:KK1:
İhihi :KK17::KK17: Sen de canııımmm:KK54::KK54:
Biliyorum dabiiii:KK51: hihi Yaparsam da benimkinin adı kaçamak olmuyo :KK70: Nefis köreltmek oluyo :KK1: :76: Sonra an gelecek çikolataya saldırcam :18: Onu engellemek için, ayda 1, 3 haftada 1 falan 2 lokma bişey atıyorum ağzıma. 3 ay olacak, toplasan 3 kere diyet dışı yemişimdir. Mesela şimdi Haziran sonuna kadar bi lokma bile kaçamak yok :KK20: :KK34: disipllinliyim örtmeniimm!! :KK53::KK19:

kuzular, ben dukana sadık kalmakla beraber, levin'in tuvalet eğitimi macerasına son br gazla el atmış buşlunmaktayım. Meğer hiç tahammülüm kalmamış yahu.. dilli düdük her bi naneyi biliyo bi bunu nasıl bilemiyo diye hayıflanıyorum.. neyse atlatılacak bu da bişekilde.. epey zamanımı aldı okudum geçmişi.. yalnız şu multivitamin meselesini bi aydınlatıverin artık garii. Kullananlar ne kullanıyo, kaç kez yazdım vallahhi cevap alamadım :)) yasak ise özelden yazıverin olma mı???
Ben almıyoruumm, o yüzden bilmiyoruumm :S Calcium sandoz aldıydım bi, durup duruyoo :)

Son düzenleme:
Ya onlar kendilerine baksınlar. Hatta açsınlar daa... bilmem ne yani... Gerizekalılar yaaaaa!!!! :KK4::KK4::KK57: hiç moralini bozma sen. Yılışıklar nolucaaakkk!! Senin sağlığın önemli! Sen kendini iyi hissedeceğin kiloya gel de, ondan sonra peşinden koşanları da sen insan yerine koyma!! Zaten yokmuş insanlıkları hııhhh!!:63::63:

bozmuyorum artık aksine hırs yaptım kendimi iyi hissedeceğim kilo ben sınıfa girdiğimde ağızları açık kalıp avanak avanak baktıkları andaki kilom olucak :KK70:

slm kızlar desteğinize ihtiyacım var bu aralar çok yoğunum ve artık yumurtadan ve tavuktan iğreniyorum çok zor geliyor ne yapsam bilemedim çokta güzel gidiyordu sıcaklar bastırdıkça fena oldum ne yapsam ne etsem tam 1 ay oldu başlayalı ama neredesye 1 haftadır biraz sallıyorum gibi 6-7 kilo arasında verdim. net diyemiyorum çünkü bir gün 74 çıkıyorum birgün 75 en az 10 kilo daha vermem gerek :KK19::KK19::KK19:
lütfen yeni bişeyler önerin bende yapayım :KK14:

:KK9::KK9: Benzetmeye koptum yaaa :KK9:

İhihi :KK17::KK17: Sen de canııımmm:KK54::KK54:
Biliyorum dabiiii:KK51: hihi Yaparsam da benimkinin adı kaçamak olmuyo :KK70: Nefis köreltmek oluyo :KK1: :76: Sonra an gelecek çikolataya saldırcam :18: Onu engellemek için, ayda 1, 3 haftada 1 falan 2 lokma bişey atıyorum ağzıma. 3 ay olacak, toplasan 3 kere diyet dışı yemişimdir. Mesela şimdi Haziran sonuna kadar bi lokma bile kaçamak yok :KK20: :KK34: disipllinliyim örtmeniimm!! :KK53::KK19:

Ben almıyoruumm, o yüzden bilmiyoruumm :S Calcium sandoz aldıydım bi, durup duruyoo :)

Biliyorum hayatım, iradelisin maşallah :nazar::nazar: En iyi sen bilirsin bünyeni tabi, kaçamak a susadığın anlarda yem atıyorsun sadece.:KK9::KK9:

Ben de doktora gidiyorum ya kızlar tahlillerim için, o doktor da supradiyn energy önerdi ama ben almadım haberiniz ola :))

ay sanki banka şifremi verdim:)) uçak iyi olmuş kilo verdikçe uçarım işte:)))

Aman canım, hadi değiştir de huzura ereyim.:KK16:

slm kızlar desteğinize ihtiyacım var bu aralar çok yoğunum ve artık yumurtadan ve tavuktan iğreniyorum çok zor geliyor ne yapsam bilemedim çokta güzel gidiyordu sıcaklar bastırdıkça fena oldum ne yapsam ne etsem tam 1 ay oldu başlayalı ama neredesye 1 haftadır biraz sallıyorum gibi 6-7 kilo arasında verdim. net diyemiyorum çünkü bir gün 74 çıkıyorum birgün 75 en az 10 kilo daha vermem gerek :KK19::KK19::KK19:
lütfen yeni bişeyler önerin bende yapayım :KK14:

canım köfte yapabilirsin.dukanella yaz googlea çok güzel tarifler çıkıyo...belki yardımı olabilir sana:)

canım köfte yapabilirsin.dukanella yaz googlea çok güzel tarifler çıkıyo...belki yardımı olabilir sana:)

çok teşekkür ederim bakıyorum şimdi
bir şey daha sorsam daha önce sanki tam buğday unundan ekmek yapılabileceğini okumuştum ama şimdi o sayfayı bulamıyorum bilgisi olan varmı

oohhh beeee sonunda tickerım oldu.kızlar hepinize çok teşekkür ederim nasılda uğraştınız.ay ben sizi yerimkii yaa:))) ekime şifremi verdimde o yapıştırıverdi saolsun.burdanda bnm beceriksiz olduğummu ortaya çıktı ne:)) çok mutlu oldum.kiloları verip ilerletmek kaldı bi tek heyooo:KK16:

ah kestane şekerim sen kurallara uydukça ne hızlı kilo vericenn :)) bana bak 3er 5er verip de moralimizi bozma , ben iç organlardan yağ atıyorum, kemik ve kas oranım yüksk.. her gün tartılıyorum ve haftada 1 seyrinde gitsin diye dua ediyorum canım. dezavantaj olarak görebileceğin şey baya baya avantaj bu gurupta :KK66:) (kilomu söylemeyeyim dediğin mesajlar için diyorum ))

yavaş gel beraber bitirelim tatlım :)

bir şey daha sorsam daha önce sanki tam buğday unundan ekmek yapılabileceğini okumuştum ama şimdi o sayfayı bulamıyorum bilgisi olan varmı

geçmiş sayfalarda ekmek tarifleri var...belki faydası olur.yulaf kepeği ve buğday kepeği kullanmıştı arkadaşlar.

ah kestane şekerim sen kurallara uydukça ne hızlı kilo vericenn :)) bana bak 3er 5er verip de moralimizi bozma , ben iç organlardan yağ atıyorum, kemik ve kas oranım yüksk.. her gün tartılıyorum ve haftada 1 seyrinde gitsin diye dua ediyorum canım. dezavantaj olarak görebileceğin şey baya baya avantaj bu gurupta :KK66:) (kilomu söylemeyeyim dediğin mesajlar için diyorum ))

yavaş gel beraber bitirelim tatlım :)

çok çekinmiştim ilk başta söyeyemedim napiimm:))

kızlar bide ben geçenlerde lahmacun yaptım.sp gününüzde deneyebilirsiniz valla beğendm ben:)isteğim gtti en azından:)

Son düzenleme:
merhabalar canlarimmm :KK16::KK16::KK16:

ay ay bugün yine 78 ciktim ya uff ama neyse insallah sisligim inecek.

canlarim bugünkü menüm

sabah haslanmis yumurtali domatesli maydonozlu salatalik li dereotlu bir salata yaptim ki akillara zarar
birazda balsamik üff hakkaten cok güzel oldu

öglen de tavuk suyu corbam vardi dünden onu ictim

aksamada tavuk döner almistim hazir onu yapicam fazla karbonhidrat yok..

kuzum meyvelerin tamamı yasak !
şeker var onlarda ama goji bery diye solucana benzer bir meyve var,onu yiyiyor arkadaşlar.ben bir kere aktarda gördüm kendimi survivor'da sandım :KK9:
bu arada kaç kilo verdin sen atakta,5 gün oldu mu ?

ayy goji berry cok güzel ama yaa niye öyle diyorsun :KK8: hem baya bayagi faydalari var. :KK9:

tecrübeli dukaniçelere soruyorum dukan testinde çıkan günden daha önce ideal kiloma inme imkanım var mı?kaçamak falan yapmazsam?diyete hep uyarsam?

evet kesinlikle inersin.

benim yarin güclendirmeye gecmem gerekiyordu ben gec kaldim mesela :KK14:

ama hep mart ayindaki reglim yüzünden nerdeyse bir ay regl oldum ve de hep sistim hic veremedim.

sonrada mayis ayinin sonunda birazcik kacamak yaptim. :KK14:

ama yapmazsan kesin inersin ideal kilona

geçmiş sayfalarda ekmek tarifleri var...belki faydası olur.yulaf kepeği ve buğday kepeği kullanmıştı arkadaşlar.

tekrar teşekkürler ilgin için aranıza katılıp gün gün herşeyi paylaşmayı çok istiyorum ama bu ama bu neredeyse imkansız
neyse kolay gelsin ve umarım sıkıntısısz bir şekilde herkes hedefine ulaşır :KK16:

Canım benim buğday ununu unut sen şimdi :)) O arkadaşım miray ımı da çok özledim bu arada, epey emek verip çok kilo verdiğinden sıkıldığı için tam buğday unuyla yulaf kepeğini karıştıracaktı. Ama normalde güçlendirmeye kadar tam buğday yasak. :KK19:

Ama yulaf kepeği sınırını aşmamak kaydıyla buğday kepeği tüketebilirsin. :KK54:

Canım benim buğday ununu unut sen şimdi :)) O arkadaşım miray ımı da çok özledim bu arada, epey emek verip çok kilo verdiğinden sıkıldığı için tam buğday unuyla yulaf kepeğini karıştıracaktı. Ama normalde güçlendirmeye kadar tam buğday yasak. :KK19:

Ama yulaf kepeği sınırını aşmamak kaydıyla buğday kepeği tüketebilirsin. :KK54:

aaaaa bende bir umut dedim ekmek yapma makinemde hemencecik yapar yerdim hem değişik hemde çok severim neyse unuttum gitti :KK53: tamamdır çok teşekkür edrim sağol kolay gelsin :KK16:

güçlendirmeye kdr malesef bugday unu yasak..

Son düzenleme:
X