Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bence hiç alakası yok ben de senin gibiyim günlük spora gittiğim gün özellikle rahat 4-5 lt oluyo ama kendimi zorlayarak içmiyorum ki vücudun ihtiyacı oluyor dudaklarım kuruyor resmen içiyorum bence o söylenen zoraki kendini zorlayarak su içilirse geçerli olabilir ama sırf sporda 2 saatlik antrenmanda 1,5 lt su içiyorum ben o kadar ter atıyoruz bu çok normal bence medesa azaltma suyu vücudun istiyosa iç ki ben normalde de içerdim ama diyetle birlikte arttı protein ağırlıklı beslendiğimiz için sanırım bence devam et

offf kuzum korkuttun sen beniii yaaa,ben de ne güzel çok su içmeye başladım,böbreklerim zarar görmeyecek proteinden diyordum.
ama haklı olabilirsin çok su içip durmadan wc giderek de yoruyorumdur belki böbrekleri.
ama şöyle ki spora da gidiyorum ve çok ter atıyorum haliyle yeniden su ihtiyacı doğuyor.
neyse yaa ben olmazsa 3 litreyi fazla geçirmeyeyim :KK34:
yine de bu sabah +700 çıkmamın sebebinin su olduğunu zannetmiyorum çünkü ben aynı miktarda suyu her gün içiyorum zaten:KK50:[/QUOTE]

Suyu içme sen çok fazla bencede... Her gün içiyorsan neden olabilir :44::44::44: en son lorlu omleti kaçta yedin akşam

zaten spordan eve dönmem 21:30 gibiydi,o saatlerde yedim işte.
neyse yaa geçen haftalarda da olmuştu böyle 3 günde toplam +1700 çıkmıştım sebepsiz yere,sonra birden verdim gitti.
heralde yine öyle bir saçmalık yapıyor vücudum,zaten anlayamadığım bir şekilde karnımda da biraz şişlik var.reglim yeni bitti belki ondandır.:26:

5 litreyi kendini zorlayarak içiyorsan içme bence canım, zorla içmiyorsan iç ama. Vücudun bilir ne kadar içeceğini çünkü. Yeter ki 2 litreden az olmasın. Ben 2 litreyi bile zorla içiyorum mesela. Daha da içemiyorum zaten. Yaz geldi, artar belki biraz daha su isteğim de daha çok içerim belki. Zaten bitki çayları falan da içiyoruz, dediğin gibi 1 litre de onlar var. Zorla içiyorsan, maksimum 3 litre su yeter bence. ama çok da zararı olduğunu sanmam ben.

evet canım yaa çok bayılarak içmiyorum ama protein zarar vermesin diye içmeye zorluyorum kendimi,biraz azaltayım bari su olayını:KK34:
sporda da cuma günü üyeliğim bitiyor,yenilemeyi düşünmüyorum.4 aydır zaten telef oldum.hele ki şimdi yaz gelmişken salona tıkılmak hiç hoşuma gitmiiyor:KK19:
evim sahile yakın,bundan sonra çıkıp deniz kenarında açık havada mis gibi yürüyüş yaparım diyorum.
işten çıkıp koşa koşa spora gitmek yorucu oluyor hele ki bu havalarda.h.içi yürüyüş yaparım h.sonu da artık deniz kaçamaklarına başlarsam hiç değilse doğayla içiçe bir spor yapayım.salon bastı artık.:KK36:
eylül sonu falan tekrar salona yazılırım:KK8::KK8:
bu arada arkadaşların bahsettiği mest çayından aldım içtim az önce,bakalım etkileri çıkacak mı,beni de mest edecek mi :KK9::KK9:

Günaydın kızlar...

Ekim34 ve yasena geçmiş olsun ikinizide :KK5::KK5::KK5:

Günaydin Dukancanlar...Huzur dolu bir gün diliyorum hepimize..:KK16:

Gecmis olsun insallah tez zamanda atlatirsin canim...:KK16:

Sağolun kızlar, inşallah geçer çok halsizim.

günaydın kuzummm,oyyy nazar mı değdi sana :nazar::nazar:
kıyamam beenn,kuzucuk kiloları verdikçe kenafir gözlülerin gözümü değmiş bebişime :KK14:
canım doktoru ihmal etme,yataken de viksle ovup sar boğazını öyle yat istersen,yumuşatır belki.
50'li kiloları da görmüş kuzummm,çook tebrik ediyorum seni.resmen maratonu bitirdin :KK9::KK9:

Canım benim çok sağol, sizden uzak kaldım ya biraz ondan oldu sanırım. :))
Gidicem ama canım bugün çıkmam çok zor. Sabah olmak bilmedi gece, uyuyamamak ne zormuş. Sıcak bişeyler içeyim iyi gelir sanırım.

günaydııın güzellllerrrr,
gününüz de sizin kadar güzel olsun inşallahhh:21::21:
benim canım sıkkın,dün 79.4 gördüm diye sevindim yaa bu sabah 80.1 gördüm hadi buyrun bakalım :KK43::KK43:
ne güzel mutlu bir sabaha uyanmıştım,herşeyi düzgün yapmama,üstelik dün p günüm olmasına,üstelik pazartesi sendromunu bir kenara bırakıp sürünmek suretiyle spora gitmeme rağmen neden ben bu sabah +700 ile uyandım.
Allahım bu daha önce de olmuştu,deja vu mudur nedir bu,offf :KK14::KK14::KK14:

Fıstığım merak etme ben de dünle bugüün arasında 600 gr farketti, yarın sen de düşersin.:KK19:

ben gıdaklamaya basladım sanırımmm :KK1: dukana basladıgımdan bu yana bi çiftlik yemişimdir heralde bu kdr tawuk,yumurta vs ile :KK1:

aynen delyy,,artk adamın dediği gibi bıkkınlık gelior we kacamaga cok cok yakın oluosun..bende bu haftayı sırf kilo alma payım olsun die yapıorum ama artk zorakii.o kdr kacamaga yakınımkiii ,,aklımdan neler geçiorr ama son bi hafta diyip sabretmeye calısıorum :KK53:

hadi hadi gelin kızlarrrr,,dört gözle bekliorummm :KK16:

delyy we ekim 34 geçmiş olsunnn kızlar.

ben eczaneden almıstım ama Splendanın kendi resmi sitesinden almayı dene istersen eczanede bulamadıysan..

Sağol canım.

neyse yaa geçen haftalarda da olmuştu böyle 3 günde toplam +1700 çıkmıştım sebepsiz yere,sonra birden verdim gitti.
heralde yine öyle bir saçmalık yapıyor vücudum,zaten anlayamadığım bir şekilde karnımda da biraz şişlik var.reglim yeni bitti belki ondandır.:26:

Belki bundan dolayı + çıkmışındır :44::44::44: Geç yemişin çünkü çok takılma dediğin gibi her türlü gidecek :KK34::KK34::KK34:

ben normalde hiç su içmeyen biriydim ama dukanla birlikte su içme alışkanlığı kazandım mecburen.
sarkma derken anlamadım,çok su içmek vücutta sarkma mı yaparmış :KK53:

hay benim bu düşündüğünü yazamayan ellerime ne diyim:)
yok canım mide de sakma yapabiliyormuş, diye söyleyenler oluyordu (ben normalde çok su içtiğim için annem de onlardan biri lakin öyle bir şey yaşamadım , yaşamayız da inşallah)

yine de dedikleri gibi galiba herşeyin fazlası zarar.5 lt çok fazla olabilir, bir diyetisyeni arayıp telefonla bilgi alabilirsin diye düşünüyorum.

bu arada Dukancanlar ben iş saatlerim nedeniyle geç saatlerde yemek yemek zorunda kalıyorum.
kitapta istediğiniz kadar istediğiniz saatte diyordu..
acaba ne dediği mi bilmiyor o sıra:26:

bence hiç alakası yok ben de senin gibiyim günlük spora gittiğim gün özellikle rahat 4-5 lt oluyo ama kendimi zorlayarak içmiyorum ki vücudun ihtiyacı oluyor dudaklarım kuruyor resmen içiyorum bence o söylenen zoraki kendini zorlayarak su içilirse geçerli olabilir ama sırf sporda 2 saatlik antrenmanda 1,5 lt su içiyorum ben o kadar ter atıyoruz bu çok normal bence medesa azaltma suyu vücudun istiyosa iç ki ben normalde de içerdim ama diyetle birlikte arttı protein ağırlıklı beslendiğimiz için sanırım bence devam et
Bence deeee:KK52::KK52::KK9:

evet canım yaa çok bayılarak içmiyorum ama protein zarar vermesin diye içmeye zorluyorum kendimi,biraz azaltayım bari su olayını:KK34:
sporda da cuma günü üyeliğim bitiyor,yenilemeyi düşünmüyorum.4 aydır zaten telef oldum.hele ki şimdi yaz gelmişken salona tıkılmak hiç hoşuma gitmiiyor:KK19:
evim sahile yakın,bundan sonra çıkıp deniz kenarında açık havada mis gibi yürüyüş yaparım diyorum.
işten çıkıp koşa koşa spora gitmek yorucu oluyor hele ki bu havalarda.h.içi yürüyüş yaparım h.sonu da artık deniz kaçamaklarına başlarsam hiç değilse doğayla içiçe bir spor yapayım.salon bastı artık.:KK36:
eylül sonu falan tekrar salona yazılırım:KK8::KK8:
bu arada arkadaşların bahsettiği mest çayından aldım içtim az önce,bakalım etkileri çıkacak mı,beni de mest edecek mi :KK9::KK9:

İç canım iç, yarasıınn!! :)) zorla da olsa içebiliyorsun sonuçta. Hem spor yaparken çok önemli.. Dediğin gibi bundan sonra da açık havaya çıkarsın, miisss :KK16: Sahilden güzel yürünecek yer mi var yaaa!! Ahhh ahh! Ne güzeell :KK16: Bozma moralini, zaten senin öyle oluyor arada. gidecek onlar birden :KK34::KK54:

offf kuzum korkuttun sen beniii yaaa,ben de ne güzel çok su içmeye başladım,böbreklerim zarar görmeyecek proteinden diyordum.
ama haklı olabilirsin çok su içip durmadan wc giderek de yoruyorumdur belki böbrekleri.
ama şöyle ki spora da gidiyorum ve çok ter atıyorum haliyle yeniden su ihtiyacı doğuyor.
neyse yaa ben olmazsa 3 litreyi fazla geçirmeyeyim :KK34:
yine de bu sabah +700 çıkmamın sebebinin su olduğunu zannetmiyorum çünkü ben aynı miktarda suyu her gün içiyorum zaten:KK50:
[/QUOTE]

ya yalnız bişey söylicem,ben kendimi zorluyorum dedim ama şimdi mesela 5 dakikadır buradan etkilendiğimden olsa gerek su içmedim,hemen ağzım kurudu yaa.meğer ihtiyaç duyuyormuşum demekki.
ayrıca ben mesleğim gereği neredeyse 24 saat sürekli konuşuyorum ve haliyle insanın su ihtiyacı oluşuyor.
senin de söylediğin gibi ben de her gün en az 2 saat antrenman yapıyorum ve o sırada ben de 1.5 - 2 litre su içiyorum,içmek zorundayım zaten yoksa bayılırım walla :KK9:

bu arada Dukancanlar ben iş saatlerim nedeniyle geç saatlerde yemek yemek zorunda kalıyorum.

Genelde diyetisyenler akşam 8 sonrası çok yemek yeme taraftarı değil... Çünkü vücudun yediklerini eritmesi 2-3 saat alıyor... Leptin hormonu salgılamama sebebi geç yemek yemek... Buda zayıflamada dezavantaj :KK34::KK34::KK34:

herkeslere günaydıııııııııııııııııııınnn
akşam mesai nedeniyle yoğundum, iş biter bitmez de patron aniden çıkalım dedi, "iyi akşamlar" dileyemedim. günaydın diyeyim bari :nazar:

aynen kestane şekerciğime katılıyorum, kesinlikle hıncımı atıştırmadan yana kullanırdım, bu nedenle 2 kere tebrik ederim seni acca :KK76:

ahhhh yaaa:KK43: kötü bir şey mi oldu?
kendine dikkat et ve kimsenin seni üzmesine izin verme lütfen.

çoook geçmiş olsun canım.

Sağol canım benim, geçer geçer inşallah.

günaydın kızlar

+100 gr ile uyandım şu 59 a ulaşamadım bir türlü dalga geçiyor benle vücudum:))))

Ekim çok geçmiş olsun canım

Yeni başlayan arkadaşlardan biri de hastayım diyordu dün, bende başlarda çok hastalanmıştım sonra internette okudum dukan diyetinde oluyormuş bu adıda başlangıç atağı hastalığıymış sanırım vucudun şaşırmasından kaynaklanıyor direnç aniden düşüyor ama geçici yani korkmayın ilk 2-3 günde mide bulantısı baş ağrısı olabiliyor

Sağol canım benim, ben de anlamadım neden oldu ama birden çok ilerledi. İnşallah atlatırım ama doktora bile gidemiyorum.

naptım ki yaaaww :26:
e vücuttan proteini atmak için mümkün oldukça çok su için diyor yaa,içiyorum işte bende daha ne :KK34:
hem ben zaten ilk günden beri içiyorum bu kadar suyu,wc ile aramda köprü oluşturmamın dışında hiç bir sakıncasını görmedim.
daha az mı içeyim yani sizcee,hopplalalaaa gördün mü bak şimdi doğru bildiklerimiz ters mi tepti anlayamadım yaa,lütfen yorum yapın suyu azaltayım mı ? iyi de dukancım da demiş zaten vücuttan proteini atmak için hatta böbreklerimiz zarar görmesin diye bol bol su içelim diye,kafam karıştı yahu :KK53:

Tatlım sen herşeyi doğru yapıyorsun, vücut bu tatlım, su farketmiştir, sindirimde bişey vardır. Suyu azaltma tatlım o kadar kiloyu bu şekilde verdin, aynen devam et. :KK16:

vucut dalga geçince ben de onunla geçiyorum
:KK33: naniik sana diyorum, vereceğim kiloları diyorum.
hiiç sallamıyorum açıkcası.

ben de en başta ben de hastalanınca panik yapmadım. ama sık sık tekrarlaması canımı sıkıyor tabii. bir de iş yerinde ımmm yanii hastalıklı bir insan görünümüne bürünmek hoş değil, özellikle de bunca seneden sonra ve yeni yeni sıkıntılardan kurtulmaya başlamışken. herkes özel hayatımdaki değişmeler bağlıyor bu durumu.
kimin ne dediği önemli değil bana göre ama iş yerinde algılar etkili oluyor elbet.

bilmiyorum atlatacağım elbet. su akar yolunu bulur, diye düşünmeye devam edeceğim :KK55:

Boşver tatlım, senin kafan rahat, sen iyi olduğundan emin misin, boşver herkes kendine baksın.

Ben de yemeğimi geç yemek zorunda olduğum için bu diyeti tercih ettim canım. Yoksa diğer diyetlerde 8'den sonra yemeyin diyor, ama dukan amcam istediğiniz saatte yiyebilirsiniz diyor. Sorun olmaz o yüzden bence. Sadece geç yemezsen belki daha çabuk kilo verebilirsin, öyle bir artısı olabilir, ama erken yeme gibi bir şansımız yoksa, yapacak bişey yok.. Çok abartmazsak sorun olmaz.

ya yalnız bişey söylicem,ben kendimi zorluyorum dedim ama şimdi mesela 5 dakikadır buradan etkilendiğimden olsa gerek su içmedim,hemen ağzım kurudu yaa.meğer ihtiyaç duyuyormuşum demekki.
ayrıca ben mesleğim gereği neredeyse 24 saat sürekli konuşuyorum ve haliyle insanın su ihtiyacı oluşuyor.
senin de söylediğin gibi ben de her gün en az 2 saat antrenman yapıyorum ve o sırada ben de 1.5 - 2 litre su içiyorum,içmek zorundayım zaten yoksa bayılırım walla :KK9:[/QUOTE]

ben de senin gibiyim canım spora acyip içiliyor su vücut terliyor su kaybediyor aynen dediğin içmezsek bayılır kalırız valla:))
valla bilmiyorum benim dudaklarım kuruyor resmen gece su içtiğim halde sabah kalkıyorum ki ölcem sanki susuzluktan ramazanda napcaz bilmiyorum:KK43:(

Günaydııınlaaarr!!
İşler vardı gelemedim sabahtan beri. Dün spor yapamadım. mutfak alışverişi falan yaptık, AVM'de falan yürüdük yani anca. Balık aldım ama eve geç gidicez yapamıcam diye, tavuk ızgara ve salata yedim akşam da. Öğlen de tavuk yemiştim. Ohohh!! :) :p
Bugün 59 olmuşum. 200 gr gitmiş. Bugün de 200 daha gitse de geçen Perşembe'ye ulaşsam bari. Akşam balık yicem bakalım artık kısmetse
.

Güçlendirmede de baya bi usta olmuşsun artık sen :KK66::KK34: 41 gün olmuş. Tebrik ederiiimm:KK9::KK9: İnşallah verirsin de :)

Geçmiş olsun..

Ay ben de öyle gıcık olurum heee :KK1::KK1: Pes etmek olmaz :KK70::KK70: Yapana akdar uğraşırım :KK70: Sen kızların dediğini yap, yine olmazsa ben de deniyim :KK70: Olmaz öyle yapmaya çalışıp da yapamamak :KK70: Herkesinki oluyo da seninki olmucak mı :)

Splenda'nın internet sitesinden sipariş verdim ben. Stoklarda yoktu orda da ama; gelecekti. Hatta gelmiştir heralde. Bugün yarın gönderirler sanırım. Stevya bulmuştum eczanede, onu almıştım. Ama splendanın tadı daha güzel. ikisi de güzel değil yani aslında ama, yine de karşılaştırırsak splendanın tadı daha iyi yani.

Geçmiş olsuuunn!! Ovvvv!! :KK16::KK16: Sıkılmaaa!!! :KK16: Ben de öpüyorum :KK54: Dikkat et kendineee!! Ve de bravoooooooooooo:KK9::KK9:

Canım üzülmeee.. Hem biliyor musun çok spor yapmak da hücrelerde su tutuyormuş. Arka arakaya çok spor yapınca öyle artı olarak görüyor olabilirsin tartıda, ama onlar sadece su ve her gün tartıldığın için o artı eksi oynamaların farkındasın. O artılar gider bi kaç güne, boşuna üzülmüş olursun. Ödem söktürücü şeyler iç, mate çayı iç mesela.. Şişkinliği indiriyor bence, ben içiyorum şişkinlik hissedince.. :KK34: Üzülme bakiyiiimm! Yarın bir gün ne güzel eksiler göreceksin, boşa üzülmüş olacaksın.:KK54::KK54:

Sağol canım benim, geçecek inşallah.:26:

Medesa cım üzülme bitanem ya, yarın inecek bak görürsün.:KK19:

5 litreyi kendini zorlayarak içiyorsan içme bence canım, zorla içmiyorsan iç ama. Vücudun bilir ne kadar içeceğini çünkü. Yeter ki 2 litreden az olmasın. Ben 2 litreyi bile zorla içiyorum mesela. Daha da içemiyorum zaten. Yaz geldi, artar belki biraz daha su isteğim de daha çok içerim belki. Zaten bitki çayları falan da içiyoruz, dediğin gibi 1 litre de onlar var. Zorla içiyorsan, maksimum 3 litre su yeter bence. ama çok da zararı olduğunu sanmam ben.

Sen de 2 lt altına inme canım, fazlasını vücut atıyor zaten bir yerden sonra içemez oluyorsun.

Korkma canım ya..! Canın istiyorsa tabi ki içeceksin. Hem sen spor yapıyorsan, içmezsen fena asıl. Şimdi bi de 3 litreyi geçmiyim diye hesap yapma.. Strese sokma boşuna kendini :KK54::KK54: Bence sporu çok ağır yapıyorsan, onu biraz azaltabilirsin sadece :KK8:

naptım ki yaaaww :26:
e vücuttan proteini atmak için mümkün oldukça çok su için diyor yaa,içiyorum işte bende daha ne :KK34:
hem ben zaten ilk günden beri içiyorum bu kadar suyu,wc ile aramda köprü oluşturmamın dışında hiç bir sakıncasını görmedim.
daha az mı içeyim yani sizcee,hopplalalaaa gördün mü bak şimdi doğru bildiklerimiz ters mi tepti anlayamadım yaa,lütfen yorum yapın suyu azaltayım mı ? iyi de dukancım da demiş zaten vücuttan proteini atmak için hatta böbreklerimiz zarar görmesin diye bol bol su içelim diye,kafam karıştı yahu :KK53:

senin de söylediğin gibi ben de her gün en az 2 saat antrenman yapıyorum ve o sırada ben de 1.5 - 2 litre su içiyorum,içmek zorundayım zaten yoksa bayılırım walla :KK9:[/QUOTE]

medesa benim ablam doktor ona sordum şimdi o da aynı şeyi söledi..5 lt.nin zararlı oldugunu ve su zehirlenmesine yol acabileceğini belirtti..karar tercih senin tabiki,,kilonun fazla çıkması belki sudan deildir ama yinede sen bence suyu yinede azalt arkadasım..bende cok iciorum günde 3 ltyi buluo ama daha fazlasını susasamda çok içim yanmadı ise içmiorum fazla gelmesin die..aklında olsun sadece arkadasım :KK34:

Sağol canım benim, geçecek inşallah.:26:

Medesa cım üzülme bitanem ya, yarın inecek bak görürsün.:KK19:

Sen de 2 lt altına inme canım, fazlasını vücut atıyor zaten bir yerden sonra içemez oluyorsun.

İnmemeye çalışıyorum, saol :KK54: Yeşil çayı da en az 3 kupa içiyorum. sabahları aç karnına 7 otlu çay içiyorum bu arada, bağırsaklarım sanırım o yüzden çalışıyor :KK17: Haberiniz ola :KK66: Perşembe bari 58,5 olsam diyorum da... Sanki olmucam gibi.. Yine bu akşam ve yarın akşam balık yicem, bakalım Perşembeye faydası olacak mı.. :44:

İnmemeye çalışıyorum, saol :KK54: Yeşil çayı da en az 3 kupa içiyorum. sabahları aç karnına 7 otlu çay içiyorum bu arada, bağırsaklarım sanırım o yüzden çalışıyor :KK17: Haberiniz ola :KK66: Perşembe bari 58,5 olsam diyorum da... Sanki olmucam gibi.. Yine bu akşam ve yarın akşam balık yicem, bakalım Perşembeye faydası olacak mı.. :44:

Ben de 2 gündüz sabahları doğaçlama olarak 7 otlu çay içiyorum, belki de ondan gitmiştir dün bak sen hele:KK9:

Hadi inşallah olursun bitanem:KK19:

kızlaaar beni de alın aranızaa :KK5: perşembe günü size yola çıkacağımı söylemiştim. Şu an hala şehir dışındayım, kaç gündür yediklerimin haddi hesabı yok. Hem vicdan azabı çektim hem yedim :KK1: ayrıca da regl olmuşum, bu yüzden tartıya çıkmaya korkuyorum :18: bugün tekrar atak dönemine başladım. Atak dönemi bittikten sonra tartıda ne görcem çok merak ediorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar. 3 aylık dukan döneminden sonra böyle bi haftalık kaçamak yapmış oldum, şimdi toparlanıp tekrar başlamak istiyorum. Umarım aynı azimle devam edebilirim. Hedefime 2 kilo vardı geçen hafta, şimdi kim bilir kaç kilo oldu :KK25:

Ben de yemeğimi geç yemek zorunda olduğum için bu diyeti tercih ettim canım. Yoksa diğer diyetlerde 8'den sonra yemeyin diyor, ama dukan amcam istediğiniz saatte yiyebilirsiniz diyor. Sorun olmaz o yüzden bence. Sadece geç yemezsen belki daha çabuk kilo verebilirsin, öyle bir artısı olabilir, ama erken yeme gibi bir şansımız yoksa, yapacak bişey yok.. Çok abartmazsak sorun olmaz.

zaten yapabileceğim fazla da birşey yok. lakin tek olmadığıma sevindim :KK9:

Sağol canım benim, geçer geçer inşallah.

Sağol canım benim, ben de anlamadım neden oldu ama birden çok ilerledi. İnşallah atlatırım ama doktora bile gidemiyorum.

Tatlım sen herşeyi doğru yapıyorsun, vücut bu tatlım, su farketmiştir, sindirimde bişey vardır. Suyu azaltma tatlım o kadar kiloyu bu şekilde verdin, aynen devam et. :KK16:

Boşver tatlım, senin kafan rahat, sen iyi olduğundan emin misin, boşver herkes kendine baksın.

doğrusu aynen öyle düşünüyorum, özel fısıltılarından da herkes kendi sorumlu, ben bildikten sonra kendimi...
yine de olmasa iyiydi :KK51:

Genelde diyetisyenler akşam 8 sonrası çok yemek yeme taraftarı değil... Çünkü vücudun yediklerini eritmesi 2-3 saat alıyor... Leptin hormonu salgılamama sebebi geç yemek yemek... Buda zayıflamada dezavantaj :KK34::KK34::KK34:

normal olanın bu olduğunu biliyorum arkadaşım, ama işte....
üstelik ben acele acele kilo vermesem de olur, yanii şartlarımı değiştiremeyeceksem olacakları kabul edenlerdenim :KK4:

Ben de 2 gündüz sabahları doğaçlama olarak 7 otlu çay içiyorum, belki de ondan gitmiştir dün bak sen hele:KK9:

Hadi inşallah olursun bitanem:KK19:

az önce bir arkadaşım diyetisyeninin yeşil çayı öğleden önce içmesini tavsiye ettiğini söyledi. daha etk,l, oluyormuş.
2 bardağı da öğleden önce iç, istersen akşama da 1 bardak içebilirsin.. demiş.

7 otlu çay, mistik çay, yeşil çay filan içtim ben ama otlarla pek aram yok galiba :KK1: tatlıcı, unlumamullerciyim ben :KK14:

kızlaaar beni de alın aranızaa :KK5: perşembe günü size yola çıkacağımı söylemiştim. Şu an hala şehir dışındayım, kaç gündür yediklerimin haddi hesabı yok. Hem vicdan azabı çektim hem yedim :KK1: ayrıca da regl olmuşum, bu yüzden tartıya çıkmaya korkuyorum :18: bugün tekrar atak dönemine başladım. Atak dönemi bittikten sonra tartıda ne görcem çok merak ediorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar. 3 aylık dukan döneminden sonra böyle bi haftalık kaçamak yapmış oldum, şimdi toparlanıp tekrar başlamak istiyorum. Umarım aynı azimle devam edebilirim. Hedefime 2 kilo vardı geçen hafta, şimdi kim bilir kaç kilo oldu :KK25:

zaten olmuş bitmiş ehuehueheu afiiyet olsuuunn
şimdi geçmişi düşünmeden yola devam :KK34:
ayrıca hiiç belli olmaz atak zaten seni kurtaracaktır, azıcık kilon kalmış, değil mi ya:KK66:

X