Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

aman olmayıversin tickerım napiimm...tıkır tıkır kilo verimde başka bişi istemem
canım ya, ben de başta yapamadım ama forum ayarlarının altında profil ayarlarına gir aşağıya doğru in çizelge diye bir yer var onun yanındaki boşluğa http...... diye başlayıp png olarak biten kısma kadar olan yeri yapıştır kaydet de. olacak inşallah

kızlar şu toz tatlandırıcı yada sıvı tatlandırıcıları nerede bulabilirim?

splenda hiç bi yerde yok ama diğerleri eczane ve büyük migroslarda var

splenda beşiktaşta eczanede vardı ama ben kardeşimin arkadaşına sordurdum depolarda kalmamış. oradan da almamıştım pahalı diye.
realde oldukça uygundu fiyatı, diyabet kısma bak orada oluyor takitanın var, üstelik de fiyatı uygun. bir de sıvılarda var orada. ondan da aldım ama henüz kullanmadım.

ayrıca Stevya Kategorisi - Hammaddeler.com Online Satışta 6. Yıl! adresinde stevya da alabilirsin. pahalı ama tamamen bitkisel tatlandırıcı. uzun süre kullanınca unutkanlık falan yapıyor dedikleri için bitkisel olanlar tercih edilmeli herhalde. ama takitadan ben şu an için memnunum. bitince belki düşünebilirim bir daha:KK66:

canım ya, ben de başta yapamadım ama forum ayarlarının altında profil ayarlarına gir aşağıya doğru in çizelge diye bir yer var onun yanındaki boşluğa http...... diye başlayıp png olarak biten kısma kadar olan yeri yapıştır kaydet de. olacak inşallah

splenda beşiktaşta eczanede vardı ama ben kardeşimin arkadaşına sordurdum depolarda kalmamış. oradan da almamıştım pahalı diye.
realde oldukça uygundu fiyatı, diyabet kısma bak orada oluyor takitanın var, üstelik de fiyatı uygun. bir de sıvılarda var orada. ondan da aldım ama henüz kullanmadım.

ayrıca Stevya Kategorisi - Hammaddeler.com Online Satışta 6. Yıl! adresinde stevya da alabilirsin. pahalı ama tamamen bitkisel tatlandırıcı. uzun süre kullanınca unutkanlık falan yapıyor dedikleri için bitkisel olanlar tercih edilmeli herhalde. ama takitadan ben şu an için memnunum. bitince belki düşünebilirim bir daha:KK66:

oraya yapıştrmayı denedim ama kabul etmedi.boşver:KK51:

dely ben haftaya geçicem ama burada güçlendirmede olan arkadaslarımız ztn cok az we ömmür flnda her gun ugramıorlar foruma :KK43: tek basıma güçlendirmeyi ne kdr yapabilicem dogru oranda,takıldıgım yerlerde kime sorcam vs cok kafam karısıor,kendimi öksüz gibi hissediorummm:2: hadi biran önce sizde gelin,,beni yalnız bırakmayınn:2:
ben varım dely var ekim var yakın olan başka kim var bilmiyorum ama beraberiz canım sen üzülme yaparız hep beraber

zaten bu dukan amca bana 20 temmuzda 17 kilo vermiş olacaksın dedi,ama 3.7 kiloyu heralde 20 temmuzdan önce vermiş olurum diye düşünüyorum :KK8::KK8:
o zaman da azcık daha kastırıp 20 temmuza kadar toplam 20 kilo vermiş olarak zıplayabilirim güçlendirmeye diyorum :emir_bebek:

ya aslında bişey söyliim mi sizee ben sevdim bu seyir evresini yaa,güçlendirmeye geçmek istemiyor muyum neyim anlamadım :44:
yada galiba güçlendirmede ucunu kaçırıım diye mi korkuyorum,yani şu an yasak olan yasak bunu biliyoruz,neyi ne kadar yiceğimizi de biliyoruz ama güçlendirmede mesela 2 kaşık makarna diyor kime göre 2 kaşık herkesin kaşığı farklı yani ben onu 2 servis kaşığına dönüştürebilirim diye korkuyorum galiba :KK9::KK9:
evet bende ondan korkuyorum aslında 60 olayım diye bekledim bekledim 60 olunca 58 e mi insem dedim neyseki 59 akarar kıldım anlıyacağın erteledim yani aynı sebeplerden

zeroyla tatlı ihtiyacımı karşılıyorum ben:KK52: kesebilirmiyim acaba:KK37:
limonlu soda tavsiye ederim benimde tatlı ihtiyacımı kesiyor
bnmkide makarna,patates kızartması çikolata yedi ühhüüü :KK52: ama ağzıma bile sürmedim valla ikili rakamları görene kdr kaçamak yapmıcapıma söz verdim kendi kendime:KK51:
biz eşimle beraber yapıyoruz o yüzden kolay oldu
güçlendirmede 41.günüm ve hiç kilo almadım kızlar!!
nasılım?:)))

süpersin ömür acaip moral oldun teşekkürler

kızlar bir şeye sinirlendim demin hıncımı alamadım çıktım koşu bandına 5.9 ile 40 dk hızlıhızlı yürüdüm koşar gibi resmen iyioldu gece gece :KK53:

Sanki kilo alıyorum ben :KK43:

Benimde vucudum su topladiginda öyle oluyor +3 kilo birden gösteriyor..Tartinmiyorum ben yoksa moralim bozuyor..

zeroyla tatlı ihtiyacımı karşılıyorum ben:KK52: kesebilirmiyim acaba:KK37:

Bende tatli ihtiyacimi zeroyla gideriyorum her gün olmasa bile tüketiyorum..

güçlendirmede 41.günüm ve hiç kilo almadım kızlar!!
nasılım?:)))

Süpersin darisi basimiza...:KK14:

Basimin agrisi cikartmamla son buldu simdilik...insallah bu geceyi sorunsuz atlatirim..

iiyi gecelerr,, fırsat bulamadım, yine gelip geçiciyim :)) yarın telafi edeceğimdir.. benim sıska perilerimmm :21::KK54:

senin özelden yolladığınıda yaptım ama kabul etmiyo gene

Günaydın canım, eşim işe gitmedi daha senin ticker ına bakmak için açtım :))

benim yazdığım linki profil değişikliğinde kilo cetveli bölümüne yapıştır canım, mutlaka kabul eder. Yine kabul etmezse yaz bana özel den ben bakarım yine :)) Yapmadan rahat edemem :KK54:

Günaydın bitanelerim,

Bu sabah 8 de geldim ofise, 9 da toplantı var ama çoook hastayım, bütün gece uyumadım, öksürük, gıcık, her derin nefes aldıkça öksürük krizi yeniden tuttu. Şimdi de derin nefes almaya korkuyorum tekrar gıcık gelecek diye. Doktora gidemedim, bugün de gidemem sanırım :26: ama günün tek iyi haberi bugün 59.2 gördüm tartıda :KK55::KK55::KK8:

Bugün canım da sıkkın çok, sizi çok seviyorum, iyi ki varsınız. Bugün öğleden sonra gelirim, beni özleyin, bugün şefkatinizi eksik etmeyin. Öpüyorum can dukanlarım benim.:KK16:

Günaydin Dukancanlar...Huzur dolu bir gün diliyorum hepimize..:KK16:

Günaydın bitanelerim,

Bu sabah 8 de geldim ofise, 9 da toplantı var ama çoook hastayım, bütün gece uyumadım, öksürük, gıcık, her derin nefes aldıkça öksürük krizi yeniden tuttu. Şimdi de derin nefes almaya korkuyorum tekrar gıcık gelecek diye. Doktora gidemedim, bugün de gidemem sanırım :26: ama günün tek iyi haberi bugün 59.2 gördüm tartıda :KK55::KK55::KK8:

Bugün canım da sıkkın çok, sizi çok seviyorum, iyi ki varsınız. Bugün öğleden sonra gelirim, beni özleyin, bugün şefkatinizi eksik etmeyin. Öpüyorum can dukanlarım benim.:KK16:

Gecmis olsun insallah tez zamanda atlatirsin canim...:KK16:

Sende migren filan mı var :44::44::44: Annemin migreni var çıkartmadan geçmiyor ağrısı :KK50::KK50::KK50:

Evet malesef migren var bende gecen sene baslangici demisti doktor ama bu sene migren dediler..Ocak ayinda bas agrisindan hastelik olmustum..Bende annen gibi cikarttiyorum istem disi anca o zaman geciyor.

Günaydın bitanelerim,

günaydın kuzummm,oyyy nazar mı değdi sana :nazar::nazar:
kıyamam beenn,kuzucuk kiloları verdikçe kenafir gözlülerin gözümü değmiş bebişime :KK14:
canım doktoru ihmal etme,yataken de viksle ovup sar boğazını öyle yat istersen,yumuşatır belki.
50'li kiloları da görmüş kuzummm,çook tebrik ediyorum seni.resmen maratonu bitirdin :KK9::KK9:

Evet malesef migren var bende gecen sene baslangici demisti doktor ama bu sene migren dediler..Ocak ayinda bas agrisindan hastelik olmustum..Bende annen gibi cikarttiyorum istem disi anca o zaman geciyor.

Annem seneler boyunca migren diye geçiştirildi kullanmadığı ilaç kalmadı 2 gün boyunca baş ağrısı çektiğini bilirim... En son bir doktora gitti şimdi şükür o kadar şiddetli geçmiyor ağrıları :KK16::KK16::KK16: Doktorunu bulmak önemli hastalıklarda yoksa çok zor :KK50::KK50::KK50:

X