Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet bende öyle hissediyorum.Canım hiç abur cubur çekmiyor falan marketteki abur cubur reyonlarına pas vermeden geçiyorum. Bir nevi irademizi törpüledi bu Dukan. Seviyoruz Dukanı seviyoruz:KK51:

açıkcası canım istiyor ama midem almıyor artık. bu konudaki denemelerim başarısızlıkla sonuçlandı :-)

evet bende öyle hissediyorum.Canım hiç abur cubur çekmiyor falan marketteki abur cubur reyonlarına pas vermeden geçiyorum. Bir nevi irademizi törpüledi bu Dukan. Seviyoruz Dukanı seviyoruz:KK51:

bnde aynı senin gbiyim.canım çekiyo bnm ama durduruyorum kendmi.tatlı ihhtiyacımı zeroyla bastırıyom.

bnde aynı senin gbiyim.canım çekiyo bnm ama durduruyorum kendmi.tatlı ihhtiyacımı zeroyla bastırıyom.

zaten tatlı ihtiyacı diye birşey yokmuş. tatlı isteği varmış. geçen gün adını hatırlamadığım bir doktoru dinledim de. "günlük şeker ihtiyacımız yok, günlük şeker hakkımız var. o da 30 gr. yani 1 tatlı kaşığı bal dedi." ben şokta... ülker antep fıstıklı çikolatanın en büyüğünü alıp ısıra ısıra yediğim günler geldi aklıma. ne yapmışım öyle kendime yaaaa.

zaten tatlı ihtiyacı diye birşey yokmuş. tatlı isteği varmış. geçen gün adını hatırlamadığım bir doktoru dinledim de. "günlük şeker ihtiyacımız yok, günlük şeker hakkımız var. o da 30 gr. yani 1 tatlı kaşığı bal dedi." ben şokta... ülker antep fıstıklı çikolatanın en büyüğünü alıp ısıra ısıra yediğim günler geldi aklıma. ne yapmışım öyle kendime yaaaa.

bnde bitiriyodum biliyomusun:)))

benim uyku vaktim geldi kızlar. günlük sıvı tüketme görevimi de tamamladığıma göre, en az 5 kere tuvalete gitmek suretiyle bölünecek uykuma doğru yol alayım artık. hepinize iyi geceler.

selam kızlar bende bu dukanın kitabını aldım okudum yarın itibariylede başlıyorum, dukan dışında kendi çabalarım ve spor yaparak 58 den 54 e düştüm 1 ayda, dukanda yardımcı olursa 50 ye düşmek istiyorum bu diyet bu kadar yaygın olduğuna göre işe yarıyor sanırım dimi, sizler faydasını gördünüzmü,
birde kavitasyona başladım hepsi dört koldan zayıflatsın beni inşallahhhh ve sizleride tabikiii

Son düzenleme:
Benim bir sorum var yeni katildim sayfaya protein sebze gununde sebze yogurtta oluyor degil mi cevabiniz icin simdiden tesekkurler:))

Bi de ben yeni katildim ya kilom suan 58.6 51 kilo olmak istiyorum taktim ayva gobegime::)beni araniza alin ama dislamayin yeniyim diye:KK43:(

selam kızlar bende bu dukanın kitabını aldım okudum yarın itibariylede başlıyorum, dukan dışında kendi çabalarım ve spor yaparak 58 den 54 e düştüm 1 ayda, dukanda yardımcı olursa 50 ye düşmek istiyorum bu diyet bu kadar yaygın olduğuna göre işe yarıyor sanırım dimi, sizler faydasını gördünüzmü,

Ben cok faydasini gordum bende 51 olmak istiyorum ve 3haftada 5 kilo verdim 58.6yim suan:)

Günaydin Dukancanlar...Bol eksili bir hafta diliyorum hepimize..:KK54:Yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz...

Dukan diyetinde yulaf kepegi sart..

Günaydın , iyi haftalar kızlaarrr
Umarım hafta sonunuz iyi ve kaçamaksız geçmiştir :KK16:
bu arada regl bitti ve tartıda bu sabah 79.4 gördümmm ,oleyyyy çoook mutluyuuummmm :21::21:
yetmişli kiloları görmeyeli kaç sene olmuştur onu bile hatırlamıyorum.en son birkaç sene önce biber hapı kullanıp 82-83'lere düşmüştüm de çook sevinmiştim.70'leri hayal bile edemezdim.inşallah en kısa sürede hedefime de ulaşacağım :KK52::KK52:
Darısı ve daha iyileri sizin başınıza :KK9:

bu arada regl bitti ve tartıda bu sabah 79.4 gördümmm ,oleyyyy çoook mutluyuuummmm :21::21:
yetmişli kiloları görmeyeli kaç sene olmuştur onu bile hatırlamıyorum.en son birkaç sene önce biber hapı kullanıp 82-83'lere düşmüştüm de çook sevinmiştim.70'leri hayal bile edemezdim.inşallah en kısa sürede hedefime de ulaşacağım :KK52::KK52:

ufff 70 leri görsem kutlama yapacağıııııııım bravoo medesacım:KK31:

Bu mest çayı* beni mest etti. İÇimde bi,r hakereklenme varki inanamzsınız. Yarın - 500 çıkarsam hiç şaşırmamm

* a101 de satılan mest form çay.

:)

Veee dediğim çıktı. Cumartesi günü bir demliğe 2 adet çay attım. Bol sulu lu soğuk soğuk içtim ve hareketlenme hemen başladı. Ayrıca o gün dieti bozmadım ama fazla yedim. Defalarca wc ye gittim ve her seferinde .....
Pazar cay içmedim ama etkiler devam etti. Ne yediysem hemen tuvalete koşturdu beni. ÜSt üste içip bünyeyi alıştırmak istemiyorum.

Sonucu söylüyorum.

- 700 şaka gibi değilmi. 1 aydır içimde birikenleri söktü resmen. Gerçi bu sabah + 100 oldum ama olsun o kadar. DÜn akşam yediklerim duruyor içimde. Şimdi çayım demleniyor. Soğusun bol buz atıp içeceğim. Şİddetle tavsiye özellikle kabız arkadaşlara...

pahalı mı bu twister?bnde mi alsam ki

10 tl civarı..

1 haftadır aynı kilodayım ve kabızım:KK52: öküz gibi spor yapmama rağmen veremiyorum ne salak bir bünyem var

A101 Mest form.
Tek geçerimmm

form çayları bitirim alcam bnde o mest çayı.biri yazmıştı aldım mest oldum diye:KK9:

kkda biberiye yağının yağı erittiği yazıodu doğrumudur ki?karınlarına sürüp strec filmle sarıolarmış deneyen varmı? dört bi koldan saldrcam yağlarıma:KK33:

O biri benimmmmm :)
Mest oldum hatta zevk oldum o dereceeee...
O streç olayı cilde çok iyi geliyor. Pamuk pamuk oluyorsunnnn :). Gözenekler açılınca saf zeytinyağı sürerim benn . Walla yeme yanında yattt. Kilolu insanlardız kollar falan bütür olur dönem dönem. Çok iyi gelir.

Merhabalar arkadashlar! Yulaf kepegi shartmi aceba

şart şartt olmazsa olmaz.

Bu arada dukan yoğurt çorbası yaptım.Midem bayram etti çorbayı görünce. Sıcak içtim. Sonra da bu gibi soğutup süper olduuuuu...

Ay çok sevindimmm. Tebriklerrrrrrrrr

Darısı başımızaaa...

4 günlük ataktan sonra seyir evresine geçtim atakta 1.75 kg verebildim sadece :KK43: bu normalmi sebze yediğimden beride karnım daha çok acıkıyor

Ay çok sevindimmm. Tebriklerrrrrrrrr

Darısı başımızaaa...

çok sağol canım,siz daha iyilerini de başarın inşallah :KK16:
90'lı kilolarla başlayıp 70'li kiloları görmek müthiş bir duygu,hala inanamıyorum :21:
ben de şu anda soğuk yeşil çayımı içiyorum,ice tea babında :)
o dediğin markete denk gelirsem biryerlerde alıcam mutlaka mest çaydan.markası yok mu,adı mest çayı mı ?

X