Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar dünkü menümü yazayım

sabah 1 yemek kasıgı yulaf kepeğinden peynirli krep yaptım yanında yesil cay içtim

öglen yok dısardaydım sadece sekersiz cay ictim

aksam yagsız kıymayı kavurdum 1 yemek kasıgı yulaf kepeginden krep yaptım 2 yemek kasıgıda sarımsaklı yogurt yedim

yatmadan önce 1 cay bardagı kefir içtim

3 gündür kefir içmiyodum ve kabızlık sorunu yasıyodum dün yatmadan içtigim kefir işe yaradı cak sükür inanılmaz sislik vardı reglimede az kaldı 20 dakikada yürüdüm

günaydın kızlar..bugün okula geldim hiç öğrencim yok kar sebebiyle..karne işleri de bitti.oh rahatım..bugün sp günüm kahvaltısını sevmiyorum sp nin bir tek...reglim bitti.akşama tartılacağım bakalım neler olacak...

insallah sizi cok mutlu edecek bir sonuc görürsünüz baskülde benimde bugün ps günüm bende daha cok seviyorum ps gününü

günaydın kızlar bugün 3.günüm kahvaltımı yaptım su şişelerimi doldurdum sıraya dizdim sobanın arkasına .1.şişemi bitirmek üzereyim sürekli agzım kuruyor acaba dukandanmı yoksa ben grip olmuşum ondanmı:26:

dukanın ilk 3 gününde agız kurulugu oluyor bende yasamıstım

Günaydın kızlar.

Su konusunda kendimce şöyle bir yöntem geliştirdim.
Evin her odasına küçük pet şişelere su doldurup koyuyorum.
Bilgisayar masasının üstünde, makyaj masamda, kızımın odasında her odada var.
Gidip gelip gördükçe içiyorum.
İşyerimde de masamda minik damacana sürahim var. Onu içiyorum gün boyu.

:KK71: süpersin su cok önemli

süpersin tatlım.işte budur!!!

O sizin süperliğiniz efem :KK42:

günaydın kızlar..bugün okula geldim hiç öğrencim yok kar sebebiyle..karne işleri de bitti.oh rahatım..bugün sp günüm kahvaltısını sevmiyorum sp nin bir tek...reglim bitti.akşama tartılacağım bakalım neler olacak...

Hadi işallah süper bir sonuçla gelirsin yarın sabah.
Hangi şehirde öğretmensin canım sen.
Bizimde bu sene anasınıfı başlayacak ama çalışan anne olunca çok zor.
Adrese dayalı sistem düşündürüyor beni.

hepsi büyük büyük kızım 20 yaşında ünüversiteye gidiyor küçük kızım 17, yaşında lise 3, ikizler oglan 14 yaşına girecekler nisanda

Oyyyy maşallah Rabbim şanslarını daim etsin.

günaydın kızlar dünkü menümü yazayım

sabah 1 yemek kasıgı yulaf kepeğinden peynirli krep yaptım yanında yesil cay içtim

öglen yok dısardaydım sadece sekersiz cay ictim

aksam yagsız kıymayı kavurdum 1 yemek kasıgı yulaf kepeginden krep yaptım 2 yemek kasıgıda sarımsaklı yogurt yedim

yatmadan önce 1 cay bardagı kefir içtim

3 gündür kefir içmiyodum ve kabızlık sorunu yasıyodum dün yatmadan içtigim kefir işe yaradı cak sükür inanılmaz sislik vardı reglimede az kaldı 20 dakikada yürüdüm

Şu kefiri bir ben içemedim ya çok kötü geliyor kokusu tadı bana.
Bir yöntemi varmıdır acaba?

:KK71: süpersin su cok önemli

:KK19:

7 yasındalar ilkokul birinci sınıftalar avatarımda var fotoları

Maşallah Allah nazarlardan saklasın yavrularını.

merhaba fıstıklar bugun kalktım tartıldım aa bide ne göreyim 57 kiloyum yani hiç birşey değişmemiş güçlendirmede korkulacak bişiyok eğer birgün ipin ucunu kaçırdıysam ertesi günü telafi ediyorum ve kilo durumunda değişiklik olmuyor sabırla istediğimiz kiloya ulaşalım ve sonrada dikkatli olarak devam edelim bende güçlendirmeden korkanlardan dım ama korkulacak bişi yok muş hepimize kolay gelsin hayat güzel yemek de güzel ama sınırlı olunca herşey dahada güzel sevgiler ... :)bu arada pınarın sade yarım yağlı krem peyniri (%10), light krem peynirinden (%12 )daha az yağlı aklınızda bulun sun :)

günaydinn..
kendime bir kahvalti tabagi hazirladim omlet,ayni tavada paprika közledim hafif.. dukan ekmegimide yine en son ayni tavada alt ust ettim (buzdolabinda duruyor cunku,hem isindi, hemde az kizardi)bikacta maydonoz..böyle diyet mi olur yaaa..süpperr..diyete basladigimdan beri hic aciklikla mucade ettigimi hatirlamiyorum..cunku herseyin bir alternetifi var dukana göre..bu arada regl hala olamadim yinede kilo kaybetmisim :KK70:

Nasılsınız bakalım :KK3:
Geçmiş sayfaları okumaya çalışıyorum ama yetişemiyorum. Maşallahınız var, ne kadar çok sayfa birikmiş ben girmeyeli :KK53:

Öncelikle geçmiş olsun dileklerini ileten tüm arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum. Artık daha iyiyim, düzenli olarak ilaçlarımı kullanıyorum. Bu arada olan diyete oldu, herşeyin başı sağlık diyerek kaldığım yerden devam edicem artık. Hastalığım süresince diyete sadık kalamadım. Yediğim meyveler ve içtiğim meyve suları en masumlarıydı. Geri kalanını ne siz sorun ne ben söyliyim. Sürekli dışarıdan söylemek zorunda kaldık, eşime de bulaştırdım da :KK17: O bana bakıyordu ne güzel ama o da hastalanınca olanlar oldu, yemekleri hep dışardan söyledik. Sonuç olarak 400 gr kadar fazla çıktı tartıda kilom. Buna da şükür...Şimdi de oğlum hasta, ona da bulaştı bizden. Ne olacak bizim halimiz :KK53:

Sizde durumlar nasıl??

Tekrar geçmiş olsun. Evdeki herkesi dolaşmadan gitmez grip. Verecegini verdin sen zaten . 400 gr fazlayı haydi haydi halledersin:-)

kızlar ben hesapladım okulda tenefüs aralarında 1,5 litre çay içiyomuşum.evdede susuyorum proteinden en az 1,5 litre su ekstra çay may içiyorum.dukan çok su içmeye karşı degil mi.azaltayımmı sizce suyu?

Kızlar günaydınlar,

Hani uzun zamadır en az indiğiniz kiloya geldiğinizde vücut direnişe geçiyor ya aşağısına inmemek için hee işte ben tam ordayım yazın kendimce bi diyet yapmıştım şuanki kiloya geldim bıraktım şimdi tam o kilodayım ama bir haftadır hiç bişey değişmiyor kilomda neredeyse nasıl kırıcam ben bu direnci ? :KK43: :KK43: Çok fazla yürüyüş yapamıyorum havalar malum birde geç çıkınca işten olmuyor suyu fazlaca tüketiyorum 3 lt yakın bu aralar 1+1 olmama rağmen sebze günlerim karıştı diye iki gündür saf protein tüketiyorum ama yok motivemi etkiliyo artık....

Merhaba Dukan dostları.. Nasıl gidiyor bakalım. Bugün seyirin 6. günü.. İlk zamanlar çok acıkmıyorordum ama şimdi acıkıyorum ara öğünlerinde yenilen yoğurt, süt bastırmıyor. Birde son günlerde çok halsizim. Şu an işyerindeyim bilgisayarın başında uyukluyorum. Akşam eve gidince yemekten sonra hemen uyumak istiyoruöm. 2.5 yaşındaki oğlumla ilgilenemiyorum babası ilgileniyor. Neden olabilir acaba size de oluyor mu böyle. kilom 62-63 arası oynuyor. Sizler ve yazdıklarınız olmasa bırakırdım ben bu diyeti. Motivasyonum sıfır.:KK17:

bugün tartıldım tam 6 kilo vermişim tabi bizim tartı bazen sapıtıyor farklı tartabiliyor ama yinede çok mutlu oldum
güçlendirmedeyim sözde ama ne ekmek ne meyve hala yemedim hiç aklıma geliyor
3gün önce meyve aldım nar,kivi,mandalina hiçbirine dokunmadım unutuyorum yemeyi
hamur işleri yiyebilecğimizi yazıyor mantı yiyebiliyorum dimi o ödüle girmiyor normal yiyebilirim dimi

Tekrar geçmiş olsun. Evdeki herkesi dolaşmadan gitmez grip. Verecegini verdin sen zaten . 400 gr fazlayı haydi haydi halledersin:-)

Çookk teşekkür ederim, geçmiş olsun dileklerin için:))
Eşimde öyle diyor, yeter artık güçlendirmeye geç sen diyor. En azından dukan amcanın dediği 60 kiloyu bi göreyim, belki geçerim güçlendirmeye. Daha fazla zorlamanın alemi yok. :nazar:

Merhaba Dukan dostları.. Nasıl gidiyor bakalım. Bugün seyirin 6. günü.. İlk zamanlar çok acıkmıyorordum ama şimdi acıkıyorum ara öğünlerinde yenilen yoğurt, süt bastırmıyor. Birde son günlerde çok halsizim. Şu an işyerindeyim bilgisayarın başında uyukluyorum. Akşam eve gidince yemekten sonra hemen uyumak istiyoruöm. 2.5 yaşındaki oğlumla ilgilenemiyorum babası ilgileniyor. Neden olabilir acaba size de oluyor mu böyle. kilom 62-63 arası oynuyor. Sizler ve yazdıklarınız olmasa bırakırdım ben bu diyeti. Motivasyonum sıfır.:KK17:

Selam canım;
Özellikle ilk bir ay zor geçiyor, acaba devam edebilecek miyim, çok halsizim ne yapacağım gibi sorular aklımızı karıştırıyor. Açlık hissi bir aydan sonra tamamen geçiyor merak etme. Vitamin desteği de alarak bu dönemi sorunsuz atlatabilirsin. Nescafe içebilirsin uykunu açmak için. İnan bana bir ay sonra diyet alışkanlık haline gelecek ve hiç etkilemeyecek seni. :KK34:

bugün tartıldım tam 6 kilo vermişim tabi bizim tartı bazen sapıtıyor farklı tartabiliyor ama yinede çok mutlu oldum
güçlendirmedeyim sözde ama ne ekmek ne meyve hala yemedim hiç aklıma geliyor
3gün önce meyve aldım nar,kivi,mandalina hiçbirine dokunmadım unutuyorum yemeyi
hamur işleri yiyebilecğimizi yazıyor mantı yiyebiliyorum dimi o ödüle girmiyor normal yiyebilirim dimi

Şu an kitap yanımda değil, yanlış bilgilendirmek istemem ama benim aklımda kalan güçlendirmenin ilk yarısında haftada bir ödül yemeği ve haftada bir nişastalı yani hamur işi tarzı beslenme hakkımız var. Haftada bir kez ödülün dışında hamur işi yiyebilirsin.

Şu an kitap yanımda değil, yanlış bilgilendirmek istemem ama benim aklımda kalan güçlendirmenin ilk yarısında haftada bir ödül yemeği ve haftada bir nişastalı yani hamur işi tarzı beslenme hakkımız var. Haftada bir kez ödülün dışında hamur işi yiyebilirsin.

bende öyle hatırlıyorum saol cnm

X