Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

desen desen çizelgeni gördüm harika ya...mükemmel kilo vermişsin tebrik ederim.ve eminim dukan konusunda çok bilgilisindir.sana bi iki sorum olsa yardımcı olabilirmisin rica etsem :KK43:
kaç gün atak yaptın? seyir kaç gün devam ettin?şu an hangi evredesin

Keyifler nasıl??
Ben dünden beri hastayım malesef, üşüttüm biraz sanırım. Tüm vücudum ağrıyor, boğazım çok kötü, tir tir titriyorum. Şu an biraz daha iyiyim ama halsizliğim çok fazla ve hala tüm kemiklerim ağrıyor. Umuyorum ki daha da iyi olacağım. Gecenin bi vakti kalktık, eşim çorba yaptı bana, ondan sonra toparladım biraz. Sabah da kahvaltı yapamadım, canım hiçbir şey istemiyordu. Dışardan ızgara tavuk salata söyledim öğlen onu yedim, yanında da krebimi. Yedim de biraz olsun kendime geldim. Aman dikkat edin kendinize...

İnşallah devam ederim, ki edeceğim canım :nazar:

Kefir içilmez bence yağ var mıydı kefirde :44:

kefir içiilir sıkıntı yok önemli olan oranı ayarlamak yoğurt yedişyseniz içmeyin. ve düzenli için her gun bağısıklık sistemini dengeliyor.

desen desen çizelgeni gördüm harika ya...mükemmel kilo vermişsin tebrik ederim.ve eminim dukan konusunda çok bilgilisindir.sana bi iki sorum olsa yardımcı olabilirmisin rica etsem :KK43:
kaç gün atak yaptın? seyir kaç gün devam ettin?şu an hangi evredesin

Teşekkür ederim canım, ne demek tabii yardımcı olurum seve seve...Ben 7 gün atak yaptım ve atakta 3,5 kilo verdim. Bu ayın 14 ünde atak dahil toplam 4 ayım dolmuş olucak. Dukan bana seyir evresi için 5 ay verdi ve hedef kilomu 60 olarak belirledi. Ben 58 olmak istiyorum. Şu an hala seyirdeyim, aslında 60 kiloya indiğimde seyir bitmiş olucak ama belki biraz daha devam ederim 58 e kadar.
Splendayla ilgili; sen tabletini mi öğüterek yaptın, sanki öyle anladım ben :44: Eğer öyleyse, tozunu kullanman gerekiyordu. Tabletler pişirilmeye uygun değil. O yüzden tadı tuhaf gelmiştir sana:KK34:

hiç koymasan daha iyi olurdu patates tamamen karbonhidrat ve yasak (şimdilik)

haklısın ama tavuk haşlama yemekten sıkıntı gelmişti değişiklik olsun diye koydum. ama bir daha yok kesinlikle. taaaaa ki güçlendirme evresine kadar. bugün 3. atak günün. iki gün kaldı sebzelere kavuşmaya. domatesi ve diğerlerini bu kadar özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi:::)))

Teşekkür ederim canım, ne demek tabii yardımcı olurum seve seve...Ben 7 gün atak yaptım ve atakta 3,5 kilo verdim. Bu ayın 14 ünde atak dahil toplam 4 ayım dolmuş olucak. Dukan bana seyir evresi için 5 ay verdi ve hedef kilomu 60 olarak belirledi. Ben 58 olmak istiyorum. Şu an hala seyirdeyim, aslında 60 kiloya indiğimde seyir bitmiş olucak ama belki biraz daha devam ederim 58 e kadar.
Splendayla ilgili; sen tabletini mi öğüterek yaptın, sanki öyle anladım ben :44: Eğer öyleyse, tozunu kullanman gerekiyordu. Tabletler pişirilmeye uygun değil. O yüzden tadı tuhaf gelmiştir sana:KK34:

evet ya ben eczaneden 100lük tablet aldım o tabletleri öğüttüm :S sıvı tatlandırıcı varmı elinizde dedim yok dediler.aman Allahım...o kadar tatlandırıcıyı yuttum ya
bana almam gereken ürünün tam adını ve nereden bulabileceğimi söylermisin canım. tombis sıvı tatlandırıcı kullanıyomuş hiç bi yerde bulamadım onu da...

Kola selülitler için çok kötü. Selülitlerimden kurtulmak istiyorum. O nedenle kola ve benzer hazır içecekler kaçınıyorum. Ondan pişman oldum. Selülitlere ölüm :KK19:

Bi de ekici marka ricotta peyniri yiyebilir miyiz acaba kızlar, yiyen var mı. İtalyan loru biliyorum ama değerlerine baktım bişi anlamadım. Zararı olur mu sizce?:26:

Ben arada yiyiyorum ondan, çeşit olsun diye. :KK34:

evet ya ben eczaneden 100lük tablet aldım o tabletleri öğüttüm :S sıvı tatlandırıcı varmı elinizde dedim yok dediler.aman Allahım...o kadar tatlandırıcıyı yuttum ya
bana almam gereken ürünün tam adını ve nereden bulabileceğimi söylermisin canım. tombis sıvı tatlandırıcı kullanıyomuş hiç bi yerde bulamadım onu da...

Ben Takita marka toz tatlandırıcı kullanıyorum, marketlerde rahatlıkla bulabilirsin (üzerinde pasta resmi olan). Fiyatı da diğerlerine göre daha uygun. Migros tan alıyorum ben ama diğerlerinde de bulabilirsin sanırım bi kaç yerde daha görmüştüm.

desendesen sen bu diyetle 20kilo mu verdin? Helal olsun valla!

Bende kitabini okuyorum ama bitirmeden basladim hergün biraz daha fazla seyler ögreniyorum :)

dün sushi yemege gittik kardesimin dogum günü, cig baliklar ama biraz pirincde arada karisti umarim cok fazla yan etkisi olmaz :KK43:

Keyifler nasıl??
Ben dünden beri hastayım malesef, üşüttüm biraz sanırım. Tüm vücudum ağrıyor, boğazım çok kötü, tir tir titriyorum. Şu an biraz daha iyiyim ama halsizliğim çok fazla ve hala tüm kemiklerim ağrıyor. Umuyorum ki daha da iyi olacağım. Gecenin bi vakti kalktık, eşim çorba yaptı bana, ondan sonra toparladım biraz. Sabah da kahvaltı yapamadım, canım hiçbir şey istemiyordu. Dışardan ızgara tavuk salata söyledim öğlen onu yedim, yanında da krebimi. Yedim de biraz olsun kendime geldim. Aman dikkat edin kendinize...

geçmiş olsun desen desen. dikkat etmek lazım grip salgın halde. vitamin alıyorsun değilmi. bağışıklık sistemimizi de çökertmemek lazım

eczacınıza söyleyin splendanın toz olanını getirtsin size . ben eczaneden aldım. ama nigroslarda da var

Slm. bugün şuan itibariyle dukan diyetine başlamaya karar verdim. Kadınlar kulübü yorumlarını takip ediyorum devamlı 1,60 boyundayım 60 kiloyum.. 5 gün atakla başlıcam bakalım.. daha öncede denedim ama devam ettiremedim bide yulaf kepeğini aldım ama benim aldığım saman gibi bişey doğrumu acaba karşıyakada oturuyorum kilosu 6-tl idi...5 gün atak uygunmu acaba bana.. yürüyüş yapmasamda kilo verirmiyim.. yardımcı olurmusunuz.. bide kilo cetvelini nasıl çıkarıyosunuz...

lıght olmayan kefirde 1 cay bardagında yüzde 3 yag var ama lıghtını görmedim markette yoktu birde ona bakayım ben

desendesen sen bu diyetle 20kilo mu verdin? Helal olsun valla!

Bende kitabini okuyorum ama bitirmeden basladim hergün biraz daha fazla seyler ögreniyorum :)

dün sushi yemege gittik kardesimin dogum günü, cig baliklar ama biraz pirincde arada karisti umarim cok fazla yan etkisi olmaz :KK43:

Evet canım, darısı sizlerin başına inşallah. Sen kaçıncı günündesin, ilk günler daha bi dikkatli olman lazım :KK34:

geçmiş olsun desen desen. dikkat etmek lazım grip salgın halde. vitamin alıyorsun değilmi. bağışıklık sistemimizi de çökertmemek lazım

Çok teşekkür ederim canım, vitamin almadığım için kızıyorum kendime. :KK57: Yine de zararın neresinden dönsek kardır...

Evet lütfennnnnnn.

ticker factory diye bi site var oraya gir .orada weight loss yazan yere gir ordan ilerleye basarak cetvelini hazırla.sonra aşagıda bi link çıkacak.http ile başlayıp png ile bitiyor.http ile başlayıp png ile biten kısmı profilimden çizelgene kopyalayıp yapıştır.umarım anlatabilmişimdir

X