Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu tabloya bayıldım... ne kadar zamanda ulaşılmış hedefler bunlar :=)) çok güzel görünüyor... bende en az sizin kadar istikrarlı ve başarılı olmak istiyorum :=))
çok teşekkür ederim, 26 eylülde başladım diyete, 3 ayı geçti yani, sende çizelge yap bence daha motive edici oluyor
kurallarına uyarsan mutlaka kilo verirsin
şimdiden başarılar diliyorummm,
(ilk günleri atlat gerisi kolay olacak merak etmeeeeeeee)

kızlarr kitabın pdf formatını arıyorum bileniniz bulanınız var mııı???

çok teşekkür ederim, 26 eylülde başladım diyete, 3 ayı geçti yani, sende çizelge yap bence daha motive edici oluyor

teşekkür ederim.. henüz kitabı okuma aşamasındayım ve aslını sorarsan regl dönemimin geçmesini bekliyorum sanırım :=( ama tablonın nerden yapıldığı konusunda yardımcı olursan acayip sevinicem :))

Günaydın, yeni yıl rejimle geldi. geçen hafta kitabı aldım, okudum bugün başladım. Hayırlı olur inş. :) Sadece birşey sormak istiyorum. Akşam yemeği için bir saat sınırı uyguluyormusunuz.

yuppi yuppi 7 günlük atak devrem bugün bitiyor ve ben 2 kilodan fazla verdim.daha verirdim aama yürüyüş yapamadım.ve maalesef yulaf kepeği bulamıyorum.ama çooooooook mutluyum.şimdi yarın seyir evresine başalyacağım yarın kahvaltıda domates biber maydanoz falan yiiyebilirim değil mi yumurta yanında ohhhhhhhhhh...

3 gün ataktan sonra 71den 68.4'e ve dün ilk sebzeli seyir gününde tadını çıkara çıkara yememe rağmen sabah tuvalete çıkmadan yine 68.4 idimm :KK8:
sanırım iyi gidiyor :21: :nazar:

Ben Yulaf kepeğini Real marketten aldım. Hatta üzerinde , Dukan diyetinin vazgeçilmezi yazıyor. :))

Neler yedin ictin çok merak ettim bak şimdi bı ara herkes kacamaklarini yazssada icimiz rahatlasa bu arada benim yediklerim ertesi sabah + 500 gr olarak geri dondü. Ya senin????

Hiç yazmasam daha iyi:-( bana + 2,5 kg olarak döndü düşün işte. dünkü saf protein gününden sonra birazı gitti. yılbaşına girerken 75.8 düm bu sabah 77.6 hala gitmedi. gidene kadar saf protein yapacağim. 75.8 i gördüğümde 1+1 e dönerim

yuppi yuppi 7 günlük atak devrem bugün bitiyor ve ben 2 kilodan fazla verdim.daha verirdim aama yürüyüş yapamadım.ve maalesef yulaf kepeği bulamıyorum.ama çooooooook mutluyum.şimdi yarın seyir evresine başalyacağım yarın kahvaltıda domates biber maydanoz falan yiiyebilirim değil mi yumurta yanında ohhhhhhhhhh...

yulaf kepeğini ben aktardan buldum aktarlara sordunmu hiç?

Güçlendirmeye geçince burayı boşlamaya başladım :KK17: yeni başlayanlara kolaylıklar diliyorum, zaman çabucaak geçiyor inanın. güçlendirme güzelmiş çok rahat. herkesi bekliyorum :nazar:

Güçlendirmeye geçeli ne kadar oldu . hiç kilo alma verme oldu mu. Bilgide ver motivasyonumuz için gerekli biliyorsun:-)

anladımn canım o zaman netten sipariş verebilirsin mutlaka almalısın gerçekten hiç açlık hissettirmior (tadı kötü ama..) :)))

kaç kilo verdin bu sürede??

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/384581-dukan-diyeti-deneyimlerimiz-3272.html#post22439629

kızlaar cvp bekliyorummm..
benim yine sorum daha var;
* PS gününde kereviz yaptığınızda yanında protein olarak ne tüketiyorsunuz?
* SP gününde kornişon ve minik acı biber turşularından tüketme sınırımız nedir?

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/384581-dukan-diyeti-deneyimlerimiz-3272.html#post22439629

kızlaar cvp bekliyorummm..
benim yine sorum daha var;
* PS gününde kereviz yaptığınızda yanında protein olarak ne tüketiyorsunuz?
* SP gününde kornişon ve minik acı biber turşularından tüketme sınırımız nedir?

kerevizin yanında tavuk, köfte, tavuk ciğer yada balık.
çok küçüklerden en fazla 3-4 tane

Kızlar, light ton balığı bulamadım. Atak dönemim için normal ton balığını iyicene süzsem, böyle tek damla yağ ve su kalmayana kadar..:KK52: Bol limonla yesem olar mı :44:

Kızlar, light ton balığı bulamadım. Atak dönemim için normal ton balığını iyicene süzsem, böyle tek damla yağ ve su kalmayana kadar..:KK52: Bol limonla yesem olar mı :44:

o kadar yağlı oluyor ki, içine giriyor.
yıkanıp yenebilir diye okumuştum bi yerde.
light olmasa da suda olanlardan bulursan alabilirsin illa light yazmasına gerek yok bence. içindekilere bak tabii..

X