Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yukarda arkadaslara akil verdim ama kendime verecek aklım yok. Su aralar depresyondayim resmen bazı olaylar yüzünden. artı evde 2 erkek cocuk, çalışıyorum da. Kafam bozuk yani su aralar. Cocuklar yemedikce yemek sectikce iyice deliriyorum. Sofrada her yemek çeşidine batırılmış ve yenmemiş artık birer yudum ekmek. Artı moral bozukluğu bunlar benim yeme istegimi iyice tetikliyor resmen doymuyorum yada öyle hissediyorum. Dün yediklerimi daha dogrusu kacamaklarimi sayıp akıl istiyorum sizden benim diyet gittimi yoksa ne yapmalıyım
Bir yudum kadar artık çikolata
Üstünden 1 yudum alınmış ve bırakılmış light olmayan meyveli yoğurt
1 adet keçi boynuzu
5 6 tane fındık
1 çatal tatlı
1 yudum pogaca
İnanın bunların hiç birini canım çektiğinden ac olduğumdan degil canımın sıkıntısından yedim
Bügünde tereyagli Menemen 3 yudum( cocukların artığı hemde ekmekli, Allah'tan yudumlar küçük)

Ne yapmalıyım bilmiyorum kızlar bana tavsiyeleriniz neler? tekrar atak mi yapmaliyim ve kac gun ?inşallah mesajım arada kaynamaz çünkü ciddi ciddi diyeti bırakmayı düşündüm kahrettim resmen.esim bı yandan sen düzgün bisey yemeyince bende yemek istemiyorum iştahım kalmadı aynı yemekten yemeyince diyor.1 buçuk aydır 4.500 kg verdim çok yavaş gidiyorum göğüs eti giyemiyorum çok kuru geliyor hep derisiz but yiyorum ondandami az verdim bilmem. Noolur bana yardım edin cevaplarinizibekliyorum sabırsızlıkla

Son düzenleme:
Yukarda arkadaslara akil verdim ama kendime verecek aklım yok. Su aralar depresyondayim resmen bazı olaylar yüzünden. artı evde 2 erkek cocuk, çalışıyorum da. Kafam bozuk yani su aralar. Cocuklar yemedikce yemek sectikce iyice deliriyorum. Sofrada her yemek çeşidine batırılmış ve yenmemiş artık birer yudum ekmek. Artı moral bozukluğu bunlar benim yeme istegimi iyice tetikliyor resmen doymuyorum yada öyle hissediyorum. Dün yediklerimi daha dogrusu kacamaklarimi sayıp akıl istiyorum sizden benim diyet gittimi yoksa ne yapmalıyım
Bir yudum kadar artık çikolata
Üstünden 1 yudum alınmış ve bırakılmış light olmayan meyveli yoğurt
1 adet keçi boynuzu
5 6 tane fındık
1 çatal tatlı
1 yudum pogaca
İnanın bunların hiç birini canım çektiğinden ac olduğumdan degil canımın sıkıntısından yedim
Bügünde tereyagli Menemen 3 yudum( cocukların artığı hemde ekmekli, Allah'tan yudumlar küçük)

Ne yapmalıyım bilmiyorum kızlar bana tavsiyeleriniz neler? tekrar atak mi yapmaliyim ve kac gun ?inşallah mesajım arada kaynamaz çünkü ciddi ciddi diyeti bırakmayı düşündüm kahrettim resmen.esim bı yandan sen düzgün bisey yemeyince bende yemek istemiyorum iştahım kalmadı aynı yemekten yemeyince diyor.1 buçuk aydır 4.500 kg verdim çok yavaş gidiyorum göğüs eti giyemiyorum çok kuru geliyor hep derisiz but yiyorum ondandami az verdim bilmem. Noolur bana yardım edin cevaplarinizibekliyorum sabırsızlıkla
e 1 eş

bende de 2 erkek çocuk ve eş 3 kedi 1 köpek var beslemem gereken. Aynı şekkilde çalışıyor ve küçk oğlana da şöförlük yapıyorum:-)
sen den aşşağı kalır yanım yok yani.

kalan yemekleri anında peçeteyle

çöpe sıyır. Ben köpeğin tabağına sıyırıyorum genelde:-) yememişlerse. Ama ne sevdiklerini billirim ona göre yemek yaparım.

yemek ziyan oldu deme aman tadına da bakma. bunca emeğine yazık.
mesela bugün sushi yaptım çocuklara ekstradan (ki ben de çok severim) tadına bile bakmadım.
Onlar yemek yerken yanlarında da olmuyorum fazla canım çekmesin diye.

Tavuğu soya sosu ile pişiriyorum beyaz etini. hem hafif tuzlanmasını hem de nar gibi bir renge bürünmesini sağlıyor . biraz da acı pul biber ilave edip yogurtla yiyorum. Dedğin gibi but daha yağlı çünkü.

Neden balık yemiyorsun. ben işe bile balık pişirip götürüyorum. Özelliklede akşamları balık yersen dahya hızlı kilo veriliyor.
Hala kırmızı et yiyemiyorum ama balık epey fazla tüketiyorum.

Birer lokma ısırıklar çok bozmamıştır diyetini ama artık yapma lütfen. devam ettiğinde bozulacak elbette.
Hiç diyeti bırakacağım deme aynen devam et. Yapabileceğini sen de biliyorsun.
Aynene devam diyete:-))

İnersin istediğin kiloya sakın bırakma. Dukan duraklamaya geçince yarım saat egzersizi 1 saate çıkar diyor. yumruk da yap ama bırakma canım . aynen devam
ay yok canım, bırakmam söz konusu dahi değil, isterse 1 ay gram oynamasın yinede devam ederim, yeterki diyete bağlı sağlık problemim olmasın
benim bu ara spor çok az, sanırımonun etkisi buda, oğlumun peşinden o kdara çok koşturuyorumki ayrıca spora zamanım kalmıyor,
akşamda geç yatıyor, o zamana kadar bende enerji falan kalmıyor kısaca...

Bnde aranıza yeni katılıyorum ne olur bana yardım edn psikolojm çok bozuk ne yapcm blmyrm mezunyetm var verilmesi gereken 10 kiloooom

Soguk ve de karsiz bir almanya gününden merhaba !!

burada hava cok cok soguk ... Baslayali 10 gün oldu ama ben sadece bir kere tartildim. 7 günlük atak sonrasi 2 kg vermistim. simdi de vermisimdir biraz ama sebze günlerine de gectigim icin tartilmak istemiyorum acikcasi :18:

Su anda cok iyi gidiyorum. Allaha sükür. Hic zorluk cekmedim. Tatliya düskün olmama ragmen.

Bnde aranıza yeni katılıyorum ne olur bana yardım edn psikolojm çok bozuk ne yapcm blmyrm mezunyetm var verilmesi gereken 10 kiloooom

Hosgeldin hemen ilk sayfadaki bilgileri okuyup baslayabilirisn. Nezaman mezuniyetin ?
ve de lütfen psikolojinin bozuk olacak bir durumu yok. Burada 20- 30 kilo veren bile var.
Yani hic de zor degil merak etme. ayrica yeteri kadar kararli isen bu is bitmistir. Buradan ayrilma ve bol bol arastir.
Hergün degisik sekilde pisir etleri. Dolayisi ile SIKILMAZSIN.

Basarilar dilerim.

Arkadaslar ayrica herkesin yeni yilini simdiden kutlarim. Sevdiklerinizle nice mutlu senelere insallah. :KK16:

Arkadaslar ayrica herkesin yeni yilini simdiden kutlarim. Sevdiklerinizle nice mutlu senelere insallah. :KK16:[/QUOTE]

Senin de yeni yılın şimdiden kutlu olsun ama daha bir haftamız var yeni yıla ve 1 haftada gitmesini ummuduğumuz 1 kilo:-)

Soguk ve de karsiz bir almanya gününden merhaba !!

burada hava cok cok soguk ... Baslayali 10 gün oldu ama ben sadece bir kere tartildim. 7 günlük atak sonrasi 2 kg vermistim. simdi de vermisimdir biraz ama sebze günlerine de gectigim icin tartilmak istemiyorum acikcasi :18:

Su anda cok iyi gidiyorum. Allaha sükür. Hic zorluk cekmedim. Tatliya düskün olmama ragmen.

Hosgeldin hemen ilk sayfadaki bilgileri okuyup baslayabilirisn. Nezaman mezuniyetin ?
ve de lütfen psikolojinin bozuk olacak bir durumu yok. Burada 20- 30 kilo veren bile var.
Yani hic de zor degil merak etme. ayrica yeteri kadar kararli isen bu is bitmistir. Buradan ayrilma ve bol bol arastir.
Hergün degisik sekilde pisir etleri. Dolayisi ile SIKILMAZSIN.

Basarilar dilerim.

Arkadaslar ayrica herkesin yeni yilini simdiden kutlarim. Sevdiklerinizle nice mutlu senelere insallah. :KK16:

dğer okulumda şubat sonuna resim çekimim var. bu arada teşekkr ederim. 52 kilodan 68 e çıktım sağlık problemlerm yznden gyecek kıyafetm kalmadı snrlerim bozuluyor.o kadar dyet yaptm ki artk bıktım. irade kalmadı size çok ihtyacm var. yenden 52 kilo olmak istyrm btn sosyal aktvtelermi snlandırdm bu kilo yznden. okulum da var dukanda sürekli birşey yeniliomuş ama ben okula ne götreblrm blmyrm

Bu diyet çalışmanı da mezun olmanıda engellemez. 2 -2,5 ayda verirsin sen 10 lkilonu en geç. Psikoloji bozmak yasak burada azimli olacak ve başaracaksın eminim:-) Şimdiden başarılar

Bu diyet çalışmanı da mezun olmanıda engellemez. 2 -2,5 ayda verirsin sen 10 lkilonu en geç. Psikoloji bozmak yasak burada azimli olacak ve başaracaksın eminim:-) Şimdiden başarılar

saolun :) acaba okula ne gtrebilirm yemek için. bende duygusal açlık var sürekli tatlıymek istyrm ama bzmak istemyrm. haftaya kaça dştğmü yazıyım öyle öyle motive olrm inş. okulda aç kalmazsam devam ederm :)

saolun :) acaba okula ne gtrebilirm yemek için. bende duygusal açlık var sürekli tatlıymek istyrm ama bzmak istemyrm. haftaya kaça dştğmü yazıyım öyle öyle motive olrm inş. okulda aç kalmazsam devam ederm :)

nanında bir strec filme yada folyoya sardığın tavuğun beyaz et ızgarasını götürebilirsin. Ya da diyet ton balığı konserve. ve küçük diyet yogutlar . Acıktıkça yada tatlı istedikçe üstüne tarçın ekleyip ye tatlı istegini azaltacaktır. 0 kilo gitmiş olarak mezun olmak var işin sonunda. Ha gayret. Yaparsın

Kızlar, ilk defa ekmeğe/lavaşa benzer bi şey yapabildim :) çok mutluyum, siz süper şeyler yapıyorsunuz ama ben pek başarılı değildim sanırım, bi şu sakallıyı yapabiliyorum, onun da içine peynir koymadan yanında peynir yiyorum kahvaltıda o güzel oluyor, bi de şu mikrodalga kekini fırında yapıyorum, daha güzel oluyor.. ama kabalıyı denedim dün, beceremedim sanırım, tadı kötü oldu :) ama yedim walla :)
neyse bu sabah 2 kaşık yulaf kepeği, 1yumurta beyazı,1,5çorba kaşığı light yoğurt ve çok az tuzu iyice karıştırdım..çok katı olursa 3-5damla süt ekleyin, ben ööle yaptım.. hamura benzer oldu,daha cıvık ama kesinlikle kek karışımı gibi değil ondan çok daha katı.. neyse bunu lkağıt üzerine incecik yaydım, attım fırına...180derecede 20dkda süper bi şey oldu.. kenarları çıtır çıtırdı valla, yrn yine yapcam, bu sefer daha da ince yaymayı denicem, hepsi çıtır olsun.. deneyin walla sabahları ekmek yerine süper oluyoooo :) gerçi siz yapıo olabilirsiniz ben daha yeni becerdim :)
şu pizzayı denemek istiyorum bi akşam :) bu arada ben salı-çarş gibi hastalanıcam ama hala şişmedim sanırım, artmadı tardı ama belki de verdim o yüzden farketmiyorum :) ... bu form çok faydalı oldu bana, bugün 1. ayım doldu, daha önce hep sıkılıp bırakıodum diyetleri, sizin sayenizde devam ediyorum valla, süpersiniz , çok tşkler :) hepimize zayıf incecik yıllar diliyorum :)

merhaba kızlar..
geçen sene dukan diyetine girişmiş atak sonunda bırakmıştım :KK43: niyeyse önümdeki süreci düşünüp korkmuştum sonuna kadar gidemicem diye. şimdi kitabımı tekrar okudum ve dukanın 2 gün saf protein (pazartesi - perşembe) diğer günler normal beslenme yöntemini denemeyi düşünüyorum. başlangıç olarak 3 günlük ataktayım. bugün ikinci günüm. vermem gereken 8 - 10 kilom var. kk anasayfada dukan diyeti deneyimlerim yazısını okuyunca iyice cesaretlendim. yazar kişide bu yöntemle 6 kilo vermiş. ne dersiniz bende yapabilirmiyim kızlar ? :KK43: diğer yönteme sadık kalmayacağımı biliyorum beni çok zorluyor çok yoğun günler geçirdiğim için bu yöntemi denicem umarım işe yarar

Son düzenleme:
Kızlar, ilk defa ekmeğe/lavaşa benzer bi şey yapabildim :) çok mutluyum, siz süper şeyler yapıyorsunuz ama ben pek başarılı değildim sanırım, bi şu sakallıyı yapabiliyorum, onun da içine peynir koymadan yanında peynir yiyorum kahvaltıda o güzel oluyor, bi de şu mikrodalga kekini fırında yapıyorum, daha güzel oluyor.. ama kabalıyı denedim dün, beceremedim sanırım, tadı kötü oldu :) ama yedim walla :)
neyse bu sabah 2 kaşık yulaf kepeği, 1yumurta beyazı,1,5çorba kaşığı light yoğurt ve çok az tuzu iyice karıştırdım..çok katı olursa 3-5damla süt ekleyin, ben ööle yaptım.. hamura benzer oldu,daha cıvık ama kesinlikle kek karışımı gibi değil ondan çok daha katı.. neyse bunu lkağıt üzerine incecik yaydım, attım fırına...180derecede 20dkda süper bi şey oldu.. kenarları çıtır çıtırdı valla, yrn yine yapcam, bu sefer daha da ince yaymayı denicem, hepsi çıtır olsun.. deneyin walla sabahları ekmek yerine süper oluyoooo :) gerçi siz yapıo olabilirsiniz ben daha yeni becerdim :)
şu pizzayı denemek istiyorum bi akşam :) bu arada ben salı-çarş gibi hastalanıcam ama hala şişmedim sanırım, tardı ama belki de verdim o yüzden farketmiyorum :) ... bu form çok faydalı oldu bana, bugün 1. ayım doldu, daha önce hep sıkılıp bırakıodum diyetleri, sizin sayenizde devam ediyorum valla, süpersiniz , çok tşkler :) hepimize zayıf incecik yıllar diliyorum :)
Ellerine sağlık. zaten bir kez yulaf kepeği ile bir şeyler yapmayı başarırsan sonra çeşitlendirirsin kendiliginden yaptıklarını. Afiyet olsun

nanında bir strec filme yada folyoya sardığın tavuğun beyaz et ızgarasını götürebilirsin. Ya da diyet ton balığı konserve. ve küçük diyet yogutlar . Acıktıkça yada tatlı istedikçe üstüne tarçın ekleyip ye tatlı istegini azaltacaktır. 0 kilo gitmiş olarak mezun olmak var işin sonunda. Ha gayret. Yaparsın

teşekkr ederm yarın bozmıcam kesn kararlıym akşamda yazcm :)

Selam,

bende yeni başladım Dukan diyetine.
Atak evresi bitti.2 Evrenin 2 haftasındayım.İlk başta kilolar çabuk gitti.Şimdi sabah -akşam arasında farklar oluşuyor,duraklamalar hissediyorum.
1+1(protein-protein+sebze) uyguluyorum.Sizin deneyimleriniz bekliyorum.Bu duraklamalar nasıl aşılabilir?

Selam,

bende yeni başladım Dukan diyetine.
Atak evresi bitti.2 Evrenin 2 haftasındayım.İlk başta kilolar çabuk gitti.Şimdi sabah -akşam arasında farklar oluşuyor,duraklamalar hissediyorum.
1+1(protein-protein+sebze) uyguluyorum.Sizin deneyimleriniz bekliyorum.Bu duraklamalar nasıl aşılabilir?

yürüyüşü arttırabilirsin.Ne kadar çok hareket o kadar iyi.

mrb arkadaşlar ben 1.5 aydır dukan dıyetı yapıyorum 5 kılo verdım sımdı 3.asamadayım fakat gobegım aynı sekılde duruyor oysakı benım sorunum zaten gobekti.dukan testınde olmam gereken kılo 55 kg cıkmıstı ama gobegım duruyor ve daha fazlada kılo veremıyorum hem 3.asamadayım hemde artık dayanamıyorum dukan yapıpta gobegı gıden varmı bılgı verırsenız cok sevınırım.

Ben çok kontrollu olmasada güçlendirmeye geçtim( dedikleriniçok uymuyorum ama ipi de kaçırmıyorum), artık böbreklerim ağrıyor ve saçlarım dökülüyor :KK43:( Birkaç kaçamaktan sonra kusmuştum ondan olabilir bilmiyorum) Umarım kilo almam normalde 10 kilo verdim ama 1-2 kilo aldım( değişiyor) işte size yeni mikrodalgadan çıkmış keKlerim :)

$25122011(002).jpg $25122011(002).jpg

Son düzenleme:
Ben çok kontrollu olmasada güçlendirmeye geçtim( dedikleriniçok uymuyorum ama ipi de kaçırmıyorum), artık böbreklerim ağrıyor ve saçlarım dökülüyor :KK43:( Birkaç kaçamaktan sonra kusmuştum ondan olabilir bilmiyorum) Umarım kilo almam normalde 10 kilo verdim ama 1-2 kilo aldım( değişiyor) işte size yeni mikrodalgadan çıkmış keKlerim :)

Eki Görüntüle 314080 Eki Görüntüle 314080

Eline saglik ve gecmis olsun, doktora gittin mi peki?

X