Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

desendesen cok guzel olmusun masallah masallah

benim kilo cok sukur ayni ya almamisim dun yememe ragmen cok mutluyum
telli turna benim icin 61.1 yazabilirsin haftaya daha cok veririm insallah

Teşekkür ederim canım benim :KK9: Daha yolumuz bitmedi ama yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim sayılır. Allah tamamına erdirsin hepimizinkini :nazar: Kendimi öyle hafiflemiş hissediyorum ki anlatamam. (ayyy bi de temmuz ayında doğum günümde çekilmiş olduğum bi fotoğrafı gördüm dün, anam ben neymişim ne olmuşum dedim :KK1: o fotoğraf içler acısı göründü gözüme)
Darısı başına inşallah :KK16:

fistik olmusun yaaa
hedefine az kalmis super
sağol canım cok da fıstık sayılmaz halen. toplam 15 kilo vermiş olucam diyet sonunda. onu dusundukce daha mutlu oluyorum. senle aynı zamanlarda bitirriz diyeti benden söylemesi.darısı başına canım
Günaydın bende bugünkü menümü yazıyım size
lor peynir
yarım yumurta

cok kötü nezleyim sabah yumurta yemek istemedim yulaf kepekli krep yapmakta zor geldi. Fakat strepsils aldım bir tane sizce bir etkisi olur mu?

geçmiş olsun. lor peyniri ve yumurtayı karıştırıp yersen daha lezzetli oluyor. strepsils nedir yauww??

kızlar ben yeni katıldım dünde mesaj yazmıştım benide eklerseniz sevinirim.bugün 3.günüm 70.200 gr labaşladım bu sabah 68.500 gr gösteriyordu tartı inşallah doğrudur. kendimi şimdiden hafiflemiş hissediyorum

kızlar ben yeni katıldım dünde mesaj yazmıştım benide eklerseniz sevinirim.bugün 3.günüm 70.200 gr labaşladım bu sabah 68.500 gr gösteriyordu tartı inşallah doğrudur. kendimi şimdiden hafiflemiş hissediyorum

ooo maşallah . başlangıc cok iyi. aramıza hoşgeldin canım.

hoşgeldinnnn, doğrudur merak etme atakta çok hızlı giidiyor kilocuklar ve tabiki ödem
şimdiden kolay gelsinnn

Günaydınnnn arkadaşlarrrr bende kilomu bildirmek isitiyorum

diyete 5 aralık pazartesi 79.2 kg ile başladım
bu sabah itibariyle 77.4 olmuşum yani 1.800 kg vermişim
umarım tartım yanlış felan tartmamıştır.gerçi 3 farklı yere koydum hepsinde aynı çıktıı çok mutlu oldum ya:).dukan bana 3 gun atak vermıstı ve yaptıgım teste yanlıs hatırlamıyorsan 3 gun ıcınde 1.800 kg verıceksın demıstı valla aynen oyle oldu :KK70: ama ben bu atak evresını 3 gun daha yapmak ıstıyorum sızce sakıncası olurmu?

3 günden fazla yapma, gereksiz yere yorma vücudunu :KK45:

inanılmazsııınnn!! harika... demek ben de 18 kilo versem böyle fark eder, vay bee, benim de hedefim 18 kilo zaten :)
çok çookkk tebrik ediyorum.. bi de 3 ayda mı verdin :) süpersin :) ama bırakma, devam et, son 6 kilocuk zaten :KK66:

Verirsin canım verirsin yeter ki azimli ve kararlı ol. :KK19: İncecik olcaz Allahın izniylen. Benim bir haftalık atak dahil 14 aralıkta tam 3 ayım dolmuş olucak. 6 kilom kaldı ama sanki daha çok veresim var, verdikçe veresim geliyo, kendimi tutamıcam diye korkuyorum :KK1:

sağol canım sen de oyle olmuşsun:) benim boyum 160. dukan amca normal kilomun 60 oldugunu soyledi. o sebeple 6 kilo daha verince geliştirme evresine geçiicem canım. yıne 2 ayımı alır diye dusunuyorum

Senlen boyumuz aynı benim de 160 canım. Bana da dukan amca normal kilomun 60 olduğunu söyledi ama ben 58 e inmek istiyorum nedense :KK1:
Aynıymışız da haberimiz yokmuş desene. Yakın zamanlarda geçeriz belki güçlendirmeye!!!

günaydın kızlar,
Günün anlam ve önemini belirten bir şarkıyla başmak istiyorum ...
İnsan sevdiğini hiç üzer mi ?sebepsizce hiç ona küser mi ? eğlenerek oynamak varken ardına bakmadan hiç gider mi?:) neyse gerginlikleri unutalım umarım biraz gülümsemiş sinizdir.. pepeden bir şarkı söyleyince pepee diye bir arkadaşımız vardı nerelerde acaba o geldi aklıma .
Telli turnacım bugunkü raporumu vereyim bu kilocuk lar beni çok seviyorlar gram gram zorla ayrılıyorlar gerçi sporu boşladım bu aralar çok uzattım 59.300 bu sabah kilom
unutmadan kızlar fotoğraflarınıza baktım süpersiniz süper tebrikler ikinizede ...

Senin neredeyse bitmiş be yaaww az kalmış. :KK55:

Selam kizlar fazla vaktim yok mesajlarin hepsini okuyamadim ama resim eklendigini farkedince baktim inanamadiiiiiiiiiiiimm harikasiniz
desendesen ve eslaaa umarim istediginiz kiloya saglikli ve cabucak ulasirsiniz ne yalan söyleyeyim acaip moral oldunuz, tesekkürler resimler icin.

Basladigim tarih : 23.11.2011
Basladigim kilo : 87 (küsürat hatirlamiyorum)
Mevcut kilom : 83.1
Hedef kilo : 65

proteine gectim hemen indi kilom 1 haftadir ayni duruyordu 80 lerden kurtulmak istiyorum bir an önce. Yüz karam onlar benim :KK52:

Herkese saglikli zayiflamalar

Son düzenleme:
harikasın:-)) İnşallah biz de 3 ay sonra böyle olsak.

Teşekkür ederim canım. Azmedince oluyormuş gerçekten
Light bisküvi yedim diyen sendin sanırsam. Ben de arada yiyiyorum onlardan, herhangi bi sorun yaşamadım. Ama daha bir iki haftadır arada tüketmeye başladım. Kahvaltıda çok zorlanıyorum, hiçbişi yemek gelmiyo içimden. Ben de arada bir kaç bisküvi ve yoğurt ya da bitki çayı atıştırıyorum. Bi zararını görmedim kilo açısından, tabi fazla tüketmemek lazım. :KK23:

Kızlaaarr; salep sever misiniz??Soğuk kış gecelerinde kim sıcacık bir salebe hayır diyebilir ki??
Dukan usulü salep tarifi veriyim mi size?? Patenti tamamen eşime ait, onun fikri ve denemesiydi. Geçenlerde doğadan ın tarçınlı-karanfilli çayını içiyorduk birlikte. Eşim dedi ki; oohh mis gibi salep gibi kokuyor, acaba kaynamış sütün içine koysak çayları nasıl olur??:KK53:
Denemesini ise dün akşam yaptık, eşim sordu sana da yapiyim mi diye, ben de önce kendine yap, beğenirsen bana da yaparsın dedim ve bir baktım benim için de hazırlamış bile...Tadı aynı salep, nefisti.Salep sevenlere duyurulur :KK52:

Merhaba canım:KK66:)
Bence direk güçlendirme evresini uygulayabilirsin sağlıklı yaşamak ve diyetini yaşam biçimi haline getirmek adına. Atak ve seyir senin için ağır olabilir. Anladığım kadarıyla fazla kilolu değil, hatta ideal kilondasın. Yanlış anlamışsam düzelt lütfen.
Güçlendirme evresinde ek olarak meyve, haftada iki nişastalı gıda ve yine haftada iki serbest öğün var diyete ek olarak. Hatta yemeklerde az zeytinyağı bile kullanabilirsin (kilo sorununun olmadığını var sayarak konuşuyorum) Böyle beslenerek bahsettiğin gibi bünyeni terbiye etmiş olursun canım. =Sadece fikrimi söylemek istedim= :KK34:

canım benim çok teşekkür ederim güzel yorumun için inanılmaz moralimi düzelttin kilom normal hesap yapınca öyle gösteriyor boyum 166, kilom 58-59 zaten dukan diyetine başlamamın sebebide daha sağlıklı beslenmek 2 gün atak evresi uyguladım bugün 3. günüm hiç tartılmadım vücudumda incelmede pek hissetmedim sadece daha dinç hissediyorum kendimi buda süper ayrıca uzun zamandır zorla girebildiğim pantolonuma bugün rahatça girdim:) buda çok hoşuma gitti:)) bugün bittikten sonra yarın dediğin gibi güçlendirme evresine geçsem iyi olur çünkü dün akşam çok başım döndü ve midem bulandı tansiyonum düştü sanırım. Buarada yulaf kepeğide aldım en azından sabah kahvaltılarımı ve ara öğünlerimi yulaf kepeğiyle yaparsam buda faydalı olur umarım

bu gün 69 kiloyu gördüm ya artık çok yakında 65i de görürüm spor yapmadan verdim bu kadar kiloyu bu akşamda spora başlıyorum inşallah daha çabuk veririm kiloları:21:

Telli turna hemen güncel kilomu bildireyim; 71.9 kg
0
Ya kızlar umarım sadece kilo bildirimi yapıyorum paylaşımda bulunmuyorum diye bana kızmıyorsunuzdur ama gerçekten hiç vaktim olmuyor, minik kızım nerdeyse bütün vaktimi alıyor, geri kalan zamanda da ancak ev işlerine yetişiyorum, kendime bile zar zor vakit ayırıyorum.

Kilo bildirimini yapmam kendimi takip etmem açısından çok iyi oluyor, hem böylelikle diyeti de sermemiş oluyorum...:KK66:)

Benim gitme vaktim geldi kızlar, kızım odasındaki kirli sepetini hole boşaltma çabasında, hey Allahım 2 dakka boş bırakmaya gelmiyor bunları valla ama yinede her şeye değerler o kadar masumlar ki...:KK66:))

Hepinizi öpüyorum, bol eksili bir hafta olsun herkese...:KK66:)))

X