Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bnde aktardan kurutulmuş gojiberry aldım bikaç tane yedim karnımda bi kıpırtı var bakalım işallah yarına bişeyler olur :) bide ben doğuş form çayın maydanozlusundan alıyorum üzerinde yeşil atletli kız var bunu saat 4 gibibitane bitane de 9 da yani yatmadan 2 saat önce içiyorum alışkanlık yapınca da aktardan salma sinemaki alıp 4 te içtiğim maydonozlu çayın içine bir poşette sinemakiden koyuyorum akşamkinede olur bunuda bana bir doktor arkadaşım var o önermişti kendiside yapıyo bunu çünkü yani önceki yaptıklarım bunlar ben hep kabız bi insanım zaten :) bunlarda çıkıyodum gojiberiyi bugn aldım bakim o ne işe yarıyacak . bu kabızlık yüzünden zayıflama olayı duruyo ya of .:KK19:

Son düzenleme:
Kizlar kabizliga bir cözümünüz var mi, elma krom cayi demis bir arkadasimiz bulamadim, goji berry de bulamadim. Baska ne yapabilirim. Sabahlari 1 kuru kayisi yesemm abartmis mi olurum :S

1 gun yulaf kepegi yemesem sorun oluyor bende de canım. yulaf kepeği de mi sorununa cozum olmuyor acaba? eğer ona ragmen sıkıntı devam ediyorsa gunlukk 1 kayısı ye. ama fazla abartma diyeti kendine gore uyarlarsın

Kizlar ikinize de tesekkür ederim, yulaf kepegini aksatmiyorum ama yine de kabizliktan kurtulamadim, üstelik agri yapmaya basladi artik. Yine bakicam yarin baska caylar bulamazsam kuru kayisi :KK70:

Kızlar, şu goji berryden aldım ben.. hem meyve olsun diye hem de bağırsaklarıma iyi olsun diye, bu işe yarıyordu di mi? nasıl kullanılıyor? gunde kaç tane? atakta da kullanılıyor mu? aydınlatın beni lütfen :))

Ben akşam yatarken 15 tane kadar yiyorum, sabah da bir okadar yediğim oluyor. Şeker tatlı istediğim zaman da saha yememişsem bir iki tane yiyorum, şeker ihtiyacını da gideriyor yav1 gün bileaş yavaş çignediğinde. 17 gündür dukan diyeti yapıyorum bir g
ün bile kabızlık çekmedim ama yulafımı da ihmal etmedi hiç.

Böbrek sağlığını korur
Cinsel Gücü ve Fonksiyonu arttırır
DNA’nızı korur
Doğurganlığı arttırır

Güçlü kan değerleri sağlar
Hafızanızı güçlendirir
Hastalıklara karşı direncinizi arttırır
Baş ağrısı ve Sersemlik Hissinden kurtarır Daha İyi bir Uyku sağlar
Goji Berry ile Enerjinizi ve Dayanıklılığınızı Arttırın

Kan Basıncınızı Düşürü Kanserle savaş ır
Kaslarınızı ve kemiklerinizi güçlendirir
Kilo Vermenizze yardımcı
Goji Berry ile Ömrünüzü Uzatın
Sağlıklı Kolesterol Seviyelerine Ulaşın
Kalbinizi Güçlendirir
Kan Şekerini Dengeler
Kanserden Korur
Karaciğerinizi destekler
Kemoterapi ve Radyasyonun olumsuz etkilerini hafifletir
Kronik kuru öksürüğün giderilmesine yardımcıdır
Menapozal semptomları tedavi eder
Goji Berry Sindirimi kolaylaştırır
Tümör büyümesini durdurur
Şeker Hastaları İçin Birebir

kızlar merhaba...ben yengemden dukan diyetinin methini çok duydum kendi uygulamış 6 kilo vermiş zaten 56 kiloydu 50 olmuş...ve bir arkadaşmın arkadaşıda 18 kilo vermiş...duyunca çok şaşırdım ve etkisinde kaldım...bende uygulamak istiyorum fakat önce bir test çözmek gerekiomuş ve bnm ingilizcem yok...yengemde çözmüş başlamadan ne yapman gerektiği kaç kiloya düşmen gerektiği fln çıkıomuş ama yengemlere söliyemem dalga konusu olurum ortada öle garip durumlar sonrada şevkim kırılıo...acaba içinizden biri bana bu test konusunda yardımcı olabilirmi?

birde cevaplarınızı okuyunca merak ettim bu kabızlık dukan diyeti yüzünden mi oluyor ? yoksa bünyeniz hepmi öyleydi?

Son düzenleme:
Günaydın kızlar

Bende bu sabah 81,6 çıktım. Dünden bu güne tam -800 gördüm harika bir duygu bu. İnşaAllah devamı gelir. Yumurtayı tamamen kestim bakalım ne olacak. Hala o pütürlükler gitmedi:KK53:

Sevgili telli turna perşembe raporumu veriyorum. 81,3 kg çıktım tartıda . teşekkürler liste için

Çok iyi canım hadi bakalım devamı gelir inşaAllah. Seninle kilolarımızda hedeflerimizde hemen hemen aynı. bakalım önce kim varacak istediği kiloya. Sanırım sen :KK51:

Günaydın kızlar

Bende bu sabah 81,6 çıktım. Dünden bu güne tam -800 gördüm harika bir duygu bu. İnşaAllah devamı gelir. Yumurtayı tamamen kestim bakalım ne olacak. Hala o pütürlükler gitmedi:KK53:

Çok iyi canım hadi bakalım devamı gelir inşaAllah. Seninle kilolarımızda hedeflerimizde hemen hemen aynı. bakalım önce kim varacak istediği kiloya. Sanırım sen :KK51:
çoık iyi valla:) gunde -800 her baba yigide nasip olmazz:) maşallah. bozulmasın aman
Sevgili telli turna perşembe raporumu veriyorum. 81,3 kg çıktım tartıda . teşekkürler liste için

tebrikler sekerim.

ben de bugun 66,5 cıktım. beni de listeye ekler misin telli turnam

Günaydın kızlar

Kilo verişim durdu diyordun bak bir günde 800gr vermişsin harika bu. Allerjin hemen geçmezki, geçirebildiğinde dua edeceksin yumurtayı kestiğin halde allerji belirtin geçer ama bir anda tekrr alevlenir. karaciğerin bunun etkisini atlatana dek. O nedenle yumurta yemediğin halde tekrar karşılaşırsan da panikleme
Ve hedefe bence önce sen varırsın. Ben de menapoz problemi olduğundan siz gençlerden daha zor vereceğimi zaten yazmış dukan ama ben de elimden gelen gayreti gösteriyorum, sizlerinde destekleri sayesinde:-)

Kilo verişim durdu diyordun bak bir günde 800gr vermişsin harika bu. Allerjin hemen geçmezki, geçirebildiğinde dua edeceksin yumurtayı kestiğin halde allerji belirtin geçer ama bir anda tekrr alevlenir. karaciğerin bunun etkisini atlatana dek. O nedenle yumurta yemediğin halde tekrar karşılaşırsan da panikleme
Ve hedefe bence önce sen varırsın. Ben de menapoz problemi olduğundan siz gençlerden daha zor vereceğimi zaten yazmış dukan ama ben de elimden gelen gayreti gösteriyorum, sizlerinde destekleri sayesinde:-)

İnşaAllah canım ya atlatırım. Elimle her dokundukça sinir oluyorum.

Hayatım sende menapoz var bende de yılların diyet hafızası. O kadar çok diyet yaptım, o kadar kilo aldım verdim ki bunada şükretmem lazım ki veriyorum haftada 1 kg bile olsa dimi ama.

Şimdi yemeyeyim dimi yumurta. Sarısı olmasa beyazıda yaparmı acaba aynı etkiyi. Ya demek kendi kendimi zehirleyecektim :KK53: İlk defa gıda alerjisi yaşıyorum.

Allahtan tavuk alerji falan yapmıyor. Yoksa mazallah kabarmadık bi yerim kalmazdı. Tavuk yemekten gıdaklayacağım yakında.

gunaydin hanimlar ben dun en sonunda digital tarti aldim cok mutluyum
her ne kadar kilo verememis hatta + olsamda artik tam olarak gorebiliyorum

telli turna bende bildiri yapayim bugun 61.4 ciktim
2 hafta sonra dogum gunum var o zamana kadar 60 olmak isterim insallah olur

kaç günde 7 kilo verdin yağmurlk çok merak ediyorum bende öyle yapıcam normal besleme dediğini nasıl uyguladın bilgi verirmisin benim basen ve kalça bölgesi çok kalın bel ince göğüs normal üstten gitmesin diye bundan yapıcam bende

1,5 ayda verdim. Normal beslenme derken aslına arada ipin ucunu çok kaçırdığım oldu doğum günler, bayram vs nedeniyle. Ama onun dışında peynirli domatesli vs sandviç le kahvarlı, öğle ve akşam sebze et vs. Aralarda meyva. Normal sağlıklı beslenme işte:KK34: Benim üst bacak ölçüm diyetteen önce 59cm iken 1,5 ay sonra 56 oldu. NEredeyse 2 beden falan oluyor. Üsttende çok gitmedi açıkcası. Ben özellikle bizim durumumuzda olanlara çok öneriyorum bu diyeti.

Günaydın
Sonunda uzun zamandan sonra eksi görebildim tartıda oldukca mutlu oldum :)
Telli turna bende yapayım bildirimi 68,2. Umarım hepimizin devamı gelir
Buarada bu hafta tahlillerimi yaptırdım sonunda, tamamı cıkmadı tahlillerin ama böbrek ve karaciğer fonksiyonlarında bi problem yok. Kolesterol bir miktar yüksek cıktı ama diyetten once bu testleri yaptırmadığım için karşılaştırma şansım olmadı malesef, ama cok yüksek değil zaten; doktor fazla proteinden yükselmiş olabileceğini ama suanda bi sıkıntı olmadığını birde iyi kolesterolumün daha yüksek olduğunu soyledi.
Herkese kolay gelsin
Ben gidip çizelgemi güncelleyeyim bari :)

Günaydın kızlar

harikasın canımm, tebrik ederim, inşallah alerjinde geçer en kısa zamanda....

bende sabah tartıldımmmmmm ve 79.9 kilo geldimmm :KK76: :KK76: :KK76: :KK76: :KK76:
80ler bitti 100 gramla dahi olsa, darısı 70lere..

telli turna bende 10 gün oldu diyete başlyalı başlangıç kilomm 84 bu gün itabiriyle 81kg biraz yavaş gidiyom ama napıyımmm...bende artık balık yemeye başlıcammm.....omega 3var ya içinde yag yakımaına yardımcı olur herhalllll.:KK56:

X