Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

79,5 canım.

Ya kız inşaAllah şu 80 in altına bir inebilsem 8li rakamlara veda etsem süper olacak.

iyi bak bugun 78.0 çıktım .senden sonra 80 görünce tekar ataga başladım iyi gitti şükür.

ama sabah o baskülü tüm banyoda gezdirdim marley marley 78,0 dan 1 gram aşagı inmedi.dedim baskülcüm ne olur beni 77,9 göster ı ıh dedi.soyundum iç çamaşırı katın aaç yine yok bi kolyem var boynumda dedim bunu da çıkartırsan 77,9 olucam ama onlada ugraşmayayım dedim.bugun sp günümya yarın fazla gelicem dedim moral olur belki bana

3 günde 1.8 mi gitti bakalım bende 3 gündür yapıyorum yarın sabah tartılıcqm bende p.tesi başladım bakalım 1 kilo versem bana yeter küsürlerinde gözüm yok =)) sen kaç kilosun kilon fazla mı 1.8 verdin gayet iyi tebrikler...

evet ama zaten bu kilodaydım dukanı bırakmıştım bırakınca son 2 haftada 2 kilo gibi geri almıştım o gitti geri.

iyi bak bugun 78.0 çıktım .senden sonra 80 görünce tekar ataga başladım iyi gitti şükür.

ama sabah o baskülü tüm banyoda gezdirdim marley marley 78,0 dan 1 gram aşagı inmedi.dedim baskülcüm ne olur beni 77,9 göster ı ıh dedi.soyundum iç çamaşırı katın aaç yine yok bi kolyem var boynumda dedim bunu da çıkartırsan 77,9 olucam ama onlada ugraşmayayım dedim.bugun sp günümya yarın fazla gelicem dedim moral olur belki bana

Sen çok yaşa emi :KK1:

Bu akşam çok az ye bakalım yarın atarsın o 100 gramcığıda..

Sen Dukandan şaşma bacım.. Biraz devam spor yapmaya çalış. Metabolizma hızını ölçtürdünmü sen.

Sen çok yaşa emi :KK1:

Bu akşam çok az ye bakalım yarın atarsın o 100 gramcığıda..

Sen Dukandan şaşma bacım.. Biraz devam spor yapmaya çalış. Metabolizma hızını ölçtürdünmü sen.

metobolizma hızını ölçtürmedim o nasıl ölçülüyor.sadece insülünleri ölçtürdüm hormonlar karaciger böbrek hepsi gayet güzel.sorun yok

metobolizma hızını ölçtürmedim o nasıl ölçülüyor.sadece insülünleri ölçtürdüm hormonlar karaciger böbrek hepsi gayet güzel.sorun yok

Diyetisyenler ölçüyor canım. Sana vücudunun bir günde ne kadar kalori yaktığını söylüyorlar. Onu ölçtür, sonra yediklerine bir bak ve hepsini tek tek hesapla ve o çıkan metabolizma hızının yaktığı kalorinin altında tutmaya çalış. Eğer yediğin kalori yaktığından az kalırsa kilo verirsin, yok fazlaysa veremezsin. Bence faydası olacaktır sen bir ölçtür onu..

merhaba
regl oldum ve hiç keyfim yok, tatlandırıcılı süt içiyorum, birkaç gün kendime izin verdim, yanlış anlaşılmasın diyete tam gaz devam ama spor olayını bıraktım zaten yerimdan kalkacak halim yok.. oğlumun dişide çıkar umarım bu arada da pazartesi daha dinç olarak kaldığım yerden devam edrim....

merhaba
regl oldum ve hiç keyfim yok, tatlandırıcılı süt içiyorum, birkaç gün kendime izin verdim, yanlış anlaşılmasın diyete tam gaz devam ama spor olayını bıraktım zaten yerimdan kalkacak halim yok.. oğlumun dişide çıkar umarım bu arada da pazartesi daha dinç olarak kaldığım yerden devam edrim....

Malum dönemdendir canım birde çocuk yoruyor seni tabi. Boşver dediğin gibi yap p.tesi dimdik gel aramıza. Hem o zaman vücudundaki ödemde gitmiş olur. Eminim ben sen p.tesi 8 li rakamlardan düşmüş 7 lerle geleceksin.. Demedi deme :KK51:

Malum dönemdendir canım birde çocuk yoruyor seni tabi. Boşver dediğin gibi yap p.tesi dimdik gel aramıza. Hem o zaman vücudundaki ödemde gitmiş olur. Eminim ben sen p.tesi 8 li rakamlardan düşmüş 7 lerle geleceksin.. Demedi deme :KK51:
vallahi o kadar çok yorduki bu uykusuzluk mızmızlık işi beni, son 1 diş kaldı sonra ilkokula kadar rahatım, çok bitkin hissediyorum kendimi zaten, azcık mola iyi gelecek bana, zaten yediklerimden yana hiç sıkıntım yok benim yani diyette gibi değilim artık sevdiğim şeyleri yitip zayıflar duruma geldim hepten alıştım ete artık
en son 81 kilo idim ama şimdi tartılmıyorum bile, düşecek gibi olan yüzüğümk parmağımdan zor çıkıyor inan
ay 7 lere inmek hayal gibiydi şimdiyse 1 kilo uzağımda ama bana öyle geliyorki sen benden önce göreceksinnnnn, demedi deme :KK1:

Kızlar ben şimdi çok uzun zamandır 70 li rakamlara inememiştim. Acaba o rakamlara inmem ve ordanda 6 lı rakamlara geçmem çokmu zor olacak :KK50:

vallahi o kadar çok yorduki bu uykusuzluk mızmızlık işi beni, son 1 diş kaldı sonra ilkokula kadar rahatım, çok bitkin hissediyorum kendimi zaten, azcık mola iyi gelecek bana, zaten yediklerimden yana hiç sıkıntım yok benim yani diyette gibi değilim artık sevdiğim şeyleri yitip zayıflar duruma geldim hepten alıştım ete artık
en son 81 kilo idim ama şimdi tartılmıyorum bile, düşecek gibi olan yüzüğümk parmağımdan zor çıkıyor inan
ay 7 lere inmek hayal gibiydi şimdiyse 1 kilo uzağımda ama bana öyle geliyorki sen benden önce göreceksinnnnn, demedi deme :KK1:

slm bende dukana bugun başladım ..nekadar surede bu kg verdınız ögrenebılırmıyım

Yok be tatlım inan 60 kg inmeye çalışan ben 70 li rakamların hayalini kurar oldum. Sanki hiç olmayacak gibi. 60 ları düşündükçe korkuyorum..

Senle aramızda bile 2 kg yakın var sen benden önce düşersin :KK53: Aman önümüzdeki hafta düşelimde

Kızlar dün bir tarif yaptım, Facebook da birisi paylaşmıştı şöyle diyebilirim ki bu diyette yediğim en güzel tavuktu.

Bir kapta 2 kaşık yoğurt, nane, pul biber, sarımsak ve kimyonu karıştırdım. Sonra o tavukları boca ettim ona bir güzel karıştırdım. Tavukları fırın poşetine koyup 25 dk pişirdim. Muhteşem oldu. Yediğim haşlamaların yanında ziyafet gibi geldi valla. Deneyin mutlaka çok beğeneceksiniz..
Deneyeceğim çok heyecanlandırdın beniii :)

slm bende dukana bugun başladım ..nekadar surede bu kg verdınız ögrenebılırmıyım
öncelikle hoşgeldinnnnn, kurallarına uyarsan çok rahat kilo verebileceğin bir diyet eminol...
ben 26 eylül de başladım yani 2 ay olmak üzere... ilk ay 8 kilo verdim bu ayda 5 kilo
spor yapınca daha hızlı gidiyor kilocuklar ama su içmeyi sakın ihmal etme, atakta çok spor yapılmıyor seyirde yap ama

öncelikle hoşgeldinnnnn, kurallarına uyarsan çok rahat kilo verebileceğin bir diyet eminol...
ben 26 eylül de başladım yani 2 ay olmak üzere... ilk ay 8 kilo verdim bu ayda 5 kilo
spor yapınca daha hızlı gidiyor kilocuklar ama su içmeyi sakın ihmal etme, atakta çok spor yapılmıyor seyirde yap ama

hoşbuldukk :).. su içmeyı sevıyorum 1 gunde 3lt su 2 kupa yeşil çay ıcıyorum..10 gun atak yapıp seyır donemıne gecıcıem kısmetse ..benımde 160 gunde 21 kılo vermem lazım ..verebılırmıyım sizce?

hoşbuldukk :).. su içmeyı sevıyorum 1 gunde 3lt su 2 kupa yeşil çay ıcıyorum..10 gun atak yapıp seyır donemıne gecıcıem kısmetse ..benımde 160 gunde 21 kılo vermem lazım ..verebılırmıyım sizce?

neden 160 günde 30 kg değilde 21 kg..

Eğer kurallara uyarsan bence çok rahat daha fazlasınıda verebilirsin. Birde spor yaptın mı 20 kg 30 kilo gibi görünür.

Kızlar ben şimdi çok uzun zamandır 70 li rakamlara inememiştim. Acaba o rakamlara inmem ve ordanda 6 lı rakamlara geçmem çokmu zor olacak :KK50:

düşünme öyleee.... bak kilo verebiliyorsun belki biraz zaman alacak ama sonundaaa
hepimiz çıtır olacağız

:124:

hoşgeldin aramıza .. ben ayın 14 ünde başladım (geçen ay)
6 hafta olmuş şuan .. veee tam tamına 7.5 kg verdim.. şuan 65.5 i gördüm ..

ee kızlar moraller nasıl nasıl gidiyor :KK52:

Bende öyleyim yaaa sabah ayrı işten eve gelince ayrı birde yatmadan önce tartılıyorum. Gece wc kalkıp tartıldıklarımı saymıyom bile :KK9:

İyice manyaklaştım bu konuda. Ama bu gün tartılmadım yarın tartılıcam dayanabilirsem tabi.

Ay ben korkuyoruuum tartılmaktan bir kere tartıldım o kadar o da 3-4 gün önceydiiii :26:

X