Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben de birazdan tavık ızgara söylüyorum kendime kızlar. Yanında da sadece turşu koyduruyorum, bir de diyet kola. Amma geç acıktım bugun ya, arada da bişey yemedim halbuki. şu dukanı en çok da bu yüzden seviyorum ben...

Bende de oluyor ya bir keresinde saat 16:00 da bir baktım ki yemek yememişim. Hiç acıkmıyor insan..

Koca bir tabak balık yanına1 bardak kola zero. Turşuyu çok severim ama kesin tuzlu olan bir şeyi tuzun yasak olduğu diyette nasıl yiyeyim. Şimdilik dayanıyorum o kısma.
Her öglen balık 9 gündür bıkmadım:-)
Ah yarın sabah da biraz kilo verebilmiş görsem kendimi.

Akşam tavuk haşlarken suyunu az koydum ki biraz kızarmış havasında olsun. Ay bir baktım hep dibine tutmuş kopara kopara aldım tavukcuklarımı :KK37:

Şu an resmen yanık tavuk yiyorum acayip kızarmış havası oldu yani :KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1: Tavuk tavuk olduğuna bin pişman olmuştur.:KK1::KK1::KK1: afiyet olsun.

Ben de birazdan tavık ızgara söylüyorum kendime kızlar. Yanında da sadece turşu koyduruyorum, bir de diyet kola. Amma geç acıktım bugun ya, arada da bişey yemedim halbuki. şu dukanı en çok da bu yüzden seviyorum ben...

Beni de acıktırdınız kızlar! gidip bi kurcalıyim dolabı bakalım neler bulabilcem :KK53:
Afiyet olsun hepimize :KK56:

bugün seviniyimmi üzüleyimmi bilmiyorum apartmanda komşum teyzemiz geldi bu sabah tatlıyla sen çok zayıfladın hasta olucaksın valla ye artık eski halin daha iyiydi diyor aslında çok vermedim ama çok kilo vermişim gibi duruyor dukanın etkisi

bence sevinin . Büyükler zayıf görmek istemezler nedense . Tombul çocuk sağlıklı çocuktur fikri zihinlere işlenmiş bir kere büyüsek de faydası yok

ay afiyet olsun kızlar....

bu arada turşu için bir tavsiyem olacak. marketlerde çocukların da yiyebileceği bir turşu gördüm, markasını hatırlamıyorum ama turşuların arasında bulabilirsiniz büyük marketlerde tabi. tuz oranları azaltılmış onların. birde hafifi tatlımsı turşular da var.

kühnenin tuzu azaltılmış çocuklar için satalık turşusu var.ben ondan tüketiyorum.. bilginizeeeeeeee......
:KK56:

Turşu tavsiyelerinize teşekkürler. Bende çocuk turşusu gidip bulayım bari:-) Peki ne kdar iyebiliriz 1 ögünde sadece protein günüde de yenebilir mi. sonuçta sebze özelliği de var

Turşu tavsiyelerinize teşekkürler. Bende çocuk turşusu gidip bulayım bari:-) Peki ne kdar iyebiliriz 1 ögünde sadece protein günüde de yenebilir mi. sonuçta sebze özelliği de var

az yiyebilirsiniz diyor dukan. bende o minik salatalık turşularından 3-5 tane yiyorum işte. turşunun özelliği zaten protein gününde yiyebildiğin az şeyden biri olması. diğeri soğan bir diğeri sarımsak. ama hiçbiri çok olmayacak.

Selam kızlar ben geldim, sizlere son durumumu hemen anlatayım...

Cuma günü itibariyle dukanın hafif dışına çıkmış bulunuyorum. Her gün yulaf kepeğime ve diyet ürünlerime devam ediyorum ama yemeklerime 1-2 yemek kaşığı kadar zeytinyağ ekliyorum artık, ağırlık sebze yiyorum ama eti de ihmal etmiyorum hem yemeklerimin içinde var hem de sebze yemeklerimin yanında mutlaka et tüketiyorum. Cumadan bu yana bamya, karnıbahar ve kereviz tükettim.

Bugün ilk defa aylar sonra hiç bir ilaç veya çay desteği olmadan wc ye çıkabildim.

Bu arada kilo alma durumu olmadı aksine kilo vermeye başladım, cuma günü 74.4 kg ile başladım bugün 73.6 kg olmuşum, yani şu an için iyi gidiyor kızlar. Bir süre böyle devam edicem, benim bünyem öyle hafta bir tuvalete çıkmaya alışık değil tabi sapıttı onun için...:)))

Semacım, karatay diyetini okudum ama ona başlamak istemedim, bu diyeti şu an kendime göre şekillendirdim, bir süre böyle gitsin istiyorum sonra gidişata göre bakıcam. Dukana devam edermiyim yoksa bu şekilde mi devam ederim bilmiyorum şu an daha, ama 2-3 hafta böyle devam edecem ki tuvalet düzeni bi rayına otursun tekrar...:KK66:))

Teşekkürler bitterlimon faydalı oldu benim için. Hiç dikkat ettin mi turşu yediğin gün kilo vermede azalma oluyor mu? Benim vucudum hızlı su tutar ondan çekincelerim var turşu konusunda. İştah da açıyor bir de:-)

12. günüm toplam 2.5 KG verdim ağlamak istiyorum nasıl gidecek bu 10 kg kızlar benimle başlayan erkek kardeşim 6 kg verdi çıldırıcam ama ben yürüyüş yapmadım :KK43:

2 gün atak yaptım. Ama işe yaramadı. Spor yapamıyorum. Sanırım ondan. 56kg da güçlendirmeye geçicem ama bir türlü inmiyor ibre. :)

bende 56 olmak istiyorum senin gibi hedefim 57 ama na bile inemedim bi 57.5 oluyorum bi 58 bi 57.8 falan bugün 2. gnüm yumruk yapıyorum bende perşembeye kadar yapıcam belki perşembede devam ederim ama hafta sonu eğer gene veremezsem güçlendirmeye geçicemartık. waffel ı çokkk özledim artık dayanamıyorum diğer tatlılar değilde bu bitirdi beni =(((( ben 10 ekimde başladım bayramda 6 kilo vermiştim 58 dim ve ozamandan beri hala aynı yerlerdeyim 57 küsürüm şimdi ama hala 57 olamadım bi de dayanamıyorum bazen akşamları yatmadan önce peynir atıyorum ağzıma çok yağlı değil keçi peyniri ama oda beni rahatsız ediyor daha sonra midemi yakıyor.offf offff 56 olalımmmm =(((

merhaba arkadaşlar bende dukanı uyguluyorum. 4. haftamdayım 5 kilo verdim. size bi sorum olacak acaba şu marktlerde satılan diyabetik reçellerden tüketebiliyo muyuz? tatlandırıcıyla yapılıyor. cevabınızı bekliyorum

merhaba arkadaşlar bende dukanı uyguluyorum. 4. haftamdayım 5 kilo verdim. size bi sorum olacak acaba şu marktlerde satılan diyabetik reçellerden tüketebiliyo muyuz? tatlandırıcıyla yapılıyor. cevabınızı bekliyorum

hayır tuketemiyoruz canım. meyveden yapıldıkları icin zaten yasak bir de diyabet urunlerini kullanmak sakıncalı cok kullana kullana seker hastası olunabiliyormus. o yuzden light pudinge devam canım

light pudingin vanilyalısının uzerine tarcın ekleyınce cok lezzetli oluyor kızlar tavsiye ederim.

Teşekkürler bitterlimon faydalı oldu benim için. Hiç dikkat ettin mi turşu yediğin gün kilo vermede azalma oluyor mu? Benim vucudum hızlı su tutar ondan çekincelerim var turşu konusunda. İştah da açıyor bir de:-)

canım ben haftada 1 tartılıyoru. hergün tartılıp da onu yedim ne oldu, aldırdı mı vs. gibi yoğun bir kontrol bana göre değil. o yüzden diyet sırasında hiç + görmedim. ama hem çok su içtiğimiz hem de genelde az tuz yediğimiz için turşunun ciddi bir etkisi olacağını sanmam.

bende 56 olmak istiyorum senin gibi hedefim 57 ama na bile inemedim bi 57.5 oluyorum bi 58 bi 57.8 falan bugün 2. gnüm yumruk yapıyorum bende perşembeye kadar yapıcam belki perşembede devam ederim ama hafta sonu eğer gene veremezsem güçlendirmeye geçicemartık. waffel ı çokkk özledim artık dayanamıyorum diğer tatlılar değilde bu bitirdi beni =(((( ben 10 ekimde başladım bayramda 6 kilo vermiştim 58 dim ve ozamandan beri hala aynı yerlerdeyim 57 küsürüm şimdi ama hala 57 olamadım bi de dayanamıyorum bazen akşamları yatmadan önce peynir atıyorum ağzıma çok yağlı değil keçi peyniri ama oda beni rahatsız ediyor daha sonra midemi yakıyor.offf offff 56 olalımmmm =(((

uzun zamandır inmediğin bir kilo ise duraksaman normal bence. vücudun direnç gösteriyordur. biraz daha sabır..

X