Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ayy darısı başıma inşallah canım. Ben de dört odalı ev istiyorum :KK16: Hayırlısı olsun, senin adına sevindim. Ama sanırım benim bi 3-4 sene beklemem gerekiyor. Daha bu evin kredisi bitmedi, oturduğum evim yeni, çok kullanışlı, büyük bi hevesle aldık zaten, memnunum çok şükür. Yine aynı sitede Allah nasip ederse 4 odalısını istiyoruz, en fazla 4 sene süre verdik kendimize :KK52: Beş yılda bir ev değiştirmek lazım. Benim dördüncü evim bu, 11 yıl içinde :KK51:
Koltuk güvenle alabilirsin canım, ben çok memnunum. O kadar mağaza gezdik, böyle rahatını böyle güzelini ve kullanışlısını bulamadık. Zaten 10 yıl garanti veriyorlar. :KK76:

Bende krediyle ev aldım ara ödemelerle baya bir düşürttüm bir sene içinde. Şimdi bu evim 3+1 bayada büyük ama ben daha büyüğünü istiyorum. Hemde komşularımı hiç beğenmiyorum ne kadar kaba kro varsa toplanmış. Düşüncem bu evin kredisini dahada düşürüp kiraya verip başka ev almaktı ama yok o kadar rahatsız oluyorum ki evden şimdi bakıyorum eğer evin kredisini başka eve aktarma imkanım olursa dubleks bakıcam.

Aman seninde eşyaların beter olmuştur haa taşınmaktan. :KK37:

5 yılda bir ev ne güzel bir fikir.ama ben o evi alayım artık bu son olsun diyorum.çok yoruldum ev alıp satmaktan.bu evden önce müstakil evde oturuyordum site içinde ama artık müstakilde istemiyorum katlar arası in çık temizligi zor ..4 oda istiyorum ama düz tek katta.

Benim de ilk evim müstakil tripleksti ama site içinde değildi. Dediğin gibi çok zor oluyor merdivenli ev, in çık in çık. Yaşayan bilir. O evi sattığımızda herkes yani ailelerimiz büyük tepki vermişti, yok öyle bi ev satılır mıymış, nasıl kıydınız satmaya gibilerinden vs...
Zaten 8 yıl kadar oturmuştuk, bi yerden sonra bıkıyor insan. Bir de çalışan insanlar olduğumuz için pek pratik değildi kullanımı. Sen de bilirsin. İyi ki de satmışız, dairede daha rahat ettik. Hem güvenlikli site içinde hem aradığımız herşey var. Bazen konuşuyoruz da eşimle oohh ne iyi geldi değişiklik diye...:KK76:

Mis gibi çikolata kokuyo kıss :KK56: yoğun bi çikolata tadı var. Ben akşam yemeğimi dışarıda yiycem bugün, yemekten sonra da krem şokolaaa :KK53:

Ayyyy canım nasıl çekti varya. İnan kokusunu canım çekti tadını değilde.

Ya kızlar sizede oluyor mu :KK1::KK1::KK1: yiyemediğim şeyleri kokluyorum. Koklayınca sanki tadını almış doymuş gibi oluyorum. Ay biri görecek diyede korkuyorum. Mutfak masasının üzerine çikolata koydum kase içinde eşim alıp yer arada. Kağıda sarılı hepsi tek tek geçen canım çekti çok aldım kokluyorum içine düşüyordum resmen. Eşim görecek diyede ödüm koptu. Resmen manyak oldum bu konuda :KK37:

Bende krediyle ev aldım ara ödemelerle baya bir düşürttüm bir sene içinde. Şimdi bu evim 3+1 bayada büyük ama ben daha büyüğünü istiyorum. Hemde komşularımı hiç beğenmiyorum ne kadar kaba kro varsa toplanmış. Düşüncem bu evin kredisini dahada düşürüp kiraya verip başka ev almaktı ama yok o kadar rahatsız oluyorum ki evden şimdi bakıyorum eğer evin kredisini başka eve aktarma imkanım olursa dubleks bakıcam.

Aman seninde eşyaların beter olmuştur haa taşınmaktan. :KK37:

Yok kısss ben taşındıkça atıyom eşyaları :KK1: hatta giysileri bile atiyom.
Gerçekten atıyorum yenisini alıyorum mesela en son bi buzdolabıyla, çamaşır makinesi kalmıştı atmadığımız, onlardan da kurtulduk bu eve taşınırken, son modellerden aldım kıss :KK52: Bulaşık makinem yeniydi onu bile vermek zorunda kaldım, taşındığım evde var diye. Microdalga fırınımın hiç bi sorunu yoktu mesela, rengi beyaz diye verdik onu da, grisini aldık, beyazı eve uymaz diye.
Bize her yeni ev yeni eşya demek. oohhh bi güzel oluyo valla :KK9: ondan seviyorum ben taşınmayı :KK1:
Canım inşallah Allah gönlüne göre verir, çevre çok önemli bence, hayırlısı senin için. Ben o konuda çok şanslıyım. Çevre yönünden yanii, zaten bu evi almamızın en büyük amacı çevre. O kadar önemli ki...inşallah iyi bi çevrede istediğin evi alırsın canım. :KK9: ilk zaman biz de kiraya verip kiraya çıkmıştık. Nooldu biliyor musun??? Bir sene sonra ev sahibi evi satmaya karar verdi, paraya ihtiyacı varmışmış. Bu kadar şanssızlık olur. Tam o eve göre almıştık eşyalarımızı, hadii taşın bakalım. Bize siz alın isterseniz, evinizi satmanızı beklerim demişti. Biz istemedik. (denizi az görüyordu) Niyetimiz başka bi siteden almaktı evi. Nitekim de öyle yaptık ama hiç ummadığımız bir anda evden çıkmak zorunda kalmamız zorumuza gitmişti açıkçası. Ev satılmadan daha 3 ay içinde taşınmıştık. :KK4: O sırada sattık evimizi.
Bizim niyetimiz de ara ödemeler yapıp mümkün olduğunca düşürtmek krediyi. :nazar: Başka türlü olmuyor.

Valla demi.sizler gencsiniz daha yaş 35 ten sonra birde çalıştıgın işte sürekli zihin yoruyorsan akşamları artık şöyle kendi kendine kalmak istiyorsun .işten eve geliyorum bi dolu iş.biri meyva ister biri yemek der biri dersim var der.sende koşturuyorun yetişebilmek için .sonrda gece oluncada diyorsunkiçayımı alim oturayım tv karşısına dizi izleyeyim ..ben hiç tv izlemiyorum diycen şaşacaksınız.çünkü tüm gün işdeyim akşam oluncada evdekilerle ugraş.tam oturuyorum eşim açmış haberleri başka bişey izlemez mecburen kalıyorsun öyle.bide çocukların odada var tv onlardada çizgifilim kannaları seni düşünen yok.valla artık kendimi köle modunda görüyorum.önceden hizmetçi idim şimdi köle gibi.

ah ah yeni bir site yapılıuyor burda gözde sitede evler çok pahalı4+1 begendim agustosta teslimde ikna lardayım hala ev aldıgım yok daha ama almış sayıyorum kendimi.işte o bir kalacak boş odayıda kendime ayırmak istiyorum.

alayım evide taşırım ben .zaten öyle bir evki sadece çocuklların odasını götürecegim.benim yatak odamda bir bazam var sadece birde çekmeceli dolabım onu götürecegim .burdada giysi odam var orda da aynısı var.yatak odamda başka eşyam yok.çocukların odada yeni almıştım zaten .onlarda gidecek.2 oda .salonuda atıcam hepsini 15 yıllık eşya olmasada olurlar.yeni alacam mor ve beyaz lake perdeler simli beyaz kalın perdeler mor ..masa beyaz sandaleyuler mor koltuklar mor yanlar beyaz ..nasıl ????????????
giriş fortmantolarıda götürmeyecegim onlarda var orda..ayakkabılarım alacam sadece
geriye kaldı bi mutfak.gidecegim evde bulaşık makinesine kadar düşünmüşler hepsi var set üstü cam aygazı beyaz dolaplar fırın mikro dalga hepsi var.eee tabakalarda atayım diyorum onlarda taa dügünlük tabaklar.yenilerini alırım artık..

pehhh hayallerim benim eh işte bacım görüyon halimi.daha ev aldıgım yok .parasıda yok alayım.ama yaza taşınıyorum inşallah:))))))))))))

Prestij Park Evleri BURSA

Alırsın canım inşallah:KK34: istemek yapmanın yarısıdır. Biz de bu evi hayal ettik, aldık. İnsan bir kez istedi mi yapamayacağı bişey yok. Oohhh ne güzel eşyalarını da yenilersin, yeniden doğmuş gibi olursun valla. Hadi bakalım, yazın evi aldığın haberlerini duymak istiyoruz :KK54:

Yok kısss ben taşındıkça atıyom eşyaları :KK1: hatta giysileri bile atiyom.
Gerçekten atıyorum yenisini alıyorum mesela en son bi buzdolabıyla, çamaşır makinesi kalmıştı atmadığımız, onlardan da kurtulduk bu eve taşınırken, son modellerden aldım kıss :KK52: Bulaşık makinem yeniydi onu bile vermek zorunda kaldım, taşındığım evde var diye. Microdalga fırınımın hiç bi sorunu yoktu mesela, rengi beyaz diye verdik onu da, grisini aldık, beyazı eve uymaz diye.
Bize her yeni ev yeni eşya demek. oohhh bi güzel oluyo valla :KK9: ondan seviyorum ben taşınmayı :KK1:
Canım inşallah Allah gönlüne göre verir, çevre çok önemli bence, hayırlısı senin için. Ben o konuda çok şanslıyım. Çevre yönünden yanii, zaten bu evi almamızın en büyük amacı çevre. O kadar önemli ki...inşallah iyi bi çevrede istediğin evi alırsın canım. :KK9: ilk zaman biz de kiraya verip kiraya çıkmıştık. Nooldu biliyor musun??? Bir sene sonra ev sahibi evi satmaya karar verdi, paraya ihtiyacı varmışmış. Bu kadar şanssızlık olur. Tam o eve göre almıştık eşyalarımızı, hadii taşın bakalım. Bize siz alın isterseniz, evinizi satmanızı beklerim demişti. Biz istemedik. (denizi az görüyordu) Niyetimiz başka bi siteden almaktı evi. Nitekim de öyle yaptık ama hiç ummadığımız bir anda evden çıkmak zorunda kalmamız zorumuza gitmişti açıkçası. Ev satılmadan daha 3 ay içinde taşınmıştık. :KK4: O sırada sattık evimizi.
Bizim niyetimiz de ara ödemeler yapıp mümkün olduğunca düşürtmek krediyi. :nazar: Başka türlü olmuyor.
Ohhh süpermiş kız ne zevkli :KK1:

Kredileri sorma arada ödedin ödedin ödemedin bayılıyorsun faizleri

Evi bende inceledim kızlar. Giyinme odası ve ebeveyn banyosu ,le tam not aldı benden:)

biz şimdi apartmanda yaşıyoruz ama ben müstakil evi daha çok seviyorum. önceden evimiz o şekildeydi, 4 kat merdiven vardı ve insan hayatta kilo alamıyor o şekilde yaşarken:)) yaşam alanı bahçe katıydı bizim. Mutfak ve salon o katta. Kışın orta kat. Orada da salon ve mini mutfak vardı. Ama benim odam çatı katıydı ve in çık durumundaydım genelde. Tabi annem ve babam sağlık durumlarından inme çıkmalara devam etmek istemedikleri için taşınıldı. Benden başka da kimse özlemiyor o evi... Halbuki her katta banyo oluyor, sonuçta her dakka inip çıkmak gerekmiyor ama onlar istemediler işte. Inşallah evlenince tekrar müstakil evim olur. Haa ama bide ben evin ne tamiratıyla ne sorunlarıyla ilgilendim ailemle olunca. Ilerde bu tip sorunlar çok çıkar mı, hepsi başıma kalır mı, oda beni bıktırır mı bilemem :KK52:

Krem şokolaya gelince, nerdeyse dayanamayıp ofise sipariş edeceğim :KK47:

Eve baktım şimdi, süpermiş :KK52: inşallah alırsınız , gönlüne göre döşersin :KK9: eşini ne yap et ikna et, ev çok güzel.

Bizim de 0,89 muş telli turnam. :KK3:

aynı zamanlarda almışız demekki :KK37:

Allahım inşaAllah ikimizde istediğimiz gibi evlere geçeriz.

Yumruk günümün bu gün 3. günü şansıma tartının pili bitiyor of yaaa acaba almasamda heyecanmı yapsam biraz verdim mi vermedim mi :KK52:verdim mi vermedi mi :KK52:

Dukan 4 gün diyor ama ben pazar da yapıp 5 güne tamamlayacağım yumruğumu. Yumruğum çok haşin olacak :KK53:

kılzar 600 gr almış görünüyorum. bunun nedeni cok soda cok cay cok su içme olabilir diye panik yapmıyorum henuz:) zaten elbet birgun gidecek kilolarrrrrr

aynı zamanlarda almışız demekki :KK37:

Allahım inşaAllah ikimizde istediğimiz gibi evlere geçeriz.

Yumruk günümün bu gün 3. günü şansıma tartının pili bitiyor of yaaa acaba almasamda heyecanmı yapsam biraz verdim mi vermedim mi :KK52:verdim mi vermedi mi :KK52:

Dukan 4 gün diyor ama ben pazar da yapıp 5 güne tamamlayacağım yumruğumu. Yumruğum çok haşin olacak :KK53:

okurken gülmekten öldüm :KK53: sen bu 5 günde 2 kilo vermişsindir kesin..

nasılsınız kızlar..
ben seyire tekrar geçtim ..
ve hala 66.5 kg görünüyorum..

geçen 2 gün +200 gr filan gördüm ama çok şükür bugün 66.5 i tekrar gördüm..
bu hafta giden olmadı ama olsun artık ..
haftaya inşallah ..
bu arada spor yapıyor musunuz ?

verirsin demek istemiştim...=))

Evettt canım veririm dimi yani vermem lazım vermezsem kafayı yerim heralde :KK37:

nasılsınız kızlar..
ben seyire tekrar geçtim ..
ve hala 66.5 kg görünüyorum..

geçen 2 gün +200 gr filan gördüm ama çok şükür bugün 66.5 i tekrar gördüm..
bu hafta giden olmadı ama olsun artık ..
haftaya inşallah ..
bu arada spor yapıyor musunuz ?

Şekerim hava atmış olmak gibi olmasın ama :KK1: her akşam leslie ile 5 mil yapıyorum :KK52:
Şaka bir yana tabi :KK51: kızlar beni görmenizi isterim spor yaparken. Evde biri olsa hayatta yapamam. Kilo verince bide göbeğim falan yumuşamış benle zıp zıp zıplıyor :KK1: Hayatımda ilk defa kollarım yumuşadı ve gevşedi. Spor yapmazsam vallahi pörsümüş bişe olcam. Spora devam..

Şekerim hava atmış olmak gibi olmasın ama :KK1: her akşam leslie ile 5 mil yapıyorum :KK52:
Şaka bir yana tabi :KK51: kızlar beni görmenizi isterim spor yaparken. Evde biri olsa hayatta yapamam. Kilo verince bide göbeğim falan yumuşamış benle zıp zıp zıplıyor :KK1: Hayatımda ilk defa kollarım yumuşadı ve gevşedi. Spor yapmazsam vallahi pörsümüş bişe olcam. Spora devam..

ya bende hiç sarkma olmadı 6.5 kilo verdim amaa..
aksine bacaklarım sertleşti bayaa.. kollarım filan da öyle göbüş hariç :KK1:
protein kas yapıyor yaa :125:

bacaklarım hiç bu kadar kaslı olmamştı hayatımda :KK1:
egzersiz özürlü bi bünyem vardır da :KK1:
leslie iyi yaa.. çok yerde duydum ismini.. ben de artık yazı bekleyeceğim ne yapalım..

X