Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

atak evresi 6.gün bu sabah 100.gr. daha vermişim toplam 3 kg. oldu. gripten ölüyorum ama katiyen bozmadım .aynı zamanda regli de oldum.3'ü bir aradalara benzedi.bu diyette 5+5 daha mı iyi sonuç veriyo. atak evresinden sonra ilk hangi 5 yapılacak bilgilendirirmisiniz arkadaşlar.

iki gruptan ilkine 5+5 yapılmış ; diğerine ise 1+1 yapılmış. Seyir sevresi boyunca verdikleri kilolara bakıldığında her iki grupta da aynı olduğu görülmüş. Dukan amca ikisinde de dönem sonu verilen kilo aynıdır ancak 1+1 yapanların motivasyonu daha yüksek diyor. Ben de 1+1 yapacam :)

iki gruptan ilkine 5+5 yapılmış ; diğerine ise 1+1 yapılmış. Seyir sevresi boyunca verdikleri kilolara bakıldığında her iki grupta da aynı olduğu görülmüş. Dukan amca ikisinde de dönem sonu verilen kilo aynıdır ancak 1+1 yapanların motivasyonu daha yüksek diyor. Ben de 1+1 yapacam :)

peki arkadaşım 5+5 yapılırsa ki et yemeği severim bakalım bıkıcam mı? ilk hangi 5 olmalı sence

yazmışsın arkadaşım çok sağol şimdi gördüm. çarşamba atak biticek ozamana kadar karar vericem inşallah. ama 5+5 daha hızlı verdirdiğinden başından yani yoksa ikisi de aynı okudum .moral açısından ama sıkılırsam diyet güme gitmesin

peki arkadaşım 5+5 yapılırsa ki et yemeği severim bakalım bıkıcam mı? ilk hangi 5 olmalı sence

şimdiye kadar saf protein aldığın için sebze protein olarak devam etmelisin yoksa ataktan bi farkı olmaz ki. 5 gün ataka yapan biri 1+1 uygulayacaksa sebze proteinden başlar yoksa atağı 6 gün olur öyle değil mi arkadaşlar?

kızlar kafayı yiyorum yaklaşık 20 gündür kilom takıldı kaldı 65 te.regl dönemi desen değil kaçamak desen yok.hatta tam 5 gün atak yaptım 1 gr inmedi..bende bir kaç gün salmaya karar verim.vücudumu şaşırtıp tekrar baştan bşlamayı düşünüyorum.ne diyorsunuz?bütün moralim çöktü verdiğim 4 kiloyuda almasam bari:KK43:

kızlar ya sinir oldum bugün dün biraz farklı şeyler yedim hemen kilo almışım 65 olmuşum
offfff
senin artık kilo alman lazım zaten canım. sen hiç takma kafana.:KK70:

kızlar kafayı yiyorum yaklaşık 20 gündür kilom takıldı kaldı 65 te.regl dönemi desen değil kaçamak desen yok.hatta tam 5 gün atak yaptım 1 gr inmedi..bende bir kaç gün salmaya karar verim.vücudumu şaşırtıp tekrar baştan bşlamayı düşünüyorum.ne diyorsunuz?bütün moralim çöktü verdiğim 4 kiloyuda almasam bari:KK43:

yok canım sakın bozma. şöyle yap birkaç gun daha fazla hareket etmeye calıs. belki de hareketsizlikten oluyordur. bir de sutunu tarcınlı iç, yulaf kepeğii bikaç gun yeme, form çaylarından birkac gun daha fazla tuket. belki de tekrar baslar kilo vermen. birkaç gun boyle yapmaya calıs canım

En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE cumhuriyet bayramınız kutlu olsun En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE

bu sabah şiş olarak kalkmama rağmen tartılmaya cesaret edebildim=)) tuvalete çıkamamıştım daha ve 2 3 güne kalmaz regl olucam. bunlara rağmen geçen haftadan beri -300 oldum. bir haftada çok az aslında ama buna da şükür. hiç veremicem diye çok korkmuştum. bugun tam 3 hafta oldu. 3,5 kilo verdim. ayrıca yemek yedim ve yarım saat sonra tuvalete çıktım. sonrasnda tartıldım gene aynı kilodayım. demek ki daha da düşecekti :KK52: :KK52:
kaldı 3,5 kilo. :KK52: :KK52: :KK52:

tek korkum erkek arkadşımla iddialaştığımız güne kadar kiloları veremezsem:KK43:( aralığın ilk pazar günü tartı üstüne çıkıcam. 52 (garanti olsun diye 51 bnm hedefim=)) ) olmazsam :KK53: :KK53: istediği bir ayakkabı vs gibi birşey alıcam ona. oyyy oyyy dukan diyetinden daha pahalıya gelecek bana :KK53:
ama tartıda 52 olursam :KK76: :KK76: :KK31: gelsin hediyecikler ne alsam hala karar veremedim :KK52:

kızlar ya sinir oldum bugün dün biraz farklı şeyler yedim hemen kilo almışım 65 olmuşum
offfff

bulutcum kilolarina takmamalisin artik. ben ilk hamileligimde her ay 1 kilo aliyordum. bence sen simdi tatli canini bunun icin hic üzme. bebisini düsünmen lazim, mutlu ve huzurlu bi hamilelik gecirmeye calis, bebiste cok etkisi oluyor. hamileligimin ilk 3 ayi aglayarak gecmisti, herseye agliyordum. kizimda dogdugunda sürekli agliyordu 3 aylik olana kadar. cok dikkat et tatlim, hic biseyin seni üzmesine izin verme.

bulutcum kilolarina takmamalisin artik. ben ilk hamileligimde her ay 1 kilo aliyordum. bence sen simdi tatli canini bunun icin hic üzme. bebisini düsünmen lazim, mutlu ve huzurlu bi hamilelik gecirmeye calis, bebiste cok etkisi oluyor. hamileligimin ilk 3 ayi aglayarak gecmisti, herseye agliyordum. kizimda dogdugunda sürekli agliyordu 3 aylik olana kadar. cok dikkat et tatlim, hic biseyin seni üzmesine izin verme.

keşke her ay 1 kilo alsam canım toplamda 9 kilo olur ben 12 15 e bile razıyım ama daha fazlasını almak istemiorum şu an için çok mutluyum canım beni üzecek hiç bişey yok inşallah da böyle gidr

bu çayın içinde hangi bitkiler var
kızlar bu arada yulaf kepeğini fazla tüketmek yavaşlatır mı bizi

canim bu cay liptonun kiraz sapli cayi
icindekiler: kiraz sapi,sinameki,rezene,bogurtlen,kiraz aromasi,funda cicegi,mate yapragi,biberiye,stevya yapragi,maydanoz,acai

slm arkadaşlar sık sık yazmasam da devamlı okuyucunuzum :) motivasyonumu arttırıyorsunuz hepinize teşekkür ederim :)
bugün goji berry aldım aktardan , ama tadı bana bayağı tatlı geldi malum meyve bile yemiyoruz şeker almamak adına ... bu goji beryy diyetime zarar verir mi aceba ... bugüm diyette 33. günüm ve ben toplamda 10 kg verdim. 93.3 başladığım diyette şu anda 83.3 kg olmanın haklı gruru içerisindeyim... ama goji beryy beni biraz tırsıttı... yardımınıza ihtiyacım var.

slm arkadaşlar sık sık yazmasam da devamlı okuyucunuzum :) motivasyonumu arttırıyorsunuz hepinize teşekkür ederim :)
bugün goji berry aldım aktardan , ama tadı bana bayağı tatlı geldi malum meyve bile yemiyoruz şeker almamak adına ... bu goji beryy diyetime zarar verir mi aceba ... bugüm diyette 33. günüm ve ben toplamda 10 kg verdim. 93.3 başladığım diyette şu anda 83.3 kg olmanın haklı gruru içerisindeyim... ama goji beryy beni biraz tırsıttı... yardımınıza ihtiyacım var.

Sonuçta bir meyve tabi ama Dukan ın sitesinde satışı olduğuna ve tavsiye edildiğine dair haber okumuştum Simla nın blogunda. Orayı bir incele istersen. İSmi Dukan Diyeti Tariflerim

ohhhh beeee sabah şişliğim vardı galiba fazla çıktım diye üzülüyodum ama şu an eski kilomdayım bide bişeyler yememe rağmen

bugün annemler geldiler şehirdışından. benim tartı annemin evinde ya, fırsattan istifade tartılayım dedim; sürpriiizzzz 81,6.. :KK52:
annemde kalan, olmayan iki pantalonumu denedim. varlığını bile unuttuğum 42 beden siyah kanvas pantalonum üstüme tam olunca aldım evime getirdim :KK1: çok ekonomik bir metodla yeni pantalon sahibi oldum..
iyi ki varsın dukan...:KK16:

bugün annemler geldiler şehirdışından. benim tartı annemin evinde ya, fırsattan istifade tartılayım dedim; sürpriiizzzz 81,6.. :KK52:
annemde kalan, olmayan iki pantalonumu denedim. varlığını bile unuttuğum 42 beden siyah kanvas pantalonum üstüme tam olunca aldım evime getirdim :KK1: çok ekonomik bir metodla yeni pantalon sahibi oldum..
iyi ki varsın dukan...:KK16:

super caım:KK70: darısı 38 bedenlereee amiiinn:KK70:

Kızlar yardııımmm :KK50:

bu günümü anlatmaya başlıyorum ..
ne zamandır görmediğimiz komşumuza gittik oturalım sohbet vs gibi
bi baktım kadın pilav nohut ve tatlı yapmış yok yemem diyetteyim vs derken hepsi ne diyetiymiş vs filan demeye başladı ben de anlattım.
öyle diyet mi ıolurmuş vucuta zararlı oluyrmuş yok yemcem dedm .. annem de bak biraz tadına ayıp olur dedi.
yok mok derken 1 kaşık pilav 2 kaşık da nohut koydular neyse pişman ola ola yedim..
çay vakti geldi. yaptığı tatlının da birkaç çatal aldım öyle koyduğu gibi yemedim..

kızlar desteğinize ihtiyacım var .. şuan yaptığımız diyet zararlı bi diyet mi..
zorla annem yedirmeye başladı .. işte eczacı bi tanıdığımız var ona da sorucam bu diyeti vs diyor..
suyu içmezsen böbreklere zararlı ama içmeye özen gösteriyorum dedim. bu sefer böbreklerinde hasar bırakırsa ben bilinçsiz bi anne olmak istemiyorum vs demeye başladı..

kızlar ne yapmam gerekiyor .. şuan kafayı taktı yani 2 haftada 4 kilo verdiğimi görünce ..

X