Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

karbonhidrat değeri proteinden çok. bana olmaz gibi geldi. hatta dukanın kitabında bir de şnitzel tarifi var ve o nasıl var bir türlü anlamamıştım. eğer bizim bildiğimiz türden şnitzelse o zaman fish fingerin de olabilmesi gerek.

Evet kitaba baktım şimdi dana şnitzel var. Aklım karıştı yemek ve yememek arasında. :2:

Evet kitaba baktım şimdi dana şnitzel var. Aklım karıştı yemek ve yememek arasında. :2:

yani ben fransızcadan çeviri olduğundan bazen tereddüt ediyorum. bizimkiyle o aynı mı bakalım diye. ama tariflere bakınca bazı soslarda mısır unu kullandırdığını da görüyorum. o yüzden anlamak zari demekki sakınca görmemiş diye de düşünülebilir.. belki de o kadar karbonhidrat göz çıkarmıyordur:))

canım senin kaç kilo fazlan var?
bildiğim kadarıyla 2/0-2/7 fazla kilosu olmayanlar tarafından ya da sadece kalça kısmında yağlanma olup üst kısmında sorun olmayanlar tarafından uygulanıyor.
yani sen 80lere elveda diyebilecek miyim yazdığın için sordum:26:

cnm benim fizik de bildigin armut :KK43:( o yuzden dedim atak ta verdigim 3 kilo bile hemn yüzden üstten gitti.. zaten üst kısmım zayıftır hepten kötü oldu...vermek istedigim kilo 7 cnm ...şu an tartılmıyorum 1 haftadır ama 84 idim en son boyum 172 o yuzden çok yakışmıyor bana zayıflık .....açıkcası dün protein bugun de normal di ama
gerçekten zormuş abartmadan yemek yemek düşünüyorum da 1 gün atak yapıp bir gün seyirlemi devam etsem.

Son düzenleme:
bugun erişte kestik annemlerle. veee yemek olarak bilin bakalım ne yaptık:KK70: bazlamalar gözlemeler, tereyağlı ekmeklerr. uffff icim gitti ama ucundan bile almadım. ben yagı süzülmüş ton balıklı salatamı yogurdumu yedim:KK70:

bugun erişte kestik annemlerle. veee yemek olarak bilin bakalım ne yaptık:KK70: bazlamalar gözlemeler, tereyağlı ekmeklerr. uffff icim gitti ama ucundan bile almadım. ben yagı süzülmüş ton balıklı salatamı yogurdumu yedim:KK70:

iyi çok güzel .tbr.ler

enin çizelge tam olmamış

evet canım tam başaramadım. kaç kilo vermem gerekio onu gösterdi ve kaç kilo vermişim onu gösteryo:KK70: kilomu eklemeyı basaramadım:KK70:

başlangıç kilom :75,5
başlangıç tarihim 04/10/2011
şu anki kilom:70,5
hedef kilom: 60

böyle canım:KK70:

kızlar selam, bende dukan diyetini duydum ve uygulamak istiyorum ama sitesinde türkçe hiç bişey yazmıyo... 60 kiloyum hedefim 53 kilo olmak.7 kiloyu 1 sene içinde aldım evliliğin yaradığı kişilerdenim :)) sormak istediğim bu diyeti uygulamak için mutlaka kitabımı almak lazım...

X