Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

carmencim, bugun kadar otobüs yada arabyla ne uzun yolculuklara katlandım. 9 saat 10 saat.. sırf uçağa binmemek için. ama bu sefer yolculuk Van'a. Ankaradn başka türlü gidemem.. ayrıca herkes uçarken ben tek başıma otobüse binicem de diyemem:) o yüzden ilk kez bu kadar mecbur kaldım. Yanımda sevgilim olacak Allahtan, yoksa geziye katılmazdım zaten. sakinleştirici ilaç almayı bile düşündüm, o derece yani. biletler çok önceden alındı ama elbet birileri beni cam kenarına oturtur:)

Benim ablam çok korkar uçatan, binmeden önce ya bir kadeh şarap içer ya da bir kaşık pasiflora. İstersen dene arkadaşım.

canım bende kıbrısa gitmiştim ilk, hem mecburiyet hemde merak karışıktı yani, dönüşte eşimle dönmüştüm ama..

sen yazında aklıma geldi, geçen sene arkadaşım eşiyle istanbula gidecekti, oda senin gibi uçağa binmek istemiyor ama sadece haftasonu için gidiyorlar ve bizim burdan istanbul 11 saat sürüyor yani mecburla uçakla gitmeye, neyse havaalanına gidip uçağa bindirene kadar yok ben otobüsle giderim dedi durdu arkadaş.... sonuç mu?? geldiklerinde bidahaki ay alışverişe beraber istanbula gidelim uçakla ha samsun ha istanbul diye peşimi bırakmadı :KK1:

haha:)) çok güzel bir sonuçmuş gerçekten. umarım bende öyle olurum ve derim ki bunca zamandır boşa kaçırmışım bu konforu.. bunu yenmek hayatımı değiştirebilir gerçekten. zaten 1 saat sürecek. herhalde o süre de bir çırpıda geçer. neyse belki stresten kilo bile veririm:)) artık dönüşte maceralarımı anlatırım.

dünkü isteksizliğin üzerine bugun yanımda yemek falan getirmedim işe. sadece bir küçük yoğurt ve bir küçük ton balığı konservesi. p günümdeyim zaten, dışardan da söyleyemem. ama düzgün beslenemeyince de kilolar gitmiyor ki hepimiz aynı noktaya geliyoruz, yapmamak gerek...

günaydın dukancı gençlik :KK3::KK3:

bu sabahın hasılatı -200gr;
ki buna da bin şükür:21:

2 gün p den sonra bugün sp, hadi bakalım hayırlı olsun :KK1:

günaydın kızlar...uzun zamandır yazmıyodum...nasılsınız

benim dukanda 4 haftam geride kaldı...ve hiç bozmadan devam ediyorum şu anda -5400 gr dayım

seyirin ilk 10 günü hiç kilo veremedim,hatta artı bile çıktım,regl falan derken tartı bi türlü inmemişti...ama son 5 günde 1,5 kilo birden indi

vee en güzeli çok güzel iltifatlar almaya başladım...daha çok kilo vermiş gibi göründüğümü sölüyolar...incelme daha fazla yani

demem o ki dukancanlarım asla pes etmeyin,kilolar mutlaka gidiyo,biraz sabır,birazda hareket...ve yiyeceklerinizi çeşitlerndirin,ben hiç bıkmadım mesela,ilk defa bi diyeti istikrarlı biçimde devam ettiriyorum...inş.hedeflediğimiz kilolarımıza sağlıklı bi şekilde ulaşırız:KK34:

arkadaşlar slm 33 gündür diyet yapıyorum ki arada 3 gün falan bozmak zorunda kaldım tekrar atak yapıp seyirime kaldıgım yerden dönecegim ve sonuç...33 günde 70.700 den 64.400 gr indim 6 kilodan biraz fazla...çok mutluyum ve yagdan gitmis:):nazar::KK1:

200 gr da olsa gitmiş ya, ne güzel. artık sebze yemeye çekinir olduk valla dimi, hale bak.. bu dukandan sonra normal hayata dönerken de epey zorlanıcam ben galiba. bi süre kendimi hatya yapıyor gibi hissedebilirim çikolata veya ekmek falan yerken:))

arkadaşlar slm 33 gündür diyet yapıyorum ki arada 3 gün falan bozmak zorunda kaldım tekrar atak yapıp seyirime kaldıgım yerden dönecegim ve sonuç...33 günde 70.700 den 64.400 gr indim 6 kilodan biraz fazla...çok mutluyum ve yagdan gitmis:):nazar::KK1:

tebrikler arkadaşım, çok güzel bir sonuç..

Tebrik ediyorum canım seni :KK9::KK9::KK9: İnşallah hızın düşmeden devam eder kilo vermen. Amaannnn gitsin kilolar, gelsin güzel ciciler :KK9:

teşekkür ederim canım.. artık sabırsızlanmaya başladım hedefe ulaşmak için :KK1:

benim de bu hafta kilomda bir değişiklik olmadı gram oynamıyor çok üzülüyorum ama umudumu da kaybetmedim.. tartılmayım diyorum ama dayanamıyorum. aynı rakamı görünce tartıyı kırasım geliyor :) 63 görmek istiyorum artık yaaa!!

canım sakın üzülme, kıracaksın vücudunun direncini, sakın pes etmee

Bende -300 gördüm çok şükür. Devamı gelir inşaAllah.

:KK9: tebrik ederim canım benim.. 300-500, 300-500 gidiyolar iştee:21:

5 günlük direnişden sonra -400 oh çok şükür ve bugün diyetimin 29.gunü 6.5 vermiş oldum :KK52:

:KK9: tebrikler arkadaşım

benim dukanda 4 haftam geride kaldı...ve hiç bozmadan devam ediyorum şu anda -5400 gr dayım

seyirin ilk 10 günü hiç kilo veremedim,hatta artı bile çıktım,regl falan derken tartı bi türlü inmemişti...ama son 5 günde 1,5 kilo birden indi

vee en güzeli çok güzel iltifatlar almaya başladım...daha çok kilo vermiş gibi göründüğümü sölüyolar...incelme daha fazla yani

demem o ki dukancanlarım asla pes etmeyin,kilolar mutlaka gidiyo,biraz sabır,birazda hareket...ve yiyeceklerinizi çeşitlerndirin,ben hiç bıkmadım mesela,ilk defa bi diyeti istikrarlı biçimde devam ettiriyorum...inş.hedeflediğimiz kilolarımıza sağlıklı bi şekilde ulaşırız:KK34:

tebrik ederim arkadaşım :KK9:
gerçekten hem basküldeki rakamlarla, hem giysilerimizdeki değişimle, hem de etraftan gelen olumlu yorumlarla ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi daha iyi anlıyoruz.. inşallah mislini görücez bunların

çok güzel sonuç, tebrik ederim :KK9:

200 gr da olsa gitmiş ya, ne güzel. artık sebze yemeye çekinir olduk valla dimi, hale bak.. bu dukandan sonra normal hayata dönerken de epey zorlanıcam ben galiba. bi süre kendimi hatya yapıyor gibi hissedebilirim çikolata veya ekmek falan yerken:))

aynen canım ya, 100 gr gitse bayram ediyorum :KK1:
ben çikolatasız yaşayamazken tadını hatırlamaz oldum :KK52:

İkinize de tebrikler kızlar,
:KK9::KK9:

kızlarr herkese merhaba.2 günlük uzun araştırmlarım sonucunda kitapsız dukana başladım.kitabı ancak 10 gün sonra alabilirim.dukanın sitesinde atak günüm 2 gün çıktı.ancak ben 5 gün yapmayı hedefliyorum.bugun kahvaltımı dukana göre yaptım.gelişmeleri burdan yazıcam yediklerimi de.sizleri de takip ediyorum.umarım herkes kilolardan kurtulur.herkese iyi günler

haha:)) çok güzel bir sonuçmuş gerçekten. umarım bende öyle olurum ve derim ki bunca zamandır boşa kaçırmışım bu konforu.. bunu yenmek hayatımı değiştirebilir gerçekten. zaten 1 saat sürecek. herhalde o süre de bir çırpıda geçer. neyse belki stresten kilo bile veririm:)) artık dönüşte maceralarımı anlatırım.

dünkü isteksizliğin üzerine bugun yanımda yemek falan getirmedim işe. sadece bir küçük yoğurt ve bir küçük ton balığı konservesi. p günümdeyim zaten, dışardan da söyleyemem. ama düzgün beslenemeyince de kilolar gitmiyor ki hepimiz aynı noktaya geliyoruz, yapmamak gerek...

bihtercim hiç korkma canım benimde yükseklik korkum var ve bu zamana kadar hayatta yapamıcağım tek şey uçağa binmek diyodum tabi nerden bilebilirdimki evlenip izmirden tekirdağa gelin gideceğimi:KK1::KK1::KK1:bi kaç defa otöbüsle gittim izmire fakat 10 saat git git bitmio belimde ağrıyo benim hemen kıvran dur gidene kadar bigün gözümü kararttım ve uçakla gidicem dedim hemde ozaman tek başıma gidecektim izmire biraz tırstım ama bindimde uçaktan indikten sonra eşimi aradım ve söylediğim ilk kelime noldu biliyomusun bidaha beni bir allahın kulu otobüsle gönderemez dedim:KK1::KK1::KK1:okadar rahat ki 10 saat yol çekeceğime 2 saat istanbula gidiyorum 45 dk dada izmirdeyim uçakla süper bişey vallahi bence korkma hatta bayramda yine tek başıma gidicem izmire ve hemn uçak bileti aldırdım sende bi kere dene bi daha binmezsin otobüse falan

kızlar bu sabaha -200 le başladım 3 gündür takılmıştı kilom fakat bişey farkettim carmeninde dediği gibi az yemeyin arkadaşlar bende 3 gündür az yiyodum bide 3 gündür bilerek puding yapmadım daha fazla kilo vereyim die ama dün puding yedim ve yemeklerimi güzel yedim ve kilom azda olsa indi çok şaşırdım kesinlikle az yemek işe yaramıyo arkadaşlar

bihtercim hiç korkma canım benimde yükseklik korkum var ve bu zamana kadar hayatta yapamıcağım tek şey uçağa binmek diyodum tabi nerden bilebilirdimki evlenip izmirden tekirdağa gelin gideceğimi:KK1::KK1::KK1:bi kaç defa otöbüsle gittim izmire fakat 10 saat git git bitmio belimde ağrıyo benim hemen kıvran dur gidene kadar bigün gözümü kararttım ve uçakla gidicem dedim hemde ozaman tek başıma gidecektim izmire biraz tırstım ama bindimde uçaktan indikten sonra eşimi aradım ve söylediğim ilk kelime noldu biliyomusun bidaha beni bir allahın kulu otobüsle gönderemez dedim:KK1::KK1::KK1:okadar rahat ki 10 saat yol çekeceğime 2 saat istanbula gidiyorum 45 dk dada izmirdeyim uçakla süper bişey vallahi bence korkma hatta bayramda yine tek başıma gidicem izmire ve hemn uçak bileti aldırdım sende bi kere dene bi daha binmezsin otobüse falan

inşallah canım. bak herkes aynı şeyi söylüyor. demekki bu iş böyle. bi kere binene kadar bütün korkular. zaten c.tesi gidiş, bide pazar günü bunun dönüşü var:) yani elim mahkum hemen gene binmeye. e iki kere de alışmaya yeter sanırım.. ay heyecanlıyım genede:)) bakalım nasıl olacak???

kızlar bu sabaha -200 le başladım 3 gündür takılmıştı kilom fakat bişey farkettim carmeninde dediği gibi az yemeyin arkadaşlar bende 3 gündür az yiyodum bide 3 gündür bilerek puding yapmadım daha fazla kilo vereyim die ama dün puding yedim ve yemeklerimi güzel yedim ve kilom azda olsa indi çok şaşırdım kesinlikle az yemek işe yaramıyo arkadaşlar

bu konuda kesinlikle hemfikirim. evet acıkmıyoruz belki tok kalıyoruz ama yinede azar azar da olsu yememiz gerek. vücudu alarma geçmekten alıkoymamız lazım. beslenmeyince kıtlık var sanıp depolamaya başlıyor herşeyi. bende dün akşam yemedim, canım istemedi. hemde saat9u geçmişti üşendim bişeyler hazırlamaya. belki en azından bi yoğurt yiyip yatabilirdim. hem senin gibi birkaç kişi daha yazdı yemek düzenini sağlayınca kilo verdiklerini...

bu konuda kesinlikle hemfikirim. evet acıkmıyoruz belki tok kalıyoruz ama yinede azar azar da olsu yememiz gerek. vücudu alarma geçmekten alıkoymamız lazım. beslenmeyince kıtlık var sanıp depolamaya başlıyor herşeyi. bende dün akşam yemedim, canım istemedi. hemde saat9u geçmişti üşendim bişeyler hazırlamaya. belki en azından bi yoğurt yiyip yatabilirdim. hem senin gibi birkaç kişi daha yazdı yemek düzenini sağlayınca kilo verdiklerini...

evet canım benimde canım sıkılmıştı 3 gün aynı kalınca kilom hatta dün sinirden pudingi 2 tabak yedim nolursa olsun isterse fazla çıksın kilom dedim hatta sabah fazla çıkcak diyerek çıktım tartıya ama -200 bile olsa eksik gösterdi sonuçta demekki neymişşşşş yemeliymişiz:KK1::KK1::KK1:

X