Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

telli turna salam serbest degil.

Günaydın telliturna:KK66: Salam serbest değil, çünkü yağ oranı jambona göre oldukça yüksek.
Regl dönemine yakın vücutta şişkinlik oluyo hatta üstüne kilo bile almış olunabiliyo canım sıkma canını:KK66:

desenize kaçamak oldu benimkisi. :KK43:

napalım kaynadı arada

canım inşallah bu ay ikimizde hamile alırız bende bekliyorum bakalım adet günüme var benim daha tabi önce herşeyin hayırlısı..

Bende bende bende :KK70:

11.400 gr verdim cnm + atak evresiyle birlikde 98 gün oldu şuan yani 98 günde 13.700 gr verdim

peki saref boyun kaçtı? bir de kaç günlük atak yaptın ve ne kadar verdin? Herhangi bir spor yapıyor muydun yoksa sadece günlük yarım saat yürüyüş mü yaptın?

kızlar günaydın bugün herkes kilolarında sabit galiba bende bugün sabitim gerçi dün sp günümdü ondan heralde yarın inş. gider

ArkAdaslar wc sorunumu Sabah ve aksam ictigim sirkeli su sayesinde cozdum bir bardak Suya bir tatli kasigi sirke koyup ictim

peki saref boyun kaçtı? bir de kaç günlük atak yaptın ve ne kadar verdin? Herhangi bir spor yapıyor muydun yoksa sadece günlük yarım saat yürüyüş mü yaptın?

benim boyum 155 :)) 7 gün atak yaptım 2 kilo 300 gr verdim.
hiç spor yapmadım ben yürüyüşte yapmadım malesef belki yürüyüşte yapabilseydimm daha 1-1.5 kilo daha fazla verebilirdim.

son zamanlarda mekik çekmeye çalışıyorum sadece o kadar :)))

carmen sen nasıl oldun geçtimi başagrıların.durumun nasıl kilo oynama oldumu.

Baş ağrıları bitti, enerji iyi, 40-45 dakika arası yürüyüşlere başladım (Dukan yaparken 20 dakika bile yapamıyordum hem zonklama şeklindeki ağrıdan hem de halsizlikten). Ayrıca Dukan da 76,90 u gördükten sonra 77,3 ile 77,7 arasında sürekli gidip geliyordum. Yani bir kere 76,90 u gördükten sonra yukarı çıktı inmemişti. Sanırım 5 gündür falan Paleo yapıyorum yine 76,90 u gördüm :) Ama en önemlisi kendimi enerjik hissetmem bu duyguyu hiç bir şeye değişmem.

Baş ağrıları bitti, enerji iyi, 40-45 dakika arası yürüyüşlere başladım (Dukan yaparken 20 dakika bile yapamıyordum hem zonklama şeklindeki ağrıdan hem de halsizlikten). Ayrıca Dukan da 76,90 u gördükten sonra 77,3 ile 77,7 arasında sürekli gidip geliyordum. Yani bir kere 76,90 u gördükten sonra yukarı çıktı inmemişti. Sanırım 5 gündür falan Paleo yapıyorum yine 76,90 u gördüm :) Ama en önemlisi kendimi enerjik hissetmem bu duyguyu hiç bir şeye değişmem.

enerjik olmana sevindim.başagrılarından kurtulmanada sevindim.

ama enerjik olmanı ben omega3çe baglıyorum bence öyle dukanı bırakman deil sanırım.çünkü dün eczacımda bana dediki başla omegaya 4-5 gün gecsin bak kendini tanıyamaycaksın sabahları kalkınca enerjik kalkacaksın tüm gün de enerjik olacaksın dedi hemde kilonda düşme olacak dedi.

ama öyle veya böyle sonuçta oda dukan tarzı beslenme.önemli olan senin hedefine ulaşman .devamını diliyorum sevgiyle saglıkla kal canım benim

enerjik olmana sevindim.başagrılarından kurtulmanada sevindim.

ama enerjik olmanı ben omega3çe baglıyorum bence öyle dukanı bırakman deil sanırım.çünkü dün eczacımda bana dediki başla omegaya 4-5 gün gecsin bak kendini tanıyamaycaksın sabahları kalkınca enerjik kalkacaksın tüm gün de enerjik olacaksın dedi hemde kilonda düşme olacak dedi.

ama öyle veya böyle sonuçta oda dukan tarzı beslenme.önemli olan senin hedefine ulaşman .devamını diliyorum sevgiyle saglıkla kal canım benim

Ya aslında dediğim gibi çok benziyor bu iki beslenme. Sadece yağdan kısmıyorum artık ama zaten ben hiç bir zaman çok yağ yiyebilen bir tip olmadım midemi bulandırır. Mesela dün patlıcan yemeği yaptım 2 yemek kaşığı zeytinyağı koydum. Bir sürü insan tanıyorum 1 çay bardağı kadar yağ koyan böyle yemeklere. Bir de sebzeyi her öğünde yiyorum artık. Yoksa çok büyük bir fark yok yani. Mesela yine meyve, kuruyemiş yemiyorum. Çünkü Paleo beslenmede eğer kilo probelim varsa halledene kadar bunları yemiyorsun. Enerjik olma durumu Omega 3 kaynaklı olabilir. Ama bence zihinsel de olabilir :) Eşim diyor ki beni diyette olmak strese sokuyormuş :)))

İyi olmana ve - yi görme sevindim carmenn.İnşallah devamı da gelir.

Sağolasın Medcim. İnşallah hepimiz eksileri göreceğiz ve ideal kilomuza kavuşacağız. Bunun yolu iradeden geçiyor. Arada kaçamaklar olsa bile U dönüşü yapıp yine doğru yola sapmalıyız. Hepimiz farklı insanlarız tabi ki vücudumuzun çalışma ritmide buna göre farklı bazılarımız 3 birimde varacaksa idealine bazılarımız 5 bazılarımız 7 birimde varacak. Ama burada birbirimize destek olarak ve motive ederek ben inanıyorum ki bu grubun tamamı başarılı olacak.

Sağolasın Medcim. İnşallah hepimiz eksileri göreceğiz ve ideal kilomuza kavuşacağız. Bunun yolu iradeden geçiyor. Arada kaçamaklar olsa bile U dönüşü yapıp yine doğru yola sapmalıyız. Hepimiz farklı insanlarız tabi ki vücudumuzun çalışma ritmide buna göre farklı bazılarımız 3 birimde varacaksa idealine bazılarımız 5 bazılarımız 7 birimde varacak. Ama burada birbirimize destek olarak ve motive ederek ben inanıyorum ki bu grubun tamamı başarılı olacak.

herkese merhaba
bugun dukanda 3. gunun ve 2 gunde tartida -1,9 kilo farketti yani iki gun once 90 dim simdi 88,1 kiloyum. kacamak yapmamaya calisiyorum ama benimde 3 gundur basagrim var. sizden bir ricam olacak ek olarak almam gereken vitaminleri ve markalari soyleyebilirmisiniz? vitamin alirsam belki daha rahat atlatirim alisma suresini.

offff yaa dün vurulduğum iğnenin etkisi çıkıyo bugün sanırım kasıklarım felaket ağrıyo yumurtalarım çatlıyo galiba...

bulut- bebek yumurtaların gani gani çatlasın ağrıya aldırma dinlen yorma kendini rahatla ve güzel mutlu şeyler düşün.

11.400 gr verdim cnm + atak evresiyle birlikde 98 gün oldu şuan yani 98 günde 13.700 gr verdim

3 ayda çok iyi bir rakam tebrikler.. peki senin de bana olduğu gibi duraklamaların olmuş muydu?? aslında birçoğumuza olduğu gibi. bazen takılıp kalıyoruz.

X