Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar şu an light pudingimi yiyiyorum.Allahım müthiş birşey:KK56::KK56::KK56:
Bide muffin ekmekten yaptım.Yalnız ben içine dereotu doğradım biraz.Enfes oldu.Yarın sabah tekrar yapacağım.Şiddetle tavsiye edrim.
Bugün ufak kaçamaklarım var.Bişey olmaz dimi?????
Bir incir,4/1 haşlanmış mısır yedim.Ama napim,annemdeydim dayanamadım.Neyse yarın telafi ederim artık.
Neyse herkese iyi geceler.......

yaa canim nasil yapiyorsun bu pudingi? isteriz isteriz isterizz:KK56::KK56:

tebrik ederim harika vermişsin darısı banaaaaaaa
en kısa zamnda seninde vereceğine inanıyorum.
Çok teşekkür ederim demmir_can, keyfim yerinde bugün valla...:KK66:)

Teşekkür ederim med. Nerelerdesin, denk gelemedik ne zamandır seninle, nasıl gidiyor rejim? Ay keşke böyle her gün 200 - 300 gr gitse süper olur valla...:KK66:)

Hahahaha :KK52:, carmen ilahi, ay valla yarın sabah üşenmem soyunurum 78 i göreceksem...:KK66:)

Süpersin emine, benim de 46 gün oldu galiba, 15 ağustos da başlamıştım. Ben toplamda sadece 6.5 kg verebilmişim ama ben 2 hafta kadar hep aynı kiloda takıldım, sen müthiş vermişsin tekrardan tebrikler...:KK66:):KK64::KK64:
sağol canım.bende 15 ağustosta başlamıştım.demekki sen birden vereceksin kiloları.
Ben geldim kızlar, bütün gün dışarlardaydık, dikişlerim alındı, iğrenç bir duyguydu, neyse geriye kaldı 3 ameliyat, Allah kısmet ederse aralık gibi hepsi bitecek. Dişlerinize dikkat edin kızlar, özellikle hamiş kalmadan önce mutlaka bir diş doktoruna görünün...:KK66:)
çok çok geçmiş olsun.
tbr.ler valla süpersin .benimde pazartesi 15 gün oluyor 2 ileri bir geri hesabı .bugun artı 2 deyim .ve 15 günde verevildigim kilo 1.5-2 arası

.
çok güzel gidiyorsun arkadaşım .regl son günlerinde fazla su kalmaz en fazla1 kilo da gider yarına falen..

geçmiş olsun bitanem
.ben o hatayı ilk çocukta yaptım hamileligim boyunca dişlerim gitti.ama kızda önce gittim dişlerimin hepsini baktırdım ve hep calsıyum kullandım sorunsuz atlattım.ama ilk çocukta 4 diş çürüttüm.

canım canım burdaım.okuyorum dünden beri de yazmaya cesaretimkalmadı.şimdi seni görünce hadi dedim yazayım .bir iki arkadaşıda gönülden tbr.edeyim dedim.
devamlı burdaım okuyorum .senide kocaman öpüyorum durucuk yigenimide öpüyorum
olur öyle takılmalar.dert etme .kaçamak yapma ama sakın.seninde birden gider kiloların

muhte$em yaaaa, nasil yaptin canim? en çok ne yedin?

kizlar ben yarin tekrar ba$liyorum in$allah bir$ey olmazsa tabi, bugün kendimi ali$tirdim, sabah activia, öglede 1 yumurta ve biraz peynir, arada bisküvi (i$ yerindeydim yanima bir$ey alacak zamanim olmadi, ak$am biraz balik biraz peynir çok az çikolata, yarin tam uygularim heralde

kizlar bir sorum olacak, benim bir arkada$im yurt di$inda, bu diyeti yapti ama bana hep derdi süt ve süt ürünlerini sinirli olarak yenecekmi$, mümkün oldugunca tercih edilmeyecekmi$, acaba dogrumu, sizde böyle bir$ey duydunuzmu?

atak evresinde süt ve süt ürünlerine ağırlık vermemek gerekiyor diye biliyorum.
ne yediğime gelince bol bol tavuk ve kıyma tükettim.süt ve yoğurdu pek sevmem oyüzden onlardan az tükettim.sabahtan akşama kadar light içecekler içtim.içecek içmeye bayılırım.hiç bir zaman sebzeyi proteyin grubundan fazla tüketmedim.kaçamak ta yapmadım tabi..

selam kizlar, saat kaç oldu ve ben hala uyuyamadim off sonunda pc yi açmaya karar verdim, belki uyurum, bugün bu uykusuzlukla migrenimin tutacagi kesin ben bugün nasil diyet yapacagim derdi aldi, oysa dün 9 olmadan kalktim ve bugünde bir buçuk saat sonra mecburen kalkacagim :KK52::KK53:

Ben geldim kızlar, bütün gün dışarlardaydık, dikişlerim alındı, iğrenç bir duyguydu, neyse geriye kaldı 3 ameliyat, Allah kısmet ederse aralık gibi hepsi bitecek. Dişlerinize dikkat edin kızlar, özellikle hamiş kalmadan önce mutlaka bir diş doktoruna görünün...:KK66:)

Çok geçmiş olsun nalancım. Ben de epey süre dişlerimden çok çektiğim için tahmin edebiliyorum. Hayırlısıyla kurtulursun inşallah.

bi arkadaş salam sosis sucuk sormuştu
benim de aklıma geldi
ben haftaya kendim sucuk yapmayı düşünüyorum, sonuçta sadace yağsız kıymadan yapılıyor ve içine baharatlar ile 1diş sarımsak koyacam o kadar
ondan bişey olmaz dimi? yağ hiç olmayacak........
yoksa hiç uğraşmayım mı?? karar veremedim
ama yumurta ile çok yakışacağı kesin :KK52:

Bence bu şekilde yapacaksan yapabilirsin. Hazır ürünler yasak içlerinde ne olduğu belli değil.

günaydin hayirli sabahlar arkadaslar..

dün sp günüm oldugu icin bugün tartida yine 7li rakamlardaydim, 70,2 ciktim :KK50: iyce yavasladi galiba kilo verimim, dünkü kilomu sayarsam 1 haftada yanlizca 500gram vermis oluyorum :KK37: moralim bozuldu. cok yavas ilerliyorum gibi me geliyor.

dün sp günüm oldugu icin bugün tartida yine 7li rakamlardaydim, 70,2 ciktim :KK50: iyce yavasladi galiba kilo verimim, dünkü kilomu sayarsam 1 haftada yanlizca 500gram vermis oluyorum :KK37: moralim bozuldu. cok yavas ilerliyorum gibi me geliyor.

İkimiz neredeyse aynı gidiyoruz. Bence hiç canını sıkma, yavaş olsun bizim olsun.

slm kızlar bu sabah tartıda 70.40 ı gördüm inş böle dvm ederim dün dışardaydık o kadar zorlandımki ama ben galip geldim bozmadım diyetimi. ya bu light yoğurt pahalı biraz onun yerine yarım yağlı kullansam sorun olurmuki...

slm kızlar bu sabah tartıda 70.40 ı gördüm inş böle dvm ederim dün dışardaydık o kadar zorlandımki ama ben galip geldim bozmadım diyetimi. ya bu light yoğurt pahalı biraz onun yerine yarım yağlı kullansam sorun olurmuki...

Tebrik ederim canım, bence bu kısıtlı bir süreç mümkünse light ile devam et. Ama bunun yanında tamamen yağlı yiyen ve kilo veren arkadaşlar da var.

kızlar günaydın nasılsınız bu sabah uyanır uyanmaz tartıldım aman allahım ne göreyim 500 gr almışım çok moralim bozuldu ama bi yarım saat sonra tekrar tartıldım o500 gr gitmiş dünkü kilomdayım çok şaşırdım sanırım sabah kalktığımızda vücut şiş oluyo o yüzden öyle çıktım bide tuvalet sorunum var bide onu halledersem 1 kilo daha eksik çıkarım sanırım...benden size tavsiye sabah kalkar kalkmaz tartılmayın fazla çıkıyo

regl olmama rağmen -300 ü gördüm bu sabah....
çok güzel bir duyguuu
darısı yarın sabaha

İkimiz neredeyse aynı gidiyoruz. Bence hiç canını sıkma, yavaş olsun bizim olsun.

benimde çok çok yavaş.ben kilo bile alıyorum sanki.bugün sabah +2 olmuştum.niye bilmiyorum dün p günümdü.sabah gözümü acar acmaz koşuyorum banyoya tartılmaya.artık hafdada 500grama bile razıyım. 82 ile başladım en son bu hafta 78.5 şe indim sonra hergün gramkoya koya üstüne 3gündürşuan 80.5 gum.reglimde haftaya acaba ondnmıki.gram kaçamagımda yok.sadece peynirlerde ligt yiyemiyorum.başka neden olabilir bilmiyorum

benimde çok çok yavaş.ben kilo bile alıyorum sanki.bugün sabah +2 olmuştum.niye bilmiyorum dün p günümdü.sabah gözümü acar acmaz koşuyorum banyoya tartılmaya.artık hafdada 500grama bile razıyım. 82 ile başladım en son bu hafta 78.5 şe indim sonra hergün gramkoya koya üstüne 3gündürşuan 80.5 gum.reglimde haftaya acaba ondnmıki.gram kaçamagımda yok.sadece peynirlerde ligt yiyemiyorum.başka neden olabilir bilmiyorum

Semacım bence kesin rgl olacağın için. Bende de öyle oldu çünkü regl bittikten sonra indi hepsi.

Semacım bence kesin rgl olacağın için. Bende de öyle oldu çünkü regl bittikten sonra indi hepsi.

Benimde regl öncesi aynı öyle oldu Semacım sakın kafana takma devam et bence.

Tebrik ederim Neslihancım. İnşallah devamını göreceğiz.
inşallah canım, özlemişim tartıda eksi rakamlar görmeyi, dün yürüyüşe çıktım aslında verdiğim daha 3 kilo ama ben kendiimi 10 kilo zayıflamış gibi hissettim
akşama da eşimin iş arkadaşları yemeğe çağırdı, biliyorum gitmeyince ayıp olacak ama arayıp kibarca diyette olduğumu söyleyip gelemeyeceğimizi bildirdim, kendime güvenim tam yememe konusunda ama şimdi kırk kafadan kırk akıl çıkacak, herkes bişey söyleyecek, en iyisimi hiç gitmemek...
azcık zayıflayınca ben çağırıp gönüllerini alırım, ne yapıyım :kk77:

inşallah canım, özlemişim tartıda eksi rakamlar görmeyi, dün yürüyüşe çıktım aslında verdiğim daha 3 kilo ama ben kendiimi 10 kilo zayıflamış gibi hissettim
akşama da eşimin iş arkadaşları yemeğe çağırdı, biliyorum gitmeyince ayıp olacak ama arayıp kibarca diyette olduğumu söyleyip gelemeyeceğimizi bildirdim, kendime güvenim tam yememe konusunda ama şimdi kırk kafadan kırk akıl çıkacak, herkes bişey söyleyecek, en iyisimi hiç gitmemek...
azcık zayıflayınca ben çağırıp gönüllerini alırım, ne yapıyım :kk77:

Evet bir müddet baştan çıkarıcı yemeklerden ve ortamlardan uzak durmakta fayda var. Dediğin gibi herkes bir şey söyleyecek genelde de aman boşver ye gitsin dünyaya bir kere geliyoruz vs.şeklinde oluyor.

X