Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Sağol demmir can
Haklısın yazdıklarınızı okuyunca başarılarınızı görünce daha bir motive oluyorum hatta sabırsızlanıyorum başlamak için.Bir an önce zayıflayıp önceki hallerime ulaşmak istiyorum.Yaklaşık 7 yıldır yapıştı kilolar üstüme.Kendi kendime bişeyler yapmaay çalıştım ama hep daha fazla hüsrana uğradım ve ipin ucunu bıraktım.Ama artık zayıflayabileceğime gerçekten inanıyorum.İnşallah hepimiz istediğimiz kilolara en kısa zamanda ulaşırız.

Selam kızlar, nassınız?

Kilo veren tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. Birazdan dişçiye gidip dikişlerimi aldırcam, haftaya tekrar diş eti ameliyatım olacak.
Neyse gelelim asıl konuya, bu sabah itibarıyla 79.2 olmuşum hatta üstümdekiler kalındı onu da hesaplarsak 100 gr daha az olabilir ama olsun cıbıl tartılmak gelmedi içimden. Zaten hiç cıbıl tartılmıyorum ki ben hep üstümde bi şi ler oluyor...

Ay çok sevindirik oldum sabah sabah, gitmeden sizlerle paylaşmak istedim...:KK66:))

çok çok geçmiş olsun nalan.kilo vermenede sevindim hadi bakalım devamını bekliyoruz.:KK76:

gecmis olsun tatlm:KK19:. canim yeniden baslama konusuda tecrübeli arkadaslar daha iyi bilirler. bence biraz daha SIK disini, heleki adatin bi gelsin, durum degismezse bi caresini buluruz. aklima bi ihtimal daha geliyor aslinda, adetin kac gün gecikti? hamile felan olabilirmisin acaba?:KK49:[/QUOTE

hamile olamam tombiş bekarım ben evde kaldım:)))) ya arkadaşım sorma ben bu sene tatile giderken regl dönemime denk geliyordu arkadaşlarımda geciktirici kullan bir şey olmaz dediler.hatta kullanırken de şüpeye düştüm benim reglim hep düzenli bir şekilde devam ediyordu acaba dedim düzenimi bozar mı ama arkadaşlarım biz kullandık bir şey olmaz dediler.bende kullandım ve sonuç bu,birde gebelik dışında reglin neden olmadıgı araştırdım aşırı stres kilo kayıbı yada kilo alımı da etkili oluyormuş bilmiyorum bekleyip görecem başıma ne gelecek.

Yeniden başlama diyorsun sen ,bilmiyorum ki yada yumruk mu yapsam? offffffffffff yaaa...

slm kızlar
hergün forumu takip ediyorum.kitabımı aldım okuyorum fırsat buldukça.bitsin bende aranıza katılacağım hatta sabırsızlanıyorum katılmak için.hergün okuyorum yazdıklarınızı ama işte olduğum için sohbetinize katılamıyorum.evdede bilg. Yok.benide böyle idare edersiniz artık.ama unutmayın beni tamammı

hoşgeldin aramıza nazo...

Sağol demmir can
Haklısın yazdıklarınızı okuyunca başarılarınızı görünce daha bir motive oluyorum hatta sabırsızlanıyorum başlamak için.Bir an önce zayıflayıp önceki hallerime ulaşmak istiyorum.Yaklaşık 7 yıldır yapıştı kilolar üstüme.Kendi kendime bişeyler yapmaay çalıştım ama hep daha fazla hüsrana uğradım ve ipin ucunu bıraktım.Ama artık zayıflayabileceğime gerçekten inanıyorum.İnşallah hepimiz istediğimiz kilolara en kısa zamanda ulaşırız.

istedikten sonra gerçekten kilo verebilirsin..
kendi başına bişeyler yapmaya çoğumuz çalıştık zaman zaman ama maalesef olmuyor işte, bişekilde biyerde pes ediyoruz ya da 1 kaçamak, 1 kaçamak daha, 1 kaçamak daha derken bakıyoruz ipin ucun çoktaan kaçmışş

arkadaşlar karnım çok fena gurulduyor. herkez kabızlık sorunu çekerken ben niye böyle oldum anlamadım.. :KK43:

demmir can kız verdiğin mantıyı yaptım resmini çekmek isterdim ama o kadar acıktım ki valla dukan boyunca yediğim en güzel yemekti tarif için sağol :KK16:

kızlar merhaba;
bugün dukana başladım önceki kilolarımı sebze + meyve ile 2 ayda verdim (et haftada 1di)
şimdi vucudu da şaşırtmak adına dukana başladım
kitabı okudum forumunda 50 li sayfalarındayım ama yine de size bir sorayım atak evresinde gercekten her acıktıgınızda listeden istediğiniz kadar yiyormusunuz ? ben bugunyedim biraz ama korktum da acaba cok mu oldu die :KK43: sabah yumurta + az yaglı peynir öğlende yagsız köfte (ızgara) + ayran bu kadar simdlik
bir de ben tavuk jambon aldım yağ oranı çok değil jambon yiyen arkdaslar var mı ?
hepimize basarılar :)

demmir can kız verdiğin mantıyı yaptım resmini çekmek isterdim ama o kadar acıktım ki valla dukan boyunca yediğim en güzel yemekti tarif için sağol :KK16:

afiyet olsun tatlım

kızlar merhaba;
bugün dukana başladım önceki kilolarımı sebze + meyve ile 2 ayda verdim (et haftada 1di)
şimdi vucudu da şaşırtmak adına dukana başladım
kitabı okudum forumunda 50 li sayfalarındayım ama yine de size bir sorayım atak evresinde gercekten her acıktıgınızda listeden istediğiniz kadar yiyormusunuz ? ben bugunyedim biraz ama korktum da acaba cok mu oldu die :KK43: sabah yumurta + az yaglı peynir öğlende yagsız köfte (ızgara) + ayran bu kadar simdlik
bir de ben tavuk jambon aldım yağ oranı çok değil jambon yiyen arkdaslar var mı ?
hepimize basarılar :)

merhaba :KK3:
evet canım her acıktığımda yiyebiliyorsun zaten asla aç kalmaman lazım, ama merak etme 1-2 gün sonra artık acıkmadığını hissedeceksin ve yediklerin kendiliğinden azalacak

kızlar bugün çok fena oldumm
nefsimle müthiş bir savaş içindeydim, en sonunda light puding yaptım..
daha soğumadığı için yiyemiyorum ama tencere dibinde kalan 2 kaşıklık puding bile 9 gündür tatlı girmeyen midemi şoka uğrattı :KK1:
gerisini yemesem de olur :KK1:

selam kızlar bende ayın 18ınde basladım dukan dıyetıne..ılk hafta 3 kılo verdım ama sonra regl oldum..1 kılo daha vermısım..bende acayip bi kabızlık var onceden de bu sorun vardı ama sımdı acayıp oldu..yulaf kepegı buldum ama gercek mı degıl mı ondan da emın degılım :KK50: karısık bıtkı cayı ıcıyorum dunden berı onunla bıraz rahatladım ama bakalım.hedefim 15 kg vermek hayırlısı artık..
hepimize Allah sabır versın..

light puding bende buluyum yapacam hemen valla :KK56:

valla yapmadan önce besin değerlerine baktım, yağ %1 in altında, şeker yok zaten tatlandırıcılı, ee mısır nişastasına da kıvam vermek amaçlı az miktar izin var, sütü de yağsız kullandım, tam bize göre yaniii

selam kızlar bende ayın 18ınde basladım dukan dıyetıne..ılk hafta 3 kılo verdım ama sonra regl oldum..1 kılo daha vermısım..bende acayip bi kabızlık var onceden de bu sorun vardı ama sımdı acayıp oldu..yulaf kepegı buldum ama gercek mı degıl mı ondan da emın degılım :KK50: karısık bıtkı cayı ıcıyorum dunden berı onunla bıraz rahatladım ama bakalım.hedefim 15 kg vermek hayırlısı artık..
hepimize Allah sabır versın..

kabızlık zor canım yaa hem kilon da ister istemez fazla çıkar bu yüzden..
ben de dün çıkmadığımı farkettim hemen yatmadan ilaç aldım( ben de genelde bu sorun olduğu için arada kullanıyorum) sabah hemen yarım kg eksildi kilom

hedefine de ulaşırsın burda kesin

valla yapmadan önce besin değerlerine baktım, yağ %1 in altında, şeker yok zaten tatlandırıcılı, ee mısır nişastasına da kıvam vermek amaçlı az miktar izin var, sütü de yağsız kullandım, tam bize göre yaniii

kabızlık zor canım yaa hem kilon da ister istemez fazla çıkar bu yüzden..
ben de dün çıkmadığımı farkettim hemen yatmadan ilaç aldım( ben de genelde bu sorun olduğu için arada kullanıyorum) sabah hemen yarım kg eksildi kilom

hedefine de ulaşırsın burda kesin

2 haftada 3 kılo ıyı degılmı cunku bazen 1 kılo artı 1 kılo eksı cıkıyo..yanı su an tam 3 kılo gıttı ama 4. kılo kesın deıl gıbı..yoksa ben yanlıs mı yapıorum :KK1:

2 haftada 3 kılo ıyı degılmı cunku bazen 1 kılo artı 1 kılo eksı cıkıyo..yanı su an tam 3 kılo gıttı ama 4. kılo kesın deıl gıbı..yoksa ben yanlıs mı yapıorum :KK1:

dukan diyeti yapanların ortalamsına göre biraz yavaş gidiyor kiloların ama genele bakarsak 2 haftada 3-4 kilo gayet iyi, atak kaç gün yaptın?

kızlar bugün çok fena oldumm
nefsimle müthiş bir savaş içindeydim, en sonunda light puding yaptım..
daha soğumadığı için yiyemiyorum ama tencere dibinde kalan 2 kaşıklık puding bile 9 gündür tatlı girmeyen midemi şoka uğrattı :KK1:
gerisini yemesem de olur :KK1:

Afiyet olsun arkadaşım.ama yaramasın:))) bende akşam iş çıkışı bakayım bulursam bende yapacam inşallah:))

dukan diyeti yapanların ortalamsına göre biraz yavaş gidiyor kiloların ama genele bakarsak 2 haftada 3-4 kilo gayet iyi, atak kaç gün yaptın?

atak 7 gun yaptımm ben..ama dediğim gibi bnm kabızlık problemım basıma bela..bide spor yapamıyorum hiç..

X