Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

demmir can yaptığın yalancı mantıya bayıldım mantıyı da çok severim zaten gözlerim açıldı resmen :KK53:

kızlaaaarrr bir yalancı mantı yaptım hmmmmmmmmmmm:KK56::KK56: süper olduuuu (şekil olarak pek mantıyla alakası yok ama :KK1: ben mantı yemiş gibi oldum )

Eki Görüntüle 265977 Eki Görüntüle 265978

yapılışı da çok basit;

1 yumurta + 1 yumurta akı
yarım çay bardağı yağsız süt
2 kaşık yk ile 2 adet krep yaptım

arasına,
gözkararı yağsız dana kıymayı 1 soğan rendesi ile kavurup yaydım.

üzerine sarımsaklı yoğurt ve 1 domates rendesiyle biraz pulbiberi tavada çevirip döktüm.
inanılmaz olduuuu

Anacım bu ne . Yemede yanında yat.. Yok yok sen ye :KK52:

Ya şu krebi neden yapamıyorum. Ölçüler tam ama çok sıvı oluyor yaaaaa. Acaba erken mi alıyorum ben. Çokmu pişecek.

Of yaaaaaa

Anacım bu ne . Yemede yanında yat.. Yok yok sen ye :KK52:

Ya şu krebi neden yapamıyorum. Ölçüler tam ama çok sıvı oluyor yaaaaa. Acaba erken mi alıyorum ben. Çokmu pişecek.

Of yaaaaaa

canım tavaya çok az yağ sür peçeteyle ama iyice sil yağ kalmasın, sonra en yüksek ateşte iyice kızdır, sonra krebi dök ama hemen en kısığa al, iyice pişmeden de dokunma, zaten kenarından hafif kaldır anlarsın pişmiş mi kalkacak gibi mi, acele etme yani :KK34:

canım tavaya çok az yağ sür peçeteyle ama iyice sil yağ kalmasın, sonra en yüksek ateşte iyice kızdır, sonra krebi dök ama hemen en kısığa al, iyice pişmeden de dokunma, zaten kenarından hafif kaldır anlarsın pişmiş mi kalkacak gibi mi, acele etme yani :KK34:

Yılmayacağım bu akşam yine deneyeceğim.

bu alttaki kilo grafiğinin nasıl yapıldığını, erinmeden bana anlatabilecek biri varmı?????????????
ve yapınca profile nasıl yerleştirileceğini.....

canım çok sağolsaın, o kısmını hallettim ama imza kısmını bulamadım, imza kullanıcı kontrol panelindeki profilde olmuyor mu? benmi yanlış yere bakıyorum??

canım sen imza dediğine bakma
profiline gir orda çizelge yazıyor
oraya yapıştıracaksın

Bugüm 10 günlük atak serüvenim bitiyor artık yarın seyire geçiyorum,5 kg atakta gitti,inşallah seyirde devamı gelir

bu ne biçim diyet böyle 3 günlük atak ile 2,1 kg vermişim.:KK64: :KK64::KK64::KK64:

inanılır gibi değil.:KK51: hemen güçlendirmeye mi geçsem acaba?:KK55: verdiğim kiloları alır mıyımki arkadaşlar? :KK60::KK60::KK60:

kızlaaaarrr bir yalancı mantı yaptım hmmmmmmmmmmm:KK56::KK56: süper olduuuu (şekil olarak pek mantıyla alakası yok ama :KK1: ben mantı yemiş gibi oldum )

Eki Görüntüle 265977 Eki Görüntüle 265978

yapılışı da çok basit;

1 yumurta + 1 yumurta akı
yarım çay bardağı yağsız süt
2 kaşık yk ile 2 adet krep yaptım

arasına,
gözkararı yağsız dana kıymayı 1 soğan rendesi ile kavurup yaydım.

üzerine sarımsaklı yoğurt ve 1 domates rendesiyle biraz pulbiberi tavada çevirip döktüm.
inanılmaz olduuuu

ayy süpersin valla erinmesem kalkıp yapacağım yani artık yarın yerim afiyetle :KK76:

iyi akşamlar dostlar 10 gün atağı bitirip bu gün seyire geçtim,
salata yemenin bu denli güzel olabileceğini hayal bile edememiştim ama temkinliyim sadece öğlen bol tavuklu salata yedim,
bu sabah itibarıyle 5 kilo 200 gram yok,
mutluyum ama yolum uzun kaldı 25 kg:)
(sabah ve akşam protein yarın sadece protein 1+1)

Bugüm 10 günlük atak serüvenim bitiyor artık yarın seyire geçiyorum,5 kg atakta gitti,inşallah seyirde devamı gelir
ooo, çok güzel vermişsiniz, ben 7 gün yapmayı düşünüyordum atak süresini ama kilom sizden daha fazla, bende 10 günemi çıkarsam acaba,
bide regl oldum, durdu kilo vermem sanırım

iyi akşamlar dostlar 10 gün atağı bitirip bu gün seyire geçtim,
salata yemenin bu denli güzel olabileceğini hayal bile edememiştim ama temkinliyim sadece öğlen bol tavuklu salata yedim,
bu sabah itibarıyle 5 kilo 200 gram yok,
mutluyum ama yolum uzun kaldı 25 kg:)
(sabah ve akşam protein yarın sadece protein 1+1)

çooook güzei tenrik ederim
sizde 30 kilo vermek istiyorsunuz sanırım benim gibi, benim atak 5. günüm, 7 gün yapacaktım ama 10 güne çıkarıyım en iyisi 30 kilo fazlası olanlar 10 gün yapıyor galiba, inşallah bendende 5 kilo gider

X