Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

7 gün yapacaktım sebze alamadığım için 8 gün olmak zorunda kaldı :)

Hakkaten bak ne güzel. Kendine bir çizelge yap takip edelim. Takıl sende bana. Sakın bırakma diyeti falan.

Ben dün sabah 90.1 tartıldım. Wc ye tam gidemediğimden tartılmaya korkuyom açıkçası.

Benim 3-4 gün aynı kiloda kaldığım bile oldu, sakın onları stres yapma. Gidiyor mutlaka hem 200 gram az mı. Hiç yoktan iyidir. Öyle öyle ne kilolar gidecek.

ah bir yapabilsem çizelgeyi, 2 kere denedim hep aynı yerde takılıyor, türkçe çevirisini yapıp deneyim dedim yine olmadı, ben mi çok beceriksizim acaba :KK43:

kızlar bu arada light pudingi migroslarda falan bulabilir miyim yoksa her markette var mıdır

kızlaaaaarrrr dün akşam verdiğim lorlu muffin tarifini muhakkak yapın şimdi yedim ve bayıldım acayip güzel olmuşntavsiye ederim...

kızlaaaaarrrr dün akşam verdiğim lorlu muffin tarifini muhakkak yapın şimdi yedim ve bayıldım acayip güzel olmuşntavsiye ederim...
sadece sabah mı yiyebiliriz ben sabahları krep yapıyorum muffin de doyurucudur sen günde kaç tane yiyorsun

Merhaba hanımlar, uzuun uzuun yazılanları okuduktan sonra dün de ben başladım Dukan Diyetine. Gerçi tüm günüm birilerine yaptıgım diyeti anlatmakla gecti ama :44:
Vermem gereken boolca kilom var ve de aynı oranda da gaza ihtiyacım var :KK1:
Hadi bakalım hayırlısı...

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar, uzuun uzuun yazılanları okuduktan sonra dün de ben başladım Dukan Diyetine. Gerçi tüm günüm birilerine yaptıgım diyeti anlatmakla gecti ama :44:

hoşgeldin tatlım aramıza:KK16:

sadece sabah mı yiyebiliriz ben sabahları krep yapıyorum muffin de doyurucudur sen günde kaç tane yiyorsun

canım istediğin zaman yiyebilirsin ben sabah yedim çünkü krepten fenalık geldi artık değişiklik olsun dedim ben 2 tane yedim gayet doyurucu oldu

Ay çok mutluyummmmm
ne yalan söyleyim sabah ki 200 gram az göründü gözüme, sonra karnım ağrımaya başladı ve 1 hafta erken regl oldummmmm

acaba kilo vermem mi durdu bu durumda yoksa regl sonrası hızlı bir iniş mi olacak?
siz diyette değişiklik falan yapıyormusunuz bu dönemde,
yalnız nasıl oldudu tatlı krizim tutmadı halen anlayabilmiş değilim

Çünkü bence aslında tatlı krizi tamamen psikolojik. Ben de yıllardır regl öncesi şekerim düştü, duramıyorum canım çok istiyor , vs. hep yedim tatlıları çikolataları regl öncesi. Ama bak Dukan diyeti yaparken regl olacağımı bile anlamadım. Hiç tatlı da istemedei canım bu 29 gün boyunca da hiç yemedim.

canım öncelikle hoş geldin aramıza merak etme burda aramızda istemediğin kadar gaza geleceksin zaten:KK60: daha yeni başladın diyete dur bakalım biraz kilo verdikten sonra asıl ozaman başlıyo herkese diyetini anlatma faslı çünkü senin zayıfladığını gören herkes muhakkak soruyorlar.kolay gelsin sana

resmini de çektim fırına vermeden

$P110930_133242.jpg $P110930_133751.jpg

tepsiyede damlattım kusura bakmayın:KK53:

X