Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Samimiyetle düşündüklerimi "ağzına geleni yazmak" olarak nitelendirdiğinize inanamıyorum. Üstelik benim yaptığım sizin yaptığınız gibi azarlama değil eleştiri tadındaydı. Sanıyorum eleştiriye açık bir platformda değiliz.
Bundan sonra hiç yorum yapmayıp sadece okuyacağım arkadaşlar. Gerçi belki de ceza alıp onu da yapamayacağım ama buradaki sistemi anlayabilmiş değilim.

selam

ben dukan testını yaptım ve ideal kılo 77 cıktı.

7 gun atak evresı cıktı ve toplamda 2.78 gr vermem gerektıgı belırtılmıs

237 gun seyır cıkmıs ve toplamda 31.02 kılo vermem gerektıgı belırtılmıs

338 gun guclendırme cıkmıs

sımdı ben bu seyırde 237 gun boyunca yanı 5.5.2012 ye kadar 7p+7ps mı devam edeceğim yoksa atak bıttı dıye seyırde 237 gun boyunca ps mı yapacagım orasını anlayamadım.

kıtap bı gelseydı cozulecek tum dugumler :)

Çok beğendim.

hiç birşey sölemeye gerek bile yok gerçekten süper ötesi sizi ayakta alkışlıyorum

Merhaba,

Topiğinizin adı Dukan Diyeti Deneyimlerimiz, sizlerin bu topiği açma nedeniniz nedir? Deneyim ve bilgilerinizi paylaşmak değil midir? Bilgiler paylaşıldıkça yazılı bir kural olmasına gerek olmaksızın, sizin deneyimlerinizden faydalanmak isteyenler sorular sorar, vereceğiniz cevapları merakla bekler, sizlerde bu diyete tümüyle hakim olmadan önce bilenlerden öğrenmek için can atmadınız, sorular sormadınız mı? Aynı sorular defalarca sorulmuş tekrar tekrar cevaplanmıştır belki, cevap verme mecburiyetimiz yok diyorsunuz, birkaç sayfa geriden okusalar konuya hakim olacaklar diyorsunuz, cevap vermemizi gerektiren yazılı bir kural mı var diyorsunuz, peki bizlerin yani yöneticilerin sizleri sitenin işleyişi kuralları hakkında bilgilendirme mecburiyetimizin olmadığını yazan kurala rağmen defalarca topiklerinize gelip uyarmamızı, sitede topik açma, mesaj yazma, fotoğraf vb. materyal ekleme,site kuralları vs. konularda bilgilendirme topikleri açmamıza rağmen sizleri bıkmadan, usanmadan özelden veya topiklerden bilgilendirmemizi nasıl değerlendirirsiniz.Ki bir çoğunuz üye olduğunuzda mutlaka birimizden birimize şu konuda yardım eder misiniz demişsinizdir, biz sizlere tepki gösterdik mi?

Lütfen hanımlar infaz ederken önce bir elinizi vicdanınıza koyun, başka linkler niye ceza almıyor deniyor, başka linkleri kötü içerikle bildirmek yerine arkadaşınızın verdiği linki savunmak için kullanmanız ne derece doğru, linkleri şikayet ettinizde uyarı almadılar mı? Kaldı ki arkadaşınız önce sizlerle paylaşmak yerine Kazen bey'e ulaşsaydı, böyle bir projem var diyerek paylaşımda bulunsaydı daha etik olmaz mıydı?

Kuralların herkes için olduğunu belirtmişsiniz, biz sizlere kurallara rağmen müsamaha gösterdik, geyik bölümü veya sohbet etmek amaçlı açılan topiklerin dışında konu dışı mesaj yazmak yasaktır, burası deneyimlerin paylaşıldığı topikse evde iş yapıp yorulduğunuzu, işyerinde arkadaşınızla yaşadığınız sorunu yazamazsınız, hanginize bu tür yorumları için konu dışı mesaj uyarısı yapıldı, sadece deneyimlerinizi paylaşsaydınız, üyelerin sizlere defalarca aynı soruları sormasına ve sizlerin verdiği cevapları kaçırmalarına sebep olmazdınız.

Şimdi bir kez daha düşünmenizi rica ediyorum, topikte yazılan bazı yazılara direk ceza vermek yerine topiğinizde tatlı dille uyardık, sizin üyeleri bunaldığınız için azarlarcasına verdiğiniz cevapları, konu dışı mesajlarınızı görmezden geldik toparlanırlar dedik hata mı ettik?

Su konuda hemfikir olamiyoruz, 10-15 sayfa geriye gidip katherina isimli uyeye verilen cevaplar sonrasinda editorumuzun uyarisini ve ona verilen cevaplari okumanizi rica ediyorum. Bu baslikta 100-200 cevabi olan bu ise cok once kollari sivayip artik ben bu iste iyiyim sorun sorularinizin cevabi bende modunda olan ve kendini vazgecilmez sanan kisilere tepki verdim onlarda gereken cevabi aldi. Her biri suclamalari farkli tarafindan alip isitip isitip buraya yazmis. Once kendi usluplarina bakip sonra beni elestirecekler ! Madem bu diyeti bende yapiyorum "ben sizin ordu yolculugunuzu ne merak ediyorum ne de arabanizi kimin kullandigi merak ediyorum" bunlar benim umrumda degil ! Varsa samimi arkadaslariniz yazarsiniz ozelden ama bu baslikta bunlari okumak istemiyorum ! (Nasil uslup kaba degil mi simdi geri donun editorumuze verilen cevaplara katherine isimli ueyeye verilen cevaplara bir bakin sonra bana kaba derken yeniden dusunun)

Saksmavisi gene sana cevap vermis gibi oldum ama okudugunu anlayan anladigini yaziya en guzel doken sensin !

Altini cizdigim bolum tamamen yalan ! burada ne paylasti neden ceza aldi

Dukan diyetiyle ilgili...
Sebep: Site içinde Reklam İçerikli Konu veya Mesaj Puan : 0

Ben bir site reklami yaptim bu sebepten ceza aldim yazmiyor bakin ! Ben paylasim yaptim ceza verdiler ! Ne cezasi 0 puanlik ne cezasi ? Sadece site kurallari geregi reklam icerikli link paylasamaz bunun uyarisi yapildi ! Ceza baska birseydir uyarilmak baska birsey !

Herkesinde söylediği gibi eğer şurdaki paylaşım ve sizler olmasanız gerçekten bi daha asla girmeyeceğim ama işte..
Iste kendini vazgecilmez saniyor ! Sizler tarafindan Aman canim yapma etme denecek mukemmel ego tatmini ! Biz kolundan tutup zorla soktuk gel cabuk paylasim yap diye ! Yazmaz ise basina silah dayali ! Mazallah biri tetige basiverir ! Madem gelip cok buyuk bir iskence goruyor bu acisina son verdim !

Daha once defalarca yazdim kisiler icinde gecerlidir bu site icinde gecerlidir ! Ne zaman kisi kendini vazgecilmez sanir dunya kendi etrafinda donuyor sanir o an bittigi noktadir ! Bu dedigim gibi site icinde gecerlidir ! Ne zaman ki biz bu siteyi vazgecilmez sanip bu site olmaz ise olmaz dersek sona geldigimiz andir ! Kimsenin kisisel egolarini tatmin etmeye ne bizim zamanimiz yeter ne de biraz naif uyelerimizin gucu gelin duzgunce paylasim yapin yok ben yazmam sadece okurum ben kaptan sorum modundaysaniz kapi surada ! ne siz bizi uzun ne de biz sizi !

Uslubumdandolayi kendimi bir kez daha kiniyorum ! Lakin 10 senedir bu sitenin sahibiyim 10 senedir hep cizgim ve uslubum buydu ! Ne gidene kal dedik ne de kalana git ! Nazinizi burada naif uyelere degil gidip kocaniza yapin !

Duramdim gene !

Keske son bir kac sayfayi degilde 20 sayfa geriye gidip olayin baslangicindan itibaren okusaydiniz !

Yonetici arkadas ne yazmis ne tepki almis bunu neden irdelemiyorsunuz ?

Reklam mesajinda duzeltilme yapildi bu 1. konu ve ortada site olmadigini nereden biliyorsunuz ? Yasemini tanimiyorsunuz ya bu sebepten sordum !

Neyse bana cevap vermeyin ben neyin ne icin yazildigini cok iyi biliyorum !

slm arkadaslar,
dukan diyeti hikayem bir aile hekiminin tavsiyesi ile oldu sonra kitabı aldı okudum yapılabilir mi diye arastırdım sizin yazılarınızı okudum ve denemeye karar verdim.

heycanlıyım umarım sonucunu görürüm 70 kg ile basladım amacım 58 olmak. boyum saten 171 oldugu için baya zayıf olmus olacagım o kiloda:) insallah basarırım..

benim atak devrem 3 gün sürecek bugun ilk günüm
sabah saat 07:30 kahvaltı olarak 1 tane katı yumurta + yagsız peynir (çok az)+buharda pismis hindi eti yetim (ince bir dilim)
su an bir bardak yesil çay içiyorum(seker yok tabi ki:)

öglen hindi eti ve yogurt yiyecegim:)
aksam ızgara et 1 dilim arada açıkırsam agzıma çok az dere otu ve maydonoz atacagım...birde lıght ton balıgını aldım acil durumda içerim
yulaf kepegimide aldım...onu da gün arası yiyecegim süt ile....
tabi ki bol su ve maden suyu......

Türkiye'nin ana problemi her alanda iletişimsizlik. Nedeni ise empati yapamamak. Yani kendimizi karşımızdakinin yerine koyamamak. Forumdaki sorun öyle bir hale geldi ki, herkes kendini haklı görüyor ama karşıdakini dinlemiyor.
Forumun devamı için somut önerilerim şöyle;
1. Konu ile ilgisiz özel yazışmaların genele gönderilmemesi
2. Yeni başlayanların yazışmaların tekrar tekrar aynı noktaya gelmemesi için kitabı okuması
3. Eski başlayanlar zaten paylaşıma çok açıklar ama sorulan mantıklı sorulara cevap verilmeye çalışılması (zorunluluk yok elbette, her soruya cevap vermek her zaman da mümkün değil zaten)
4. Site yönetiminin objektif kalarak, tüm üyelere karşı eşit mesafede durmaya çalışması ve asla hiç bir üyeye polisiye herhangi bir tedbir uygulamaması
(Şimdiye kadar olduğu gibi)
Eğer bu basit dört kurala uyulursa, tartışmalar aynı tadı ile devam eder.
Yoksa benim için de bir çokları gibi forumun sonu gelecek.
Sevgiler

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti-f308/

Bu bölüme açabilirsiniz..

Katılıyorum. İletişimsizlik iki taraflı olur biz bunun faturasının site yönetimine çıkarılmasını haksız buluyoruz.

Güzel paylaşımlar dilerim

nolmuş böyle forumda üzüldüm ya sabah sabah bende sevinçle girmiştim foruma yıllar sonra 59 rakamını gördüm diye...:26:

bugün başladım kahvaltı gayet rahat geçti yulaf galetası doyurucu
ama bazen dalgınlığıma geliyor başka şeylere elim gidiyor

mrb fiyonacım.59ları görmen çok güzel bir haber.tebrik ederim canım

teşekkür ederimmm :)))) erkek arkadaşımda başladı gecen hafta başında... ilk önyargılıydı ama şimdi oda bu kadar kolay kilo verdiği için çooookkkk mutlu :) buradan aldığım bilgileri kimi zaman onunla paylaşıyorum aklına yattıkça iyice hırsla devam ediyor

yazdıklarına katılıyorum canım.geçti gitti .sorun yaşamak değil destek amaçlı bir aradayız.
güçlendirme bana uzak geliyor demişsin o gün geldiğinde şaşacaksın inan.bende bu diyete 25 mart gibi başlamıştım şu an güçlendirmedeyim toplam 14 kilo verdim.ben umutsuz vakaydım .ne yapsam kilo veremiyor aksine alıyordum.hayat boyu bu sorunun bittiğini düşünüyorum sana ve diğer arkadaşlarada mutlu sonlar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…