Düğünde takılan takılar

Ben balayına bile bileziklerle gittim eşim anneme ver gelince alırız dedi asla güvenmedim belki vermezdi kalsın bende derdi. İnsanlara nasıl bu kadar güvenebiliyorsunuz ? O an polise gidip altınlarımı çaldı diyecektiniz üstünden 3 sene geçmiş bi soğuk su için

Dönün ülkeye, gönül rahatlığıyla annenize bakın

Kendi eliyle vermiş. Çalınma delili yok. Polise benim dese görümce peki der yani polis.

manyak mısın abla

Kocam ne der diyerek gelip annenize bakamazken eşiniz sizin hakkınızı nasıl iştahla gasp etmiş..
yani 3.. günde vermeyecekleri belli olmuş neden ısrarla hızlı hızlı çocuk yapmak. Hem de birden fazla.
Onları yaparken hazmediyorsunuz şimdi mi hazmedemiyorsunuz?
Hiiiiiç çocuklarım için katlanıyorum diyerek konuyu çocukların üstüne yıkmayın. Aksine ileride çocuklar “madem 3. Günde belliydi ne diye bizi doğurdun” derse onun cevabını düşünün

Birşey olmaz bir tane daha doğur.

E ne oldukları hatta eşinin de ne olduğu belliyken 3 senedir evli kalıp “çocuklar” yapmışsın. Gayet de katlanıyorsun belli ki. Devam

Dava açın kazanırsınız

Konularıniz hiç bende yaprak kipirdatmiyor bu zamana kadar başınıza ne geldiyse bile isteye gelmiş,siz oturduğunuz yerde hiç aksiyon almayan kendi kendine kurulan ama kimsenin hesaba almadığı birisiniz Kocanizin bile ne mal olduğu belliyken içinize sine sine çatır çatır sevişmiş arka arkaya çocuk yapmış,bir tarafiniz yemediği için her durumda onları bahane eder olmuşsunuz.Boyle devam adamın umrunda değilsiniz.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…