Düğünde Beyaz Giyinmek !!

dügün de beyaz rengi sadece geline ait tir , sacmalama senin en özel günün olcak, susupda icinde öfkelenme , neden cekiniyorsun ki sana söylediginde düsünceni söyliyecektin , kadin simdiden baslamis sessiz kalma bence,

yuhh bee bunun beyazı gelinlik zaten, direk söylemelisin giyme diye küserse küssün.kaç yıllık evlii, kaç yaşında oğlu varsa oğlunun sünnetinde giysin bunun beyazını

siz haklısınız ama gelinliğiniz hazır değilse bence modelini değiştirin o asla değiştirmez bence.ne manyak insanlar var yahu.

eltin duvakta takaymış. düğünde gelinden başka beyaz giyen olmaz yahu. değişmeyen görgü kuralları vardır, bu da onlar dan biri işte.

manyakmidir nedir eltin Belli ki kiskaniyor seni
Tövbe Tövbe! Hic olur mu bu elbiseye BEYAAAZ! COK AYIP! RESMEN GELINLIK
ALLAH sabir versin canim

Yuh normal bir elbisede değil bildiğin nişanlık gibi bu.
Kıskanc insanlar ya.
Benimde görümcem beyaz giymişti.

Bunun beyazı demek gelinlik demek zaten yuh ne kıskanç hatunmuş

uyaran da olmamış mı bu kadını

insanlar sana taş atarsa, sen ekmek at derim hep ama bu tür konularda da her şey yeniyken dişli olduğunu göster derim.
sessiz kalırsan tepene biner benden söylemesi
benim düğünüm ben beyaz giyicem diyceksin net

elbıse cok komık bırak gıysın dalga konusu olur

Yanlış anlamayın, tartışma için sormuyorum ama neden söyleyemesin ki?
Bence söylesin zaten bu denli akıl tutulması olan bir elti eninde sonunda küser bu kıza. Baştan belli olsun her şey bence.
Olabilir, soyleyebilir tabi.
Benim tercihim ben bu elbiseyi diktiriyorum dedigi anda kendisinin soylemesi olurdu. Simdi esini, kaynini, kaynanasini sokacak araya ve daha cok dis bileyecek elti. Kendisi soylese de sorun...

Eltiimin düğününde bende kırık beyaz bir elbise giymiştim ama modeli çok sadeydi. Gelinlik gibi değildi. Artık eskisi gibi değil adetler. İnsanlar düğünlerde beyazda giyiyor siyahta. Bence bu kadar takılmak saçma olur. Bırakın insanları ne giyerse giysin. Düğün sizin düğününüz, insanlar sizin mutlu gününüzü kutlamaya geliyor. Eltinizi görmeye değil.

Aynı modelden en yakın arkadaşımda diktiriyor ve beyaz o da düğünde olacak deyin anında vazgeçer

bunun beyazı gelınlık
bence hemen eltınıze konusmalısınız kayınvalıdenızle değil

Yüzüne söyle bence. Bir arkadaşım da benim düğünümde beya giyeceğini söylemişti ben söyledim direk valla. Gelinden başkası beyaz giymez dedim üstelik onun elbisesi bu kadar iddialı değildi. Gerekirse kötü ol ama giydirme. Gerçi kendisi komik duruma düşer giyerse o da ayrı.

renk öneriyorum
madem cok sade olmak ıstıyor
bebek mavısı dıktırsın olmadı pudra pembesı
buarada ben modelı sevdım tam eltı modelı vallahı

Kim ne derse desin ! Yok kırık beyaz, yok bilmem ne beyaz düğünde BEYAZ giyinilmez arkadaşlar ya.. Nerenin görgüsü bu ? Bin tane renk var beyaz seçmek bence terbiyesizlik ben çok ayıplıyorum böyle yapan kadınları. Egosunu mu tatmin ediyor eltin ? Yerinde olsam söylerdim beyaz giyinme diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…